کانال فلکسیبل آلومینیومی ساده STI

قیمت کانال فلکسی خرطومی آلومینیومی ساده STI در مقایسه با دیگر کانالها و داکت ها (کانال های فلزی گالوانیزه، کانال های فلکسیبل عایق دار و کانالهایی همچون؛ کانال کمبی ساده، کانال IFD، کانال، کانال PL، کانال الاستومری نسوز، کانال پلی اورتان و ...) مقرون به صرفه تر می باشد.

بهای کانال فلکسی خرطومی آلومینیومی ساده یا لوله های فلکسیبل آلومینیومی ساده به عواملی چون نوع و ضخامت آلومینیوم مصرفی در تولید و کیفیت آن بستگی دارد. بدیهی است با توجه به متنوع بودن تولیدات در زمینه کانال های فلکسیبل خرطومی، مدل ها و سایزهای گوناگون، قیمت های متفاوتی را دارا می باشند.

متاسفانه در سال های اخیر با توجه به شرایط نا به سامان اقتصادی برخی از افراد اقدام به تولید کانال های فلکسیبل به صورت غیر استاندارد و بدون اخذ مجوزهای تولید نموده اند و همین امر سبب تولید کانال های فلکسیبل آلومینیومی بی کیفیت گردیده که برندهای معتبر و معروف در بازار را نیز با مشکل مواجه کرده است و کارفرمایان محترم اطمینان خود را در ارتباط با این محصول از دست داده اند. کانال فلکسیبل آلومینیومی STI دارای 3 لایه آلومینیوم و 2 لایه پلی استر لمینیت شده می باشد که در برابر پارگی و کشش بسیار مقاوم است. کانال های فلکسیبل آلومینیومی ساده سایز "10 و "12 بیشترین کاربرد و فروش را در بین سایزهای دیگر دارند و در عملیات کانال کشی کولرهای آبی از این 2 سایز بیشتر از مابقی سایزها استفاده می گردد.


مدل آلومینیومی ساده در ضخامت ها و کیفیت های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می گردد. این مدل از کانالهای فلکسیبل تک لایه بوده و برای کولرهای آبی در مناطقی که هزینه کانال کشی بسیار حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرند. کانال آلومینیومی ساده نسبت به کانال های گالوانیزه فلزی هزینه بسیار کمتری داشته و نصب اجرای آن نیز بسیار راحت و آسان می باشد. در کشورهای همسایه مانند عراق نیز سالیان سال از این مدل کانال فلکسیبل برای انشعاب و کانال کشی کولرهای آبی استفاده می گردد. این راه یک راهکار بسیار مناسب برای انتقال هوا به داخل مغازه، فروشگاه و ... می باشد.


ضخامت آلومینیوم به کار رفته در کانال های فلکسیبل آلومینیومی ساده 70 میکرون بوده که در مقابل حریق نیز مقاوم می باشد. شاخه های این مدل از کانالهای فلکسیبل 10 متری و در داخل کارتن های لوگو دار کرم رنگ بسته بندی می شود.


این مدل از لحاظ قیمتی ارزان ترین نوع از کانال های فلکسیبل خرطومی بوده و از 15 سال قبل در کشورهایی همچون چین، ترکیه و ... به عنوان مدل اصلی یا پایه تولید شده اند.


این کانال های خرطومی یا لوله های فلکسیبل برای داکت اسپیلت - کانال هوا - لوله های فلکسیبل داکت اسپیلت - لوله های فلکسی بل داکت اسپیلت - لوله های خرطومی منعطف داکت اسپیلت - لوله فلکسیبل - لوله هوا - کانال فلکسیبل داکت اسپیلت - کانالهای فلکسیبل خرطومی داکت اسپیلت، کولر آبی، کولرهای آبی، کانال کشی، کانال های منعطف، لوله فلکسیبل خرطومی و ... استفاده می شوند.


در برنامه های کاربردی فن ها به حرکت و حمل و نقل هوا که باعث افزایش جریان هوا و سهولت اتصالات بین فضاها می شود؛ از جلو نصب شده و بالا بارگذاری می گردد. این کانال ها برای فن، گزاست فن ها نیز مورد استفاده قرر می گیرند.


از این کانالهای فلکسیبل به عنوان اولین نوع کانال های فلکسیبل در دنیا یاد می شود و پایه تولید انواع کانالهای فلکسیبل به غیر از مدل برزنتی مسلح نخدار می باشد.
کانال های فلکسیبل آلومینیومی دارای ساختار پیشرفته ای از آلومینیوم فویل لمینیت شده و PET (برای دوام) و طراحی 3 لایه با پوشش شعله عقب مانده که در برابر خوردگی و تغییرات دما مقاوم است.

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
تماس سریع
fast call