logo

   درباره ما   

درباره ما

درباره ما

شرکت سامان تهویه ایرانیان (STI) در سال 1387 و با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس و در همین راستا اقدام به تامین، ساخت و نصب کانال های از پیش عایق شده STI، تولید کانال های فلکسیل STI، عایق الاستومریک حرارتی برودتی و عایق صوتی STI FLEX نموده است. این شرکت از سال 1395 خط تولید انواع کانال های فلکسیبل خرطومی را در محل کارخانه خود نصب و راه اندازی نموده و ظرفیت روزانه 4000 مترطول تولید انواع کانال فلکسیبل را داراست.

همچنین این شرکت در راستای انتقال تکنولوژیهای نوین به کشور، اقدام به واردات و نصب خط تولید تمام اتوماتیک ساخت کانال های گالوانیزه (Super Seven) نموده که این خط تولید ظرفیت ساخت 1500 تا 2500 مترمربع (بسته به ابعاد کانال گالوانیزه) کانال گالوانیزه چهارگوش در هر 8 ساعت را دارد. شایان ذکر است از این خط تولید فقط 50 سری در دنیا وحود داشته و کلیه قطعات اعم از راسته، چهارگوش، زانویی، چهارراهی و ... به همراه کلیه متعلقات آن توسط خط Super Seven به صورت تمام اتوماتیک ساخته خواهد شد.

به علاوه شرکت سامان تهویه ایرانیان به منظور تامین باکیفیت و پیوسته متعلقات عایق های الاستومریک، راساً اقدام به واردات چسب های دوطرفه مسلح نخدار، چسب دو طرفه سلولزی و آلومینیوم مسلح الیاف دار از نوع پشت چسبدار با ضخامت 170 میکرون نموده و کلیه متعلقات و تولید انواع تیپ های از جنس عایق الاستومری در کارخانه سامان تهویه ایرانیان انجام می شود.

این شرکت علاوه بر فعالیت در پروژه های ساختمانی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع بیمارستانی و داروئی، کارخانجات و ... تولید و تامین قطعات خاص جهت واگن های صنایع ریلی را نیز انجام می دهد. بدیهی است با توجه به حساسیت و کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در این صنعت، اخذ رضایتنامه از فعالان این حوزه، سندی بر تحقق شعار همیشگی این شرکت مبنی بر "تفاوت در جزئیات است" می باشد.

در پایان خاطر نشان می شود محصولات این شرکت دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی از جمله آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان تهران، متالورژی رازی و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی می باشد.

author

امید بیگدلی، مدیرعامل

.........

Omid Bigdeli, CEO

author

امیرحسین تهرانی، رئیس هیئت مدیره

.........

Amir Hoseein Tehrani, Head Of the Board

author

نیما رنجبر، قائم مقام مدیر عامل، مدیر مالی، مدیر اجرایی

.........

Nima Ranjbar, Deputy of CEO, CFO, Executive Director

author

مهدی زندیه، مدیر کارخانه

.........

Mahdi Zandieh, Factory Manager

author

احسان آهنگران، مدیر واحد فنی و مهندسی

.........

 Ehsan Ahangaran, Engineering Manager

author

ارسلان بیگدلی، مدیر فروش

.........

Arsalan Bigdeli, Sales Manager

author

رضا جعفری، مدیر فروش

.........

Reza Jafari, Sales Manager

author

عباسعلی بهارلو، مدیر فروش

.........

Abasali Baharloo, Sales Manager