logo
عایق  صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی شانه تخم مرغی


عایق های صوتی شانه تخم مرغی (هگزاگونال)چسبدار STI FLEX:

شرکت سامان تهویه ایرانیان، اولین وارد کننده عایق های صوتی شانه تخم مرغی با تکنولوژی روز دنیا در کشور بوده و توانسته است با ارائه بهترین کیفیت در زمینه آکوستیک نمودن محیط، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید. همچنین این شرکت مجهز به سیستم اندازه گیری و سنجش آلودگی صوتی (دسیبل سنج) بوده که می توان با استفاده از آن، میزان آلودگی صوتی را تخمین و راه حل هایی مناسب و مطلوب جهت رفع مشکل موجود ارائه نمود.

عایق های صوتی شانه تخم مرغی شرکت STI، به دلیل ساختار شش وجهی ای موجب کاهش و تضعیف مکرر صوت می گردد و یکی از با کیفیت­ ترین عایق های صوتی موجود در دنیا به شمار می آید. از طرفی دیگر این عایق­ها به دلیل ساختار داخلی سلول بسته­ای که دارند، عایق حرارتی و برودتی نیز محسوب می گردند (ضریب انتقال حرارت آنها 0.032 w/m.°K می باشد). از جمله موارد استفاده عایق های صوتی شانه تخم مرغی می توان به عایق کردن پمپ آب منازل، دیزل ژنراتورها، کارخانجات صنعتی، مراکز تفریحی و فرهنگی مانند سینماها یا سالن های آمفی تئاتر، اتاق های ضبط موزیک و ... نام برد.

عایق صوتی STI FLEX به دلیل چسبدار بودن، دیگر نیازی به چسب مایع نداشته و می­توان آن را بر روی هر سطح صاف و صیقلی اعم از فلز، چوب، نئوپان، MDF، شیشه، پانل، دیوارهای گچی و ... به راحتی نصب نمود.

نکته ای که می بایست در نصب و اجرای عایق صوتی شانه تخم مرغی به آن توجه بیشتری نمود، این موضوع می باشد که قسمت شانه تخم مرغی یا شش وجهی آن می بایست رو به منبع صوت قرار گیرد تا جذب صدا به نحو بهتری انجام گیرد.

این نوع عایق صوتی جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی نظیر پشم شیشه و پشم سنگ بوده که در مقایسه با عایق های قدیمی و سنتی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. جذب صدای بالا در عین دارا بودن خاصیت عایق حرارتی، عمر مفید بالای 30 سال، ضد آب و ضد حریق بودن، انعطاف پذیری فوق العاده، وزن بسیار سبک، چسبدار بودن و ... از دیگر ویژگی ها و مزایای عایق صوتی STI به شمار می آید.

 

عایق صوتی  شانه تخم مرغی جهت عایق کاری خودرو:

از دیگر موارد کاربرد عایق صوتی (دو رو صاف و شانه تخم مرغی)، می توان به آکوستیک نمودن فضای داخلی خودرو، استودیوهای ضبط صدا و موسیقی، اتاق سرور، اتاق های کنفرانس و آمفی تئاتر، سالن های سینما، منازل مسکونی (کف، سقف، دیوارها، مابین درز و شکاف های دیوار و ...)، جلوگیری از سر و صدا و لرزش کانال های گالوانیزه (چسباندن عایق صوتی از بیرون یا داخل)، موتورخانه ها (آکوستیک نمودن دستگاه ها و پمپ های موجود در موتورخانه)، اتاقک و چاله های آسانسور، سالن های اجتماع، صداگیری داکت های فلزی و دستگاه های تهویه مطبوع (داکت اسپیلت)، اتاق های کمپرسور، دیزل ژنراتورها اشاره نمود.

 از دیگر موارد کاربرد عایق صوتی (دو رو صاف و ابر فوم شانه تخم مرغی)، می توان به آکوستیک نمودن فضای داخلی خودرو، استودیوهای ضبط صدا و موسیقی، اتاق سرور، اتاق های کنفرانس و آمفی تئاتر، سالن های تئاتر و سینما، منازل مسکونی (کف، سقف، دیوارها، مابین درز و شکاف های دیوار و ...)، جلوگیری از سر و صدا و لرزش کانال های گالوانیزه (چسباندن عایق صوتی از بیرون یا داخل)، موتورخانه ها (آکوستیک نمودن دستگاه ها و پمپ های موجود در موتورخانه)، اتاقک و چاله های آسانسور، سالن های اجتماع، صداگیری داکت های فلزی و دستگاه های تهویه مطبوع (داکت اسپیلت)، اتاق های کمپرسور، دیزل ژنراتورها و همچنین کاهش و از بین بردن صدای حیوانات خانگی در منزل اشاره نمود.

همچنین جهت جلوگیری از صدای انواع دستگاه های موجود در مراکز صنعتی، کارخانه ها، مراکز تولیدی، ساختمان های مسکونی (پمپ های آب و یا دستگاه های موجود در موتورخانه) و ... می توان با استفاده از متریال و مواد گوناگون نظیر: چوب، آلومینیوم، فلز و ... در اطراف دستگاه موردنظر باکس و یا اتاقکی با ضخامت مطلوب ایجاد نمود و سطوح داخلی اتاقک (چهار ضلع + سقف) را با عایق صوتی (عایق صدا فوم ابر صوتی)، عایق نمود تا صدای انتقالی به محیط های اطراف به طور چشمگیری کاهش یابد.

عایق صوت (فوم صداگیر _ عایق صوت) با ساختار دو رو صاف شرکت STI نیز جهت جذب صدا بین تیغه دیوارها و دیوارهای مشترک، سقف، کف سازه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد و صدای انتقالی به داخل محیط را کاهش می دهد. 

 

پاره ای از ویژگی های عایق های صوتی STI FLEX عبارتند از:

کاهش صدا از 30 دسیبل به بالا (با توجه به ضخامت انتخاب شده)

ضریب جذب صوت (NRC) 0.4

دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (120 تا 40 – درجه سیلسیوس)

چگالی45~60 kg/m3

ضریب انتقال حرارت در صفر درجه سانتیگراد032 w/m.k

ضریب نفوذ آب82*10-10 g/m.s.Pa

مقاومت در مقابل اشعه اوزون (در 200 ساعت): بدون کرک و شکاف و202 MPa  

کلاس حریق B1

مقاومت در مقابل پارگی،بیش از  3 N/cm 

مقاومت در مقابل مواد شیمیایی:عملکرد مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی 

مقاومت در مقابل اشعه UV: عدم وجود شکاف تا 460 ساعت

پشت چسبدار و بی نیاز از خرید چسب مایع

جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی (عایق صدا) موجود در دنیا

عمر مفید بالای 30 سال، قابلیت رنگ پذیری و وزن بسیار سبک

 

 

محصولات مشابه عایق صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی دو رو صاف

عایق صوتی دو رو صاف

عایق صوتی دو رو صاف

پرسش و پاسخ

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ مجتبی.ن

سوال: آپارتمان ما در مجاورت خیابان اصلی است که صدای بوق خودروها با وجود پنچره دو جداره خیلی آزاردهنده است چیکار باید کرد؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه انتشار صوت در تمامی سطوح انتقال می یابد نمیتوان با عایق کاری فقط پنجره ها انتقال صوت را پوشش داد. جنابعالی در مرحله ی اول نسبت به اصلاح پنجره ها اقدام نمائید و بعداز آن سطوح دیوار را با استفاده از عایق صوتی رولی STI و عایق مینرال عایق بندی کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۶ hoseinmosavi

سوال: بهترین روش برای عایق صدا دیوار مشترک کدام روش است وهزینه چطور محاسبه می شود؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق صوتی دو رو صاف پشت چسبدار STI بر روی دیوار با ضخامت های 19و 25 میلیمتر بر روی دیوار و استفاده از دیوارپوش (دیوارگچی، چوبی و...) میتواند به زیبایی دیوار عایق شده کمک نماید.

هزینه بر اساس متر مربع می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۶ بابک

سوال: بنده برای این که یک اتاق 12 متری رو برای تمرین ساز مناسب کنم ,که بازگشت صدا کم بشه و صدای سالمی وجود داشته باشه, باید از چه مقدار فوم شانه تخم مرغی استفاده کنم؟ چقدر دیوار ها رو بپوشونم؟ از چه ضخامتی برای فوم استفاده کنم؟ فوم رو برش بدم و جاهای مختلف بزنم یا یک تکه نصب کنم؟ ممنون

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه هر مقدار سطوح صاف و صیقلی نداشته باشید برگشت صدا هم کمتر خواهد شد.

عایق صوتی شانه تخم مرغی STI دارای ضریب جذب صدای فوق العاده می باشد که  در اکثر آموزشگاه موسیقی مورد استفاده قرار گرفته است.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ فرید

سوال: ما یه بالکن داریم ، دستگاهی داریم که میخوایم اونجا بزاریم ، تقریباً 80 دسی بل صدا داره ، چطور میشه پنجره ها( دو جداره هستن) و درب بالکن رو عایق صدا کرد که صدایی به داخل نیاد و به 30 دسی بل رسوند ؟ آیا شدنی هست ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه مطابق اصول فنی می بایست دستگاه ها عایق گردند شما میتوانید با ایجاد اتاقک برای دستگاه و عایق صوتی شانه تخم مرغی به بدنه اتاقک از داخل صدای این دستگاه را به حداقل برسانید. عایق های صوتی شانه تخم مرغی دارای کلاس حریق c  و دارای ضریب جذب صوت بسیار بالایی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۲ مجید

سوال: من طبقه آخر ساختمان‌هستم. بالای اتاق خواب ما اتاق تاسیسات ساختمان هست که در اون پمپ فشار آب ساختمان نصب شده و صدای اون به پایین منتقل می شه. آیا با استفاده از این عایقها می شه صدا رو حذف کرد؟ اگه بله، چطور؟ و هزینه عایق چقدر می‌شه؟!

avatar

پاسخ: با ایجاد کردن اتاقک بر روی پمپ آب بر روی بام و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک به سمت منبع صدا مشکل صدای ناشی از پمپ آب را حل خواهد نمود. جهت برآورد هزینه ها با شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۰ امیر

سوال: صدای چند موتور پمپ آب در همکف ساختمان پنج طبقه برای طبقات اول و دوم بسیار آزار دهنده شده است...آیا میتوان جعبه عایق برای آنها درست کرد؟ لطفا به ایمیل من جواب بدهید...

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک به سمت منبع صدا میتواند پوشش صدا را ایجاد نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ امیر

سوال: می خوام اطاقم رو عایق صدا کنم طوری که صدا از داخل اطاق من بیرون نره چه عایقی رو پیشنهاد میکنید؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف پشت چسبداربا ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی بر روی دیوار ها و عایق کاری درب ورودی اتاق میتواند به جنابعالی کمک کند.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۷ فریدون

سوال: من یه اتاق خواب دارم که صدای تی وی از حال داحل میاد در اتاق و با چی عایق کنم؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری درب ها دو راه حل وجود دارد:

1- عایق کاری بر روی درب و سپس لمسه کاری (چرم کوبی)

2- استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بسیار با کیفیت به سمت منبع صدا و درزگیری با درز گیر های شرکت.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۱ meysam

سوال: من اتاقم به اتاق واحد روبرو چسبیده ، وقتی همسایمون حتی آروم داره صحبت می‌کنه صداش توی اتاقم میاد، من ۲ تا چیز کلا می‌خوام هم می‌خوام صدای من نره چون عادت دارم با صدای بلند آهنگ گوش کنم ، نه می‌خوام صدای واحد روبرویی بیاد، مساله بعدی اینکه طبقه بالایی هم یه بچه کوچیک دارن که خیلی تو خونشون میدوه از یه ور خیلی صدا دوییدن میاد از یور طبقه بالایی بعضی موقعها دارن حرف میزنن اگه خونهٔ ما ساکت باشه مثلا تلویزیون خاموش باشه صدای صحبتشون میاد ، می‌خواستم ببینم برای تمام این مشکلات چیکار باید بکنم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های دو رو صاف که یک طرف آن چسبدار است و بر روی دیوار گچی نصب میشود می توانید استفاده نمائید. عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر میباشد و در بعضی مواقع میتوان بصورت ترکیبی اجرا نمود.

برای پوشش صداهای دویدن از کف طبقه بالا عایق کاری از سمت بالا بر روی کف باید انجام گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۱۵ بابادی

سوال: برای کاهش صدای واحد چمفر در صنعت کاشی از چه عایقی استفاده کنم؟ صدا در حد 20 دسی بل باید کاهش پیدا کنه؟

avatar

پاسخ: عایق های صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش صداهای نظیر دیزل ژنراتورها،پمپ های آب و ... استفاده میگردد. عایق صوتی شانه تخم مرغی دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۳۱ علی

سوال: یک اتاق 20 متری در خانه ی ویلایی که 4 متر مربع اون رو باکس استدیو موسیقی کردم، و هیچ صدایی از بیرون به این اتاق و باکس استدیو وارد نمیشه رو فقط جهت گرفتن ارتعاش میخوام عایق کنم دیوارها همه پلاستر گچ هستند . چه عایقی رو پیشنهاد میکنید به دیوار ها ملحق کنم که ارتعاش صدای اتاق و همچنین باکس استدیو رو رو بگیره؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت ارتعاش با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این مشکل را از بین ببرید. عایق ها دارای چسب می باشد و به راحتی بر هر سطوح صاف و صیقلی میچسبند مثل گچ دیوار، چوب و...

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۲۰ محمدی از یزد

سوال: هزینه عایق کاری موتورخانه ۵*۴

avatar

پاسخ: لطفا جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۱۶ علی

سوال: برای عایق کاری اتاق مطالعه و خواب به طوری که از بیرون صدا نیاد چه پیشنهادی دارید؟ برای اینکه از ورود صدا از پنجره با پوشاندن جلوی اون جلوگیری کرد استفاده از کدوم پنل هاتون مناسبه؟ و باید طرف برجسته فوم به بیرون باشه یا داخل؟

avatar

پاسخ: برای پوشش صدا ها و عایق نمودن عایق ها استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار ها میتواند به شما کمک نماید. عایق های صوت بصورت پشت چسبدار می باشد و نصب آسان دارند. برای عبور صدا از پنجره بهتر است با استفاده از دو جداره کردن آنها پوشش مناسب را ایجاد نمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۱۰ حسین

سوال: سلام و خداقوت اتاق من قراره ساخته بشه اما فاصله بسیار کمی با اشپزخانه و حال داره یعنی هم صدای محیط میاد داخل بسیار هم صدای فیلم اهنگ یا صحبت من خواهد رفت بیرون قرار شد بنا دو دیوار با فاصله از هم بزنه و وسطش فوم استفاده کنه برای کاهش صدا ایا تاثیر میذاره ؟ و اگر میذاره دقیقا چه نوع فومی بهتر هست برای گرفتن بیشتر صدا ؟ فقط دو سه ساعت فرصت دارم که اطلاع بدم ممنون میشم پاسخ رو بدین.

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید از عایق های رولی دو رو صاف رولی با ضخامت 19 یا 25 استفاده بین تیغه استفاده نمایید. این نوع عایق ها می تواند صداهای روزمره یک زندگی در داخل آپارتمان را پوشش دهد مثل صحبت کردن یا موزیک گوش دادن. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده سایت تماس حاصل بفرمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ زائری

خونه ما نوساز می باشد. و لوله های فاضلاب طبقه بالا بیزون از سقف می باشد.و لوله ها داخل سقف کاذب قرار گرفته.صدای اب دستشویی و حمام به شدت آزار دهنده میباشد.کدام محصول شما برای عایق کردن این صدا مناسب است؟

avatar

سلام با استفاده از یک جعبه یا محفظه به دور لوله ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی به داخل محفظه میتوانید صدای مورد نظر زا پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ مریم

منزل ما 3 طبقه است،دیوار آسانسور با اتاق خواب و دیوار دیگرش با سالن مشترکه،تلویزیون طبقه پایین به دیوار مشترک سالنه وبه همین علت ما صدای تلویزیونو از توی اتاق میشنویم،آیا از این عایق میشه استفاده کرد هم برای صدای آسانسور وهم تلوزیون پایین؟

avatar

سلام بله جنابعالی میتوانید از عایق های ذو رو صاف برای دیوار های مشترک که یک صدای نرمال آپارتمان نشینی هست را پوشش دهد

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ یاسین

جهت نحوه اجرایی عایق صوتی نمودن سرویس بهداشتی چگونه است؟

avatar

سلام اجرای عایق صوتی برای درب ورودی نصب عایق در داخل سرویس و بر روی سطح درب است. و برای دیواره ها هم عایق از بیرون اجرا میگردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سپیده

من طبقه آخره آپارتمان هستم . آسانسور از داخل آپارتمان رد شده و موتور خونه بالای سره ما فرار گرفته و خیلی ایجاد شده صدا میکنه . همچنین طبقات پایین هر چیزی که میکشن یا تکون میدن صداش مارو اذیت میکنه کف خونه ما سرامیکه . آیا راهی برای از بین بردن صداها هست ؟

avatar

سلام با توجه به اینکه صدای موتورخانه آسانسور از طریق سقف عبور میکنه عایق کاری از طریق اتاقک امکان پذیر میباشد. و میتوانید دیوار مشترک را هم با استفاده از عایق های رولی دو رو صاف عایق نمائید. ولی برای صداهای ناشی از کف طبقه پایین عایق میبایست از کف طبقه پایین ایجاد گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سروش

ایا شما در یاسوج نمایندگی دارید؟و همینطور شماره دفترشرکتتون رومیخواستم؟

avatar

خیر در یاسوج نمایندگی وجود ندارد. تلفن شرکت: 26763448-26763492 و...

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ مدرسی

آيا عايق صوتي شما مانع عبور گرما و سرما هم ميشود ما در طبقه آخر هستيم حتي از ديوار هم گرما و سرما وارد ميشه ممكن راهنمايي كنيد؟

avatar

بله.جنابعالی میتوانید همزمان برای استفاده از عایق صوتی از مزیت این عایق در برابر سرما و گرما هم استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ محمد

من تو آمل یه آلاچیق دارم که میخوام داخل آن یک سرویس و حمام درست کنم از چه متریالی استفاده کنم که بعدا موقع باز کردن شیرآلات و دوش و استفاده از فرنگی صدا در بیرون شنیده نشود و نمای نهایی کار رو میتونم سرامیک کنم یا پوشش دیگری باید بزنم ؟

avatar

سلام استفاده از عایق های رولی دو طرف مسطح روی دیوار یا بین دو تیغه میتواند به جنابعالی کمک نمائید. بعداز نصب بروی دیوار حتما با استفاده از رابیتس بر روی عایق سپس روی آن کاشی یا سرامیک نصب گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ زهرا

برای جلوگیری از صدای دستشویی، باید کل دیوار با عایق پوشیده بشه؟

avatar

سلام با توجه به نوع صدا و منبع صدا عایق کاری متفاوت خواهد بود. اگر صدا از طریق لوله فاضلاب باشد لوله ها عایق میگردد و اگر صدای داخل سرویس بهداشتی باشد میتواند درب و دیوار ها عایق شود.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ هادی

یک واحد خریداری کردیم در طبقه 4 که طبقه بالایی ما سرو صدای زیادی داره بچه هاش بدو بدو میکنن صدای صحبت کردن و صدای تی وی هم میاد با تذکر هم درست بشو نیستن آیا عایق صوتی برای سقف کل واحد جهت از بین بردن سرو صدا کارساز هست ؟

avatar

سلام اگر صدا ها بصورت کوبه ای مثل دویدن باشد عایق کاری باید از سقف طبقه بالا صورت بپذیرد. ولی مشکل سر و صدا مثل صحبت کردن و... یاشد میتوان از عایق های رولی دو رو صاف استفاده کرد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ بهاره

ایا شرکت شما جاذب های سقفی برا کارخانجات هم داره؟

avatar

بله استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی که دارای جذب صدای بسیار بالایی دارند و دارای کلاس حریق و تاییدیه وزارت مسکن و شهرسازی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سهیلا

پنجره دو جداره با کیفیت و واقعی رو از کجا تهیه کنیم.دو جداره های موجود در بازار کیفیت خوبی ندارند .سوال دوم اینکه اگه نور مهم نباشه میشه از عایق دو رو صاف بر روی شیشه پنجره استفاده کرد.چون خونه اجاره ایست و احتمال تعویض پنجره ضعیف است.؟

avatar

سلام از پنجره با برند کویر میتوانید استفاده نمایید. بله میتوانید از عایق های دو رو صاف بر روی پنجره استفاده کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ حسین

میخواستم بپرسم برای چهار تا درب خودرو سمند حدودا چقدر میشه واز کدوم عایق صوتی بهتره استفاده کنم ؟

avatar

سلام از عایق با ضخامت 13 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار است میتوانید استفاده نمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ علی

ما در یک ساختمان ۵ طبقه زندگی‌میکنیم و ما در طبقه آخر هستیم، مشکلی که داریم و خیلی اذیتم میکنه به خصوص در موقع درس خوندن اینه که همسایه ما در بالا پشت بام که دقیقا میشه بالا سره ما کبوتر به تعداد زیاد نگهداری میکنه که قفسشون بالا سره اتاق منه و صداشون خیلی رو مخ و کاملا واضح میاد، انگار اصلا بقلت نشستن و صدا نسبتا بلنده خواستم بپرسم راهکار اینکه صدا رو به صفر برسونیم چیه؟

avatar

سلام برای پوشش صداها از سمت سقف امکان استفاده از عایق های رولی دو رو صاف بصورت ترکیبی امکان پذیر می باشد تا صدا ها را به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ انیسی

همسایه بالایی ما یک عددچرخ صنعتی داره و باهاش کار میدوزه. میخواستم ببینم چه راه حلی وجود داره که صدا و لرزشش پایین نیاد؟

avatar

سلام برای پوشش اینگونه صداها بهتر است از سمت طبقه بالا نسبت به عایق کردن اتاق و کف اقدام شود. استفاده از عایق های دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی کف و پهن کردن فرش یا موکت بر روی عایق میتواند به کاهش لرزش و صدا ها کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ مصطفی

منظور از استفاده از عایق بصورت ترکیبی چیست؟ آیا عایق یکطرف چسبدار دارای طرح ها و رنگ های انتخابی است و قابلیت رنگ کردن آن وجود دارد (برای همسان شدن با سایر دیوارها)؟

avatar

سلام منظور از عایق ها بصورت ترکیبی عایق بصورت 2 لایه میباشد. که در شرایط مختلف باید استفاده گردد. عملکرد عایق ها فقط به عنوان پوشش صداها می باشد و جنابعالی جهت زیبایی حتما از یک دیوارپوش باید استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سمیه

همسایه طبقه بالایی ما کودکی بیش فعال داره صدای دویدن و جیغ اذیت میکنه برای عایق سقف منزل خود چکار باید بکنم و سقف کاذب نداریم ممنون میشم راهنمایی کنید؟

avatar

برای پوشش صداهای کوبه ای مثل دویدن و کشیدن مبلمان عایق باید از کف طبقه بالا اجرا گردد. برای پوشش سر و صداها با توجه به ارتفاع کف تا سقف منزلتان میتوان از عایق های رولی دو روصاف بصورت ترکیبی استفاده نمود و سقف کادب اجرا گردد.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد