کانال های فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه STI

کانال های فلکسیبل با عایق پشم شیشه و پلی استر از مدل های عایق دار کانال های فلکسیبل STI محسوب می شوند و بیشتر برای مناطق شمالی و جنوبی کشور که از لحاظ آب و هوایی نسبت به دیگر مناطق شرایط متفاوت تری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. لوله فلکسی پلی استر و عایق دار حرارتی پشم شیشه به دلیل بالا بودن ضخامت عایق به کار رفته در آن ها از ایجاد کندانس و شبنم بر روی بدنه داکت جلوگیری نموده و برای آب و هوای مرطوب و شرجی بسیار مناسب می باشند.


در مناطق شمالی و جنوبی کشور مانند مازندران، گیلان، عسلویه، بندرعباس، هرمزگان و .. به دلیل رطوبت بالای هوا (تمامی نقاط استان مازندران، گیلان، رشت، کیش، قشم، بندرعباس، عسلویه و ...)استفاده از مدل هایی که ضخامت عایق به کار رفته در آن کم می باشد مانند؛ کانال فلکسیبل با عایق الاستومری رابر، مدل IFD، مدل PL و ... پیشنهاد نمی گردد و استفاده از آن ها بسیار خطرناک است و اختلاف دمای هوای داخل کانال فلکسیبل و محیط بیرون باعث به وجود آمدن کندانس و شبنم بر روی لایه خارجی کانال نصب شده می شود که به مرور زمان سقف های کاذب پروژه را با مشکل مواجه می نماید. استفاده نمودن از دیگر مدل های عایق دار کانال های فلکسیبل در مناطق شرجی پیشنهاد نمی شود و خطر ایجاد کندانس در مناطق شمالی و جنوبی کشور به دلیل پایین بودن ضخامت عایق به کار رفته در آن ها بسیار زیاد می باشد.


بنابراین انتخاب و پیشنهاد اول این شرکت یعنی شرکت سامان تهویه ایرانیان به پروژه ها و کارفرمایان محترم که در مناطق شمالی و جنوبی کشور پروژه های در حال ساخت دارند، استفاده نمودن از کانال های فلکسیبل با ضخامت عایق بالا مانند؛ کانال فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه و کانال فلکسیبل با عایق حرارتی پلی استر می باشد.


کانال فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه و پلی استر STI یک کانال بسیار انعطاف پذیر، سبک و با کیفیت و در عین حال در برابر ضربه نیز نسبتا مقاوم است. کانال فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه این کارخانه از لمینت آلومینیومی با مارپیچ سیم فولادی محصور شده ساخته شده است. عایق پشم شیشه و پلی استر در کارخانه تایید و عملیات برشکاری بر روی آن انجام می شود و با یک مانع بخار بیرونی، قسمت لمینت آلومینیومی آن پوشانده خواهد شد.


فضای داخلی صاف، مقاومت جریان هوای کمی دارد و مارپیچ سیم فولادی با کشش بالا می تواند در برابر حمل و نقل خشن مقاومت کند. این کانال فلکسیبل یعنی کانال فلکسیبل خرطومی با عایق حرارتی پشم شیشه و پلی استر STI می تواند مجرای قطر کامل خود را در خم ها حفظ می کند و برای سهولت حمل و نقل می توان آن ها را نیز فشرده کرد.


کانال فلکسیبل خرطومی با عایق حرارتی پشم شیشه و عایق دار پلی استر STI معمولاً در کاربردهای هوارسانی تجاری و مسکونی استفاده می شود. این نوع کانال فلکسیبل یعنی کانال فلکسیبل با عایق پشم شیشه و پلی استر STI برای انتقال هوا طراحی شده است و تراز آسانی بین آنها فراهم می کند.


شایان ذکر است کانال های صلب و پایانه های هوا مانند دیفیوزرها برای استفاده در سیستم HVAC فشار کم و متوسط توصیه می شود.


کانال فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه و پلی استر برای مناطق جنوبی و شمالی کشور و هر نقطه ای که از لحاظ شرایط آب و هوایی، آب و هوای شرجی و مرطوبی دارد بسیار گزینه خوبی می باشد؛ زیرا این کانال یعنی کانال فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه موجب می شود عملیات کندانس اتفاق نیافتد یا به سختی ایجاد گردد اما متاسفانه برخی از اکیپ های اجرایی به دلیل اتمام پروژه ها زودتر از زمان مقرر، مدل پشم شیشه را قبول نکرده و مدل هایی که نصب و اجرای آن به مراتب راحت تر می باشد را به کارفرمایان محترم پیشنهاد می نمایند که هیچ بار علمی نخواهد داشت و ممکن است در گذر زمان پروژه با مشکل مواجه شود.


از دیگر نام های این محصول (کانال های فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه STI) می توان به موارد ذیل اشاره نمود:


کانال لوله فلکسی با عایق حرارتی پشم شیشه، عایق دار پشم شیشه، لوله فلکسیبل با عایق پشم شیشه دوستدار محیط زیست، کانال فلکسیبل خرطومی پشم شیشه دار و ... .
کانال پشم پشم شیشه دارای عایق حرارتی بودتی و مانند کانال های گالوانیزه فلزی نیازی به عایق کاری مجدد ندارد. این مدل از اولین مدل های کانالهای فلکسیبل در دنیا بود.

پرسش و پاسخ

رشیدی

سوال:  اگر ما ده متر کانل فلکسیبل بخواهیم میتواتد به شهرستاها ارسال کنید .وقیمت ان هم چقدر میشود؟

۱۴۰۰/۰۳/۰۱

avatar

اپراتور

پاسخ: بله امکان پذبر می باشد لطفا جهت اطلاع از قیمت ها را تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

۱۴۰۰/۰۳/۰۱

محمد جواد علوی ممش

سوال: اگه بخوایم به عنوان عایق صوتی ازین لوله ها استفاده کنیم، کدوم نوع رو باید خریداری کنیم؟

۱۳۹۸/۰۹/۱۰

avatar

اپراتور

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از کانال های فلکسیبل STI که تولید کننده هستیم میتوانید از فلکسیبل با عایق لاستومریک یا با عایق پشم شیشه استفاده گردد.

۱۳۹۸/۰۹/۱۰

هامان صنعتی

سوال: آیا فروش جزئی هم دارید؟ من ۴ تا لوله خرطومی فلکسیبل با عایق پشم سنگ میخواستم هر کدوم ۲ متر؟

۱۳۹۸/۰۵/۰۴

avatar

اپراتور

پاسخ: شرکت STI تولید کننده کانال های فلکسیبل در دو برند STI و Eco فلکس هست و از سایز "3 تا "24 اینچ تولید کننده می باشد.

کانال فلکسیبل با عایق پشم شیشه موجود می باشد.

۱۳۹۸/۰۵/۰۴

رضا احسانی

سوال: خرید کانالهای فلکسیبل در حجم بالا چقدر تخفیف داره؟

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

avatar

اپراتور

پاسخ: با توجه به نوع انتخاب و مصرف کارفرمای محترم و متراژ تخفیف لحاظ میگردد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناس بخش کانال های فلکسیبل از طریق تلفن های درج شده در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

نیرومندی

لیست قیمت کانالهای فلکسیبل تون رو به آدرس زیر ارسال کنید؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

جهت اطلاع از بهای محصولات لطفاً با شرکت و با بخش مربوطه هماهنگ بفرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

محمود

آیا در مشهد نمایندگی دارید؟ شرایط اجراء در مشهد و نماینده آن شرکت را در مشهد لطفا معرفی کنید

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

در مشهد چندین عاملیت فروش کانال فلکسی STI وجود دارد امام نمایندگی رسمی این شرکت خیر. جهت خرید و اطلاعات جهت نصب و اجرای کانالهای فلکسیبل با شرکت تماس گرفته و با واحد مربوطه صحبت بفرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

ایرجی

لوله های خرطومی عایقدار برای پروژه ای لازم است، نمونه ارسال فرمایید؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

نمونه کلیه محصولات به ویژه کانال های فلکسیبل خرطومی به آدرس موردنظر ارسال خواهد گردید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

اصغری

آیا در اصفهان نمایندگی دارید؟ لطفا معرفی نمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

بله، لطفاً با شرکت تماس گرفته و با واحد فروش هماهنگ فرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

ایمانی

کانال فلکسیبل کمبی قطر 15 سانت در حدود 120 کارتن لازم دارم، قیمت و نحوه تهیه را بدهید؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

ین شرکت تنها تولید کننده انواع کانال های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا در کشور بوده و در هر سایز و با هر متراژی که شما مشتری محترم درخواست داشته باشید، تقدیم حضورتون می گردد. جهت اطلاع از قیمت و نحوه ارسال کالا، لطفاً با شرکت و مسئولان مربوطه هماهنگ فرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

امید

کانال فلکسیبل برای سایز 15 و 20 سانت در حدود 50 کارتن لازم است. جهت تهیه کجا باید مراجعه کرد؟

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

avatar

اپراتور

جهت خرید و تهیه کانال های فلکسیبل با شرکت تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۷/۰۴/۲۰

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
تماس سریع
fast call