logo

کانال فلکسیبل بدون عایق کومبی با روکش PVC مشکی

این نوع کانال خرطومی بر اساس استاندارد EN 13180 تولید و جهت استفاده در سیستم های تهویه مطبوع در مسیرهای رفت و برگشت و همچنین انشعاب ها، اگزاست فن ها، هود ها و ... استفاده می گردد. لایه خارجی کانال فلکسی از آلومینیوم به همراه یک لایه PVC و لایه داخلی آن دارای لایه پلی استر می باشد و دارای مفتول فنری فولاد پرکربن به منظور انعطاف است.

به دلیل استفاده از پلی استر در لایه داخلی کانال فلکسیبل و دستیابی به سطح نرم، اصطکاک هوا و افت فشار حداقل بوده و محیط داخلی در برابر رشد باکتریها مقاوم می باشد. این نوع لوله فلکسی، هوابند و مقاوم در برابر ضربه و پارگی می باشد. همچنین کانال فلکسیبل STI در زمان حریق گازهای سمی از خود متصاعد نمی کنند. لایه PVC باعث افزایش استحکام و طول عمر بیشتر این مدل کانال فلکسی نسبت به کانال فلکسیبل آلومینیومی شده است.

سایز: "3 تا "24

تشکیل شده از: 1 لایه آلومینیوم + 1 لایه روکش PVC

ساختار لایه داخلی: 3 لایه آلومینیوم و 2 لایه پلی استر

ضخامت لایه داخلی: 100 میکرون

دامنه عملکرد دمایی: 150+ تا 30- درجه سانتی گراد

متراژ و نوع بسته بندی: 10 مترطول در هر کارتن

Technical Specifications of Combi STI Flexible Duct

Material

Aluminum+PET+PVC

Temperature Range

-30 to +120° C

Air Velocity

Max 30 m/S

Operating Pressure

Max 5000 Pa

Diameter Range

3ʺ to 24ʺ

Standard Length

10 m/carton

از این کانال ها جهت انتقال هوا در انشعاب ها، اتصال کانال اصلی به دریچه، اگزاست ها، فن ها و ... استفاده می گردد که با توجه به روکش PVC موجود بر روی لایه خارجی آن، این محصول دارای استحکام و مقاومت بیشتری در برابر ضربات فیزیکی می باشد.

 • avatar
  اکسپلورر
  24 فروردین 1400

  سوال: لوله برای انتقال هوا و عایق صدا با دهانه 35 سانت و 50 سانت چی پیشنهاد میدید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید از کانال های سه لایه عایق دار ifd استفاده نمائید.

 • avatar
  امید
  05 فروردین 1400

  سوال:  بالاترین قط ممکن این لوله ها چند هست ؟ واقعیتش من میخام بجای کانال کولر استفاده کنم چون کانال کولر صدا رو انتقال میده . کولر 7500 آیا اینها جواب کار من رو میده ؟ و یه شماره تماس کارشناس هم لطف کنید ممنون میشم برای نوع خرید و ارسال؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 فروردین 1400

   پاسخ: شرکت سامان تهویه ایرانیان تولید کننده کانال فلکسیبل های انتقال هوا از سایز 3 اینچ تا 24 اینچ می باشد. و جهت استفاده از این نوع کار میتوانید استفاده نمائید. جهت سفارش با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  مهدی ثالثی
  27 بهمن 1399

  سوال: از فضای سقف حال و پذیرایی به طول تقریبی 13 متر می خواهم سرمایش کولر آبی به اتاق ها انتقال دهم .آیا از کانال های فلکسی می توانم استفاده کنم واگر پاسخ مثبت است از چه نوعی استفاده کنم.البته در بین راه 2 زانو خورده می شود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از کانا فلکسیبل با تنوع بسیار بالا عایق دار و ساده استفاده نمائید.شرکت سامان تهویه ایرانیان بزرگترین تولید کننده کانال های فلکسیبل از سایز "3 تا "24است.

 • avatar
  حسین
  18 تیر 1398

  سوال:آیا در مشهد نمایندگی دارید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مرداد 1398

   پاسخ: خیر نمایندگی در شهر مشهد وجود ندارد.

   جهت خرید محصول مورد نظر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  احسان
  11 تیر 1398

  سوال: در روی پشت بام زیر نور شدید خورشید و در دمای 50 درجه آیا این لوله های فلکسیبل دوام دارند. بعد از مدتی خشک و پاره نخواهند شد؟ من برای اتصال اگزاست فن به لوله ای که در سقف کاذب کار شده میخواستم استفاده کنم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 مرداد 1398

   پاسخ: شرکت سامان تهویه ایرانیان تولید کننده کانال های فلکسیبل خرطومی در دو برند sti , eco از سایز "3 تا"24 می باشد و در تمامی نوع های ساده و عایق دار در محل کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد تولید می نماید.

   جنابعالی نسبت به تهیه کانال فلکسیبل خرطومی با عایق الاستومریک با روکش آلومینیوم 170 میکرون مسلح نخدار نسوز میتوانید استفاده نمائید.

 • avatar
  علی حسن پور
  04 تیر 1398

  سوال: من یه کولر آبی 15 هزار مدل پلیمری سلولزی دارم. که استفاده از کانال گالوانیزه مشکل میباشد. میتونید راهنمایی کنید واسه 3 متر طول به چه نوع کانال و تبدیلهای احتیاج هست و اینکه میتونید سفارش بدم بفرستید؟ لازم بذکر است دهانه این کولر حدود 70 سانتی متر است و قدرت هوادهی بالایی دارد. دهانه کولر نیر گرد می باشد. آیا نمایندگی در استان یزد دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می بایست از کانال فلکسیبل خرطومی استفاده نمائید که در مدل های متعدد در شرکت STI  تولید می گردد. جنابعالی جهت اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با تلفن های مندرج در شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  فرشید قاسم نژاد
  25 خرداد 1398

  سوال: من بک یونیت کولر گازی تو بالکن دارم میخوام خروجی هوای گرمش رو با یه زانو ۹۰ درجه به بیرون بالکن هدایت کنم میتونم از محصولات شما استفاده کنم اگر میتونم چطور غیر حضوری تامین کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از کانال فلکسیبل خرطومی با توجه به سایز مورد نظر نسبت به این کار اقدام لازم را انجام دهید. با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس بفرمائید و جهت تهیه اقدام نمائید.

 • avatar
  اسدی
  01 مهر 1397

  سوال: تو هر بسته متراژ این نوع از کانالهای فلکسیبل چقدر هستش؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مهر 1397

   پاسخ: اگر از مدل عایق دار الاستومریک استفاده نمائید 6 متر و اگر مدل ساده بدون عایق استفاده نمائید 10 متری می باشد.

 • avatar
  محمدی
  20 تیر 1397

  کانال های خرطومی الاستومری 25 سانتی موجود دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مرداد 1397

   بله، از سایز "3 تا "24 موجود می باشد و آماده تحویل می باشد.

 • avatar
  شاهیوند
  20 تیر 1397

  من یه کولر آبی 5000 دارم. که استفاده از کانال گالوانیزه مشکل میباشد. میتونید راهنمایی کنید واسه 4 متر طول به چه نوع کانال و تبدیلهای احتیاج هست و اینکه میتونید سفارش بدم بفرستید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مرداد 1397

   شما می توانید برای کانال کشی کولرهای آبی از کانالهای فلکسیبل بدون عایق استفاده فرمایید (سایزهای 25 و یا 30 سانت) و اینکه تبدیل ها هم می توانید از دوستانی که با ورق گالوانیزه کار می کنند تهیه نمایید. این کانال های خرطومی برای کار شما مناسب می باشند.

 • avatar
  بیداری
  20 تیر 1397

  کانال فلکسیبل را میشود به صورت یک تیکه به طول 25 متر استفاده نمود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مرداد 1397

   بله، اما بهتر برای مسیرهای کمتر از 10 مترطول استفاده گردد تا افت فشار ایجاد نگردد. کلاً کانال های فلکسیبل برای مسیرهای کوتاه، انشعاب از مسیر و کانال های اصلی، مسیر برگشت، اگزاست ها و ... استفاده می گردند.

 • avatar
  dddd
  20 تیر 1397

  لوله خرطومی برای محل باز چه مدلی پیشنهاد می کنید

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مرداد 1397

   سلام برای مکان هایی که سقف کاذب زده نمی شود می بایست از مدل برزنتی استفاده گردد که بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه آسیب پذیر نیستند

 • avatar
  مسعود
  20 تیر 1397

  آیا استان همدان نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مرداد 1397

   سلام در این استان نمایندگی رسمی خیر اما کلیه محصولات این شرکت به تمامی نقاط کشور ارسال می گردد.

کامنت بگذارید