کانال های فلکسیبل با عایق حرارتی پلی استر STI

کانال های فلکسیبل با عایق پلی استر از سه لایه تشکیل شده است. لایه داخلی آن آلومینیوم تک لایه لامینه بوده که ضخامت تقریبی آن 70 میکرون می باشد. این لایه داخلی همان کانال فلکسیبل آلومینیومی ساده است که برای کانال کشی کولرهای آبی مورد استفاده قرار می گیرد. از لایه آلومینیومی برای لایه داخلی کانالهای فلکسیبل عایق دار پشم شیشه و پلی استر نیز استفاده می گردد.


لایه میانی این مدل، عایق پلی استر غیر فشرده سفید رنگ به ضخامت تقریبی "1 یا 2.5 سانتیمتر است که موجب ذخیره شدن انرژی و عدم ایجاد کندانس در پروژه هایی که در مناطق شمالی و جنوبی کشور هستند، می گردد.
لایه سوم یعنی لایه خارجی آن از چند لایه آلومینیوم ضخیم تشکیل شده است که دارای مقاومت مناسبی می باشند. این شرکت نیز در راستای تکمیل محصولات با کیفیت خود در تولید کانال های فلکسیبل با عایق حرارتی پشم شیشه و پلی استر به جای استفاده از لایه داخلی آلومینیومی ساده از کانال های برزنتی مسلح نخ دار استفاده نموده است که این امر به بالا رفتن کیفیت محصول، عمر مفید، عدم پرت و هدر رفتن هوا (نشتی هوا) و ... کمک می نماید. در کشورهای همسایه که تولید کننده این محصول نیز هستند از این راهکار جدید جهت بالا بردن مقاومت کانال های فلکسیبل پلی استر و پشم شیشه در برابر پارگی و ... استفاده می نمایند. کانال های خرطومی عایق دار همگی از سه لایه تشکیل می شوند و عایق ها می تواند؛ پشم شیشه، پلی استر ساده، پلی استر غیر فشرده، عایق الاستومری دارای کلاس حریق و ... باشد. در کانال های بدون عایق، کانال فلکسیبل کمبی از محبوبیت خاصی برخوار است. دلیل این امر دو لایه بدون آن و در عین حال کیفیت بالای محصول می باشد که یک لایه روکش پی.وی.سی مشکی رنگ بر روی لایه داخلی لمینیت گردیده است که در برابر ضربات مکانیکی و ... از کانال حفاظت می نماید و از لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه می باشد.


کانال پلی استر عایق دار را می توان به جای لایه داخلی آلومینیومی و کانال برزنتی مسلح نخ دار با لایه داخلی از جنس کانال فلکسیبل کمبی نیز تولید نمود که این دو مدل آخر یعنی کانال پلی استر با لایه داخلی برزنتی و کومبی به مراتب کیفیت بالاتری نسبت به نمونه آلومینیومی ساده آن دارند.


نکته بعدی استفاده نمودن از یک فنر، های کربن (با کربن بالا) فولادی ضد زنگ است که در تمامی مدل های تولیدی کانال های فلکسیبل خرطومی با برند تجاری این شرکت یعنی برند STI از آن استفاده می گردد. در بازار و به صورت کاملا سنتی کانال های فلکسیبل تولید می شوند اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است؛ این موضوع بوده که برخی از همکاران به دلیل پایین آوردن قیمت خوداز کیفیت محصول کم و محصول قابل قبولی را به بازار عرضه نمی کنند. استفاده نمودن از مفتول های بدون انعطاف پذیری بالا و اصطلاحا خشک در طولانی مدت باعث دفرمه و بیضی شدن کانال شده و حرکت باد در طول مسیر با مشکل مواجه می گردد. به همین علت در زمان خرید می بایست به نکاتی همچون؛ نوع تولید محصول، ضخامت متریال استفاده شده از جمله؛ عایق، آلومینیوم لامینه و ... توجه نمود و محصولات را از برندها و کارخانه های صاحب نام در هر حوزه خریداری و تهیه نمود.
این شرکت با بیش از حدودا 10 سال سابقه در امر تأمین و تولید کانال های فلکسیبل و انجام بیش از 2.000 پروژه ملی و عظیم در سطح کشور (پروژه های بیمارستانی، فرودگاهی، پتروشیمی، مسکونی، اداری و تجاری و ...) و همچنین صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق، افغانستان، تاجیکستان و ... توانسته است در بین تولید کنندگان و صادر کنندگان برتر و معتبر این نوع از محصولات در کشور قرار بگیرد. کانال های فلکسیبل پلی استر هم در دنیا به عنوان کانال های فلکسیبل سه لایه عایق دار مطرح بوده و اکثرا برای دستگاه های داکت اسپیلت، فن کوئل ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. کانال پلی استر عایق دار را برای اولین بار از کشور ترکیه وارد ایران کردند که این شرکت با استفاده از مهندسی معکوس و دارا بودن تکنولوژی روز دنیا توانست این مدل از کانال های هوا را تولید نماید

پرسش و پاسخ

سید حسین حداد

سوال: قیمت لوله های فلکسیبل با عایق پلی استر . استانه مقاومت حرارتی تا 150 درجه . چند است ؟ چند متری ؟ در سایز داخل به داخل 15 سانت و 12 سانت . 09155322161

۱۴۰۰/۰۵/۲۹

avatar

اپراتور

پاسخ: با جنابعالی در اسرع وقت تماس حاصل می گردد.

۱۴۰۰/۰۵/۲۹

مرتضي حسيني

سوال: براي انتقال هواي تازه در ساختمان از يك قسمت به قسمت ديگر، ميخواستم از لوله هاي فكسيبل flexible‌ استفاده كنم. حداكثر طول مجاز براي لوله ها چقدر است؟ افت در لوله هاي فلكسيبل چقدر هست؟ استانداردي در اين زمينه وجود دارد؟

۱۳۹۹/۰۲/۰۶

avatar

اپراتور

پاسخ: حداکثر طول مجاز در نشریه 128 مقررات ملی ساختمان 4.15 است ولی در بعضی از پروژها با طول های بیشتر اجرا میگردد. کانال های فلکسیبل خرطومی باید بصورت کاملا کشیده اجرا گردد تا کمترین افت فشار را داشته باشید.

۱۳۹۹/۰۲/۰۶

جوادزاده

سوال: حداکثر طول فلکسیبل قابل استفاده چقدر است برای فاصله های تا 10 متر که منبع تهویه داکت اسپلیت است آیا راهکاری به جهت استفاده از فلکسی وجود دارد؟

۱۳۹۸/۰۶/۲۳

avatar

اپراتور

سوال: طبق ضوابط حداکثر طول مجاز تقریبا 4 متر میباشد. برای طول های بیشتر با استفاده از رابط یا طوقه می تواند این کار را انجام داد.

۱۳۹۸/۰۶/۲۳

مرتضی پاکدل

سوال: کانالهای فلکسیبل عایق دار بیشتر کجا استفاده میشن؟

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

avatar

اپراتور

پاسخ: کانالهای فلکسیبل از نوع عایق دار در مسیر هایی که بار حرارتی دارند در مسیر های هوای رفت استفاده می گردند.

۱۳۹۷/۰۷/۰۱

علی نژاد

کانال های فلکسیبل خرطومی در حجم بالا چه مقداری تخفیف دارد؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

برای اطلاع از بهای کانالهای فلکسیبل خرطومی لطفاً با شرکت تماس گرفته شود.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

احمدزاده

برای کانال کشی مسیر رفت چه مدل کانال فلکسیبلی رو پیشنهاد می کنید؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

بله، جهت نمایندگی کانالهای فلکسیبل خرطومی STI لطفاً با شرکت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام گردد.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

شاملو

لوله خرطومی ای دارید که دمای 400 درجه سانتی گراد رو تحمل کند؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

خیر، دامنه عملکرد دمایی کانال های فلکسیبل از 120 تا 30 - درجه سانتی گراد می باشد.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

طارمی

کانال فلکسیبل کمبی سایز 20 سانت چه قیمتی می باشد؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

جهت اطلاع از بهای هر یک از محصولات و کانالهای فلکسیبل خرطومی با شرکت تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

کانال و دریچه

برای نمایندگی در تهران کجا باید مراجعه کرد و صحبت های نمایندگی رو انجام بدهیم؟ عایق الاستومری هم میخوایم؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

لطفاً با شرکت تماس گرفته، آدرس شرکت را بگیرید و به صورت حضوری تشریف آورده و با واحد فروش و بازرگانی صحبت نمایید.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

صدرا

عمر مفید کانالهای فلکسیبل خرطومی چقدر است؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

عمر مفید کانال های فلکسیبل STI، بیست سال بوده و شایان ذکر است که همه کانال های فلکسیبل STI دارای گواهینامه های معتبر و ضمانت نامه های کیفی و فنی می باشند.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

شریفی

کانال خرطومی برای هواکش های صنعتی موجود دارید؟ سایزهای 25 و 30 سانت؟

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

avatar

اپراتور

بله، کانالهای فلکسیبل خرطومی از 7.5 سانت تا 60 سانت موجود بوده و در مدل های گوناگون قابل عرضه می باشند.

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
تماس سریع
fast call