logo
عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی


عایق های رولیSTI FLEX :
عایق های رولی STI Flex در سایز های 6، 10، 13، 16، 19 و 25 میلیمتر موجود می باشد که با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین دمای سیال موجود در خط انتقال، از ضخامت های مورد نیاز استفاده می گردد.
شایان ذکر است این عایق ها دارای مدل های روکشدار آلومینیوم با ضخامت های 130 میکرون و 170 میکرون مسلح نخدار و 230 میکرون می باشند که مدل های 130 و 230 میکرون مخصوص فضاهای سرپوشیده بوده و روکش آلومینیوم مسلح نخدار 170 میکرون مخصوص فضاهای سرباز و سرپوشیده است که به علت الیاف پلی استر به کار رفته در آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و شرایط اقلیمی دارا می باشد.
لازم به ذکر است عایق های رولی جهت عایق کاری لوله های سایز "3 به بالا، کانال های هوا، مخازن، کلکتورهای سرمایشی و گرمایشی، دیوار های ساختمانی و ... به کار می روند. در خصوص کانال های هوا توصیه می گردد به منظور سهولت اجرا از عایق های رولی پشت چسبدار استفاده گردد. این عایق ها دارای عرض استاندارد 1 متر بوده و با توجه به ضخامت، دارای طول های متغیر از 8 الی 30 متر می باشد.


انواع عایق های رولی STI FLEX:
این عایق ها جهت عایق کاری لوله های فولادی سایز 4" به بالا، مخازن، کلکتورهای تأسیساتی، دیوارهای ساختمانی و .... به کار می رود و دارای مدل های ذیل می باشد:


1- عایق های رولی ساده:
این عایق ها دارای ضخامت های 6، 10، 13، 16، 19 و 25 میلیمتر می باشند و برای عایق کاری در فضاهای سرپوشیده مورد مصرف قرار می گیرد.


2- عایق های رولی پشت چسبدار ساده:
این عایق ها جهت عایق کاری کانال های هوا، مخازن و دیوارهای ساختمانی مناسب بوده و حتما میبایستی در فضاهای سرپوشیده اجرا گردد.


3-عایق های رولی پشت چسبدار نخ دار:
این عایق ها مخصوص مواردی می باشد که بار دینامیکی مطرح بوده و سطحی که نیاز به عایق بندی دارد دارای حرکت می باشد که به علت نیاز به مقاومت کششی بالاتر، از الیاف مسلح در ساختار چسب استفاده می گردد. برخی از مهندسین استفاده از این نوع عایق رولی پشت چسبدار را برای کانالهای گالوانیزه نسبت به مدل عایق رولی پشت چسبدار ساده ترجیح می دهند.  


4-عایق روکشدار 130 میکرون:
این مدل ساده ترین مدل روکشدار آلومینیومی می باشد که جهت جلوگیری از آسیب احتمالی عایق در فضای سرپوشیده استفاده می گردد و قابلیت اجرا در فضاهای سرباز را دارا نمی باشد.


5-عایق روکشدار مسلح نخدار 170 میکرون:
این مدل با کیفیت ترین مدل عایق با روکش آلومینیومی می باشد و به علت الیاف به کار رفته در ساختار آلومینیم قابلیت اجرا در فضاهای سرباز و سرپوشیده را دارا بوده و توصیه اکید می گردد جهت فضاهای باز حتما از این مدل استفاده گردد.


6-عایق روکشدار 230 میکرون:
این مدل عایق دارای مقاومت بسیار مناسبی در برابر ضربات مکانیکی بوده و بعلت ظاهر زیبا و مقاومت بالا جهت فضاهای سرپوشیده توصیه می گردد. یادآور می شود این مدل مخصوص فضاهای سرباز نمی باشد.

ضخامت های عایق الاستومریک رولی یا ورقه ای STI FLEX به شرح ذیل اعلام می گردد:
فوم الاستومریک و عایق الاستومری یا عایق فوم الاستومری از جنس EPDM به ضخامت: 3 میلیمتر، 6 میلیمتر، 10 میلیمتر، 13 میلیمتر، 16 میلیمتر، 19 میلیمتر، 25 میلیمتر، 32 میلیمتر، 40 میلیمتر و 50 میلیمتر موجود می باشد. (ضخامت های ذکر شده در انواع گوناگون از جمله: ساده، پشت چسبدار، با روکش آلومینیومی و پشت چسبدار با روکش آلومینیومی و ... نیز موجود و قابل ارائه می باشد.)
شایان ذکر است عایق الاستومری یا فوم الاستومری از ضخامت 50 میلیمتر به بالا، مطابق با سفارش و درخواست آن کارفرمای محترم تولید و عرضه می گردد.
همچنین شرکت STI به دلیل داشتن دستگاه های مخصوص برش عایق می تواند بنابر درخواست مشتریان محترم و با توجه به نیاز پروژه مذکور، عایق های الاستومریک را به ابعاد و اندازه های گوناگون برش و آماده تحویل نماید.

 

مزایای عایق های الاستومریک رولی:

ضد حریق و نسوز، ضد آب و دارای ساختار سلولی بسته، عایق صوتی (جاذب صدا)، دارای ساختار سلولی بسته، عمر مفید بسیار بالا، مناسب برای انواع شرایط آب و هوایی، ضریب انتقال حرارت بسیار ناچیز، سرعت بالا در نصب و اجرا، محافظت در برابر خوردگی بین عایق و لوله (فلز)، عایق خود چسب و فوم چسب دار، دوستدار محیط زیست، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، قابلیت رنگ پذیری و دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی

محصولات مشابه عایق الاستومری رولی

عایق الاستومریک لوله ای

عایق الاستومریک لوله ای

عایق الاستومریک لوله ای

پرسش و پاسخ

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۲۲ حمید ادیبی فر

سوال: روش خرید عایق رولی پشت چسب دار چطوره؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید جهت خرید با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل فرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ احمد م

سوال: آیا در شهر قم نمایندگی دارید؟

avatar

پاسخ: عاملیت فروش عایق در قم می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۰۱ مجتبی خان احمدی

سوال: برای رطوبت و عرق کردن داخل کمد دیواری چه نوع عایق پیشنهاد میگردد؟ در ضمن داخل کمد هیچگونه مسیر اب و فاضلاب نیست .به علت اختلاف دمای بیرون و داخل اتاق داخل کمد عرق میکند و خیس می شود؟

avatar

پاسخ: به جهت اختلاف دمای بیرون و داخل نقطه شبنم صورت می پذیرد.

جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی الاستومریک این مشکل را بصورت کامل از بین ببرید.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ يادگاري

سوال: كمد ديواري ما زير تراس قرار گرفته كه در فصل سرما ، داخل كمد ديواري نمناك و كپك مي زند جهت رفع مشكل لطفا"‌راهنمائي فرمائيد در ضمن ما طبقه اول در آپارتمان هستيم كه پاركينگ بدون در مي باشد ( پاركينگ باز ) كه سرما به شدت اذيتمان مي كند اخيرا" جهت نسبت به نصب پاركت اقدام كرديم كه باز كف پاركت سرد مي شود و گاهي نيز نمناك ، لطفا در اين مورد نيز راهنمائي فرمائيد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی الاستومریک که عایق حرارت و برودت نیز می باشد بر روی دیوار و کف استفاده نمائید.عایق های رولی دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ فاتح

سوال: کابینت رو سه ماه میشه نصب کردیم و بخاطر اصولی کردن و محکم کاری برای زیر سینگ از ورقه pvc استفاده کردیم بخاطر اینکه از رطوبت راحت باشیم.. ولی الان ک زمستان هست و بخاطر اختلاف دما طرفی ک به دیوار بیرونی وصله همش بخار میکنه و دائما در کابینت رو باید باز بذارم تا عرق نکنه ..آیا این عایق الاسترومری داخل کابینت باید چسبانده بشه یا طرف بیرونیش؟

avatar

پاسخ: جهت جلوگیری از تبادل هوای سرد و گرم داخل و بیرون می بایست از عایق رولی الاستومریک استفاده نمود و مشکل کاملا برطرف خواهد شد. از داخل و بیرون هم امکان پذیر می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ انصاری

سوال: سلام منزل ما کمد دیواری هایش به طرف کوچه هست وداخل دیوارکمد وقتی رختخواب ویا لباس می گذاریم رطوبت می گیرد وخیس می شود واگر آنها رادر نیاوریم تا خشک شود کپک میزند آیا عایق شما می تواند کاری کند که دیگر این دیوارها خیس نشود؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی sti که حرارت و برودت را از بیرون به داخل از بین می برد باعث می گردد رطوبت ایجاد نگردد.عایق ها رولی و بصورت پشت چسبدار می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۴ حجت الله یونسی

سوال: هزینه هر متر مربع عایق ۱۹ میلیمتر پشت چسبدار چقدر است؟

avatar

پاسخ: خواهشمند هستیم جهت اطلاع از قیمت با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۲ نسیبه

سوال: خونه ما درو تادورش ساختمونی نیست ودورش خالی وداخل کمد دیواری همیشه نم میده و کپک میزنه ازاین عایق ها میشه رو کار برای داخل کمد دیواری استفاده کرد؟؟؟هزینه اش چقدر میشه ؟؟؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید از عایق های الاستومریک sti بر روی دیواره ها استفاده نمائید. جهت اطلاع از هزینه با شماره های موجود مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۸ سارایی

سوال: ایا میشه روی کف ساختمان که موزاییک شده عایق چسبیده بشه و روی آن قالی انداخته شود ؟ یا باید حتما عایق توکار شود؟ممنون

avatar

پاسخ: بله امکان این وجود دارد عایق بر روی موزاییک اجرا گردد و فرش و موکت اجرا گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۲ سید مهدی

سوال: چگونه برای عایق کاری دیوار خارجی از عایق الاستومری استفاده میشود آیا در طرف خارجی دیوار یا داخلی دیوار؟ و آیا پس از نصب اجرای نمای بیرونی یا داخلی با مشکل عدم اتصال خوب مواجه نمیشود؟

avatar

پاسخ:بستگی به نوع کاربرد عایق دارد که باید مشخص گردد برای چه نوع کاری استفاده میگردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۳ محمدبرزگر از رفسنجان

سوال: مغازه کناری من نانوایی شده و دو تا تنور پشت دیوار مغازه من گذاشته برای جلو گیری از داغ شدن مغازه ام چه محصولی استفاده کنم آیا نمایندگی در کرمان دارید ممنون میشوم راهنماییم کنید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های الاستومریک رولی و قرار دادن بر روی دیوار های مورد نظر این مشکل را حل بنمائید. این نوع از عایق میتواند از دمای 20- درجه تا 120 درجه سانتیگراد را پوشش دهد.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ رضا ضیایی

سوال: منزل ما در طبقه آخر هست و کلی انرژی ار سقف پرت میشود آیا میشود با چسباندن عایق 1سانتی متری فویل دار بر روی ایزوگام در خارج از ساختمان از پرت انرژی جلو گیری کرد؟

avatar

پاسخ: اصولا عایق های حرارتی زیر عایق های رطوبتی از زیر سقف باید اجرا گردد و با ضخامت یک سانتیمتر قابل اجرا می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۲ چنگیز

سوال: طبقه چهارم هستیم اطراف ساختمان باز است برای جلوگیری از سرمای دیواراطاق ها چه پیشنهادی می نمایید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های الاستومریک رولی پشت چسبدار بر روی بدنه دیوار ها انتقال حرارت و برودت را به حداقل برسانید. بعداز عایق کاری با استفاده از دیوارپوش بر روی سطح زیبایی هم ایجاد نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۰۴ شهرام سهرابی

سوال بنده در خصوص عایق مناسب برای کانالهای هوای نصب شده در یک استخر که به یک دستگاه هواساز متصل هستند، می باشد. لطفا ضمن راهنمایی بنده، محدوده قیمتی محصولات را هم اعلام فرمایید. با تشکر

avatar

جنابعالی با توجه به نوع آب و هوای شهری که زندگی میکنید و درجه حرارت محیط اطراف می توانید از عایق های حرارتی و برودتی الاستومریک استفاده نمائید. برای شهر تهران عایق رولی با ضخامت 10 یا 13 میلیمتر مطابق استاندار ها کفایت می نماید.جهت استعلام ازقیمت ها با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۰۱ کریمی

سوال:آیا میشه از این عایق در فضاهای باز هم استفاده کرد؟

avatar

پاسخ: عایق های الاستومریک را میتوان با استفاده از روکش آلومینیومی 170 میکرون مسلح نخدار در فضا های باز استفاده نمائید. 

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ زهره

جهت مشاوره با چه شماره ای تماس بگیریم و لطفا کد استان رو بنویسید ایا در مازندران نمایندگی دارید؟

avatar

سلام شرکت در مازندران نمایندگی ندارد. 26763448-021

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ بهنام

برای عایق کف منزل برای جلوگیری از ورود سرما چه پیشنهادی دارید؟ و اینکه بعد عایق می شود روی انها را سرامیک کرد یا نه؟ و اینکه در مشهد کجا می شود از محصولات شما تهیه کرد؟

avatar

سلام جنابعالی میتوانید از عایق های رولی استفاده نمائید و بطور کامل این موضوع را پوشش دهید. اگر عایق را در مرحله ی کفسازی قرار دهید میتوانید بر روی آن سرامیک نصب کنید. شما میتوانید جهت تهیه از طریق شرکت اقدام نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ مهدوی

برای مکان های صنعتی نیاز به عایق صوتی خیلی خوب برای سقف اتاق کنترل که نسوز باشه داریم راهنمایی کنید ممنون میشیم؟

avatar

سلام شما میتوانید از عایق های دو رو صاف و عایق های شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق می باشند استفاده نمائید. عایق های شانه تخم مرغی را می توان در مکان هایی استفاده شوند که دستگاه های صنعتی دارند جهت جذب صدا استفاده کرد.

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ آرمین متحدی

ساختمان ما نوساز است و ما طبقه آخر (ششم) هستیم بخشی از دیوار های اتاق های خواب و همچنین کمد دیواری که پشت دیوار آن به سمت فضای باز است بر اثر اختلاف دما رطوبتی می شود و بعضا کپک می زند آیا با عایق کاری از داخل اتاق و یا داخل کمد دیواری می توان این مشکل را رفع نمود. مساحت دیوار های ذکر شده حدودا 20 متر مربع می باشد هزینه این کار چقدر است؟

avatar

سلام بله جنابعالی میتوانید از عایق های رولی با ضخامت 19 میلیمتر که پشت چسبدار است بر روی سطح دیوار استفاده نمائید و مشکلات قطعا حل گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ حمید

براي عايق كاري كانال گالوانيزه به مقداري عايق الاستومريک رولي نياز داريم نحوه تهيه آن چگونه است ؟ آيا شما در شهر كرمان نمايندگي فعال داريد ؟

avatar

جنابعالی میتوانید از طریق ثیت سفارش، محصولات را مستقیما از شرکت تهیه نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ راضیه

ببخشيد يك لوله آب وارد انباري ما شده و در طول سقف آن امتداد دارد و از وسط سقف به سمت بالا مي رود كه وارد كنتور آب ساختمان شود. در محلي كه لوله پيچ خورده و به سمت بالا مي رود، قطرات آب ديده مي شود. كنتور كاملا بررسي شده و آن آبي ندارد. ممكنه به علت اختلاف دماي محيط انبار و آب داخل لوله، تعريق ايجاد شود؟ اگر بله، راه حلي دارد؟

avatar

با توجه به اینکه از لوله نشتی وجود نداشته باشد امکان دارد بر اثر اختلاف دمای محیط و لوله تعریق اتفاق بیافتد. استفاده از عایق های لوله ای به طور کامل این موضوع را از بین می برد.

avatar

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ علی

لوله کشی ساختمانی در منطقه سردسیر ایران برای موتور خانه کرده ام . سرما در زمستان تا -12 درجه کاهش دارد. آیا این عایق مقاوم در برابر چنین سرمایی هست؟

avatar

سلام بله، عایق های الاستومریک با ضخامت مناسب تا -40 درجه سانتیگراد را برای شما پوشش میدهد.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد