کانال فلکسیبل عایق دار PL با عایق فشرده STI

در این قسمت در مورد کانال فلکسیبل STI با عایق پلی استر فشرده PL صحبت خواهیم نمود.


کانال فلکسیبل با عایق پلی استر فشرده PL یکی دیگر از مدل های کانالهای فلکسیبل عایق دار STI به شمار می رود.

کانال فلکسیبل PL دارای دو لایه روکش آلومینیومی در داخل و در خارج بوده که کندسوز می باشند و در لایه میانی آن از یک لایه پلی استر فشرده مشکی رنگ استفاده شده است. کانال PL از لحاظ قیمتی از مدل IFD مناسب تر بوده ولی از نظر کیفیت و مقاومت در برابر پارگی مدل عایق دار فشرده IFD پیشنهاد می گردد.


کانال فوق در شاخه های 6 متری تولید و به بازار عرضه می گردند. در صورت نیاز یک پروژه به متراژ بالا و بیشتر یا می بایست از کانال های فلکسیبل پشم شیشه و پلی استر استفاده نمود و یا جهت افزایش طول مسیر از یک طوقه گالوانیزه به طول 10 و یا 15 سانتیمتر استفاده کرد و از یک طرف دیگر آن طوقه یک کانال فلکسیبل جدید انشعاب گرفت.

متاسفانه در برخی از پروژها ها دیده شده برخی از افراد ناآگاه بعضا از کانال های خرطومی به طول بیش از 10 الی 15 متر استفاده نموده اند که این از لحاظ فنی و مهندسی اصلا قابل قبول نبوده و موجب می شود طول مسیر بالا بر سرعت و قدرت باددهی تأثیر منفی بگذارد. همان طور که می دانید کانال های خرطومی در مقایسه با کانال های چهارگوش گالوانیزه دارای سطح کاملا صاف و همواری نبوده و استفاده از این نوع کانال ها بیش از حد مجاز موجب عدم باددهی مطلوب و مناسب خواهد شد. در مقررات ملی ساختمان، مبحث 14 اشاره شده است که طول مجاز برای استفاده از کانال های فلکسی حداکثر 4.25 سانتیمتر می باشد. در پروژه های بزرگ، پروژه های اداری و تجاری، بیمارستانی، نفتی و ... مسیر اصلی را با کانال های فلزی گالوانیزه هدایت و فقط انشعاباتی که امکان استفاده از کانال های گالوانیزه را نداشته از کانال های گرد خرطومی نصب می نمایند. معمولا در پروژه های بزرگ انشعابات پایانی و آن هم نهایتا به میزان 2 مترطول از لوله خرطومی نصب و اجرا می می کنند.


کانال PL به نوعی شبیه به مدل IFD می باشد با این تفاوت که لایه خارجی PL دارای آلومینیوم لامنیه دارای کلاس حریق بوده ولی در مدل عایق دار IFD به جای استفاده لایه ALU از روکش PVC مشکی رنگ استفاده گردیده است. هر دو محصول در کیسه ها و کارتن های مخصوص بسته بندی شده و طول هر شاخه 6 مترطول می باشد. کانال های فلکسیبل عایق دار فشرده PL و IFD اولین بار توسط شرکت سامان تهویه ایرانیان تولید شده که بسیار مورد استقبال پروژه ها، همکاران و کارفرمایان محترم قرار گرفته است.


این کانال ها بسیار مقاوم و کیفیت بوده و در هنگام نصب و اجرا نسبت به مدل های پلی استر و پشم شیشه شکیل تر اجرا می شوند و از لحاظ قیمتی و عمر مفید هم جز محصولات با کیفیت به شمار می روند.
در زمان خرید به برند و لوگوی شرکت سامان تهویه ایرانیان که با نام تجاری STI در بازار شناخته می شود توجه فرمایید. برخی از افراد سودجو با لیبل و کارتن های شرکت و کارخانه های بزرگ اقدام به بسته بندی محصولات بی کیفیت خود نموده و متاسفانه در کشور ما این موضوع به شکل جدی پیگرد قانونی ندارد و همین امر موجب ایجاد بی اعتمادی کارفرمایان محترم ازکانال های فلکسیبل و ترس از استفاده این مدل کانالها در پروژه می گردد.
این شرکت با رعایت و پاس نمودن تمامی آزمایش ها و تست های معتبر داخلی و استفاده نمودن از بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود در بازار و همچنین بهره گیری از به روزترین خطوط تولید و نیروی انسانی مجرب توانسته در وندور لیست بسیاری از سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی از جمله؛ سازمان مجری، مادر تخصصی، وزارت بهداشت، وزارت نفت، خانه سازی ایران، علوم پزشکی ایران و ... قرار گیرد و محصولات تولیدی شرکت سامان تهویه ایرانیان STI به مدت 20 سال در صورت نصب و اجرای صحیح و مهندسی و همچنین رعایت نمودن نکات ضروری اجرا، گارانتی کیفی می گردند. این شرکت همواره در صدد حفظ حقوق مشتریان محترم بوده و همیشه سعی در تولید محصولات با کیفیت همراه با بهترین قیمت در کشور بوده است. کانال های انتقال هوا از 150 سال گذشته تاکنون در دنیا کار شده اند و کانال های گالوانیزه انتقال هوا به صورت سنتی ساخته می شدند.. ساخت کانالهای گالوانیزه انتقال هوا به روش سنتی بسیار سخت و دشوار است. برای ساخت و نصب روزانه 70 مترمربع از کانالهای گالوانیزه یک اکیپ اجرایی 5 الی 6 نفره مورد نیاز است. این شرکت توانسته است در سال های گذشته خط تولید مکانیزه و مدرن کانال های گالوانیزه با فلنج یکپارچه TDF را وارد نماید و این کانال های گالوانیزه سنتی را به صورت ماشینی و تمام اتوماتیک تولید نماید که روزانه توانایی تولید 1500 الی 2000 مترمربع از کانال های گالوانیزه فلزی انتقال هوا را نیز داراست.

پرسش و پاسخ

آرش طباطبایی

سوال: لطفا قیمت کانال عایق الاستومری را برای ایمیل ارسال کنید؟

۱۳۹۷/۱۱/۱۵

avatar

اپراتور

پاسخ: با توجه تعدد زیاد سایز ها خواهشا با شرکت تماس بگیرید.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵

نیازی

سوال: مورد استفاده کانالهای فلکسیبل pl تو کجاست؟

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

avatar

اپراتور

پاسخ: کانال های فلکسیبل از نوع pl  در مسیر های رفت هوا که دارای بار حرارتی می باشند استفاده می گردند.

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

صالح نیا

کانال فلکسیبل STI مدل برزنتی سایز "10 متری چند است؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

سلام جهت اطلاع از بهای محصولات لطفاً با شرکت تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

بابک

کانال فلکسیبل STI را از کجا می توان تهیه نمود؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

سلام از شرکت، نمایندگان و عاملان فروش شرکت سامان تهویه ایرانیان می توانید محصولات را تهیه فرمایید.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

گلمحمدی

کانال خرطومی برزنتی موجود دارید سایز 20 سانت؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

بله، همه مدل ها در همه سایزها با هر متراژی آماده تحویل به مشتریان محترم می باشد.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

بحرزاده

من کانال ساز هستم و از کانال فلکسی با برند دیگه استفاده می کردم. برای دیدن نمونه ها و قیمت های کانال فلکسی اس تی آی باید بیام دفتر؟ شرایط کار به چه صورت هست؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

برای دیدن و کیفیت نمونه های کانال های فلکسیبل و همچنین آگاهی از قیمت های مدل های مختلف به شرکت مراجعه فرمایید تا تمامی شرایط کار برای شما نیز توضیح داده شود.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

دانشی

کانال فلکسیبل sti چه مدل هایی دارد؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

کانال های فلکسیبل STI در مدل های: عایق دار پشم شیشه، پلی استر، برزنتی، کمبی، آلومینیومی و ... و در سایزهای "3 تا "24 موجود می باشد.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
تماس سریع
fast call