کانال فلکسی برزنتی مسلح نخدار STI

کانال فلکسیبل برزنتی یا لوله خرطومی برزنت دار از دیگر مدل های کانال های فلکسیبل بدون عایق محسوب می شود که بیشتر در پروژه هایی که سقف کاذب بسته نمی شود و یا در کارخانه ها و معادن مورد استفاده قرار می گیرد. لوله فلکسیبل برزنتی یا کانال برزنتی به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه، کشش، پارگی و ... در محیط های صنعتی، کارخانه ها، معادن و ... استفاده می شود.

کانال فلکسیبل برزنتی یا لوله خرطومی برزنتی

این کانال فلکسیبل از لحاظ قیمت نسبت به دو مدل کانال فلکسیبل کومبی با روکش PVC و کانال فلکسیبل آلومینیومی ساده بدون عایق تک لایه گران تر می باشد ولی از لحاظ کیفیت و همچنین عمر مفید بسیار کالای لوکس تری به شمار می رود.

پارچه مورد استفاده در تولید این نوع از کانال های فلکسیبل انعطاف پذیر دارای دو رنگ طوسی و یاسی رنگ بوده که در مقابل ضربه و کشش و همچنین پارگی بسیار مقاوم است. کانال های برزنتی در کشورهای دیگر به عنوان لایه داخلی برای کانال های فلکسیبل با عایق پشم شیشه و کانال های فلکسیل با عایق پلی استر مورد استفاده قرار می گیرد. کانال فلکسیبل برزنتی در مقایسه با دو مدل کومبی و آلومینیومی ساده کمتر استفاده می شود و اکثر کارفرمایان محترم برای هودهای سرویس های بهداشتی، اگزاست فن ها و ... به دلیل قیمت مناسب تر از دو مدل ذکر شده (کانال کومبی ساده و کانال آلومینیومی ساده) خریداری و تهیه می کنند.


کانال برزنتی مسلح نخ دار یا لوله فلکسیبل برزنتی در برابر تراکم موثرتر از یک کانال هوای انعطاف پذیر آلومینیومی عایق دار یا بدون عایق غیر عایق استاندارد است. برای حفظ کیفیت هوای داخل ساختمان در یک سطح مشخص، جلوگیری از تراکم مهم است. عدم تجمع آب بر روی سطح پارچه برزنتی باعث نفوذ آب به داخل سطح داخلی کانال فلکسیبل نمی شود و همین امر یک نکته مثبت در انتخاب کانال فلکسیبل بدون عایق یعنی کانال برزنتی خرطومی می باشد. این کانال در سایزهای "3 الی "24 (7.5 الی 60 سانت) تولید و آماده فروش به تمامی مشتریان محترم، پروژه های ساختمانی و صنعتی و شرکت ها و تجار می باشد. این شرکت تنها تولید کننده کانال های فلکسیبل خرطومی از سایز 7.5 سانت تا 60 سانت در کشور بوده و کارخانه این شرکت واقع در شهرک صنعتی شمس آباد می باشد. کانال برزنتی دارای یک پوسته داخلی و خارجی از جنس برزنت مقاوم است که توسط یک سیم فولادی مارپیچ بسیار بادوام حمایت می شود. این متریال از قطعات یک محصول تهویه فوق العاده قوی و در عین حال انعطاف قابل ملاحظه ای را ارائه می دهد که تضمین شده است که کاملاً هوابند و مقاوم در برابر دمای 80 الی 20 – درجه سانتیگراد و فشارهای اتاق رشد باشد. برای حداکثر کارایی و جلوگیری از جمع شدن گرد و غبار در کانال های فلکسیبل خرطومی انعطاف پذیر همیشه مطمئن شوید که مجرای انعطاف پذیر برزنتی شما کاملاً کشیده شده و سطح داخلی آن کاملا صاف و هموار است. نصب آن به وقت و زمان یا تلاش زیادی نیاز نداشته، وزن کمی دارد و به آسانی فشرده و بسته می شود.


پیشنهاد این شرکت جهت استفاده از کانال های بدون عایق در پروژه ها، خرید و استفاده از کانال های فلکسیبل برزنتی بدون عایق است و از لحاظ کیفیت به دلیل برزنت بسیار مقاومی که دارد از مدل آلومینیومی ساده و کومبی با روکش PVC مناسب تر می باشد و بیشتر در معادن، کارخانه ها و شرایط ویژه استفاده می گردد.


از دیگر نام های این کانال می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
کانال فلکسیبل برزنتی، کانال برزنتی خرطومی، لوله مسلح نخ دار برزنتی، لوله فلکسیبل برزنت دار، لوله خرطومی برزنتی طوسی، کانال خرطومی مسلح، لوله خرطومی برزنتی مقاوم و ... .
این کانال یعنی کانال فلکسیبل برزنتی مسلح نخ دار با برند STI در کارخانه شرکت سامان تهویه ایرانیان تولید و در بازار داخلی و همین طور بازار کشورهای خارجی بفروش می رسد.

پرسش و پاسخ

کرمی

سوال: فلکسی برزنتی در برابر آفتاب مقاوت داره؟ پوسیده نمیشه؟

۱۴۰۰/۰۲/۱۴

avatar

اپراتور

پاسخ: جنابعالی جهت استفاده از فلکسیبل در مقابل آفتاب می بایست از نوع آلومینیوم با روکش 170 میکرون استفاده نمائید.

۱۴۰۰/۰۲/۱۴

arman

سوال:ایا کانال فلکسی به شکل مستطیل هم دارید؟

۱۴۰۰/۰۲/۰۸

avatar

اپراتور

پاسخ: خیر فقط به صورت گرد موجود است.

۱۴۰۰/۰۲/۰۸

امیر کاشان

سوال: ساکن منزلی هستم که داخل اتاق خواب کانال کولر نداره با توجه به اینکه میخوام سقف پذیرایی رو کناف کنم چیزی هست که بتونم کانل رو از زیر سقف ببرم به اتاق خواب ها یا خیر ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟

۱۳۹۷/۱۰/۲۴

avatar

اپراتور

پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از کانال های فلکسیبل خرطومی جهت انتقال هوا استفاده نمائید شرکت STI تولید کننده انواع فلکسیبل از سایز 3 تا 24 اینچ می باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴

فاطمی

سوال: از بین کانالهای فلکسیبل مقاومت کدوم از همه بیشتر هست؟

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

avatar

اپراتور

پاسخ: با توجه به نوع مصرف متفاوت می باشد ولی اگر نوع بدون عایق مد نظر می باشد نوع برزنتی مقاومت خوبی دارند.

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

طاهری

کانال فلکسیبل خرطومی نسور موجود دارید؟ سایز 25 سانت؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

بله، کانال های فلکسی خرطومی نسوز به صورت سفارشی تولید و عرضه می گردد و با توجه به متراژ درخواستی مشتریان محترم حدوداً 3 الی 5 روز کاری زمان می برد.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

محمدعلی

برای کولر آبی معمولی چه خرطومی دارید که به کانال داخلی ساختمان وصل بشه؟ سطح مقطع مستطیلی دارین؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

بله، کانال های خرطومی STI از سایز "3 تا "24 تولید گردیده و برای این کار می توان از کانال های فلکسیبل خرطومی برزنتی و یا کومبی با روکش PVC استفاده نمود.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

حبیب

ببخشید شما لوله فنری قطر 20 دارید؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

بله، تمامی سایزها تولید و موجود می باشند. سایزهای لوله های فلکسیبل STI عبارت است از (به سانتیمتر) : 7.5، 10، 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45، 50، 55 و 60.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

عبدالهی

لوله فلکسیبل برزنتی در برابر ضربه مقاوم است؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

بله، کانال های برزنتی مسلح نخ دار در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و بیشتر در محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
تماس سریع
fast call