logo
عایق صوتی دو رو صاف

عایق صوتی دو رو صاف


عایق های صوتی دو رو صاف چسبدار  STI FLEX:
عایق های صوتی STI  با آخرین فناوری روز دنیا جهت عایقکاری صوتی دیوارهای مشترک، کف و سقف آپارتمانها و منازل مسکونی استفاده می گردد. عایق های صوتی STI در کاهش صداهای انتقالی در محیط های صنعتی و ساختمانی برای دیوار های مشترک، سقف، کف و... نقش بسزایی را ایفا می کنند.
این نوع عایق های صدا برای محیط های مسکونی، اداری و صنعتی به کار رفته و صداهای زندگی روزمره و متعارف با فرهنگ آپارتمان نشینی را از بین برده و صداهایی را که با فرهنگ آپارتمان نشینی در تضاد و یا تعارض باشند، کاهش داده و جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های صوتی سنتی مانند پشم سنگ و پشم شیشه به شمار می آیند. از طرفی دیگر این عایق های صوتی الاستومری به دلیل ساختار داخلی سلول بسته ای که دارند، عایق حرارتی و برودتی نیز محسوب می گردند (ضریب انتقال حرارت آنها 0.032 w/m.°K می باشد). عایق های صوتی الاستومری دو رو صاف خود چسب STI به راحتی و با استفاده از قیچی و کاتر به اندازه و ابعاد دلخواه بریده و بدون نیاز به چسب مایع، پیچ و میخ، زیرسازی، فریم بندی و ... بر روی سطح صاف و صیقلی دیوارهای مورد نظر نصب می گردند.
پس از اجرای عایق های صوتی STI بر روی دیوار مورد نظر، جهت زیباسازی نمای بیرونی می توان بر روی عایق های صوتی از دیوارپوشهای موجود نظیر کاغذ دیواری، کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوزیت، گچکاری و یا هر پوششی که دارای سطح مقاومی باشد استفاده نمود.
این نوع از عایق های صوتی الاستومریک به صورت رول بوده و ابعاد آن نیز با توجه به ضخامت منغییر می باشد. (بهترین پیشنهاد برای عایقکاری دیوارهای مشترک ضخامت 2 سانتیمتر به بالا می باشد). در شرایطی که صداها دارای شدت و سرعت بیشتری باشند، می تواند به صورت دو لایه یا بصورت ترکیبی اجرا  گردند. پرواضح است که هرچه ضخامت لایه های عایق بیشتر باشد، خاصیت عایق صوتی آنها نیز افزایش می یابد. اما قطور کردن عایق های صدا محدودیت دارد، چراکه دیوار ضخیم تر، هزینه بیشتری دارد و فضای داخلی را نیز اشغال می کند.
 البته میزان صداهای انتقالی (شدت صوت) مابین دو واحد به عواملی نظیر استفاده از مصالح نامرغوب و اجرای دیوار با ضخامت های غیر استاندارد، و سبک سازی غیر اصولی و غیرفنی نیز بستگی دارد.
شایان ذکر است عرض عایق های صوتی پشت چسبدار  FLEX  STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق، متغییر می باشد. عایق های صوتی مشکی رنگ بوده و در صورت نصب این عایق ها بر روی پنجره نور محیط داخلی از بین خواهد رفت.


از دیگر موارد کاربرد عایق های صوتی STI FLEX استفاده از عایق در کف ساختمانها به شرح زیر جهت کاهش انتقال صداها و صدا های کوبه ای می باشد:
•    ساختمان هایی که ساخته شده اند عایق با ضخامت 6 میلیمتر بر روی کف تمام شده اجرا و سپس بر روی آن لمینت یا پارکت اجرا می گردد.
•    ساختمان هایی که در مرحله ساخت هستند می توان عایق  را  با ضخامت بالاتر در کفسازی ساختمان قرار داد تا انتقال صوت را به حداقل برساند.
جهت عایقکاری صوتی دیوار مشترک مابین دو واحد می بایست از عایق های صوتی چسبدار STI به ضخامت 2 تا 5 سانتیمتر استفاده نمود. به این ترتیب که ابتدا یک لایه عایق جاذب صدا به ضخامت 2 یا 2.5 سانتیمتر بر روی دیوار نصب و در صورت نیاز لایه بعدی (لایه دوم) بر روی لایه اول اجرا خواهد شد. پس از اتمام عملیات عایق کاری جهت دسترسی به ظاهری زیبا و مناسب و همچنین بالا بردن سطح کیفی کار (کنترل نمودن بیشتر صوت) و محافظت عایق در برابر ضربات مکانیکی و روزمره می بایست از یک لایه محافظتی نظیر دیوار پوش، پانل گچی، چوب و ... استفاده نمود. روش فوق بهترین پیشنهاد جهت کاهش صدای انتقالی به محیط تا به امروز می باشد.


انواع پوشش ها  و لایه های محافظتی جهت زیبا سازی بر روی عایق های صوتی عبارتند از:
•    دیوار بنایی: متشکل از رابیتس کاری و اجرای گچ و خاک یا بلوک های سفالی و گچکاری و همچنین پنل های گچی پیش ساخته که بصورت فاق و زبانه اجرا می گردند.
•    دیوار پوشهای آماده نظیر: کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوریت ، تایل های شیشه ای و ...
بدیهی است هر چه ضخامت عایق صوتی انتخابی بیشتر باشد، بر اساس قوانین فیزیک جذب صدای بالاتری داشته و از لرزش و انعکاس صوت تا حد قابل توجهی جلوگیری به عمل می آورد.
نوارهای درزگیر از جنس عایق STI FLEX جهت درزبندی پنجره، درب و کاهش صوت به داخل محیط به کار رفته که در ابعاد و سایزهای گوناگون قابل ارائه می باشد و جنس آن نیز همانند جنس عایق صوتی از عایق الاستومری می باشد.
همچنین عایق های صوتی شرکت STI قابلیت استفاده در بدنه اتومبیل را دارند. به طور مثال جهت جلوگیری و پوشش صدای موتور اتومبیل به داخل، می توان از عایق الاستومری فومی با ضخامت 13 یا 10 میلیمتر استفاده نمود.
ضمنا از عایق های الاستومری صوتی دو رو صاف می توان بر روی لوله های فاضلاب جهت کاهش صدای سیال داخل لوله ها نیز استفاده کرد.


پاره ای از ویژگی های عایق های صوتی STI FLEX عبارتند از:
کاهش صدا از 30 دسیبل به بالا (با توجه به ضخامت انتخاب شده)
ضریب جذب صوت (NRC) 0.4
دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (120 تا 40 – درجه سیلسیوس)
چگالی 45~60 kg/m3
ضریب انتقال حرارت در صفر درجه سانتیگراد0.032 w/m.k  
ضریب نفوذ آب 2.82*10-10 g/m.s.Pa
مقاومت در مقابل اشعه اوزون (در 200 ساعت): بدون کرک و شکاف و 202 MPa   
کلاس حریق B1
مقاومت در مقابل پارگی، بیش از  3 N/cm  
مقاومت در مقابل مواد شیمیایی: عملکرد مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی  
مقاومت در مقابل اشعه UV: عدم وجود شکاف تا 460 ساعت
پشت چسبدار و بی نیاز از خرید چسب مایع  
جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی (عایق صدا) موجود در دنیا
عمر مفید بالای 30 سال، قابلیت رنگ پذیری و وزن بسیار سبک

با توجه به موارد اشاره شده در فوق، مشتریان محترم می توانند با انتخاب نمودن ضخامت عایق فوم صوتی خود از 70 تا 90 درصد جذب صدا در محیط داشته باشند. (صداهایی که با فرهنگ آپارتمان نشینی مغایرتی نداشته باشند.)

شایان ذکر است، عرض عایق های چسبدار صوتی و عایق دیوار صداگیر STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق از سوی مشتریان محترم متغییر می باشد. عایق های صداگیر صوتی (عایق صوتی صداگیر) در یک رنگ یعنی مشکی تولید و تهیه می گردند، بنابراین اگر این عایق های جاذب صدا بر روی سطح پنجره نصب گردند، نورگیر محیط شما از بین خواهد رفت.
شرکت STI جهت رفاه حال مشتریان خود نمونه عایق های صوتی  دو رو صاف خود را قبل از خرید به مشتریان محترم، جهت بررسی ارائه خواهد گردید.

ابعاد عایق صوتی دو رو صاف:

ابعاد هر رول از این عایق ها  (10 * 2cm: 1 ضخامت) و (8 * 2.5cm: 1 ضخامت) می باشد.
عایق های دو رو صاف خود چسب STI بسیار با کیفیت بوده (دانسیته بسیار بالا و ساختار سلول بسته همراه با تزریق گاز نیتروژن در مواد اولیه ساخت عایق) و در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرند.
به طور کلی تحقیقات انجام شده در این زمینه بر این نکته دلالت دارد که؛ استفاده نمودن از 2 تا 5 سانتی متر عایق صوتی با فنآوری نوین (تزریق گاز نیتروژن در عایق) در کاهش صوت و صدای انتقالی به محیط و داخل ساختمان بسیار تأثیر گذار است و این عایق های صوتی را می توان جهت کاهش دادن صوت استفاده نمود.
عایق های صوتی STI FLEX با فنآوری نوین = جایگزینی بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف و ...
همچنین استفاده نمودن از عایق های صوتی نسل جدید (عایق صدا فوم صداگیر) یعنی عایق های صوتی STI یک راهکار مناسب و منطقی جهت جلوگیری از آلودگی صوتی بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه مواد و مصالح قدیمی و سنتی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف، دیوار پوش، بلوک های سیمانی و ... به شمار می آید.
شایان ذکر است استفاده نمودن از متریال سنتی و قدیمی به عنوان عایق صوتی که در بالا نیز به آن ها اشاره گردید، نمی تواند از لحاظ کیفی جوابگوی انتظارات شما مشتریان محترم باشد و این نوع مواد به علت معایب و نواقصی که دارند دیگر جایگاهی در صنعت ساختمان نداشته و با گذشت زمان، مواد و مصالح جدیدتری در بازار جایگزین مواد و متریال قدیمی و سنتی می گردد.
با عایقکاری صوتی (عایق جاذب صوت _ فوم عایق ابر صدا) و حدود 2% هزینه بیشتر در ساختمان (عایق صوت نمودن تمامی بخش ها و قسمت ها) علاوه بر جذب صدا می توان بیش از 40% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورد.

محصولات مشابه عایق صوتی دو رو صاف

عایق  صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی شانه تخم مرغی

عایق شانه تخم مرغی

پرسش و پاسخ

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۰ احمد۷۰

سوال: میتونم برای عایق کردن درب دستشویی که در گوشه سالن اپارتمان ۸۰ متریهست از این روش استفاده کرد. مهمون ک میاد واسه دستشویی رفتن معذب هستن؟

avatar

پاسخ: جنابعالی به دو روش میتوانید به کاهش عبور صدا اقدام نمائید.

1- استفاده از لمسه کاری درب سرویس بهداشتی(چرم کوبی)

2- نصب عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار sti از داخل سرویس بر روی درب و استفاده از درزگیر مابین چارچوب و درب موجود.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ حمیدرضا روستا

سوال: من میخواستم کف خونه ام رو بخاطر شیطونی و فعالیت زیاد پسرم و پا کوبیدنوهاش، عایق صداهای کوبه ای و هوابرد کنم. و بعدش روش رو با یه کف پوش مناسب بپوشونم.لطفا راهنمایی فرمایید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی به دو روش میتوانید عایق کف را انجام دهید.

1- عایق رو بروی کف تمام شده مثل سرامیک نصب کنید سپس بر روی آن فرش یا موکت پهن کنید.

2- کف معماری را تخریب کنید عایق را قرار داده سپس با کف پوش پوشش مناسب را ایجاد نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ Ask

سوال: دیوار مشترکی که قصد عایق کاری اون رو داریم یک شوفاژ به اون متصله... راه حلی وجود داره برای این موضوع؟ چون تا جایی که متوجه شدم عایق ها به صورت دیوار کاذب روی دیوار مشترک کار میشند. و اینکه برای یک دیوار حدود بیست متر مربعی چه میزان زمان کار پیشبینی میکنید؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه عایق کاری روی دیوار اصلی صورت میگیرد و دیوار پوش روی عایق ایجاد می گردد و تمامی تاسیسات بر روی دیوار کاذب قرار میگیرد. بنابراین نگرانی بابت اجرای تاسیسات وجود ندارد

با توجه به حجم کار شما حدود در یک روز کار به پایان می رسد.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ عماد

سوال: ما یک واحد ۹۰متری داریم دیوار سالن ما با دیوار اتاق خواب همسایه بغلی مشترک هست و صدا خیلی واضح و کامل انتقال پیدا میکنه به هم دیگه الان به مشکل خوردیم چون موقع مهمونی ها همسایه ما همش شاکیه که صدا میاد تو اتاق خواب ما میخواستم ببینم شما چی پیشنهاد میکنین که کوچکترین صدا هم از سالن ما به اتاق خواب بغلی انتقال پیدا نکنه در صورت مهمونی سر و صداهای زیاد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و عایق های مینرال بر روی دیوار مد نظر تمامی صداهای موجود و عرف را پوشش دهیدمثل: (صحبت کردن- معاشرت کردن- با تلفن صحبت کردن و...)

اگر صداها بیش از حد معمول باشند با استفاده از تعداد لایه های بیشتر از عایق، می توان توان و پوشش بیشتری را ایجاد نمود.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۰۳ امیر

سوال: پشت دیوار هال منزل بنده آسانسور است و هنگام بالا و پایین رفتن آسانسور صدای بدی در منزل می پیچد. آیا عایق کردن این دیوار تاثیری دارد ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدای صادره از سازه ساختمان هم عبور میکند و بوسیله ریل های متصل به ساختمان وارد دیوارو منزل می گردد امکان پوشش کامل وجود ندارد. ولی جنابعالی می توانید بوسیله عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و استفاده از عایق های مینرال بر روی دیواره ها کاهش صدا را ایجاد کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۰۲ فرناز

سوال: همسایه طبقه بالایی ما خیلی صدا ایجاد میکنه - مدام یا در حال جابجایی مبل ها است و یا در حال دویدن , میشه عایقی برای سقف خانه گذاشت که هم راحت نصب بشه و هم ظاهر ساختمان را خراب نکنه ؟؟؟ این رنگ عایق صدا چطوری کار میکنه ؟؟؟ آیا مشتعل میشه و یا ضد آتیشه ؟؟؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه عایق صدا های کوبه ای باید در نزدیکترین قسمت با ضربه قرار بگیرند می بایست عایق از کف طبقه بالا اجرا گردد.

با استفاده از عایق های رولی بر روی کف طبقه بالا میتوان پوشش مناسب را ایجاد کرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۲۳ مهدی

پاسخ: من اپارتمان 80 متری دارم در طبقه چهارم.طبقه پایین یه پیرمرد بدعنق داریم و من دو تا بچه کوچک دارم که مدام در حال شیطنت هستن.میخواستم بدونم این عایق صدای که پریدن ویا صدای پای بچه ها که با ضرب میپرن یا راه میرن رو واقعا میگیره که صدا طبقه پایین نره؟ممنون میشم جواب بدین

avatar

پاسخ: بله. جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 25 میلیمتر بر زیر موکت یا فرش انتقال صدای کوبه ای را به بالای 90 درصد کاهش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ نادر بيك محمد لو

سوال: من در طبق سوم آپارتمان داخل اتاق خواب 12 متري يك دستگاه تردميل ورزشي گذاشتم كه با اينكه دستگاه روي فرش و موكت قرار گرفته، متاسفانه صداي دستگاه موقع استفاده مخصوصا هنگام دويدن به طبق پايين منتقل ميشه لطفا راهنمايي كنيد براي اين مشكل چيكار كنم؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدای کوبش از طریق سازه ساختمان عبور میکند بهتر است با استفاده عایق های رولی با ضخامت حداقل 5 تا 10 سانتی متر بر زیر تردمیل این صدا را به حداقل رسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ رضا

سوال: آیا بر روی این عایق میشه سرامیک هم کار کرد؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید بعداز نصب رابیتس بر روی عایق نصب شده سرامیک را اجرا و دوغاب ریزی بنمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۹ بابک برده زرد

سوال: من میخوام در یک برج مسکونی ۱۴طبقه مسکونی در طبقه سوم به مساحت ۱۰۰۰مترمربع،یک باشگاه بدنسازی دایر کنم الان به خاطر ضربه های وزنه به کف طبقه و انتقال صدای ضربه به طبقات بالا و پایین برایمان مشکل ساز شده ایا راه حل تضمینی برای این مشکل ما دارید؟؟؟

avatar

پاسخ: صدای ساطع شده جز صداهای کوبه ای هستند بنابراین باید با استفاده از عایق جهت پوشش کف که صداهای ضربه را بتواند پوشش دهد میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۶ امیر

سوال: من یه استودیو موسیقی دارم تو زیر زمین یک خونه.... یعنی بالای زیر زمین خونس و زیر زمین دو تا درب داره....... یه دربش براب ورود و خروجه .... و..... یه دربش به حیاط خونه مربوط میشه میخواستم بدونم راهی هس که صدا هم از دربی که به حیاط خونس .... و ......هم سقف خیلی خیلی کمتر بره بیرونه و یا اصلا نره؟؟ و چه چیزیو برا سقف پیشنهاد میدین و چه چیزی برای درب؟

avatar

پاسخ: برای سقف با استفاده از عایق رولی و عایق مینرال بصورت ترکیبی میتواند پوشش مناسبی ایجاد نماید.

برای درب هم میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی با لمسه کاری(چرم کوبی) پوشش را ایجاد نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۶ امیر

سوال: دیوار مشترک در اتاق خواب با واحد بغلی داریم. ظرف این چند روزی که اومدن آسایش نداریم.اعتراض کردم نتیجه ای نداشت و جهت عایق نمودن این دیوار از دو طرف هم همکاری نمیکند .اگر من از این عایق روی دیوار فقط در واحد خود استفاده نمایم تاثیری دارد که از انتقال صدای همسایه به اتاق خوابم جلوگیری نماید؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایق های مینرال بر روی دیوار مشترک منزلتان از سمت خودتان اقدام نمائید و تمامی صداهای عرف و نرمال در فرهنگ آپارتمان نشینی رو پوشش میدهد.

برای اجرا و بازدید میتوانید با شماره مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۵ قاسمی

سوال: آیا برای عایق بندی دیوار برای شهرستان ها هم نصاب ارسال می کنید.

avatar

پاسخ: جهت کار اجرایی فقط در شهر تهران و حومه و شهر کرج مجری وجود دارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۵ علیرضا صلحی

سوال: بنده به تازگی برای شرکتمون تغییر محل دادیم و توی یه سالن 170 متری که کف و دیوارهاش سرامیک هست دکور ام دی اف زدیم بدون پارتیشن بندی فقط میز و پیشخوان و کمد، قسمت عمده ای از دیوارها خالی هستن... ولی متاسفانه انعکاس صدا اذیتمون میکنه میخواستم ببینم میشه با پوشش تزئینی قسمتی از دیوارها با یکی این نوع فوم ها انعکاس صدا رو حذف کرد؟ به غیر از مشکی رنگ سفید هم داره یا نه؟ سپاسگذارم

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که رنگ پذیر هم هستند جهت انعکاس صدا استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۲ عارف شفیعی

سوال: من با مدرسه همسایه شدم برای صفر کردن ورود صدا داخل اتاق خواب چکار کنم؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای بصورت گسترده و پراکنده عبور میکنند با ایجاد دیوار و قرار دادن عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت دوبل و عایق های مینرال بصورت ترکیبی داخل دیوار این نوع صدا را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ علیرضا محمدزاده

سوال: ما در طبقه اول و بالای پیلوت که مسکونیه ساکن هستیم یخچال و پکیج طبقه پایین خیلی سر صدا دارند برای یک اتاق ۳×۳ میتونیم از عایق شما استفاده کنیم یا نه؟ و هزینش چقدر میشه؟

avatar

پاسخ: برای ایجاد پوشش این نوع از صداها با استفاده از اتاقک و محفظه برای دستگاهها و عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک می توانید پوشش مناسبی رو ایجاد نمائید. جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ زهره محسنی

سوال: واسه شرکتی که هستم میخوایم جاذب صوت بذاریم. سر و صدای فوق العاده زیاد (بالاتر از 100 دسی بل) وجود دارد. به دلیل وجود دستگاه های پرسروصدا که نمیشه صدای دستگاه هارو هم کم کرد. یه مشکل دیگه هم که هست خطر آتش سوزی هم وجود دارد به دلیل وجود انواع موادشیمیایی و روغنی مختلف. لطفا مناسبترین عایق با جنس و کارایی متناسب با محیط ما رو معرفی کنید بهمون. ممنون

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه دستگاهها وجود دارند بنابراین کار صنعتی میباشد و جنابعالی باید با استفاده از اتاقک و محفظه برای دستگاهها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی دارای کلاس حریق c و جذب صوت بسیار عالی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۱ پروانه

سوال: همسایه طبقه پایین ما موقع راه رفتن پاشنه پاش رو میکوبه و صداش تو کل خونه ما و مخصوصا اتاق خوابمون می پیچه، راه حلی وجود داره؟ میشه فقط کف اتاق خوابمون رو عایق کنیم یا اینکه کف کل خونه لازمه؟

avatar

پاسخ: باید توجه کرد صداهای کوبشی مانند صداهای هوابردی نیستند که با گذاشتن عایق پوشش ایجاد کرد

جهت عایق کردن صداهای کوبشی عایق باید به نزدیکترین محل ضربه نصب و قرار بگیرند.

بطور مثال حتما و قطعا صدای راه رفتن یا دویدن اگر از طبقه بالا منتشر میشود عایق می بایست در کف طبقه بالا قرار بگیرد و از زیر سقف پوششی داده نمیشود مگر صداهای هوابردی مثل صحبت کردن و ...

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۵ امینب

سوال: هزینه عایق اکوستیک پشت چسب دار با ضخامت ۲۰ میل با نصب اون روی دیوار چقدر هست؟

avatar

پاسخ: برای اطلاع از قیمت با شماره های داخل سایت شرکت واحد فروش تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۴ اسدپور

سوال:ما دیوار مشترک داریم از سمت دیوار پذیرایی و یکی از اتاق خوابها، اگه همسایه ها حرفی بزنن راحت صدا میاد. راه حل منطقی این موضوع چی هست؟ من نظراتو خوندم ولی متوجه نشدم که عایق صوتی ترکیبی چیه.. یا مسائل دیگه.؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار است و عایق مینرال بر وری عایق لایه اول صدا را پوشش دهید.

منظور از ترکیبی ادغام دو لایه عایق از جنس مختلف می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۴ مهدی

سوال: در اصفهان زندگی می کنم، متاسفانه در آپارتمانی که جدیدا خریداری کرده ام صدای توالت و حمام به وضوح خارج می شود، لطفا راهنمایی بفرمائید برای عایق کردن نزدیک به 100 درصد آن چکار انجام دهم؟ آیا در اصفهان هم شرکتی با شرکت شما همکاری دارد که مشکل بنده را حل کند؟

avatar

پاسخ: با توجه به شرح جنابعالی درب سرویس بهداشتی از جنس نامرغوب است در مرحله اول نسبت به اصلاح و تعویض درب اقدام نمائید.

با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی میتوانید این پوشش را ایجاد نمائید.

اصفهان نمایندگی جهت نصب وجود ندارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۱ اسی

سوال: من باشگاه دارهستم و یک دیوار چوبی مشترک بین سالن من و پیش دبستانی هست؟این دیوار چوبی نئوپانی رو میشه عایق صدا کرد؟!

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی  sti بصورت چسبدار و عایق مینرال بر روی دیوار چوبی صدا را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۰۵ حسین

سوال: اگر رول های STI را روی بدنه اتکترو موتور یا کمپرسور بچسبانیم ایا تاثیری در کاهش صدا دارد . ایا از نظر ایجاد حریق خطر ناک نیست . ایا مجددا قابل بر داشتن از روی بدنه هست . متشکرم

avatar

پاسخ: عایق های صوتی sti با ضریب کاهشی یا nrc 0.4 میتواند جهت کاهش این نوع صدا ها نقش ایفا کند.

عایق شرکت sti دارای بالاترین کلاس کیفیت و حریق ایران است.

اگر بصورت چسبدار استفاده گردد امکان دارد به علت چسبندگی بالا این عایق پاره گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۰۵ حسین از کرمانشاه

سوال: به چه صورت از عایق های STI روی باکسی که برای ایزولاسیون یک کمپرسور 10 اسب ساخته شده استفاده کنم . و ایا این کار منطقی است؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه مطابق قوانین فیزیک برای عبور انرژی  میبایست عایق مناسب و با تعداد لایه های مختلف استفاده نمود بنابراین عایق صوتی sti بصورت چند لایه باید اجرا گردد تا توان را بالا برد.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۹ يوسف

سوال: ميتوان عايق صدا را روي ديوار نصب كرد و سپس روي ان را به جاي گچ يا كاغذ ديواري سراميك كرد؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید این کار رو انجام دهید ولی ابتدا باید با استفاده از رابیتس بر روی عایق و سپس سرامیک را انجام دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۸ امید هادیان

سوال: من یک سوله ورزشی دارم ک وسط سوله رو با دیوار تابوکی تا ارتفاع سه متر مجزا کردم و ستونم ندارم تا سقف سقف سوله حدودا 9متره چ پیشنهادی میدید ک صدای دو طرف گرفته بشه؟ ی طرف سالن رزمی ی طرف بدنسازی با اهنگ های بیس دار و ...

avatar

پاسخ: با توجه به توضیحات جنابعالی اگر سقف وجود ندارد طبیعی هست که صدا عبور خواهد کرد بنابراین باید سقف کاذب ایجاد گردد و عایق صوتی در داخل سقف کاذب قرار گیرد. با استفاده از عایق های رولی صوتی میتوانید این مشکل را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ حسام طهرانی

سوال: ما یه خانواده ۳ نفری هستیم که یه نوجوان ۱۱ ساله داریم که گاهی بازی و شیطنت میکنه و با قدمهای محکم راه میرود و مدتی هست همسایه پائینی ما میگه صدای پای شما خیلی ما رو اذیت میکنه و میگه بیشتر از صدای کوبه ای پای شما ما از خواب میپریم، میخواستم ببینم عایقی هست که باعث جلوگیری از انتقال صدا به پائین شود؟ ممنون.

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و پهن کردن بر روی کف و استفاده از فرش یا موکت این مشکل را حل نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ خانم عبدپور

سوال: عایق صوتی برای دیوار مشترک تا چند درصد صدا را کاهش میدهد؟ ایا با عایق کردن دیوار مشترک صدای صحبت کردن و تلویزیون واحد بغل از کف یا سقف امکان پذیر است یا به عبارتی برای عایق دیوار مشترک همان دیوار کافی است و نیازی به عایق کردن کف یا سقف ندارد؟ ممنون

avatar

پاسخ: عایق های صوتی صداهای عرف و نرمال مثل صحبت کردن و ... پوشش میدهد و صدا از هر نقطه یا سطحی که عبور میکند را پوشش میدهد.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۱ ali

سوال: من ساکن یک اپارتمان هستم طبقه اول دوتا مشکل اساسی دارم در حدی که میخوام خانه رو عوض کنم ۱دیوار مشترک با اپارتمان بغلی که با پوشش پشم سنگ ۵سانتی واجر ۸ سانتی یک دیوار اضافه کردم که مشکل حل نشد ۲صدای درب پارکینگ بسیار ناراحت کننده هست خواهشا راهنمایی کنید در صورت امکان هزینه ها رو هم برام بگید ،دیوار مشترک تقریبا ۲.۷۰در۲.۸۰است،سالن واتاق مشترک با درب پارکینگ به ترتیب۴۲متر و۹متر هستن،تشکر

avatar

پاسخ: در مرحله اول باید بدونید ابتدا می بایست با استفاده از عایق های سلول بسته STI که بصورت رولی دو رو صاف میباشد جلوی سرعت صدا را بگیرید و در مرحله دوم با استفاده از عایق میترال سلول باز جلوی قدرت صدا را پوشش دهید و در آخر با استفاده دوجداره دیوارپوش گچی کار را تمام کنید.

برای کاهش ضربه صدای درب ورودی هم با کاهش وزن درب این مشکل را حل نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۷ محمد هستم از جیرفت

سوال: من میخواستم بدونم این عایق ها برا صدای مداحی هم مناسب است چون صدا بیش از حد زیاد است . . میخواستم بدونم جواب میده . بعد از کجا باید تهیه کنم ؟

avatar

پاسخ: با توجه به توان و نوع خاص از صدا می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی و مینرال بصورت همزمان استفاده نمود. از خود شرکت sti باید تهیه نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۲ بهروز

سوال: آيا براي جلوگيري از انتقال صداي اتوبان از طريق لوله هاي هواكشهاي سرويس بهداشتي و حمام به داخل منزل، راه حلي وجود دارد؟

avatar

پاسخ: خیر

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۰ علی

سوال: یه سالن جهت پانسیون سگ میخوام بسازم برای دیوار و سقفش چی در نظر بگیرم که بشه با این محصول بهترین بیشترین و ارزانترین اتفاق رو رقم بزنم موش هم نتونه خرابش کنه و بخوره ش؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 بعلاوه عایق مینرال بر روی دیوار و یک پنل گچی بر روی دیوار هم میتوانید عایق صوت خوبی داشته باشید هم محافظت ایجاد میگردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ محمد

سوال: روی دیواری که گچ کاری شده (سفید کاری داخل منزل) میشه از این عایق صوتی استفاده کرد و بعد اونم روی عایق کاغذ دیواری کار بشه؟

avatar

پاسخ: بله میتوانید از این نوع عایق که پشت چسبدار هست استفاده نمائید

ولی جهت استفاده از کاغذ دیواری بهتر است ابتدا دیوار پوش اجرا بشود.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ علی

سوال: ،میخواستم بدونم واسه یه اتاق کوچیک 9 متری فروش دارید یا باید زیادتر باشه،؟

avatar

پاسخ: جنابعالی جهت اطلاعات دقیق تر با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ حسین

سوال: من کار موزیک میکنم و با شدت بسیار زیادی تولید صدای باس و صدای انواع الات موسیقی دارم،طبقه چهارمم،دورتادورم خونه ای نیست فقط همسایه طبقه پایین داریم و نمیخوام صدا فقط پایین بره،پیشنهادتون چیه؟؟سپاسگزارم از حسن توجهتون

avatar

پاسخ: قرار دادن عایق صوتی رولی بصورت چند لایه و پهن کردن فرش یا موکت بر روی آنها میتواند تا حدی به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۱۸ زینب

سوال: میخواستم بدونم برای عایق کردن سقف سرویسها که کاذب هست و صدای سیفون و لوله ها در کل اتاق میپیچه چه کاری میشه انجام داد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با ایجاد باکس و عایق کردن آن از داخل و قرار دادن بر روی سیفون از زیر سقف و عایق کاری سقف کاذب میتواند مشکل جنابعالی را حل بنماید. عایق صوتی شانه تخم مرغی داخل باکس و روی سقف کاذب.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۱۶ جلالی

سوال: ما طبقه یک هستیم وصدای درب پارکینگ زیاد برای بی صدا کردن آن می تونم از عایق الاستومری استفاده کنم درضمن درب فلزی هستش به همین خاطر صدا پخش می کنه ؟

avatar

پاسخ: اصولا منبع صدا باید بصورت مستقیم از بین برود مثلا دیوار مشترکی که آنطرف صدای صحبت کردن از جداره دیوار عبور می نماید.

بنابراین باید سطحی پیدا کنید که عایق جهت جلوگیری از صدا بر روی آن قرار داده شود.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۰۹ الهام از تهران

سوال: پاسیو خونه ما به آشپزخانه اضافه شده ، نصف پاسیو را سقف کردند و نصف دیگه با نورگیر پوشانده شده ، متاسفانه خیلی صدا بین طبقات منتقل می شود ، عایق صوتی وجود داره که مانع نور نباشه و فقط صدا منتقل نشه

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه عایق های صوتی دارای دانسیته یا جرم حجمی هستند و از لایه های مختلف تشکیل شده است بنابراین مانع عبور نور خواهد شد.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۰۹ ایمان شاهقلیان

سوال: من در طبقه ی اول ساختمان زندگی میکنم ، محل زندگی من سرشار از سر و صدا است ، من به عایقی نیاز دارم که حداقل تا 100 دسی بل صدا را کاهش دهد سوالات من ... 1 ) آیا عایقی با قابلیت کاهش 100 دسی بل صدا وجود دارد ؟ 2) آیا از این عایق برای پوشاندن پنجره میتوان استفاده کرد ؟ 3) آیا شما این عایق را دارید ؟ با تشکر از شما

avatar

پاسخ: عایق ها با توجه به ضخامت و دانسیته مناسب میتواند عملکردخود را نشان دهد. و اصولا توان خاصی دارند. برای ایجاد و پوشش 100 دسیبل باید از چند لایه عایق با توان متناسب استفاده نمائید.

عایق های رولی STI  بصورت چند لایه و ترکیبی میتواند به جنابعالی کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ali

سوال: برای کاهش صدای موتور به داخل کابین خودرو و برای عایق کردن داخل کابین خودرو چه نوع عایقی مناسب ؟ عایق داخل موتور تحمل گرمای‌ موتور را داره ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 13 میلیمتر و بصورت پشت چسبدار بر بدنه داخلی اتاق اتومبیل در تمامی قسمت ها دربها، و کنسول جلویی خودرو صدا را به حداقل برسانید.

عایق های رولی علاوه بر عایق صوتی، عایق حرارتی و برودتی هستند که کلاس حریق c دارند و در مقابل گرما استقامت بسیار خوبی نیز دارند.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ رضا احمدی

سوال: من ی دستگاه بسته بندی شکر دارم میخام زیر دستگاه رو عایق کنم یک متر در یک متر همچین سایزی دارید؟ چه نوع عایقی پشنهاد میدید؟

avatar

جنابعالی می بایست تمامی سطح کف را عایق رولی دو روصاف sti  پهن نمائید و با اجرا کردن قسمتی از عایق مشکلتان بر طرف نمیگردد. صداها در نقطه نقطه سطوح هستند.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ زارع

سوال: ممنون كه تو سايت به همه سوالات جواب ميدين. صداي همسايه طبقه پايين ما به شدت از پايين مياد گريه بچه و صحبت كردن و تلويزيون. در ضمن كف واحد ما پاركت شده.آيا ميشه روي همين عايقها مستقيم پاركت نصب كرد.يعني عايق رو نصب كنيم و روش پاركت نصب كنيم يا دوباره نياز به زيريازي خواهد داشت؟ ممنون از شما

avatar

پاسخ: برای پوشش صداهایی که از کف طبقه پایین هستن قطعا باید کف موجود جمع آوری گردد و عایق رولی sti بر روی کف پهن گردد و دوباره نسبت به عایق کاری اقدام گردد.

 

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ مرادی

سوال: خونه من یک کولر آبی مشترک با واحد زیرزمین دارد که کاملا صدای حرف زدن ها و همه چیز را به بالا انتقال می دهد. دریچه این کولر بر روی پنجره ما نصب شده است. ممنون میشم بفرمایید میشه زمستون ها این عایق رو روش نصب کرد که صدایی نیاد و بره؟ من باید چه کنم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی بر روی دریچه کولر این صدا را قطع نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ کیمیا

سوال: ما طبقه دوم آپارتمان هستیم. صدای کولر گازی همسایه همکف از پنجره اتاق خواب خیلی بلنده. پنجره قدیمی و کشویی هست و به دلیل اجاره ای بودن خانه امکان تعویضش وجود نداره. با عایق کاری پنجره صدا قطع میشه؟ و اینکه چه نوع عایقی لازم داره؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست در مرحله ی اول نسبت به اصلاح پنجره های منزل اقدام نمائید.

مرحله دوم عایق نمودن کلیه سطوح دیوار ئ پنجره می باشد که با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و  25 میلیمتر بصورت عایق ترکیبی صدا را کاهش دهید. باید توجه نمائید صدا فقط از طریق پنجره عبور نمیکند و از دیوار هم عبور میکند.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ساجده

سوال: ما تو حال دیوار مشترک داریم با همسایه هزینه این عایق کردن چقدره هر متر مربع؟

avatar

پاسخ: جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ میلاد

سوال: من در یک اتاق کوچیک تمرین پیانو میکنم . سوال من از شما این است که ایا راهی هست که صدای پیانو با کمترین حد به طبقه پایین برسید . ایا میتوان به صورت همزمان هم اتاق را عایق کرد و هم اینکه صفحه پشت پیانو که عامل اصلی تولید صدا است را نیز عایق کرد .

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست یک اتاق را بصورت کامل در کف، دیوار ها، و ... عایق نمائید. با استفاده از عایق های صوتی رولی و شانه تخم مرغی STI بصورت ترکیبی استفاده کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ مهدی

سوال: من یه خونه قدیمی چوبی دارم تو شمال خیلی صدای طبقه بالا هنگام راه رفتن منتقل میشه میشه راهنمایی کنین از چه محصولی میشه استفاده کرد؟

avatar

پاسخ: عایق کاری صداهای کوبه ای به دو صورت امکان پذیر می باشد:

1- جمع آوری کف کار شده و استفاده ازعایق در کف و نصب کفپوش.

2- پهن کردن عایق در کف تموک شده و استفاده از فرش یا موکت بر روی عایق جهت جلوگیری از صدمات احتمالی و زیبایی منزل.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ روزبه

سوال:  من دستگاهی دارم که صدایی حدود 75 دسیبل تولید میکنه. (تقریبا مثل صدای یه جاروبرقی قدیمی) توسط چند زانویی ۹۰ درجه و لوله نمره 10 سانتی به طول ۳ متر صدا و حرارت ۳۰ درجه حاصله رو به بیرون از ساختمان هدایت میکنم. میخواستم بدونم صدایی که از دیواره لوله و بخصوص دهنه خروجی اون وجود داره رو ، راهی هست که به حد اقل ممکن برسونم ؟ قابل توجه اینه که این صدا در شب واقعا تحملش عذاب آوره. ممنون از مطالب مفید و آموزنده ای که در سایت به رایگان در اختیار عموم قرار میدید. موفق و پیروز باشید.

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از لوله های فلکسیل خرطومی عایق دار sti این نوع صدا ها را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ مهدی

سوال: ما دیوار مشترک داریم که خیلی صدا ایجاد کرد از طرف همسایه لطفا باهزینه کمتری راهنماییم کنید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های صوتی رولی پشت چسبدار با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار گچی بصورت ترکیبی و مرحله ی بعدی اجرای نصب دیوار پوش جهت ظاهر زیبا می توانید صداهای ساطع شده را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ مخدي ملكي

سوال: براي كاهش صداي داخل كابين اتومبيل(پاترول قديمي هست) براي استفاده در كف ماشين از داخل و زير كاپوت هم قابل استفاده هست ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق رولی با ضخامت 13 میلیمتر بر روی بدنه اتاقک و کابین خودرو استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۱ اورعی

سوال: من فرزند کوچک دارم که مدام در آپارتمان میدود و بازی می کند و این امر موجب نارضایتی همسایه طبقه پایین شده است ، راهکار کاهش صدا در این خصوص چیست ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی کف منزل و پهن کردن موکت یا فرش بر روی آن تمامی صدا های حاصل از دویدن را پوشش میدهد.این نوع از کار فقط برای ساختمان هایی هستند که سکونت در آن وجود دارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۷ عباس

سوال: قیمت هر متر از عایق صوتی شانه تخم مرغی sti چند است و در اصفهان از کجا میتونم تهیه کنم‌؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با شماره های مندرج در سایت شرکت نسبت به اطلاع از قیمت عایق ها با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۶ ولی زاده

سوال: من طبقه چهارم ساکنم میخام چرخ صنعتی بذارم، چکار کنم صداش پایین نره و اذیت نشن؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی  STI بر روی کف استفاده و سپس بر روی عایق ها فرش یا موکت پهن نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ محمدرضا

سوال: ما همسایه بالایمون 2 تا بچه کوچیک فوق العاده شیطون داره که یک سره دارن میدوند کلا صدای پا و گروپ گروپ میاد من میتونم به سقف رو کار عایق بزنم مستاجرم هستم؟

avatar

پاسخ: اصولا در این گونه موارد حتما و می بایست عایق جهت صدا های کوبه ای از کف طبقه بالا صورت بگیرد و از زیر سقف فقط میتوان صداهای هوابردی را کاهش داد مثل صحبت کردن و ...

 

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۳۱ امیرحسین

سوال: من کارگاه دارم اما همسایه مسکونی دارم و می‌خواهم صدا رو به صفر مطلق برسونم می‌خوام در و دیوار و سقف و کف رو عایق کنم و ضخامت و زیبایی تقریبا برام مهم نیست. با توجه به مطالبی که مطالعه کردم فکر کنم حدود ۱۰۰ دسی بل صدا باشه میتونم کل این صدا رو بگیرم؟با ضخامت چند سانتی؟ سقف رو هم میشه عایق کرد؟ حدود قیمت رو هم اگر که میشه بفرمایید

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی و عایق های مینرال بصورت ترکیبی و لایه لایه بر روی دیوارها و سقف این نوع صداها را به حداقل برسانید.

مد نظر داشته باشید که هر چقدر ضخامت و تعداد لایه های بیشتری استفاده نمائید پوشش بیشتری خواهید داشت.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۳۱ محسن

سوال: ما توی ساختمان 14 طبقه زندگی میکنیم واحد ما طبقه 11 هست طبقه پایین همیشه اعتراض داره به صدای حرف زدن, دویدن بچه یا راه رفتن خودمون صدا مثل کوب یا تبل به پایین منتقل میشه میخواستم ببینم راه حلی برای اینکه این مشکل از بین بره هست یا نه؟

avatar

پاسخ: بله میتوان با قرار دادن عایق های رولی دو رو صاف STI با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر جهت پوشش صداهایی نظیر دویدن و کوبش به طبقه پایین که تا 90 درصد کاهش دارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۹ رضا ثقفی

سوال: بنده 7 عدد دستگاه دارم که هرکدام 72 دسی بل صدا تولید میکنن _میخوام در داخل یک اتاقک قرارشون بدم و طوری عایق صوتیشون کنم که حتی یک دسی بل صدا از داخل اون به بیرون خارج نشه -کدوم محصولاتتون رو تهیه کنم وبه چه صورت استفادشون کنم؟_ در ضمن میزان ضخامت هر چقدر زیاد بشه برام مهم نیست فقط میخوام صدا به صفر برسه_ ممنون از شما

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های صوتی رولی و مینرال و عایق صوتی شانه تخم مرغی sti بر روی سطوح میتوانید این نوع صدا را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۷ هاشم

سوال: دستگاهی دارم با صدای ۶۰ دسیبیل میخوام تا حد امکان صداش گرفته شه چی پیشنهاد میکنین؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با تهیه و ساخت اتاقک و با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی و قرار دادن داخل اتاقک میتوانید این نوع صدا را به حداقل کاهش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۶ مريم

سوال: صداي تلوزيون همسايه پايين ما به شدت بالاست، گاهي تا ساعت ٣ صبح هم ادامه دارد و به حدي بالاست كه انگار در واحد ما روشن است. در اتاق خواب به دليلي صداي تلوزيون كه از سالن ايشان در واحد بالا مي پيچه و صداي تلفن صحبت كردن و خانه تميز كردن ايشان در همين ساعات و در اتاق پايين اتاق خواب ما امكان خوابيدن نيست. امكانش هست راهنمايي بفرماييد كه چه گزينه هايي داريم كه در ملك اجاره اي قابل اجرا باشد؟

avatar

پاسخ: اجرای عایق کاری در کف با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت های استاندار امکان این را به شما میدهد که مشکلات را حل بنمائید ولی با توجه به اینکه منزل جنابعالی استیجاری می باشد هزینه زیادی را به شما تحمیل میکند.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۵ حسن

سوال: من میخوام دیوار مشترک با همسایه را عایق صوتی کنم. با توجه به اینکه دیوار مشترک توی حال و پذیرایی می باشه شیک بودن و ظاهرش مهمه؟

avatar

پاسخ: جنابعالی باید در نظر بگیرید عایق کاری دیوار های مشترک شامل دو مرحه می باشد. 1- استفاده از عایق صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی با عایق های مینرال.

2- مرحله زیبا سازی بر روی عایق که شامل اجرای دیوارپوش ها می باشد.( پنل گچی، چوب،و....)

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۴ قاسم جعفری

سوال: من عایق دو رو صاف تون رو برای نصب روی درب مغازه از داخل میخام که آهنی با شیشه های نسبتا بزرگ هست که جلوی صدای بیرون به داخل و بالعکس رو بگیره و در عین حال از انتقال دما هم جلوگیری کنه. سوالم این هست که برای نیاز من مناسب هست؟و چون مستاجر هستم بعدا میشه این عایق رو از روی اهن و شیشه جدا کرد و مشکلی پیش نمیاد؟

avatar

پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی و عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی بر روی شیشه استفاده نمائید. نکته قابل توجه این است که چسب های مورد استفاده بر روی این نوع عایق ها بسیار قوی می باشد و در صورت چسباندن امکان پاره شدن بعداز جدا کردن می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۳ یاسر

سوال: ما یک پنجره قدیمی رو به خیابون داریم که صدای زیادی داره. راه حل چی هست؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست در مرحله اول نسبت به اصلاح یا تعویض پنجره اقدام نمائید یا با استفاده از عایق های صوتی رولی بر روی پنجره اقدام کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۱ هنگامه عظيمي

سوال: كشيدگي صندلي طبقه بالا روح و روان منو بهم ريخته قطعا كسيكه حتي قبول نميكنه فرش بندازه امكان نداره كف خونه شو عايق كنه من واقعا راهي ندارم كه ارامش داشته باشم ؟؟

avatar

سوال: با توجه به اینکه صداهای کشیدن مبلمان، راه رفتن، و... جز صداهای کوبه ای می باشد و جز صداهای هوابردی مثل صحبت کردن و ... نمی باشد حتما و قطعا باید عایق کاری از کف طبقه بالا انجام شود.

 

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۶ شهیدی

سوال: موتورخانه ما فاقد درب است و صدایی زیادی دارد چه سیستمی برای کاهش صدا پیشنهاد می کنید؟

avatar

پاسخ: اصولا جهت عایق کاری موتورخانه ها، دستگاه ها عایق میگردد( پمپ های آب، دیزل ها و...) و دیوار ها یا سقف ها را عایق نمیکنند. با استفاده از اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی sti در بدنه اتاقک به سمت منبع صدا این نوع از صداها را پوشش میدهند.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۶ علی

سوال: آیا می شود روی این عایق صداها کاشی کاری کرد؟

avatar

پاسخ: بله می توانید با استفاده از رابیتس بندی بر روی عایق های و ایجاد شبکه مشبک هر نوع ملات سیمانی یا گچی رو استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۵ سعید

سوال: خونه ما در مرحله ساخت هست هنوز دیوار هاش ساخته نشده دو واحد کنار هم هستند با دیوار مشترک میخواستم بدونم میشه این عایق رو روی دیوار زد بعد روی ان رو گچ و کاشی کرد اگه نمیشه پیشنهاد شماچیه؟

avatar

پاسخ: بله بهترین زمان جهت عایق کاری چه در کف و دیوارها موقع اجرای سفت کاری می باشد.

جنابعالی میتوانید بعداز چیدن یک رج از دیوار مورد نظر و قرار دادن عایق بر روی دیواره و سپس چیدن دیوار دوم بر روی عایق و اجرای نازک کاری هم از لحاظ فنی هم از لحاظ ریالی به بهترین نتیجه می رسید.

استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر میتواند به جنابعالی کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۵ محمد

سوال: در يك اپارتمان در طبقه سوم زندگي ميكنم همسايه پائين ميگه بچه ها ميدون صدا ميده بايد چكار كنم؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری این نوع از مشکلات جنابعالی بوسیله دو روش میتوانید این مشکل را حل کنید

1- در روش اول کفسازی منزل را جمع آوری بنمائید عایق صوتی رولی را اجرا بنمائید و کفپوش لمینت یا پارکت را قرار بدهید.

2- در روش دوم عایق رولی صوتی روی کف پهن میگردد و بر روی آنها فرش یا موکت اجرا می گردد.

 

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۵ حسن ابراهیمی

سوال: صدای تلویزیون طبقه بالا،ازتوی راه پله و یه اتاق خواب ،وحشتناک می پیچه. راه حلش چیه؟ما فقط دوطبقه ایم؟

avatar

پاسخ: اگر صدا از طریق سقف عبور میکند می بایست عایق های صوتی رولی زیر سقف اجرا گردد و سقف کاذب را اجرا نمائید.اصولا تمامی صداهای معمول عرف آپارتمان نشینی مثل صحبت کردن و صدای تلوزیون ها عایق میشود.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۴ علی

سوال: کنار آپارتمان ما یک زمین بازی هست که صدای بیرون وارد اتاق میشه . میخاستم ببینم از بیرون چه چیزی میشه چسباند که صدای ورودی به داخل اتاق کم بشه

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه حجم صدای وارده بسیار بالا و قدرت زیادی دارند و در تمامی نقاط ساختمان وارد میشود بنابراین باید دید صدا رو برای کدام قسمت باید عایق نمود؟؟؟ اصولا دیوار های مشترک را باید عایق کرد و تمامی سطوح درگیر می گردد که با استفاده از عایق های صوتی رولی میتوان این موضوع را پوشش داد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۴ ساعی م

سوال: در طبقه همکف زندگی میکنم از دوطرف اتاق خواب و پذیرایی دیوار مشترک هست دیوار چ عرض کنم به ورق شبیه ب قدری نازکه. حتی صدای ویبره ی موبایل همسایه را می شنویم . لطفا راهنمایی کنید چ عایق و با چ ضخامتی لازم است ؟؟ و مهمتر از همه متری چند است ؟؟؟ و آیا در تهران . پرند هم کار انجام میدهید ؟؟

avatar

پاسخ: بله میتوانید شما با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های19 و 25 میلیمتر بصورت پشت چسبدار بر روی دیوار گچی منزلتان این نوع از صدا ها را بر طرف نمائید.و در آخر بر روی آن با استفاده از دیوارپوش های موجود در بازار سطح دیوار عایق شده را زیبا کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۲ محسن ع

سوال: ما در طبقه پنجم ساکن هستم و دیوار مجاوری با اتاق اسانسور داریم در هنگام توقف و حرکت اسانسور صدای شدید و آزار دهنده ای تو خونمون پخش میشه راهکار برای جلوگیری از ورود صدا به داخل خونه چی هستش؟

avatar

پاسخ: با توجه به این موضوع خاص اصولا با توجه به اینکه صداهای عبور کابین آسانسور از طریق دیواره و سازه و سقف عبور میکنند بنابراین میتوان سقف ها و دیواره ها را عایق نمود و صدا ها را به حداقل رساند. میتوان موقع دیوارچینی بین جداره ها عایق گذاری نمود و با استفاده از عایق های صوتی رولی بصورت ترکیبی این مشکلات را تا حد زیادی بر طرف نمود.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۲ حسن

سوال: لطفا قیمت عایق صوتی برای مساحت ۲۰ متر مربع چقد میشه.؟

avatar

پاسخ: جنابعالی جهت اطلاع از قیمت های مصوب با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۰ قاسم

پاسخ: پسرم تو خونه مدام درحال دویدن هست صدای پاهاش همسایه پایینی رو اذیت میکنه باید از کدوم عایق استفاده کنیم؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های صوتی رولی، و پهن کردن بر روی کف منزلتان و سپس اجرای فرش یا موکت بر روی کف منزلتان این مشکل را بر طرف نمائید.

یا میتوانید کف منزل را جمع آوری کنید و عایق را اجرا کنید و سپس دوباره کفسازی نمائید. 

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۸ محمدی

سوال:  ضمن تشکر از کارشناس شرکت که با دقت و صبوری به تمامی سوالات جواب قانع کننده و راهنمایی لازم را انجام می دهند.. بنده برای یک کار ازمایشگاهی نیاز به استفاده از عایق های صوتی درون کیسه دو جداره دارم...نمیدونم امکان نصب این عایق های صوتی که فرمودید درون یه کیسه پارچه ای امکان پذیر هست یا نه؟ و از کجا میتوان عایق صوتی مورد نظر را پیدا کنم ؟ این یه کیسه از جنس پارچه ای شبیه چرم و محکم هست که باید درون اون یه دستگاه کوچک گذاشت که صدای بلندی تولید می کند که باید صدای خروجی اون دستگاه از کیسه به صفر برسونم تا در محیط ازمایشگاه مزاحمت صوتی ایجاد نکند.. ممنون میشم راهنمایی بفرماییید.

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا ها از دو طریق هوابرد یا انتقال از طریق سازه ها می باشد باید با ایجاد اتاقک که بتوان عایق ها را چسباند تا کوچکترین روزنه ای ایجاد نگردد بنابراین باید ببینید با ایجاد دیواره صوتی بوسیله پارچه یا کیسه امکان خروج دارد یا خیر؟

 

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۸ سعید از گنبد

سوال: میخواستم بدونم آیا مناسب برای سایلنسر ( تفنگ بادی پی سی پی ) من هست ؟! صدا خفه کن تفنگم حدود ۲۰ الی ۲۵ سانت طول و ۲ سانت هم قطرش هست و داخلش تیکه های ۳،۴ سانتی تو خالی از جنس پلاستیک فشرده،شایدم لوله پولیکا هست و میخوام این فضای خالی رو با یه ماده ایی که بیشترین قدرت گرفتن صدای تیر و داشته باشه بگیرم... آیا مناسب هست؟!

avatar

پاسخ: عایق های صوتی شرکت STI بصورت رول می باشد و غیر قابل تزریق می باشد. 

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۷ محمدرضامحمدی

سوال: باتشکرازجوابتون ,بیزحمت قیمت هرمتر مربع عایق دوطرف صاف چسبی به ضخامت ۲و۲/۵سانتیممتر را اعلام بفرماییدچون قصد خرید دارم ؟

avatar

پاسخ: خواهشمند هستیم جهت اطلاعات از قیمت های محصولات مورد نظر با واحد فروش عایق های صوتی تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۷ علی

سوال: من ساکن طبقه آخر آپارتمان هستم. صدای کولر همسایه ها مخصوصا شبها خیلی آزاردهنده است. صدای کوبه ای آن دیوانه کننده است. چه راهکاری پیشنهاد میدهد؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا های کوبه ای را نمیتوان از زیر سقف پوشش داد بنابراین نسبت به اصلاح یا تعمیر کولر اقدام کنید. تنها میتوان صداهای هوابردی را از زیر سقف عایق نمود مثل صحبت کردن، معاشرت کردن و....

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۶ بهار از تهران

سوال: ساختمان 4 طبقه هستش و ما طبقه 4 زندگی میکنیم صدای کولر ابی یه همسایه و صدای اسپیلت کولر گازی یه همسایه دیگه از طریق سقف به خانه ما منتقل میشه . امکانش هست از روی پشت بام عایق کاری صوتی انجام بشه یا دور کولرها و صدایی که از اون قسمتها بیشتر میاد عایق کاری کرد . در صورت عایق کاری صوتی از پشت بام هزینه اش چقدر میشه . در ضمن کل واحد نزدیک 100 متر هست. شما کارشناسی مشاوری دارید که بیاد ببینه ساختمان رو و نظرش رو بگه .؟؟؟

avatar

پاسخ: مد نظر داشته باشید کولر های آبی نیاز به هوای اطراف خود دارند تا بتوانند هوای مطبوع را ایجاد کنند. بناراین نمیتوان عایق و دیواره ای جهت عایق کاری صوتی انجام داد.

این گونه صدا ها اگر که صدای کوبه ای یا صداهای ارتعاشی نباشند را بوسیله عایق کاری از زیر سقف پوشش داد. جهت کارشناسی محل مورد نظر با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۶ پدی

سوال: در طبقه بالای یک ساختمان دو طبقه زندگی میکنم و کار موزیک انجام میدم برای عدم انتقال صدا به بیرون از اتاقم عایق صوتی جواب میده؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی با ابعاد1*10 متر یا 1*8 متر در لایه اول و در لایه دوم عایق صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش اینگونه صدا ها استفاده گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۶ H.b

سوال: برای عایق کمپرسوربادچه کاربایدکرد؟

avatar

پاسخ: برای تمامی دستگاهها نظیر کمپرسور،دیزل، پمپ آب و... استفاده ازعایق صوتی شانه تخم مرغی از جنس الاستومریک که دارای ضریب جذب صوت بسیار بالایی می باشد می بایست استفاده نمود. این نوع از عایق ها دارای کلاس حریق C میباشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۵ رضا

سوال: برای عایق صدا کردن یک اتاق که داخلش ۷ تا دستگاه که هر کدوم ۷۵دسیبیل صدا تولید میکنن پیشنهادتون کدوم محصولتونه ؟ البته دیوار و سقف و کف اتاق با فوم ورقه ای ۵ سانتی و پشم سنگ ۵ سانتی عایق شدن . ولی باز صدا به طبقه پایین میره . هزینش مهم نیس . فقط جواب بده و صدا طبقه پایین نره . ۷ دستگاه هر کدوم ۷۵ دسیبیل؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار با ضریب بسیار جذب بالا این نوع صدا را پوشش دهید.

عایق های صوتی شانه تخم مرغی الاستومریک هستند با ساختار شانه تخم مرغی و ابر یا فوم معمولی نیستند و دارای کلاس حریق و ضریب NRC هستند.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۴ محمدرضا محمدی

سوال: من درآپارتمان زندگی میکنم و صدای صحبت کردن معمولی همسایه دیوار به دیوار داخل اتاق خواب ما شنیده میشه و بالعکس میخواستم بپرسم با اجرای عایق دوسانتی این مشکل قابل حله ؟واینکه میشه فقط روی آن را رنگ پلاستیک کرد یاکاغذ دیواری چسباند ؟آیا دراراک نمایندگی نصب دارید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار که با توجه به اینکه نصب بسیار آسانی دارند بر روی دیوار اجرا گردند و مشکل صدای صحبت ها، معاشرت، صدای موزیک و... را در حد نرمال از بین ببرند.

عایق ها قابلیت رنگ پذیری و نصب کاغذ دیواری را دارند ولی بهتر میباشد با استفاده از دیوار پوش ابتدا پوشش داده شوند و بعداز آن کاغذ دیواری اجرا گردد.

خیر در اراک نمایندگی وجود ندارد ولی در صورت خرید به تمامی نقاط کشور ارسال می گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ اسد

سوال: آیا استفاده از جاذب صوت بر روی سقف تاثیری بر کاهش صدای موسیقی خارج شده از اتاق به راهرو دارد.(دیوارهای اتاق کاغذ دیواری معمولی است و پنجره معمولی و دارای پرده ضخیم است و امکان ایجاد تغییر در دیوارها و پنجره نیست.

avatar

پاسخ: بله، با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی میتواند جهت جذب صدا بسیار تاثیر گذار می باشد. این نوع عایق هایق های بصورت پشت چسبدار می باشد و به هر سطوح صاف و صیقلی قابل چسبیدن می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۳۱ بهار

سوال:  در منزل آپارتمانی یکی از دیوار های اتاق خواب با همسایه مشترک هست که برای ازبین بردن صدا میخواستیم از عایق استفاده کنیم میشه لطفا راهنمایی کنید برای این میزان صدا از چه عایقی با چه ضخامتی و چند لایه استفاده کنیم ؟ آیا در شهر رشت نماینده ای برای نصب دارید ؟ پنل های گچی (کناف) چگونه باید روی عایق ها نصب شوند که آسیبی به عایق و عملکردش نزنن؟ آیا بدون نصب کناف میشه مستقیم از کاغذ دیواری روی عایق استفاده کرد ؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار مورد نظر که بصورت پشت چسبدار هستند و استفاده از عایق های مینرال بصورت ترکیبی تمامی صداهای مورد نظر را از بین ببرید و بعداز نصب عایق با استفاده از پنل گچی یا کناف بر روی آن زیبایی را بر روی دیوار ایجاد نمائید. اصولا بعداز ایجاد دیواره بر روی عایق کاری، کاغذ دیواری را اجرا می نمایند.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۳۱ همایون

سوال: ساکن طبقه ی اول یک ساختمان پنج طبقه هستم از داخل دیوار هال صدای شدید شرشر آب میاد که مربوط است به لوله های فاضلاب طبقات بالاتر  می باشد راه حل چیست؟

avatar

پاسخ: در این نوع عایق کاری با توجه به کیفیت نامطلوب لوله های فاضلاب ابتدا باید دیوار شکافته گردد و عایق کاری صورت بپذیزد. استفاده از عایق های صوتی رولی هم میتواند نسبت به کاهش این نوع از صدا ها به شما کمک بنماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ سحر

سوال: ما ساکن طبقه دوم یک‌ مجتمع در بن بستی هستیم که الان همش شده بچه و سروصدای بازی بچه ها به شدت آزار دهنده است.با توجه به اینکه پنجره هامون دوجداره نیست و فلزیه امکان ایجاد عایق صوتی هست؟و چقدر میتونه موثر باشه؟

avatar

پاسخ: بله امکان عایق کاری صوتی بوسیله عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر می باشد. ولی باید در نظر بگیرید که صدا به غیر از پنجره ها از طریق دیوار ها هم عبور میکند و باید عایق کاری دیوار هم انجام بگیرد.

جنابعالی در مرحله اول نسبت به تعویض پنجره ها اقدام کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۹ شیما

سوال: منزل ما کنار مدرسه اس دیوار به دیوار تورو خدا راه حل رو بهمون بگید البته پنجره هامون دوجداره س ولی نامرغوب و مثل اینکه دیوارها عایق ندارن 😔برا قطع شدن صدا چه میشه کرد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با اصلاح پنجره ها دو جداره یا سه جداره کردن یا ضخامت شیشه ها رو افزایش دهید و با تزریق گاز مشکلاتتان را حل نمائید. و با عایق کاری با استفاده از عایق های صوتی رولی چسبدار با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی بر روی دیوار های که با نما در ارتباط هستند عایق کاری نمائید.

 

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۷ پدرام بحرینی

سوال: ما در شاهین شهر واقع در استان اصفهان هستیم، اگه بخواهیم از شرکت شما برای دیدن منزل و متراژ مناسب عایق صوتی اقدام کنیم باید چه کار کنیم?

avatar

پاسخ: جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۶ علی خوانساری

سوال: ساکن یک واحد آپارتمان در طبقه اول(روی همکف) هستم ، بچه ی واحد پایین ما دائم در حال دویدن است و این صدای (شبیه گُم گُم) کوبیدن پای این بچه بسیار آزاردهنده است. آیا راهی برای حذف یا کاهش این نوع صدا وجود دارد؟ آیا بر روی کف(واحد خودم) میتوانم عایق صوتی اجرا کنیم؟

avatar

پاسخ:بله میتوانید با استفاده از عایق صوتی رولی و پهن کردن روی کف و استفاده از فرش یا موکت این نوع صدا ها را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۶ عباس

سوال: آیا امکان عایق کردن درب اتاق خواب وجود داردچون سر و صدا ی بچه ها خیلی مرا اذیت کرده و باعث استرس و کم‌خوابی و بد خوابی من شده لطفاً نوع عایق و آیا این که قابل برش هستند در ضمن قیمت عایق ها خیلی گران نیستند؟

avatar

پاسخ: بله این امکان وجود دارد دو مرحله وجود دارد اول اینکه دربها لمسه کاری با چرم کوبی گردند یا با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این صدا نوع صدا را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۴ عمادی

سوال: من یک دیوار مشترک با همسایه دارم اگر از این عایق استفاده کنم بعد میشه روی اون را بدونه مشکل کاغذ دیواری کنم؟

avatar

پاسخ: بعداز اجرای عایق کاری و دیوارپوش نسبت به اجرای دیوارپوش اقدام بنمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۲ مهدی

پنجره خانه از نوع فلزی است و امکان تعویض آن با نوع دو جداره وجود ندارد. چه راهکاری برای جلوگیری از ورود صدا از بیرون وجود دارد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی باید تمامی سطوح دیوار و پنجره را عایق بنمائید در غیر این صورت صدا دوباره عبور خواهد کرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۲ حسین فرخ زاد

سوال: برای عایق کردن یک کمد دیواری که کمپرسور داخلش قرار گرفته وبخوایم کامل صدای کمپرسور حذف بشه از چه عایقی بهتره استفاده کنیم وحدودا چقدر هزینه داره؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی به بدنه اتاقک مشکل شما را حل خواهد نمود عایق های صوتی STI از لحاظ جذب صدا جز بالاترین ضرایب را دارند.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۱ مرادی

سوال: همسایه پایین ما از صبح زود تا آخرشب مدام درحال جابه جا کردن مبل ومیز بر روی سرامیک است.آیا عایق مناسبی برای جلوگیری از صدای نا به هنجار کشیدن مبل و میز بر روی سرامیک از طبقه پایین وجود دارد؟ با تشکر از عنایت شما

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای کوبه ای باید عایق در تماس مستقیم با کشیدن یا ضربه قرار بگیرد. عایق هایصوتی رولی میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۰ مینا

سوال:ما طبقه دوم هستیم و تمامی پنجره ها رو ب اتوبان هست با رگلاژ کردن پنجره های دوجداره کمی از صداهای ماشین ب داخل ساختمان کاسته شد ولی متاسفانه همچنان صدای کامیون و ماشین ب داخل شنیده میشه راه حلی بابت این موضوع هست متاسفانه پنجره های کیفیت پایین هم چون استفاده شده، لطفا راهنمایی کنید مخصوصا شب ها صدا دوبرابر است؟

avatar

پاسخ: اگر مشکلی ازپنجر ها وجود نداشته باشد با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی این نوع صدا ها کاهش می یابد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۹ پناهي

سوال:  واحد مسكوني ما طبقه اول هست با وجود پنجره دوجداره صداي رفت و آمد موتور و ماشين بشدت آزار دهنده هست طوري كه تو كوچه داريم زندگيم ميكنيم چه راه حلي رو پيشنهاد ميدين؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه ممکن است کیفیت پنجره ها پایین باشد و یا ممکن است صدا از دیوار عبور میکند بنابراین میبایست دیوارها رو عایق نمائید که با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار ها این نوع مشکلات حل خواهد شد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۹ سعید سماعی

سوال: یک دیوار مشترک بین دو واحد اپارتمان وجود دارد که قسمتی با اجر تزیین شده و بقیه گچ و رنگ است میخواستم بدونم راه حلی کم دردسر و با هزینه مناسب وجود داره برای عایق صدا کردن ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی و پشت چسبدار با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی  این نوع صدا ها را به حداقل برسانید و بعداز اجرا با استفاده از پنل های گچی جهت زیبایی سطح خود را تزیین نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۶ مجتبی

سوال: قسمتی از واحد ما با همسایه فقط یه شیشه بزرگ هست که باعث میشه صداها و صدای بازی بچه در خانه براحتی باعث مزاحمت شود از جه عایقی استفاده کنم و اینکه من در مشهد زندگی میکنم چگونه آن را تهیه کنم؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی رولی بصورت ترکیبی و چند لایه میتوانید صدا ها را به حداقل برسانید. عایق ها با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر با استفاده از عایق های مینرال مشکل شما را به حداقل می رساند.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۶ دولت،تهران

 سوال: برای حیات خلوتی که تبدیل به گلخونش کردیم واز روی پشت بام وکلا نور گیریاختمان سرپوشیده است ومشکل باران وجود ندارد ،قصدداریم آنرا سقف کاذب بزنیم منتها از نور آن اصلا کم نشود وعایقی هم برای انعکاس صدای داخل نورگیر وهمسایه های طبقه بالا باشد آیا همچین عایقی وجود دارد به نورش برای گلها شدیدا نیاز داریم ؟

avatar

پاسخ: اصولا عایق ها نو را از بین میبرد ولی برای از بین بردن پژواک داخل با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۴ احسانی

سوال: منزل ما با اینکه ویلایی با یک مجتمع هم جوار شده که صدای بسته شدن درب زیاد به اتاق خواب ما منتقل میشه میخواستم ببینم چه عایقی باید تهیه کنم واسه دیوار؟

avatar

پاسخ: جنابعالی اگر صدا هوابردی باشد میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI بصورت پشت چسبدار صدا ها را به حداقل برسانید و بعداز نصب بر روی آنها دیوار پوش استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۳ رامین

سوال: ما طبقه آخر هستیم و وقتی کولر همسایه روشن میشه صدای کار کردن کولر از طریق کانالهای تو کاری که از واحد ما رد میشه شنیده میشه. شبها که همه جا ساکته این صدا خیلی شنیده میشه و اذیت میکنه؟ راهکارش چیه؟ آیا میشه از پشت بوم بین کانال کولر و دیوارها فوم تزریق کرد؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا از طریق کانال کولر انتقال پیدا میکند این نوع صداها را نمیتوان از بین برد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۳ حسن

سوال: صدای وسایل نقلیه از طریق پنجره تک جداره خونه به داخل اتاق خواب میاد... از اونجایی که اتاق خواب است نور اصلاً برام مهم نیست و میخوام با این عایق کل پنجره رو بپوشونم... آیا با این عایق میشه مانع ورود صدا شد؟ اگه این کار جواب میده بیشترین ضخامت عایق چقدر باید باشه تا ورود صدا به حداقل برسه؟

avatar

پاسخ: بله قطعا میتوانید با استفاده ازاین نوع عایق بر روی دیواریی که پنجره داخلش قرار گرفته است صدا را قطع نمائید. استفاده از عایق های صوتی رولی STI در تمامی سطح دیوار این صدا ها را از بین میبرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۹ محمد تهران

سوال: سلام من در طبقه سوم زندگري ميكنم همسايه پايين شاكري به صداي بچه ها چكار بايد بكنم؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های صوتی رولی بر روی کف منزل و استفاده از فرش یا موکت بر روی عایق صداهای کوبه ای و هوابردی را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۸ حسيني

سوال: ما در يك مجتمعي زندگي ميكنيم متاسفانه ديوارها و كف زمين خيلي نازكه و صدا به راحتي به طبقات پايين و واحدهاي بغلي انتقال پيدا ميكنه .لازم به توضيح است كه ما تازه مستقر شديم در واحد و اينكه ديوارها به صورت كامل نماكاري شده و رنگ كاري شده و نميخوام كه نماي ديوار بهم بريزه.آيا راهكاري هست كه اين مشكل برطرف بشه.؟؟

avatar

پاسخ: اصولا از لحاظ فنی میبایست عایق کاری داخل دیوار ها موقع ساخت قرار بگیرد.

جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی بر روی دیوار و دیوارپوش های گچی که شرکت تیم بسیار فنی دارد و جهت اجرا معرفی میکند استفاده نمائید.

بر روی دیوارپوش ها کاغذ دیواری و نقاشی میتوان اجرا نمود.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۷ غزال

سوال: من خونه سگ دارم که روزا تو اتاق خواب نگهش میدارم، اتاق خوابمون به پاسیو پنجره داره وقتی سگم واق واق میکنه صداش میپیچه میخوام بدونم راهکاری دارین واسم؟ و عایقی هست که بشه با خودم جا به جا کنم؟

avatar

با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی میتوانید پژواک صدا را از بین برد عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI با ضریب جذب بسیار بالا جهت این کار استفاده می گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۷ رامین

سوال: برای کم کردن صدای فن دستگاه های خنک کننده و فن کولر چه میشه کرد ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی و استفاده در بدنه اتاقک دستگاه ها این نوع از صدا رو کاهش داد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۲ نیما

سوال: برای درست کردن یک باکس که پمپ در آن قرار بگیره چی پیشنهاد میکنین؟

avatar

پاسخ: جهت اجرای عایق کاری دستگاه ها نظیر پمپ آب ها با استفاده از یک باکس از جنس چوب، ورق فلزی و... میتوان استفاده کرد و عایق صوتی شانه تخم مرغی را از داخل به سمت منبع صدا نصب کرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ علی

سوال: برای عایق کردن کف خودرو لایه دوم چه نوع عایقی پیشنهاد میدین؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 13 یا 16 میلیمتر بصورت پشت چسبدار و چسباندن بر روی تمامی بدنه خودرو از داخل میتوانید عایق صوتی خوبی را انجام دهید. لازم به ذکر می باشد عایق ها دارای کلاس حریق می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ شکری- تهران

سوال: من در یک خانه ویلایی سازمانی زندگی می کنم که سر و صدای بازی بچه های همکار ، از بیرون خانه بسیار موجب رنجش شده است. طوریکه فکر می کنی داخل خانه بازی می کنند. آیا می شود کاری کرد و راهی برای آن دارید. ممنون از سایت بسیار خوبتان

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای منتشر شده میتواند از طریق پنجره ها یا دیوار نما باشد ابتدا با اصلاح پنجره که میتوان 2 جداره یا سه جداره کرد یا ضخامت شیشه ها را اضافه نمود یا اگر به پنجره نیازی نیست با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر تمامی سطح پنجره و دیوار ها را عایق کاری صوتی انجام گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ حسین

سوال: برای گرفتن صدای لوله فاظلاب طبقه بالا که بصورت قابل رویت در سقف کاذب قرار دارد می خواستم برای بر طرف کردن این سر و صدا باید چکار کنم و چه راه کاری شما دارید درصورت امکان استاد کاری که توانای انجام این کار را دارد رامعرفی کنید باتشکر ساکن تهران نارمک هستم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با تعبیه یک اتاقک یا محفظه و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی sti بر روی بدنه از داخل و به سمت منبع صدا و قرار دادن محفظه به دور سیفون فاضلاب میتوانی این نوع صدا را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ رضا اورمولو

سوال: یک اتاق از خانه ( حدود 20 متر مربع)رو که دارای یک پنجره به بیرون هستش (با ا.لویت پنجره) میخوام عایق کاری کنم و پیشنهاد شما چیست و مقدار هزینه حدودا چقدر میشه ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه قسمتی از صدا از طریق پنجره و قسمتی دیگر از طریق دیوار ها عبور میکند بنابراین در اینگونه موارد فقط با تعویض پنجره امکان دارد صدا بطور کامل از بین نرود.

جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی صدا ها را کاهش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۳ سجاد

سوال: یکی از چهار دیوار اتاق بنده به حیات منزل همسایه نزدیکه و صدا میاد، آیا عایق صوتی دوروصاف پشت چسب دار مناسبه؟ اگر تایید میفرمایید لطفا بگین برای این دیوار حدودا ۳×۳ متر، میتونم این عایق را سفارش بدم برای شهرستان بیارین؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولیربا ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی پشت چسبدار این مشکل را حل بنمائید. بعداز سفارش و خرید به تمامی نقاطی کشور ارسال می گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۲ علی

سوال: لوله توالت طبقه بالا ،از کنار ستونی که زیر گچ هم مانده از پذیرایی طبقه پایین رفته به بیرون.صدای شرشر آب که کاملا واضحه ولی بدتر از اون اینه که وقتی فضولات از بالا به کف لوله می خوره صدایی در سقف ایجاد می کنه که مثل چیکه کردن آب می مونه ،لوله ها هم دیده نمیشن زیر گچ هستن ولی صدا می آد ممنون می شم راهنمایی کنید چی کار کنیم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از یک محفظه و عایق کاری داخل محفظه عایق صوتی شانه تخم مرغی و قرار دادن بر روی سیفون یا لوله این مشکل را حل نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۲ محسن

سوال: براي رفع صداي هاي مرتبط با ديوار مشترك با حدود db ٧٠ پيشنهادتون چيه؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و با استفاده از لایه های متعدد بصورت ترکیبی میتوانید صداهای ساطع شده را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۱ امیر رحیمی

سوال: بنده اقدام به پرروش طوطی در یک اتاق اپارتمان کردم،بهترین عایق صدا برای این مورد ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با ایجاد یک اتاقک و تعبیه هوا با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI به بدنه اتاقک چسبانیده و صدا را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۰ مهرداد

سوال: من به این عایق با ابعاد 40×80سانتی متر نیاز دارم آیا امکان خرید با همچین ابعاد کمی وجود داره؟ برای خرید و تهیه باید چیکار کنم؟

avatar

پاسخ: عایق های رولی با ابعاد 1*10 و 1*8 و عایق های شانه تخم مرغی 1*2 می باشد و امکان برش وجود ندارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۸ شهاب الدین ولی

سوال: لطفا هزینه عایق صوتی دیوار و کف همراه با پوشش متر مربعی را اطف بفرمایید؟

avatar

پاسخ: در صورت دریافت قیمت با تلفن های مندرج درسایت تماس حاصل بفرمائید با توجه به نوسانات بازار و ارز امکان درج قیمت وجود ندارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۷ نازی

سوال: ببخشید پنجره ی اتاق خواب ما روی کوچه قرار داره و با اینکه دوجداره ست خیلی صدای ماشین و حرف زدن مردم آزاردهنده ست. و باتوجه به اینکه واحد در طبقه اول قرار گرفته صدای جک درب پارکینگ هنگام باز و بسته شدن کامل توخونه است. لطفا برای عایق کردن نسبت به این صداها راهنمایی بفرمایید؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا های منتشر شده در خیابان یا کوچه ها با پوسته نمای ساختمان درگیر هستند و مطابق قوانین فیزیک صدا ها حالتی لگاریتمی دارند بنابرین از تمامی سطح دیوار و پنجره صدا عبور کرده و تنها نمیتوان با اصلاح پنجره صدا رو به حداقل رسانید در نتیجه باید تمامی سطوح را عایق کرد.

صدا جک پارکینگ صدای ارتعاشی و کوبه ای است و هوابردی نیست بنابراین باید به اصلاح درب و جک اقدام کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۶ محسن

سوال: من در اصفهان هستم آیا نمایندگی در اصفهان دارید آیا خودم میتونم نصب کنم برای دیوار مشترک میخوام استفاده کنم؟

avatar

پاسخ: خیر نمایندگی جهت نصب عایق در اصفهان وجود ندارد اما به علت نصب آسان این عایق مشکلی بابت این موضوع ندارید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۶ م،م

سوال: من می‌خوام دو طرف دیوار اتاقی که توش مطالعه میکنم برای کنکورو از پنل های عایق صدا استفاده کنم،به نظرتون از چه نوع پنل های آکوستیکی استفاده کنم؟خودم بهمن ماه میخواستم از پنل های آکوستیک شونه تخم مرغی بخرم ولی اونموقع هزینه ش زیاد بود برام بعد الان دیدم دوباره افزایش قیمت داشته ،دیگه به هزینه ش نمی‌خوام فکرکنم فقط از سر سروصدا راحت شم، نگرانیم از اینه که می‌خوام پول خرج کنم صدارو میگیره یا اینکه بعدش ممکنه پشیمون شم از خرید این فوم ها بهم پشم شیشه/و فوم های ترکیبی /و فوم های منشوری رو پیشنهاد دادن ولی خودم میخواستم از این فوم های آکوستیک شونه تخم مرغی یا سیماران مقعر رو بخرم ولی خیلی آشناییتی بهشون ندارم هر کدوم که قابلیت جذب بالای صدارو داره بگین بهم تهیه کنم ممنون میشم؟

avatar

جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت های 19 و 25 میلیمتر و نصب دیوار پوش بر روی آنها صدا ها را به حداقل برسانید. در بعضی از مواقع اگر صداها بیش از حد مجاز استاندارد ها باشد بصورت 2لایه و ترکیبی اجرا میگردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۰ elnaz

سوال: صداي خر وپف همسايه بغليمون شب ها ارامش از ما گرفته همين طور صبح ها هم با تلفن حرف زدن وسشوار كشيدنشون خواستم ببينم از چه عايقي بايد استفاده كنيم و اينكه تازه كاغذ ديواري نصب كرديم و شهرستان نمايندگي دارين؟

avatar

پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایق های مینرال این نوع صداها را پوشش دهید.

شرکت  در شهر تهران و کرج میتواند کار اجرایی داشته باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ داوود محمدی

سوال: من حدود12متر مربع دیوار مشترک دارم با همسایه که صدای تلویزیون و داد بیداد شبانه اذیتم میکنه دنبال یه عایق صدای قوی با زخامت کم هستم که مقرون به صرفه هم باشه لطفا راهنماییم کنید و یه تخمین قیمت هم برای عایق سازی دیوار بهم بدین ممنون؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های 19و25 میلیمتر بر روی دیواره و استفاده از دیوارپوش این مشکل را حل نمائید. عایق ها اصولا صداهای نرمال آپارتمانی را پوشش میدهند.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ محمد

سوال: برای عایق کردن فایروال خودرو از داخل کاپوت از چه عایقی میشه استفاده کرد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ جمال

سوال: ما تو زیر زمین اپارتمان یک دستگاه شوفاژ دارم که به اندازه ی 30 تا جارو برقی صدا میده . مقدار 3000 db دسی بل . اگر سقف و دور زیر زمین رو عایق 7 سانتی ببندم . باز صدایی بیرون میاد ؟ رو بروی موتو خانه یک واحد سرایداری هست . صدا اذیتشون میکنه ؟

avatar

پاسخ: جهت عایق کاری صداهای نظیر دستگاه ها اصولا خود دستگاه عایق می گردد و عایق صوتی شانه تخم مرغی به سمت منبع صدا نصب میگردد.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ فريد محمدهادي

سوال: در واحدي زندگي ميكنم كه هم صداي كوبه اي و هم هوابردي باعث مزاحمت شده بخصوص صداي كوبه اي در اثر بازي كردن و راه رفتن افراد طبقه بالايي ميخواستم بدونم اگر از زير سقف واحد خودم از عايق رولي و شانه تخم مرغي با هم استفاده كنم و بعد روي آن كناف اجرا كنم آيا مشكلم با صداي كوبه اي برطرف خواهد شد ؟ ١ - در صورت استفاده از فوم شانه تخم مرغي ، طرف برجسته ي ءن به كدوم طرف باشد با توجه به اينكه صدا از طبقه بالا به پايين مياد بعد صداي ما چطور به بالا نميره ، يا بهتره ٢ عدد فوم شانه تخم مرغي بصورت پشت به پشت استفاده كنم تا صدا از هيچ جهتي به جهت ديگه انتقال پيدا نكنه؟! ٢- قدرت كاهش اين فوم ها در مدل هاي محتلف چند دسي بل ميباشد ؟ ٣ - معمولا صداي ايجاد شده از طريق هوابردي و مخصوصا كوبه اي چند دسي بل هست و چطور و با چه دستگاهي ميتونم ميزانشو بررسي بكنم ؟! ٤ - فوم هاي شانه تخم مرغي قابليت رنگ پذيري دارن ، يا رنگ سفيدشون در بازار موجود است ،؟ متشكر

avatar

پاسخ: اصولا در تمامی دنیا جهت عایق کاری صداهای کوبه ای نظیر راه رفتن  و.... عایق از کف طبقه بالا اجرا گردد و در زیر سقف هرگونه عایق کاری بدون نتیجه می باشد مگر صدا های هوابردی.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ سعید

سوال: سلام آیا میتوان روی عایق صوتی دوروصاف سرامیک نصب کرد؟ با تشکر

avatar

پاسخ: بله میتوانید با استفاده و رابیتس بندی بر روی عایق کاشی یا سرامیک را اجرا نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ امیر

سوال: در آپارتمان ما صدای همسایه طبقه پایین به طبقه ما نفوذ کرده و حتی صدای صحبت آرام نیز شنیده می شود. آیا محصولات شما برای رفع انتقال صدا از طبقه پایین به بالا هم کاربرد دارند؟ با تشکر

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های رولی و جمع آوری کف منزل و رسیدن به نقطه ای که عایق باعث نگردد جهت اجرای سرامیک به مشکلی برخورد کند اقدام نمائید.تمامی صدا های ناشی از صداهای معمول در آپارتمان ها را پوشش میدهد.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۰۹ علی

سوال: ما طبقه اول یک آپارتمان هستیم و لوله های فاضلاب حمام و دستشویی از بین دیوار های اتاق خواب ها رفته پایین همیشه صدای شر شر فاضلاب از سر تا سر مسیر لوله تو دیوار و صدای برخورد آب با زانو لوله فاضلاب که کف خونه هست میاد خواستم ببینم چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از یک اتاقک و عایق کاری اتاقک با استفاده از عایق شانه تخم مرغی پشت چسبدار بر روی محل سیفون لوله این صدا رو به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۰۸ لیلا

سلام، یکی از دیوارهای اتاق خواب ما به سمت خیابان است که روی آن پنجره دو جداره هم هست، آیا راه حلی برای کمتر کردن صدا هست.با تشکر

avatar

سلام، بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19و 25 میلیمتر و ترکیب با عایق های مینرال بر روی دیوار انتقال صدا رو به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ دلاور

سوال: من قصد تهیه دار قالی جهت بافت فرش دارم...و چون ساکن طبقه چهارم هستیم برام مهمه که صدا همسایه پایینی را اذیت نکند...بنظر شما این عایق پاسخگو است؟و از صدای دفه جلوگیری میکنه؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه در واقع صداها به دوگونه هستند صداهای کوبه ای و صدا های هوابردی جنابعالی می بایست تمامی سطوح را عایق نمائید.استفاده از عایق های صوتی ترکیبی در دیواره ها و استفاده از عایق و کفپوش ها جهت جلوگیری از انتقال صدا های کوبه ای میتواند به جنابعالی کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ سیامک

سوال: اتاق بیمار در بیمارستان دیوار به دیوار موتور خونه است چکار میشه که که صدا رو کاملا قطع کرد؟

avatar

پاسخ: در این گونه موارد عایق کاری دستگاههای موجود در موتورخانه میبایست انجام گردد بطور مثال: ایجاد اتاقک برای پمپ ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی در بدنه اتاقک به سمت منبع صدا میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ حسین اکبرزاده

سوال: با توجه به عدم همکاری همسایه ی طبقه بالا ، آیا راهی برای کاهش صداهای کوبه ای از واحد پایین وجود نداره ؟

avatar

پاسخ: متاسفانه از لحاظ فنی بحث کوبش فقط از قسمت کف طبقه بالا امکان پذیر می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ رجبی

سوال: اتاق خواب ما کنار آسانسور است و با آن دیوار مشترک دارد صدای زیادی هنگام استفاده از آسانسور خصوصاً در شب دارد . چاره حذف این صدا چیست و چه نو ع عایقی کارساز است و قیمت هر متر مربع آن تقریباً چقدر است ؟

avatar

پاسخ: اصولا صدا های ناشی از اتاقک آسانسور با سازه اصلی ساختمان درگیر است و با عایق کاری دیوار مشترک با چاله آسانسور می توانید صدای منتقل شده را به حداقل بر سانید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ رضا جوانمرد

سوال: برای جلوگیری از ورود صدا به داخل خودرو در نظر دارم قسمت داخل اتاق( زیر کنسول )و قسمت بدنه خودرو از داخل کاپوت و دیواره فلزی چسبیده به اتاق رو میخام عایق بندی کنم.به نظر شما با توجه به گرمای موتور عایقی که هم صوتی باشه و حرارتی باشه،کدوم هستش.با تشکر از شما.مهندس جوانمرد

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های رولی در بدنه داخل خودرو میتوانید این مشکل را حل نمائید. عایق های رولی STI صوتی و حرارتی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ سید محمد مهدی موسوی

سوال: آیا شما خدمات مربوط به عایق کاری هم انجام می دهید؟ مثلا پمپ آب ساختمان ما در زیر پله قرار دارد و منزل ما طبقه اول است آیا می توانید با اقداماتی این صدا را قطع کنید؟

avatar

پاسخ: بله عایق صوتی در سبد محصولات شرکت می باشد. شما می توانید با ایجاد اتاقک و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این مشکل را حل نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ سهيل

سوال: صداي زمزمه و ميهماني همسايه بالا به شدت آزار دهنده است آيا مي توان از اين عايق صوتي براي سقف ما كه رابيتس كاري هم شده استفاده كرد؟ در ضمن روي سقف دتكتورهاي آتش نشاني هم كار شده. ممنون

avatar

پاسخ: بله، جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر و نصب بر زیر سقف و استفاده از عایق های مینرال بصورت ترکیبی صدا های مزاحم را به حداقل برسانید. تمامی تاسیسات برقی و مکانیکی بر روی سقف جدید که بر روی عایق ها ایجاد می گردد قرار می گیرند.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۵ علی شجاعی

سوال: ممنون از سایت خو ب و مطالب مفیدتون در ساختمان 5 طبقه اتاقکی جهت جاروی مرکزی در پارکینگ منفی یک در زیر پله ساخته ایم ولی صدای آن در طبقه اول بازهم بسیار زیاد است آیا راهی برای کاهش صدا هست از چه نوعی بایستی استفاده کنیم و با چه ضخامتی روی سقف زیر پله هم پچسبانیم یا فقط روی دیوار اتاقک ؟

avatar

پاسخ: برای پوشش دستگاه ها ابتدا ساخت اتاقک در مرحله اول است سپس با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی دارای ضریب NRC بسیار بالا میتواند به شما کمک زیادی کند.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۲ محمد

سوال: برای کم کردن صدای دستگاه ماینر چه عایقی رو پیشنهاد میکنید.حدودا 76 دسیبل صدا دارد؟

avatar

پاسخ: برای پوشش صداهایی نظیر دستگاه ها پمپ ها و دیزل ژنراتورها با استفاده ازاتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی با جذب صدا بسیار بالا این مشکل را حل بنمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ سعید

سوال: سیفون فاضلاب های طبقه بالا زیر سقف طبقه پایین اومده و سقف سرویس های طبقه ی پایین برای جلوگیری از دیده نشدن لوله ها دیوار پوش نصب شده ولی صدای آب هنگام استفاده ب پایین میآید برای جلوگیری از صدا چ راهی مناسب است؟؟؟ پیچیدن پشم شیشه خالی روی لوله ها جلوی صدا رو نمیگیره؟؟؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده باکس یا همان اتاقک که از داخل عایق کاری شده باشند را بر روی لوله فاضلاب زیر سقف قرار دهید.استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی در بدنه اتاقک میتواندصدا را پوشش دهد.

عایق پشم شیشه عایق حرارتی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ فتاح بختیاری

سوال: بچه طبقه بالایی به شدت میدود و روی مبل میپره و صدا وضربه زیادی وارد میکنه . راهکارش چیه ؟ و آیا میشه زیر سقف واحد خودم نصب بشه ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا ها به دو صورت هوابردی و کوبه ای می باشند جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های STI صداهای هوابردی نظیر صحبت کردن، معاشرت کردن، دیدن تلوزیون و... را پوشش داد ولی نمیتوانید صداهای کوبه ای را از زیر سقف پوشش بدهید و تنها را حل از کف طبقه بالا می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ امیر

سوال: من ساکن آپارتمان 75 متری هستم که عایق کاری نشده و از دیوارها و درب و پنجره صدای همسایه های پایین و بالا و روبرو و خودرو ها به داخل نفوذ می کنه باعث اذیت میشه آیا میشه جوری عایق کرد که از شر صدا راحت بشیم و و از ابعاد خونه کم نشه ؟؟؟ ارتفاع کف و سقف عوض بشه اشکال نداره سقفمون بلنده ولی ساختمون کوچیکه

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های رولی دو رو صاف با ضخامت 20 میلیمتر به ابعاد 1*10 و ضخامت 25 میلیمتر با ابعاد 1*8 متر مربع که پشت چسبدار هستند و بر روی سطوح صاف و صیقلی نظیر دیوار گچی می توانید عبور صدا ها را به حداقل برسانید.

نکته قابل توجه اینجاست که بعداز عایق کاری باید دیوارپوش نصب گردد تا از عایق ها محافظت و سطوح زیبا گردد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ حامد منیری

سوال: محل سکونت بنده در کرج است . عایق صوتی را از کجا باید تهیه کنم ؟؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید از طریق دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران خرید خودتان را انجام بدهید و سپس بار خودتان را از طریق باربری در تمامی نقاط کشور دریافت نمائید.

در شهر کرجرشرکت نیروی اجرایی ماهر جهت نصب وجود دارد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ کاوه

سوال: یک منزل دوطبقه دارم که در طبقه همکف خودم هستم و در طبقه بالا دو دستگاه آپارتمان هست که مستاجرمون هستن . بنده نوازنده پیانو و فرزندم نوازنده سنتور هست . میخواستم بدونم چطور میتونم سالن و اتاق رو عایق صوتی کنم که صدا باعث مزاحمت همسایگان نشه ؟ سپاسگزارم

avatar

پاسخ: شما میتوانید با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف رولی بر روی دیوار ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی همدیگر انتقال صدا ها را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۸ زمانی

سوال: درب سرویس بهداشتی داخل پذیرایی باز می شود. بهترین راه برای عایق بندی صدا چیست؟ با سپاس فراوان

avatar

پاسخ: برای عایق کاری دربها دو راه وجود دارد.1- کل درب عایق کاری گردد و سپس چرم کوبی گردد.2- عایق صوتی شانه تخم مرغی از داخل به سمت منبع صدا نصب گردد و درز بین چارچوب و درب درزگیر نصب گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ احمد

سوال: یک سالن بزرگ داریم که پژواک صدا اذیت میکنه برای اجرای برنامه های مختلف و اصلا صدا جالب نیست و با افزودن باند در سطوح و جهت های مختلف باز پژواک هست تنها راهی که من به اونا پیشنهاد داده بودم استفاده از عایق روی دیوار و سقف برای جذب حداکثری صدا بود قیمت امروز عایق تخم مرغی متر مربع چند هستش ؟

avatar

پاسخ: جهت استعلام از قیمت عایق ها با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ mahmood

سوال: ما همسایه ی دیوار به دیوار داریم که تا نصف شب صدای بازیه بچه هاش میاد مخصوصا اینکه داخل اتاق شون توپ بازی میکنن . چه پیشنهادی برام دارید ؟ بعد اینکه عایق رنگ سفید موجوده بدون دردسر و نصب آسان بچسبونم به دیوار ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای ساطع شده از دیوار خارج ار عرف صداهای استاندارد آپارتمان نشینی است قطعا جنابعالی باید از عایق های چند لایه یا ترکیبی استفاده نمائید. عایق های صوتی دو ر صاف بهمراه عایق های مینرال میتواند صداها را به حداقل برساند.

باید به این نکته توجه نمائید که عایق ها فارغ از هر رنگ یا شکلی فقط به عنوان عایق استفاده می گردد و مدفون باید شوند و زیر دیوارپوش ها باید قرار گیرند.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ نظری

سوال: لطفا قیمت محصولات عایق دیوار و سقف را اعلام فرمایید؟

avatar

پاسخ: جهت استعلام قیمت از عایق های صوتی با توجه به نوع کار با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۳ حامد

سوال: میخواستم بدونم آیا عایق حرارتی برای نصب صدای پکج بر روی دیوار مشترک مناسب هست لطفأ راهنمایی کنید ؟

avatar

سوال: در همه جای دنیا ساخت عایق های صوتی به وسیله الیاف یا موادی هستند که از ترکیبات نفتی استفاده می شوند و همزمان عایق ها عملکرد حرارتی و صوتی دارند. بنابراین جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بسیار بالا و دارای کلاس حریق استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۱ امیر رحیمی

سوال: بنده در یک اتاق که در یک واحد اپارتمان هست اقدام به پرورش قناری کردم دیوار مشترکی که بین واحد من و همسایه ساختمان کناری هست 300×260 سانتیمتر هست خواستم راهنمایی کنید برای اینکه صدای خواندن قناریها به خانه همسایه نرسه از چه نوع عایق و با چه ضخامتی استفاده کنم ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای ساطع شده بیش از حد استاندار در یک واحد آپارتمانی است جنابعالی می بایست از عایق صوتی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر استفاده نمائید و بعداز آن از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی عایق اول استفاده کنید. هر دو عایق ها بصورت پشت چسبدار می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۰۷ نجمی

سوال: بنده ملکی در طبقه اول خریداری کردم،پمپ آبی در زیر اتاق خواب ها در پارکینگ داخل محفظه ای کمد مانند کار گذاشته شده که خود پمپ صدای چندان بلندی نداره اما در واحد ما صدا کلافه کننده است،پیشنهاد شما چیست؟چه نوع عایقبندی؟داخل محفظه یا کف اتاق ها؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه پمپ های آب و دیزل ژنراتور ها قطعا باید داخل محفظه قرار گیرند و از داخل از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده گردند و عایق ها به سمت منبع صدا نصب گردند.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ مهدی رسولی

سوال: می خواستم سوال کنم از شانه های تخم مرغی برای کابینتی که پکیج داخل آن می باشد با عث کم کردن صدا می شود ؟

avatar

پاسخ: بله، میتوانید از عایق صوتی شانه تخم مرغی داخل کابین استفاده نمائید. عایق صوتی شانه تخم مرغی STI دارای ضریب جذب صوتی بسیار بالایی است و جهت سایلنت کردن دیزل ژنراتور ها استفاده می گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۰۹ حسین

سوال: آیا امکان استفاده از این عایق ها در محفظه موتور جهت کم کردن ورود صدا به داخل کابین وجود دارد یعنی قابلیت تحمل گرمای تولیدی موتور رو دارند یا خیر و اگر جداب منفی است آیا محصولی مناسب این کار هست؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که جهت عایق کردن دیزل ژنراتور ها و پمپ ها استفاده میگردد میتواند به جنابعالی کمک نماید.

عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت پشت چسبدار دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۰۱ حسن

سوال: صدای فنهای اگزاستها پشت بام از داخل داکتها میاد داخل منزل چه کار باید کرد لطفا راهنمایی بفرمایید؟

avatar

پاسخ: اگر صدا از طریق رایزرها و کانال عبور میکند میبایست خود فن ها را اصلاح نمود.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۸ جمشید

سوال: عایقی می خواستم که صدای ضربات پای بچه رو بگیره تا همسایه های طبقه پائین آرامش داشته باشند ... ممنونم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف بر روی کف منزلتان از ضخامت 10 میلیمتر تا ضخامت 25 میلیمتر استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۵ محققی

سوال: ما یه دختر کوچیک داریم که خب بازی که میکنه سر و صدا ایجاد میشه برای واحد های پایین میخواستم بدونم چه کنم که این مشکل حل شه؟ و اینکه آیا میشه روی این عایق های صدا پارکت یا لمینت اجرا کرد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید عایق را با ضخامت سانتی متر روی کف منزل اجرا کنید و بر روی آن لمینت یا پارکت اجرا نمائید و یا عایق با ضخامت های بالاتر مثل میلیمتر پهن کنید و سپس بر روی آن فرش یا موکت اجرا نمائید. این نوع عایق کاری جهت صداهای کوبه ای استفاده میگردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۵ یحیی هستم از تهران

سوال: من در یک آپارتمان ساکن هستم که همسایه طبقه بالا تا ساعت 2 نصف شب بیدار هست وعموما صدای کوبه ای ایجاد میکند البته صدای هوابردی هم دارن چند بار تذکر دادیم ولی فایده نداشت ساختمان دو سال ساخت هست و از یونولیت داخل سقف استفاده شده و کف سرامیک هست موقع راه رفتن و کشیدن اجسام مثل مبل وغیره صدای آزار دهنده میده امکان ایجاد عایق صوت روی سقف منزل خودمون هست واینکه زیبایی سقف از بین نمیرود؟ممنون میشم راهنمایی کنید

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای کوبه عایق با در تماس مستقیم با ضربه وارد شده باشد میبایست عایق در کف طبقه بالا قرار بگیرد. اما صداهای هوابردی را میتوانید از زیر سقف منزل اجرا نمائید. جهت زیبایی هم هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۳ علي سمندري

سوال: آيا با نصب فوم عايق صوتي بر روي كف منزل مي توان از صداهاي هوابرد طبقه پايين جلوگيري كرد يا تاثيري ندارد؟

avatar

پاسخ: بله شما میتوانید با استفاده از عایق دو رو صاف بر روی کف منزل جهت پوشش صداهای هوابردی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۳ پویا ناصری

سوال: آیا امکان دارد لیست عایق های صوتی شانه تخم مرغی و دورو صاف شما را جهت آگاهی پیدا کردن از قیمت و انواع آن ها داشته باشم؟ سوال های دیگر من این است که عایق های شما تولید کدام کشور هستند؟ کدام ایرانی کدام غیر ایرانی اند. و این که عایق های چسب دار هم دارید یا نه !

avatar

پاسخ: با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با شرکت تماس حاصل بفرمائید.عایق هم از نوع پشت چسبدار موجود است و هم از نوع غیر چسبدار.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۰ خضری

سوال: اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که برای دیوار اتاق خوابمون که صدای همسایه ها زیاد میاد و اذیتمون میکنه، چه عایقی مناسبه و قیمت هر متر مربع آن چقدر است؟ ممنونم از شما

avatar

پاسخ: استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار هستند بر روی دیوار مورد نظر و استفاده از عایق مینرال بصورت ترکیبی با عایق صوتی دو رو صاف صدای مد نظر را پوشش میدهد.

جهت قیمت با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۰۳ حسین

سوال:  ما یه دیوار مشترک با همسایه کناری داریم که دیوارآشپزخونه واحد مجاور با دیوار اتاق خواب ما مشترک هست.همیشه سروصدای شستن ظروف ها وباز و بسته کردن در کابینت تو اتاقی خواب ما شنیده میشه،لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو حل کنم متشکر میشم هزینه کار رو به ازای هر متر مربع مشخص کنید.؟

avatar

پاسخ: با توجه به نوع صدای منتشر شده از سمت دیوار همسایه با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت  19یا 25 میلیمتر که پشت چسبدار است و عایق مینرال که همزمان قدرت و سرعت صدا را پوشش میدهند میتوان استفاده نمود. هزینه تمام شده کار بعداز بازدید کارشناس اجرایی تعیین می گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۲۲ امین تهران

سوال: منزل در طبقه انتهایی برج مسکونی قراردارد. تعداد 2 عدد هواکش بابت کاربرد سرویسهای کلیه واحد های برج در پشت بام وجود دارد. وجود صدای موتور فن ها موجبات سلب آسایش ساکن طبقه آخر میباشد. به منظور رفع این مشکل ,لطفا ارائه طریق فرمائید. با سپاس

avatar

پاسخ: جنابعالی با ایجاد اتاقک برای فن ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی در جداره و سطوح اتاقک به سمت منبع صدا میتوانید تا حد زیادی این صدا را کاهش بدهید.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۲۱ مجتبی کتانباف زاده

سوال: بنده در یک آپارتمانی زندگی می کنم که در ورودی واحدمون بسیار نازک است در حدی که طبقه بالایی عطسه بکنه صداش میاد تو واحد ما چی پیشنهادی واسه این در نازک دارین حتی نمیخوام یه ذره هم صدا وارد یا خارج از واحد مون بشه (کلافه شدم از این صداها) این نکته رو هم در نظر داشته باشین که اونجا مستاجر هستم یه چیزی باشه که بتونم با خودم ببرم هزینه هاشم بگین که چقدر برام آب میخوره لطفا توضیح کامل بدین این هم شمارم 09105539227 به هر حال روشنم کنید

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداها فقط از یک نقطه عبور نمیکنند و مطابق گفته شما از درب ورودی عبور میکنند جنابعالی می بایست از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی سطوح درب از داخل و خارج استفاده نمایید و درز مابین چارچوب و درب هم از درزگیر استفاده نمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۵ رضا

سوال: سلام وقت بخیر برای اینکه صداهای ناشی از حرف زدن به طبقه پایین نره کدوم عایق مناست تر هست برای کف؟

avatar

پاسخ: اگر ساختمان در حالت ساخت باشد میتوانید عایق رولی  دو رو صاف را با ضخامت های مختلف از 6 تا25 میلیمتر در کفسازی قرار دهید. و اگر ساختمان ساخته شده است و سکونت دارید میتوانید عایق را بر روی کف منزل قرار دهید و سپس فرش یا موکت پهن کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۲ رضا نیساری

من یک گیم نت دارم ( 30 متر مربع ) قصد دارم صدا بیرون نرود و همسایه ها از سر و صدا ناراضی هستند ؟ بنظر شما چه عایقی با چه قیمت تهیه کنم ؟ از چه مکانی میشه تهیه کرد ؟

avatar

سلام جنابعالی میتوانید جهت پوشش این گونه صدا ها با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی sti استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ کاوه

خونه ما ۲۰متری ریل قطار بهترین عایق چیه ؟و پنجره سه جداره بهترین نوع چیه؟

avatar

ابتدا باید پنجره با کیفیت استفاده نمائید با شیشه های با ضخامت بالا و نزریق گاز داخل جداره ها. استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار بصورت ترکیبی میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ رضا کرمی

بنده‌ یک‌ واحد‌ اجاره‌ کردم‌و در آن‌ واحد‌ یک‌ دستگاه‌ کل گلدوزی‌ گذاشتم‌ چیکار‌ کنم‌ صدا بیرون‌ از واحد‌نره‌ ممنون؟

avatar

استفاده از عایق های رولی بر روی دیوار ها با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی درب ورودی میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ کمال

من میخوام یه اتاقک تقریبا 1 در 1 یخورده بیشتر، رو برا کار آواز خوندن آکوستیک(سه طرف اتاق به همراه در، کف و سقف اتاق) کنم، خواستم بدونم به چه چیزایی نیاز دارم که کاملا بشه آکوستیکش کرد و صدایی ازش بیرون نیاد، ممنون میشم راهنماییم کنید؟

avatar

جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر همراه با عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سارا

سرويس بهداشتى خونه ما ديوار مشترك با پذيرايى داره و يه بخشى از اين ديوار مشترك شومينه فرار داره. ميشه راهنمايى كنيد براى عايق کردن بايد چيكار كرد؟ از داخل انجام ميشه با از بيرون؟ در دستشويى هم يه فاصله او داره شما در رو هم عايق ميكنيد؟

avatar

استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 ملیمتر بصورت ترکیبی میتواند صدا های ناشی از عبور از دیوار را به حداکثر برساند. عایق کاری باید از بیرون صورت بپذیرد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ علی

آیا راهی برای جلوگیری از انتقال صدای فن حمام و دستشویی طبقه بالا به داخل اپارتمان وجود دارد؟

avatar

خیر راهی وجود ندارد زیرا لوله های هواکش ها مشترک میباشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ Sss

خانم همسایه بالایی ما هر شب ساعت ۲ نصف شب شروع میکنه بلند بلند گریه و ناله میکنه و داد و بیداد و با همسرش دعوا میکنه. نصب عایق روی سقف میتونه جلوی صدا رو بگیره؟ مشکل صدای حرف زدن و داد و بیداد و دعوا و گریه و این جور صدا ها هست؟

avatar

بله، میتوانید با استفاده از عایق های دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی بر روی سقف منزلتان استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ وحید

جهت ایجاد محفظه ای که جنابعالی در خصوص موتورهای اب در پارکینگ فرموده اید استفاده از چه نوع فوم و با چه ضخامتی می بایست استفاده گردد(فوم دو رو صاف یا فوم شانه تخم مرغی یا ترکیبی از هر دو ) و مطمئن ترین ضخامت بر انجام این کار کدام است ؟

avatar

سلام جهت پوشش صداهایی نظیر پمپ آب، دیزل ژنراتور ها و ... استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضخامت 25 میلیمتر که دارای جذب صوت بسیار بالا و کلاس حریق و ضد آب میباشد میتواند صداها را به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ یوسف

برای ماشین هم میتوان استفاده کرد؟

avatar

بله، میتوانید از عایق های رولی با ضخامت 13 میلیمتر که بصورت پشت جسبدار می باشد میتوانید استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۰۱ احسان تهران

سلام.میخواستم دور موتور هود و داخل بدنه هود موربم را عایق صوتی بزنم. چسب دار باشه و ضخامت موثر و نازک و البته باید قابلیت انعطاف و شکل پذیر باشه. خطر اتش سوزی نداشته باشه و روکش الومینیوی داشته باشه.برای این موضوع عایق موجوده؟ مورد دوم لوله اب فاضلاب طبقه بالا از کنار اتاق خواب رد میشود و بالای سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی است و صدای زیادی تولید میکند.چه نوع از عایق استفاده کنم و نمیخواهم لوله های فاضلاب باز شوند.موثرترین و کاهنده ترین. لطفا راهنمایی کنید. محصولات شما را از کجا به صورت حضوری میتوان خریداری کرد.

avatar

سلام برای پوشش صدا های موتورها، پمپ ها و... استفاده از اتاقک و عایق های صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق و ضریب جذب صوت بسیار بالایی می باشد میتواند به شما کمک نماید.
در مورد پوشش صدای عبور فاضلاب جنابعالی میبایست با استفاده از محفظه و عایق نمودن محفظه از داخل و قرار دادن بالای سقف کاذب این صدا را از بین ببرید. استفاده از عایق های رولی پشت چسبدار میتواند به شما کمک نماید.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد