کانال فلکسیبل با عایق الاستومریک فایبرگلاس و روکش مسلح نخ دار 170 میکرون

این مدل یعنی کانال الاستومری فایبرگلاس، بهترین مدل از کانال های فلکسیبل در دنیا به شمار می رود و علاوه بر مقاومت بسیار بالا در مقابل پارگی، ضربه و ... به دلیل روکش آلومینیومی مسلح نخ دار 170 میکرونی که در لایه خارجی آن به کار رفته است در مقابل حریق بسیار مقاوم است.

استفاده از روکش آلومینیومی فایبرگلاس

در پروژه های بیمارستانی و پروژه هایی که بحث حریق و آتش سوزی بسیار مهم و مطرح است می بایست فقط از این مدل استفاده گردد.

در پروژه های بیمارستانی همانند؛ بیمارستان 740 تختخوابی برکت، بیمارستان 1000 تختخوابی شریعتی 2 و .... و همچنین در پروژه تجاری پلاسکو جدید از کانال فلکسیبل با عایق الاستومری با روکش مسلح نخ دار 170 میکرون استفاده شده است.

کانال الاستومری فایبرگلاس دارای 3 لایه بوده که لایه داخلی آن از آلومینیوم لامنیه دارای کلاس حریق، لایه میانی آن عایق الاستومری یا فوم الاستومری STI دارای بالاترین کلاس حریق (”C”) و یک لایه روکش فایبرگلاس آلومینیومی فایبرگلاس به ضخامت 170 میکرون می باشد که آلومینیوم فایبرگلاس آن نیز ضد حریق و نسوز است و در مقابل صربه، پارگی و آسیب پذیری از تمامی مدل های دیگر مقاوم تر است.

از کانال های فلکسیبل هوا (کانال فلکسی خرطومی کومبی با روکش PVC، کانال فلکسی خرطومی با عایق پلی استر و کانال فلکسی با عایق پشم شیشه و کانال خرطومی هوا، کانال فلکسی، لوله فلکسیبل، لوله خرطومی و ...) در تهویه معادن، سالن های تولید در کارخانه ها، آزمایشگاه ها، اتاق های تمیز، بیمارستان ها، هتل ها، کارخانجات چوب، سالن های نمایش، رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها، فروشگاه ها، پاساژها، سالن های ورزشی، استخرها، مجتمع های داروسازی، انبارها، گلخانه ها، سردخانه ها و حتی در سالن های فرودگاهی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

کانال فلکسیبل عایق دار الاستومری فایبرگلاس آلومینیومی به ضخامت 170 میکرون دارای کیفیت بسیار منحصر به فردی می باشد و روکش آلومینیومی آن از همان روکش های مسلح نخداری است که بر روی بدنه عایق های رولی و لوله ای الاستومریک لمینیت و استفاده می گردد. این روکش در بازار در ضخامت های 130، 150 و 170 میکرون وجود دارد اما شرکت سامان تهویه ایرانیان به دلیل اینکه این محصول را (یعنی روکش های آلومینیومی 170 میکرون) خودش به کشور وارد می نماید و کارخانه های داخلی توان تولید این روکش های خاص را ندارد، قیمت های مناسب تری را در بازار عرضه می نماید. از این روکش های فایبرگلاس دارای کلاس حریق؛ تیپ ها و نوارهای درزگیر آلومینیومی نیز در عرض های 5، 7.5 و، 10، 15 سانت و ... در کارخانه شرکت سامان تهویه ایرانیان تولید و برای درزبندی عایق های الاستومری با روکش آلومینیومی و همچنین ساده بدون روکش و هوابندی کانال های فلکسیبل خرطومی استفاده می گردد.

در پایان خواهشمند است جهت خرید و تهیه انواع کانال های فلکسیبل از شرکت سامان تهویه ایرانیان که بالغ بر 11 سال تأمین کننده و تولید کننده این محصول در کشور می باشد استفاده نمایید. این شرکت همواره با داشتن کیفیتی مناسب و فوق العاده و قیمت هایی بسیار رقابتی در بازار (بازار داخل و خارج) توانسته است سهم بزرگی از بازار را به دست گرفته و جهت تولیدات خود از نیروی داخلی استفاده نماید.

تنها تولید کننده کانالهای فلکسیبل با عایق الاستومری نسوز فایبرگلاس آلومینیومی به ضخامت 170 میکرون در کشور شرکت سامان تهویه ایرانیان یا همان برند تجاری STI می باشد و راه حل ساده آن جهت تشخیص این امر، دادن نمونه این کانال به یک آزمایشگاه معتبر است که می تواند ضخامت آلومینیوم کار شده بر روی کانالهای فلکسیبل را مشخص و معین نماید. این کانال بسیار مقاوم و در برابر کشش و پارگی بسیار مستحکم می باشد.

کارخانه شرکت سامان تهویه ایرانیان هم اکنون در شهرک صنعتی شمس آباد دایر و با نیروی انسانی ای در حدود 80 نفر مشغول به تولید انواع کانالهای انتقال هوای گالوانیزه، کانالهای فلکسی و عایق های الاستومری رولی و لوله ای می باشد.

پرسش و پاسخ

taheri

سوال: شما لوله خرطومی الاستومری رو هم میفروشین؟

۱۳۹۹/۱۲/۰۳

avatar

اپراتور

پاسخ: شرکت سامان تهویه ایرانیان بزرگترین تولید کننده و تامین کننده کانال های فلکسبل های خرطومی در کشور می باشد. جهت سفارش با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

۱۳۹۹/۱۲/۰۳

رامین

سوال: ببخشید این لوله ها با قطر ۵۰ یا ۴۵ سانت دارید؟

۱۳۹۹/۰۸/۱۵

avatar

اپراتور

پاسخ: بله از سایز "3 تا "24 اینچ تولید می شود.

۱۳۹۹/۰۸/۱۵

رامین

سوال: ببخشید با قطر ۴۵ یا ۵۰ سانت دارید؟

۱۳۹۹/۰۸/۱۵

avatar

اپراتور

پاسخ: بله شرکت سامان تهویه ایرانیان بزرگ ترین تولید کننده کانال های فلکسیبل خرطومی با بیش از 15 نوع مختلف عایق دار و ساده از سایز 3تا 24 اینچ می باشد.

۱۳۹۹/۰۸/۱۵

احسان

سوال: لوله خرطومی عایق دومتر میخوام آدرس داری بیام بگیرم؟

۱۳۹۸/۰۴/۰۸

avatar

اپراتور

پاسخ: جهت خرید از شرکت با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید واحد فروش فلکسیبل.

۱۳۹۸/۰۴/۰۸

سعیدی

سوال: از این نوع کانالهای فلکسیبل برای لوله بخاری هم میشه استفاده کرد؟

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

avatar

اپراتور

پاسخ: بله از مدل کانال فلکسیبل نوع آلومینیوم ساده میتوانید استفاده نمائید.

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

محمدی

در اصفهان نمایندگی برای خرید کردن کانال خرطومی دارید؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

سلام بله، لطفاً جهت تماس با نمایندگی این شرکت، تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

میرزایی

لوله خرطومی با عایق الاستومری و IFD سایز 20 موجود دارید و قیمت بدهید؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

سلام بله، کانال های فلکسیبل خرطومی STI در همه سایزها و مدل ها تولید و آماده عرضه می باشند. جهت اطلاع از بهای هریک از محصولات لطفاً با شرکت هماهنگ بفرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

زارعی

بنده روی یک دستگاه تزریق پلاستیک 3 عدد د کار گذاشتم برای مکش بوی نامطبوع مواد. فن های سانتریفیوژ را هم بالای سوله در ارتفاع 10 متری قرار دادم ( 2 عد فن سانتریفیوژ قطر پروانه 35 سانتی با موتور 1/2 اسب بخار) سایز لوله های هود ها 15 سانت و دهانه مکش سانتریفیوژها 20 سانت هست و میخوام این ها رو با لوله های فلکسیبل برزنتی راه بی اندازم آیا جواب میدهد؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

سلام بله، می توانید از کانال های فلکسیبل استفاده فرمایید. پیشنهاد این شرکت برای شما، 3 مدل مختلف کانال فلکسیبل بوده که 2 مدل آن دارای عمر مفید بالاتری می باشد. جهت تهیه و اطلاعات بیشتر لطفاً با شرکت هماهنگ بفرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

مجتبی

آیا نوع عایق دار آن جایگزین مناسبی برای لوله های آزبستی سیمانی برای کار های ساختمانی است؟ و در صورت تأیید برای ارتفاع بالاتر از 15 متر هم پیشنهاد می شود؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

سلام این کانال ها برای انتقال هوا بوده و برای استفاده در کارهای خاص استفاده نمی شود.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

ehs

شما کار اجرایی پیمانکاری هم انجام میدهید؟ یا کسی که اجرا میکنه معرفی کنید؟ مثال کرج

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

سلام بله، شما میتوانید با تلفن های درج شده در سایت شرکت با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمائید تا جهت همکاری، هماهنگی های لازم صورت بپذیرد.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
تماس سریع
fast call