logo

عایق صوتی دو رو صاف


عایق های صوتی STI با آخرین فناوری روز دنیا جهت عایقکاری صوتی دیوارهای مشترک، کف و سقف آپارتمانها و منازل مسکونی استفاده می گردد. عایق های صوتی STI در کاهش صداهای انتقالی در محیط های صنعتی و ساختمانی برای دیوار های مشترک، سقف، کف و... نقش بسزایی را ایفا می کنند.
این نوع عایق های صدا برای محیط های مسکونی، اداری و صنعتی به کار رفته و صداهای زندگی روزمره و متعارف با فرهنگ آپارتمان نشینی را از بین برده و صداهایی را که با فرهنگ آپارتمان نشینی در تضاد و یا تعارض باشند، کاهش داده و جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های صوتی سنتی مانند پشم سنگ و پشم شیشه به شمار می آیند.55555

عایق های صوتی دو رو صاف چسبدار STI FLEX:

از طرفی دیگر این عایق های صوتی الاستومری به دلیل ساختار داخلی سلول بسته ای که دارند، عایق حرارتی و برودتی نیز محسوب می گردند (ضریب انتقال حرارت آنها 0.032 w/m.°K می باشد). عایق های صوتی الاستومری دو رو صاف خود چسب STI به راحتی و با استفاده از قیچی و کاتر به اندازه و ابعاد دلخواه بریده و بدون نیاز به چسب مایع، پیچ و میخ، زیرسازی، فریم بندی و ... بر روی سطح صاف و صیقلی دیوارهای مورد نظر نصب می گردند.
پس از اجرای عایق های صوتی STI بر روی دیوار مورد نظر، جهت زیباسازی نمای بیرونی می توان بر روی عایق های صوتی از دیوارپوشهای موجود نظیر کاغذ دیواری، کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوزیت، گچکاری و یا هر پوششی که دارای سطح مقاومی باشد استفاده نمود.
این نوع از عایق های صوتی الاستومریک به صورت رول بوده و ابعاد آن نیز با توجه به ضخامت منغییر می باشد. (بهترین پیشنهاد برای عایقکاری دیوارهای مشترک ضخامت 2 سانتیمتر به بالا می باشد). در شرایطی که صداها دارای شدت و سرعت بیشتری باشند، می تواند به صورت دو لایه یا بصورت ترکیبی اجرا گردند. پرواضح است که هرچه ضخامت لایه های عایق بیشتر باشد، خاصیتعایق صوتی آنها نیز افزایش می یابد. اما قطور کردن عایق های صدا محدودیت دارد، چراکه دیوار ضخیم تر، هزینه بیشتری دارد و فضای داخلی را نیز اشغال می کند.
البته میزان صداهای انتقالی (شدت صوت) مابین دو واحد به عواملی نظیر استفاده از مصالح نامرغوب و اجرای دیوار با ضخامت های غیر استاندارد، و سبک سازی غیر اصولی و غیرفنی نیز بستگی دارد.
شایان ذکر است عرض عایق های صوتی پشت چسبدار FLEX STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق، متغییر می باشد. عایق های صوتی مشکی رنگ بوده و در صورت نصب این عایق ها بر روی پنجره نور محیط داخلی از بین خواهد رفت.


از دیگر موارد کاربرد عایق های صوتی STI FLEX استفاده از عایق در کف ساختمانها به شرح زیر جهت کاهش انتقال صداها و صدا های کوبه ای می باشد:


• ساختمان هایی که ساخته شده اند عایق با ضخامت 6 میلیمتر بر روی کف تمام شده اجرا و سپس بر روی آن لمینت یا پارکت اجرا می گردد.
• ساختمان هایی که در مرحله ساخت هستند می توان عایق را با ضخامت بالاتر در کفسازی ساختمان قرار داد تا انتقال صوت را به حداقل برساند.
جهت عایقکاری صوتی دیوار مشترک مابین دو واحد می بایست از عایق های صوتی چسبدار STI به ضخامت 2 تا 5 سانتیمتر استفاده نمود. به این ترتیب که ابتدا یک لایه عایق جاذب صدا به ضخامت 2 یا 2.5 سانتیمتر بر روی دیوار نصب و در صورت نیاز لایه بعدی (لایه دوم) بر روی لایه اول اجرا خواهد شد. پس از اتمام عملیات عایق کاری جهت دسترسی به ظاهری زیبا و مناسب و همچنین بالا بردن سطح کیفی کار (کنترل نمودن بیشتر صوت) و محافظت عایق در برابر ضربات مکانیکی و روزمره می بایست از یک لایه محافظتی نظیر دیوار پوش، پانل گچی، چوب و ... استفاده نمود. روش فوق بهترین پیشنهاد جهت کاهش صدای انتقالی به محیط تا به امروز می باشد.


انواع پوشش ها و لایه های محافظتی جهت زیبا سازی بر روی عایق های صوتی عبارتند از:


دیوار بنایی: متشکل از رابیتس کاری و اجرای گچ و خاک یا بلوک های سفالی و گچکاری و همچنین پنل های گچی پیش ساخته که بصورت فاق و زبانه اجرا می گردند.
دیوار پوشهای آماده نظیر: کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوریت ، تایل های شیشه ای و ...
بدیهی است هر چه ضخامت عایق صوتی انتخابی بیشتر باشد، بر اساس قوانین فیزیک جذب صدای بالاتری داشته و از لرزش و انعکاس صوت تا حد قابل توجهی جلوگیری به عمل می آورد.
نوارهای درزگیر از جنس عایق STI FLEX جهت درزبندی پنجره، درب و کاهش صوت به داخل محیط به کار رفته که در ابعاد و سایزهای گوناگون قابل ارائه می باشد و جنس آن نیز همانند جنس عایق صوتی از عایق الاستومری می باشد.
همچنین عایق های صوتی شرکت STI قابلیت استفاده در بدنه اتومبیل را دارند. به طور مثال جهت جلوگیری و پوشش صدای موتور اتومبیل به داخل، می توان از عایق الاستومری فومی با ضخامت 13 یا 10 میلیمتر استفاده نمود.
ضمنا از عایق های الاستومری صوتی دو رو صاف می توان بر روی لوله های فاضلاب جهت کاهش صدای سیال داخل لوله ها نیز استفاده کرد.


پاره ای از ویژگی های عایق های صوتی STI FLEX عبارتند از:


کاهش صدا از 30 دسیبل به بالا (با توجه به ضخامت انتخاب شده)
ضریب جذب صوت (NRC) 0.4
دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (120 تا 40 – درجه سیلسیوس)
چگالی 45~60 kg/m3
ضریب انتقال حرارت در صفر درجه سانتیگراد0.032 w/m.k
ضریب نفوذ آب 2.82*10-10 g/m.s.Pa
مقاومت در مقابل اشعه اوزون (در 200 ساعت): بدون کرک و شکاف و 202 MPa
کلاس حریق B1
مقاومت در مقابل پارگی، بیش از 3 N/cm
مقاومت در مقابل مواد شیمیایی: عملکرد مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی
مقاومت در مقابل اشعه UV: عدم وجود شکاف تا 460 ساعت
پشت چسبدار و بی نیاز از خرید چسب مایع
جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی (عایق صدا) موجود در دنیا
عمر مفید بالای 30 سال، قابلیت رنگ پذیری و وزن بسیار سبک

با توجه به موارد اشاره شده در فوق، مشتریان محترم می توانند با انتخاب نمودن ضخامت عایق فوم صوتی خود از 70 تا 90 درصد جذب صدا در محیط داشته باشند. (صداهایی که با فرهنگ آپارتمان نشینی مغایرتی نداشته باشند.)

شایان ذکر است، عرض عایق های چسبدار صوتی و عایق دیوار صداگیر STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق از سوی مشتریان محترم متغییر می باشد. عایق های صداگیر صوتی (عایق صوتی صداگیر) در یک رنگ یعنی مشکی تولید و تهیه می گردند، بنابراین اگر این عایق های جاذب صدا بر روی سطح پنجره نصب گردند، نورگیر محیط شما از بین خواهد رفت.
شرکت STI جهت رفاه حال مشتریان خود نمونه عایق های صوتی دو رو صاف خود را قبل از خرید به مشتریان محترم، جهت بررسی ارائه خواهد گردید.

ابعاد عایق صوتی دو رو صاف:

ابعاد هر رول از این عایق ها (10 * 2cm: 1 ضخامت) و (8 * 2.5cm: 1 ضخامت) می باشد.
عایق های دو رو صاف خود چسب STI بسیار با کیفیت بوده (دانسیته بسیار بالا و ساختار سلول بسته همراه با تزریق گاز نیتروژن در مواد اولیه ساخت عایق) و در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرند.
به طور کلی تحقیقات انجام شده در این زمینه بر این نکته دلالت دارد که؛ استفاده نمودن از 2 تا 5 سانتی متر عایق صوتی با فنآوری نوین (تزریق گاز نیتروژن در عایق) در کاهش صوت و صدای انتقالی به محیط و داخل ساختمان بسیار تأثیر گذار است و این عایق های صوتی را می توان جهت کاهش دادن صوت استفاده نمود.
عایق های صوتی STI FLEX با فنآوری نوین = جایگزینی بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف و ...
همچنین استفاده نمودن از عایق های صوتی نسل جدید (عایق صدا فوم صداگیر) یعنی عایق های صوتی STI یک راهکار مناسب و منطقی جهت جلوگیری از آلودگی صوتی بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه مواد و مصالح قدیمی و سنتی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف، دیوار پوش، بلوک های سیمانی و ... به شمار می آید.
شایان ذکر است استفاده نمودن از متریال سنتی و قدیمی به عنوان عایق صوتی که در بالا نیز به آن ها اشاره گردید، نمی تواند از لحاظ کیفی جوابگوی انتظارات شما مشتریان محترم باشد و این نوع مواد به علت معایب و نواقصی که دارند دیگر جایگاهی در صنعت ساختمان نداشته و با گذشت زمان، مواد و مصالح جدیدتری در بازار جایگزین مواد و متریال قدیمی و سنتی می گردد.
با عایقکاری صوتی (عایق جاذب صوت _ فوم عایق ابر صدا) و حدود 2% هزینه بیشتر در ساختمان (عایق صوت نمودن تمامی بخش ها و قسمت ها) علاوه بر جذب صدا می توان بیش از 40% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورد.

 • avatar
  سید مرتضی طاهری
  25 اسفند 1401

  سلام، بنده طبقه چهارم هستم به ناچار بصورت شخصی روی سقف دستشویی منزلم پمپ آب نصب کردم، صدا اداری دهنده است راهکار چیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 اسفند 1401

   با سلام و وقت بخیر باید برای پمپ یک اتاقک و محفظه ایجاد بشه و فضای داخل محفظه با عایق و پشم سنگ دانسیته 120 عایق بندی بشه

 • avatar
  بهنام
  13 بهمن 1401

  سلام آیا عایق صوتی دارین که عرضش یک سانت یا کمتر باشه و جنس نرمی داشته باشه؟ در این صورت عایق صدای آن تقریبا چند درصد خواهد بود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 بهمن 1401

   با سلام و وقت بخیر عرض تمامی عایق های رولی ما 1 متر میباشد درصد فیلتر شدن صدا بستگی به نوع منبع صدا داره

 • avatar
  سعید
  10 آذر 1401

  برای عایق صوتی چیزی دارید پنجره المینیوم قدیمی با شیشیه 4 میل است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 آذر 1401

   با سلام و وقت بخیر شما میتوانید از عایق ضخامت 2.5 سانت استفاده کنید و کامل پوشش دهید منتها پنجره کاملا کور میشود و مانع عبور نور و باز و بسته شدن میشود .

 • avatar
  شاهین
  17 آبان 1401

  باسلام دودکش موتورخانه از داخل واحد عبور میکندچطور جلوی صدای دودکش را بگیریم دودکش سیمانی قدیمی با رویه گچ شده است با تشکر

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   17 آبان 1401

   با سلام و وقت بخیر کلا باید دودکش عایق بندی بشه که نیازمند بررسی مجری شرکت میباشد .

 • avatar
  مهدی
  16 آبان 1401

  سلام در طبقه آخر هستیم ،صدای موتورخانه آسانسور که وصل هست به دیوار ما آزار دهنده هست آیا مقدور هست داخل اتاق موتورخانه عایق بندی کرد تا مشکل حل بشه؟چون توی ساختمان فضا برای عایق بندی نیس

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 آبان 1401

   با سلام و وقت بخیر بله دقیقا باید عایق کاری از داخل موتور خانه انجام بشه و فضای داخل منزل اشغال نمیشه

 • avatar
  شریعتی
  04 آبان 1401

  سلام من واحدی د حدود ۱۳۰ متر پیس خرید کرده ام که در حال سفت کاریست و تا سه ماه دیگه به مرحله دیوارچینی داخلی میرسه برای عایق صوتی بین دیوارهای مشترک وجلوگیری از انتقال صوت طبقه بالا و پایین راه کاری دارید لطفا حدود قیمت بدهید همچنین سرویس‌های حمام و دستشویی با راه پله و آسانسور دیوار مشترک دارد

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 آبان 1401

   با سلام و وقت بخیر برای کف عایق ضخامت 2 سانت و برای دیوار مشترک از ترکیب عایق و پشم سنگ عایق بندی و استفاده میشود . جهت دریافت قیمت با کارشناس مربوطه و با شماره 09022013940 تماس حاصل فرمایید .

 • avatar
  بهشید
  04 آبان 1401

  سلام اتاق خواب من زیر آشپزخانه ی طبقه ی بالا هست و صدا و لرزش یخچالشون به اتاق من ۲۴ ساعت منتقل می شه خصوصا زمانی که کمپرسورش روشن خاموش می شه برای اینکه این صدا گرفته بشه چه راهکاری پیشنهاد می کنین؟ اگر لازم باشه از بالا عایق بشه می شه فقط زیر یخچالو کفشو عایق کرد؟ یا کل کف باید عایق بشه؟ و چه عایقی باید استفاده شه؟ عایق سقف اتاق من کمکی می کنه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 آبان 1401

   با سلام و وقت بخیر اصول به این شکل است که کف زیر یخچال از بالا تخریب بشه عملیات عایق کاری انجام و مجدد سرامیک بشه

 • avatar
  ابوالفضل
  01 آبان 1401

  سلام وقتتون بخیر. دو تا سوال داشتم 1 ما دیوار مشترک داریم هر دو پذیرایی هستن ک صدای ضبط و بیس بلند همسایه مارو آزار میده حتی گاهی شبها تا دیر وقت اهنگ میزارن ولی با صدای کم چقدر تاثیر داره ک ما راحت بشیم و ب ارامش برسیم؟ 2 و اینکه ایا سرو صدای ما هم گرفته میشه و ب منزل اونا نمیرسه یا فقط صدای اونا نمیاد ب منزل ما؟ ممنون میشم جواب بدید خسته نباشید

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1401

   با سلام و وقت بخیر برای این کار از دو لایه عایق شامل عایق رولی و عایق پشم سنگ ستفاده میشه و میزان قابل توجهی از صدا رو فیلتر میکنه . برای زیبا سازی از کناف استفاده میشه . در جواب سوال دوم اینکه بیشترین بازدهی رو برای شما داره و مقدار کمی از صدای شما برای واحد مجاور فیلتر میشه مگر اینکه کل عملیات برای ساختمان همسایه اجرا بشه

 • avatar
  بردیا
  18 شهریور 1401

  سلام من توو واحد خودم ساز تمرین میکنم برای اینکه صدای ساز به طبقه پایین نرسه کف سازی واقعا جواب میده؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 شهریور 1401

   با سلام و وقت بخیر باید اکوستیک بشه و میبایست از عایق شانه تخم مرغی استفاده بشه

 • avatar
  جواد
  04 شهریور 1401

  سلام ببخشید برای سالن صافکاری که دیوار مشترک با همسایه دارد.که صدا مزاحمت ایجاد نکند چی پیشنهاد میکنید؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 شهریور 1401

   با سلام و وقت بخیر برای این کار از دو لایه عایق شامل عایق رولی و عایق پشم سنگ ستفاده میشه و میزان قابل توجهی از صدا رو فیلتر میکنه . برای زیبا سازی از کناف استفاده میشه

 • avatar
  رضا اعتماد
  09 تیر 1401

  سلام، من طبقه اول ساکن هست و نورگیر در اختیار من هست، راهی وجود دارد که با هزینه معقول داخل نورگیر یک کارگاه کوچک نجاری درست کنم که صدا ابزار آلات (مثلا اره فارسی بر) مزاحم همسایه ها نشود ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 تیر 1401

   با سلام و وقت بخیر شرایط کاری شما خاص میباشد لطفا جهت دریافت مشاوره کامل با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید . 09022013940

 • avatar
  فاطمه
  31 خرداد 1401

  سلام.از این عایق میشه برای لاستیک ماشین کودک هم استفاده کرد که روی موزاییک و اسفالت صدا کمتری تولید کنه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 خرداد 1401

   با سلام و وقت بخیر خیر این امکان وجود نداره

 • avatar
  حسین
  26 فروردین 1401

  من از این عایق بخوام استفاده کنم داخل یک اتاق حدود ۱۵ متری برای جلوگیری از صدای چکش قلمزنی و ساخت طلا و نقره از صداها جلوگیری میکنه که همسایه بغل و پشت متوجه صدا نشن و حتی خانواده ؟چون منزل کلنگی هست میپرسم ممنون میشم پاسخ بدید

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1401

   با سلام و وقت بخیر بله این امکان وجود داره ولی باید از عایق با ضخامت بالا استفاده بشه چون صدا خارج از عرف آپارتمان نشینی و مسکونی هست .

 • avatar
  امین
  22 فروردین 1401

  سلام ببخشید اسانسور دقیقا بالای اتاق خواب قرار داره چطور میشه محوطه موتور اسانسور رو ایزوله کرد که صدا پایین نیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 فروردین 1401

   با سلام و وقت بخیر بله این امکان وجود داره که از ترکیب عایق شانه تخم مرغی و پشم سنگ استفاده میشه

 • avatar
  محمد امین مقدسی
  25 بهمن 1400

  سلام خسته نباشید من یک اتاق دارم که میخواهم اون رو برای کارم عایق صدا کنم و سه طرفش اتاق و پذیرایی هست و بخاطر کارم خانواده ام از صدای موزیک اذیت میشوند میتوانید من را راهنمایی کنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 بهمن 1400

   با سلام و وقت بخیر باید از ترکیب عایق شانه تخم مرغی و پشم سنگ استفاده کنید تا اتاق کاملا اکوستیک شود .

 • avatar
  محمد
  08 بهمن 1400

  سلام انجام دادن عایق صوتی داخل ساختمان جلوی خط دهیه مبایل رو میگیره؟ واینکه عایق صوتی داخل ساختمان جلوی کوبیدن یا بهتر بگم ضربه زدن به دیوار یا کوبیدن داخل ساختمان از طرف خونه ی همسایه صداش میاد داخل خونه ی عایق کاری شده؟ و برعکسش همین کوبیدن ها ازمنزل عایق کاری شده میره خونه ی همسایه دیوار به دیوار یانه؟ ممنون میشم پاسخگو باشید ممنون از سایت خوبتون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 بهمن 1400

   با سلام و وقت بخیر خیر جلوی آنتن دهی موبایل رو نمیگیره و عایق باید نزدیک به محل صدای کوبه ای باشه

 • avatar
  محمد
  20 دی 1400

  با سلام ما طبقه سوم هستیم صدای همسایه طبقه دوم وقتی تو خونشون صحبت میکنن میاد بالا و مخصوصا مهمان دارن خیلی اذیت میشیم نمیدونیم چیکار کنیم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 دی 1400

   با سلام و وقت بخیر باید در صورت امکان از سقف طبقه پایین عایق کاری انجام شود .

 • avatar
  رضا کارگر
  20 دی 1400

  سلام در طبقه سوم ساختمان چهار طبقه قرار داریم صدای صحبت و مشاجره از طبقه بالا خیلی اذیت کننده هست با توجه به ساکت بودن محیط ساختمان. ایا امکان دارد بر روی سقف فرایندی اجرا شود در جهت از بین بردن صدا. وایا شما عملیات اجرا را هم انجام میدهید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 دی 1400

   با سلام و وقت بخیر بله جهت مشاوره و ارتباط دهی با مجری لطفا با شماره 09022013940 تماس حاصل فرمایید .

 • avatar
  علی مشهد
  16 دی 1400

  سلام. خونه ما در طبقه دوم یک آپارتمان واقع شده است. برخلاف بقیه مواردی که من تا الان دیدم که صدا از طبقات بالا به پایین میاد. در خونه ما صدا از طبقه پایین میاد به خصوص در آخر شبها که سکوت کامل هست صدای صحبت کردن همسایه طبقه پایین میاد. راهکار پیشنهادی چیست؟ فقط کف خونه رو عایق بزنیم یا دیوارها هم نیاز است؟ چه نوع عایقی پیشنهاد می شود با توجه به این که کف خونه ما پارکت است

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 دی 1400

   سلام و وقت بخیر با توجه به اینکه شرایط خاص میباشد لازم است برای دیوار و کف عملیات عایق کاری انجام شود .

 • avatar
  محسن
  10 دی 1400

  سوال: منزل ما نزدیک بزرگراه واقع شده.طبقه سوم هستیم و وقتی میخواهیم وارد تراس شویم سر و صدا واقعا آزاردهنده هست.آیا راهی وجود داره که جلوی تراس رو بپوشونیم و دیواره و عایقی که شفاف باشه و قابلیت رویت بیرون رو نگیره نصب کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 دی 1400

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از شیشه های دو جداره یا سه جداره استفاده نمائید.

 • avatar
  بدرالسادات طلوعی
  26 آذر 1400

  سوال: اپارتمان من حدود ۵۳ متر هست و طبقه سومه. طبقه چهارم و اخر روی پشت بام موتور اب دارند و هر بار که روشن میکنند صدای بدیاز سقف وارد اتاق خواب ما میشه و در کل ساختمان پخش میشه. البته بین طبقات عایق بندی شده نیست و صدای راه رفتن طبقه بالا هم منعکس میشه. چون باید سقف عایق صدا بشه و گفتین ظاهرا سیاه است.‌چه راهکاری دارین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 آذر 1400

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی و عای قهای رولی و قرار دادن داخل اتاقک این نوع صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  امین
  15 آذر 1400

  سوال:  خونه بنده یه ستونی دارد که به دیوار چسبیده و به صورت ال شکل تا سقف امتداد دارد..داخل اين ستون به احتمال زیاد داکتی وجود دارد که ازش آب طبقه بالا رد شده و بسیار آزار دهنده میباشد..راهی وجود دارد که صد در صد صداش رو در نیاره..در ضمن من به اون داکت دسترسی ندارم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 آذر 1400

   پاسخ: جهت اطلاعات بیشتر و بازدید محل  شرکت با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمایید.

 • avatar
  حسین
  10 آذر 1400

  سوال: روزتون بخیر واحد مسکونی ما در طبقه اول یه ساختمان چهار طبقه هستش ،متاسفانه صدای رفت و امد ساکنین در راه پله ما رو خیلی اذیت میکنه ،از این عایق میشه روی پله ها نصب کرد تا صدا به حداقل برسه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 آذر 1400

   جنابعالی می بایست با عایق کردن درب و دیوار های همجوار با راه پله این مشکل را برطرف نمائید استفاده از عایق های صوتی STI می تواند به شما کمک نماید.

 • avatar
  bahare
  23 آبان 1400

  سوال:  خسته نباشین طبقه ی سوم آپارتمان تک واحدی زندگی میکنم تو اتاقم گار خیاطی انجام میدم میخام صدای چرخم به طبقه ی دوم و چهارم نره چیکار باید بکنم ممنون میشم بابت راهنمایی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 آبان 1400

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایقهای رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که بصورت پهن شده در کف صدا های ناشی از دستگاه را پوشش دهید.

 • avatar
  محمدرضا نجف پور
  01 آبان 1400

  سوال:  من در یک آپارتمان تک واحدی طبقه آخر زندگی میکنم .از طبقه پایین صدای زیادی به واحد ما منتقل میشود.کانال های کولر وهواکش کلیه طبقات از واحد ما میگذرد.آیا راهی برای ازبین بردن صدای طبقه پایین هست .ممنون از پاسخگوییتون؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1400

   پاسخ: برای پوشش بهتر باید بازدید از محل عبور صدا انجام گردد بنابراین با برقراری تماس با کارشناس شرکت درخواست بازدید را هماهنگ بفرمائید.

 • avatar
  مرضیه
  15 مهر 1400

  سوال: اتاق من مجاور سرویس بهداشتی خونمونه صدای فن دستشویی و سیفون حتی صدای باز کردن آب خیلی اذیت کنتدس و صدای زیادی داخل اتاق میاد چه عایقی مناسبه برای اتاق؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مهر 1400

   پاسخ: صدا از طریق دیوار و درب سرویس بهداشتی عبور میکند که هر دو قابلیت عایق کاری بوسیله هایق های رولی STI را دارند و میتواند صداهای مزاحم را کاهش و از بین ببرد.

 • avatar
  محمد کریمی
  12 مهر 1400

  سوال: می خواستم در حیاط خانه که سقف فلزی با سایه روشن دارد کارگاه کوچکی درست کنم سقف و دیواره رو از چه نوع عایقی استفاده کنم که صدای کمپرسور باد و وسایل برش بیرون نره ممنونم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 مهر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی STI و عایق های مینرال بصورت ترکیبی این صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  عليرضا جاويد
  09 مهر 1400

  سوال: از درب ورودي واحد مسكوني ما در يك طبقه با پنج واحد ساختماني هم صدا از بيرون به داخل مي آيد و هم صداي گفتگو اعضاي خانواده و تلويزيون از بيرون واحد شنيده مي شود . بسيار آزار دهنده ست علي رغم اينكه درب عايق صوتي بوده و درز بندي هم شده است درب استفاده شده ايستا در مي باشد لطفا راهنمايي بفرماييد سپاس از حوصله و پاسخ جنابعالي؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 مهر 1400

   پاسخ: با توجه به اطلاعات داده شده عایق می بایست چرم کوبی با لمسه کاری گردد تا سطح درب و محل تلاقی چارچوب و درب عایق گردد.

 • avatar
  مرادی
  16 شهریور 1400

  سوال: منزل ما دقیقا چسبیده به خط مترو و قطار است. برای عایق بندی دیوار و سقف و حتی کف کدوم عایق بهتره و آیا بصورت کامل صدای قطار گرفته میشود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 شهریور 1400

   پاسخ: باید مد نظر داشته باشید اگر ارتعاش یا لرزش مد نظر نباشه بله امکان عایق کاری دیوارها درب و سقف امکان پذیر می باشد با استفاده از عایق های رولی STI می توانید پوشش لازم را انجام دهید.

 • avatar
  محمدی
  02 شهریور 1400

  سوال: روز بخیر برای سقف می توان از عایق ضد صدا استفاده کرد؟ چون همسایه بالایی حاضر نیست عایق کند و سر و صدا بسیار زیاد است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1400

   جواب: برای پوشش صدای های کوبه ای بهتر است عایق درکف طبقه بالا قرار بگیرد و در صورت عبور صدا های هوابردی از زیر سقف میتوان عایق رولی STI  را استفاده نمود.

 • avatar
  فتحیان
  30 مرداد 1400

  سوال: صدا مرغ از روی پشت بوممون میاد تو اتاق خوابم چه راه حلی میتو نم انجام بدم تا صدا نیاد پایین کف پشت بوم ایزو گامه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 مرداد 1400

   پاسخ: باید داخل جعبه قرار بگیرد و جعبه عایق شود- یا بوسیله عایق های صوتی دو رو صاف از داخل به زیر سقف عایق نصب گردد.

 • avatar
  صوری آشنا
  01 مرداد 1400

  سوال:  من یه واحد طبقه همکف اجاره کردم که پنجره های نشیمنش رو به کوچه ست و علاوه بر اون درب ورودی هم از جنس چوب و فلزه صدای رفت و آمد همسایه ها خیلی زیاده ممنون میشم راهنمایی کنید با توجه به جنس درب واحد آیا پیشنهادی دارید؟! لازم به ذکره که نمیتونم توی نمای درب ورودی واحد تغییر ایجاد بدم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 مرداد 1400

   پاسخ: جهت صدا های مزاحم از پنجره ها باید دو جداره یا سه جداره استفاده نمائید و جهت صدای درب از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده نمائید.

 • avatar
  محمد تهران
  23 تیر 1400

  سوال: ما خونمون بر خیابون هست و دیوار اتاقم رو به خیابون صدای ماشینا میاد رو دیوار یه پنجرع دوجداره هست چه عایقی پیشنهاد میکنید؟ میخوام روی پنجره هم بزنم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 تیر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با عایق های رولی با ضریب جذب بسیار بالا جهت پوشش دیواری که پنجره درون آن قرار دارد صدای مزاحم را کاهش یا از بین ببرید. جهت پنجره اگر استفاده گردد میتواند پوشش دهد ولی نور را از بین می برد. 

 • avatar
  نازنین
  11 تیر 1400

  سوال: دیوار سالنمون با دستشویی اون یکی واحد مشترکه.میخواستم بدونم آیا واقعا با عایق صدا مشکل حل میشه؟یعنی باید اول عایق رو بچسبونیم بعد گچ بزنیم؟واقعا تاثیری داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 تیر 1400

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که ضریب جذب بسیار بالایی دارند استفاده نمائید.

 • avatar
  ساعد هاشمي
  01 تیر 1400

  سوال: يك ساختمان ٦ واحدي در مرحله ساخت دارم براي عايق صوت كف و جلوگيري از انتقال صدا در طبقات نياز به كمك دارم از چه عايقي و در چه مرحله اي از كار ميتونم استفاده كنم ؟ و قيمت رو هم لطف كنيد در رشت هستم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 تیر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی  STI با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر در کف قبل از کف سازی روی کف مورد نظر پهن نمائید.

 • avatar
  علی
  11 خرداد 1400

  سوال: قصد دارم در طبقه آخر آپارتمان یک سالن حدود 40 متر به عنوان باشگاهی کوچک در راه اندازی کنم. کف کار به صورت فوم بتن خواهد بود. آیا راهکاری برای کم کردن صداهای کوبشی (نظر دیویدن رو ترید میل، طناب زدن یا افتاد احتمالی وزنه دارید؟ اگر بله، تا چه حد این صدا ها امکان مهار شدن دارند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 خرداد 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی موقع اجرای کفسازی بر روی کف قبل از اتمام کار قرار دهید. عایق های صوتی STI دارای جذب صوت بسیار بالایی می باشد.

 • avatar
  احمدی
  10 خرداد 1400

  سوال:برای کاهش صدای دوییدن و کشیدن صندلی روی سرامیک و صداهای کوبشی از واحد بالایی چکاری باید انجام داد؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 خرداد 1400

    پاسخ: باید عایق در کف طبقه بالا قرار بگیرد یعنی در نزدیکترین قسمت به ضربه استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر وی کف.

 • avatar
  تاجیک
  10 خرداد 1400

  سوال:  خانه ویلایی اسکلت آهنی، سقف شیروانی فلزی که سقف اتاق ها از نوع کاذبه و اطرافش ساخته نشده از دیوار های سمت غرب که عصرها بیشتر آفتاب تابستان می گیره ، شب در فواصل زمانی چند دقیقه به چند دقیقه صدا های کوبه ای شدیدی از دیوار شنیده میشه که فکر کنم ناشی از انقباضات مصالح باشه. آیا میشه برای کم کردن شدت این صدا ها کاری کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 خرداد 1400

   پاسخ: خیر مشکل سازه ساختمان است.

 • avatar
  احمدی
  09 خرداد 1400

  سوال:  میخواستم بدونم برای کاهش صدا دویدن و صداهای کوبشی و کشیدن صندلی روی سرامیک واحد بالایی چه کاری میتونم انجام بدم ؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 خرداد 1400

   پاسخ: طبقه بالایی باید عایق روی کف منزل اجرا گردد.

 • avatar
  عارف
  22 اردیبهشت 1400

  سوال: دوطبقه روی پیلوت کارشده که سیستم فاضلاب درطبقات در دو دایک انتقال داده شده است که بعدازچندسال طبقه همکف که پارکینگ بود تبدیل به یک واحدمسکونی شده واتقاقا بهترین واحدودرواقع لوکس ترین هست.تنها مشکلی که خیلی آزار دهنده است اینکه صدای فاضلاب دوواحد طبقه یک و دو درسقف طبقه همکف عبورداده شده وسقف هم سفیدکاری وگچ بری و..شده است،اگه لطف کنی طرحی یاایده ای که این صدای و..قطع شود وعایق جدید رورکارو...دردسترس داریدمحبت کنیدایمیل شودتااقدام کنم.باتشکروممنونم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 اردیبهشت 1400

   پاسخ: جهت عایق کاری لوله های فاضلاب جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی و باکس دور لوله ها این صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  امین مشهد
  16 اردیبهشت 1400

  سوال: طبقه دو هستیم. طبقه پایین تو اتاقش شب ها آهنگ و فیلم میزاره. اونقدر بلند نیست ولی صدای ضربه و بم آهنگ میاد که شب ها موقع خواب خیلی آزار دهنده هست، بخصوص موقعی که سرمون روی بالشت هستش، کف اتاق ما سرامیکه. میتونید راهنمایی کنید با کمترین خرابی چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با جمع آوری کف منزل و استفاده از عایق صوتی رولی بر روی کف این نوع صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  محمد تهران
  11 اردیبهشت 1400

  سوال: برای عایق صوتی دیوار مشترک بین دو تا ویلا در شمال کشور چه پیشنهادی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 اردیبهشت 1400

    پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که پشت چسبدار می باشد روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید.و در انتها از دیوار پوش استفاده نمائید.

 • avatar
  روح اله
  29 فروردین 1400

  سوال:.بنده یک اتاق حدود 13-14 متر مربع دارم که بغل پذیرایی است و د رفاصله 6 متری از اتاقم داخل اتاق پذیرایی تلوزیون قرار دارد که صدای تلوزیون بشدت اذیت میکند طوری که بستن درب اتاق با نبستن درب ان تفاوت چندانی ندارد. بنده اگر بخواهم اتاقم بصورت کاملا محرمانه که در اداره جات اتاق را عایق میکنند محرمانه کنم بطوریکه هیچ صدای کوچک بیرونی داخل اتاقم شنیده نشود باید چکار کنم؟ باید کل دیوار اتاقم را همراه با درب عایق کنم یا فقط درب کافی است؟ اگر عایق کردن دیوار ها ضروری است باید از طرف بیرونی هم عایق شود یا فقط درونی کافی است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 فروردین 1400

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ها میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI استفاده نمائید یا بصورت لمسه کاری و درز بندی چارچوب و درب استفاده نمائید. اگر دیوار و درب عایق کاری بصورت همزمان صورت بپذیرد قطعا پوشش مناسبی خواهید داشت.

 • avatar
  احسان
  28 فروردین 1400

  سوال:  ممنون بابت توضیحات خوب.. آیا برای جلوگیری از انتقال صدا از طبقه پایین به بالا بهتر نیست که عایق در سقف طبقه پایین نصب شود؟ چون ساختمان در حال ساخت هست این موضوع امکان پذیر است.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 فروردین 1400

   پاسخ: بله بهترین گزینه برای صدا های هوابردی عایق کاری از سمت پایین است. و برای صدا های کوبه ای از روی سقف.

 • avatar
  کوروش
  26 فروردین 1400

  سوال:  میشه روی عایق دو رو صاف رو با کاغذ دیواری پوشش داد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: بله امکان استفاده وجود دارد ولی با توجه به اینکه عایق فومی است و جز مصالح بنایی طلقی نمیگردد بنابراین بهتر است اول دیوار پوش ایجاد گردد سپس کاغذ دیوار اجرا شود.

 • avatar
  سهند
  25 فروردین 1400

  سوال: عذر میخوام برای منزل که صدای همسایه‌ها مزاحمت ایجاد می‌کنه، رول‌ها با چه ضخامتی رو پیشنهاد می‌کنید؟ آیا باید دو تا عایق رو روی هم چسبوند؟ و یک سوال دیگه این که رول‌ها رنگشون مشکی هست با رنگ‌بندی هم دارند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 فروردین 1400

   پاسخ: برای پوشش صداهای هوابردی که از دیوار مشترک ایجاد میگردد میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف پشت چسبدار استفاده نمائید. هر چقدر ضخامت عایق ها و لایه ها بیشتر باشد قطعا توان بیشتری را میتوانید پوشش دهید. رنگ عایق ها مشکی رنگ است ولی باید در نظر داشته باشید که بر روی عایق ها حتما دیوار پوش اجرا می گردد.

 • avatar
  حسین
  23 فروردین 1400

  سوال: بنده آپارتمانی به مساحت ۱۶۰متر دارم ساکنین طبقه بالا دو بچه دارن که دائم در حال دویدن و پرتاب وسایل بازی هستن که کف واحدشان هم سرامیک است و حتی صدای راه رفتنشان هم به پایین منتقل میشه که بسیار آزار دهنده می باشدبارها باهشون صحبت کردم متاسفانه راضی به انجام هزینه نشدن حالا خودم حاضرشدم به هزینه خودم جهت عایق صدا به نحویکه نیاز به بنایی و کندن کف واحدشان نباشه و این مشکل حل بشه این هزینه را متقبل بشم حالا خواستم بفرمایبد با این تفاصیل عایقی برای از بین بردن این صداها وجود داره ؟و اگر عایقی وجود داره چه نوع عایقی را می توان بدون انجام لمینت و چه نوع عایقی را می توان با انجام لمینت به کار برد. لطفا بنده را از این سر و صدا نجات دهید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 فروردین 1400

   سوال: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی به دو صورت پهن کردن بر روی کف موجود و استفاده از فرش یا موکت این کارو پوشش دهید. یا کف موجود برچیده گردد و عایق کاری انجام گردد. عایق باید در نزدیکترین نقطه به محل ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  محمد جلوانی
  22 فروردین 1400

  سوال: من یه یخچال دوقلو با کمپرسور اینورتر خریدم که به نظرم خیلی صدا میده. نمایندگیش میگه این صدا طبیعیه. اندازه گرفتم حدود 70 دسی بل هست. آیا می تونم با استفاده از ابر آکوستیک صداشو کمتر کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 فروردین 1400

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایقهای صوتی STI که ضریب جذب صوتی بسیار بالایی دارند و دارای کلاس حریق هستند استفاده نمائید.

 • avatar
  عليرضا
  18 فروردین 1400

  سوال: ممنون از مطلبتون عايقهاي دو رو چسب دار رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با تماس شماره های مندرج در سایت شرکت و کارشناس مربوطه ثبت سفارش را انجام دهید و محصول مورد نظر را دریافت نمائید.

 • avatar
  احسان
  16 فروردین 1400

  سوال: من در حال ساخت آپارتمان هستم و میخواهم واحد طبقه ۶ (آخرین طبقه) که بصورت تک واحدی است رو کاملا عایق صوت کنم بویژه صدا از طبقه پایین در زمان مهمانی ها و پشت بام در صورت استفاده از روف گاردن توسط مهمانان به داخل این واحد منتقل نشود، زیربنای غیر مفید طبقه ۱۹۰ مترمربع و مفید واحد ۱۶۵ مترمربع است. لطفا راهنمایی کنید از چه محصولی باید استفاده کنم و درچه مرحله ای از ساخت باید اجرا کنید و هزینه مصالح و اجرا در مشهد چقدر خواهد بود. ان شاالله در صورت رضایت مندی در سایر پروژه ها نیز همکاری ادامه پیدا خواهد کرد. ساختمان هنوز در‌مرحله فونداسیون است و اسکلت فلزی و سقف ها کامپوزیت (بتنی) اجرا خواهد شد. ابعاد واحد ۱۰ (نما) در ۱۹ (دیوارهای طرفین) متر میباشد. لطفا در صورت امکان هزینه عایق کف، سقف و دیوارها (در صورت نیاز) رو به تفکیک اعلام کنید. هدف عدم ورود صدا به این واحد است نه خروج صدا از آن ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی قبل از کفسازی در کف یا روی کف بام عایق را اجرا نمائید. عایق های صوتی STI میتواند صداهای هوابردی و صدا های کوبه ای را تا حد زیادی پوشش دهد. جهت اجرای کار در شهر های غیر از تهران یا کرج با تماس با مشاور شرکت هماهنگی لازم را انجام دهید.

 • avatar
  محمد
  13 فروردین 1400

  سوال: اتاق خواب کنار اسانسور قرار داره و صدای اسانسور داخل اتاق میاد زمانی که پمپ اب طبقات بالا فعال میشه صدای آب لوله ها داخل واحد ما میاد آیا با عایق کاری این دو مشکل حل میشن؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 فروردین 1400

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید جهت مشاوره و بازدید با تلفن های مندرج در سایت شرکت و کارشناس مربوطه جهت بازدید هماهنگی لازم را انجام دهید.

 • avatar
  مریم جنابدی
  12 فروردین 1400

  سوال: داکت دودکش شوفاژخانه از دیوار اتاقم عبور میکند و هم صدای پمپ و هم صدای مشعل به شدت آزار دهنده است آیا چاره ای میشود کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 فروردین 1400

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف که بصورت پشت چسبدار است و نصب بر روی دیوار که از داخل آن داکت تاسیساتی عبور کرده این نوع صدا را پوشش نمایید.

 • avatar
  احسان
  11 فروردین 1400

  سوال: برای عایق کردن کف و دیوار (1 دیوار مشترک) یه اتاق توی آپارتمان پیشنهادتون چیه؟میخوام ورزش کنم و گاهی وقت ها سه تار میزنم و میخوام هیچ صدایی به بیرون منتقل نشه.تا چه حد میتونیم جلوی صدا رو بگیریم؟ زیبایی نما و هزینه برام مهم نیست و نصبش ساده باشه و خودم بتونم نصبش کنم.پیشنهادتون چیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 فروردین 1400

   پاسخ: برای عایق کاری صدا می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی کف و دیوار و با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI بصورت ترکیبی بر روی دیوار های مشترک این مشکل را پوشش دهید.

 • avatar
  شارا
  08 فروردین 1400

  سوال: ما طبقه سوم هستیم و اتاق خواب های ما مجاور پاسیو قرار دارند. صدای بیرون و همسایه به شکل تقویت شده ای در داخل احساس میشه. برای عایق کردن چه کاری باید انجام داد؟ آیا عایق کردن دیوارهای بیرونی ساختمان در قسمت پاسیو برای جلوگیری از تقویت و انعکاس صدا تاثیر دارد؟ یا باید پاسیو را پوشاند؟ ممنون میشم راهکار مناسب را بگید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می بایست دیوار مجاور با پاسیو و اگر پنجره ای جهت نور و تهویه وجود دارد را عایق صوتی انجام دهید. جهت عایق کاری دیوار مشترک با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف STI که بصورت پشت چسبدار می باشد را بر روی دیوار مورد نظر اجرا نمائید و در صورت داشتن پنجره سه جداره کردن میتواند تا حدود زیادی کمک نماید.

 • avatar
  نگار
  07 فروردین 1400

  سوال: من یک آپارتمانی دارم که در هر طبقه 4 واحد هست و متاسفانه هر دیوار در آپارتمان من دیوار مشترک آپارتمانهای مجاور است. به شدت صدا منتقل می شود طوریکه وقتی تلویزیون همسایه روشن باشه یا تلفن شون زنگ بزنه یا صحبت کنن من کاملا متوجه میشم. میشه راهنمایی بفرمایئد از عایق دو رو صاف استفاده کنم یا شانه تخم مرغی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف و ترکیب با مینرال بر روی دیوار مورد نظر این مشکل را بر طرف نمائید. جهت هماهنگی با مجری با دفتر شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  مریم
  04 فروردین 1400

  سوال: ما ۲اتاق خواب داریم و با اتاق خواب همسایه کناری دیوار مشترکه،صدای بچشون بسیار آزاردهنده هست،خواستم بدونم راهکارمون برای کم شدن صدا چیه و اینکه راهکار پیشنهادی شما تا چه اندازه جلوی صدا رو میگیره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی STI دو رو صاف و عایق های مینرال بصورت ترکیبی بر روی دیوار و در آخر با استفاده از دیوار پوش های گچی این مشکل را حل نمائید. 

 • avatar
  یزدیان
  03 فروردین 1400

  سوال:از خانه صدای زیادی به راهرو میرود و میخواهم درب را بدون عوض کردن یا چرمی کردن عایق کنم چه راهکاری را پیشنهاد میکنید ؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی به ابعاد 1*2 که بصورت پشت چسبدار می باشد استفاده نمائید.

 • avatar
  سردار زارعی
  28 اسفند 1399

  سوال: من دیوار عایق صدارو انجام دادم اما کمربند میانیش لق میزنه و انگار زیرش خالیه،برای حل این مشکل چه راهکاری پیشنهاد میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اسفند 1399

   پاسخ: لطفا با شخص یا مجری که اجرا کننده بوده است تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  بهنام
  21 اسفند 1399

  سوال: دور درب واحد فضای خالی وجود داره ک وقتی باندارو روشن میکنم صدا تو سالن میپیچه، چی میشه استفاده کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   21 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت فضای درب و چارچوب از درزگیر از جنس عایق استفاده نمایید و بر روی درب از عایق های صوتی شانه تخم مرغی که دارای جذب صوت بسیار بالایی هستند استفاده نمایید تا بحث برگشت صدا را برای شما پوشش دهد.

 • avatar
  ابوالفضل
  10 اسفند 1399

  سوال: من یک اتاق مطالعه دارم که 2در2که این اتاق یک دیوار مشترک داره با پذیرایی خونه و صدا ها کامل به اتاق من میرسه این دیوارها یه پنجره داره که نصف دیوار رو میگیره وبزرگه چطور میتونم این دیوار و پنجره شو عایق گیری کنم که صدایی یه اتاق نیاد !؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف

 • avatar
  امیدی هستم معمار ساختمان
  05 اسفند 1399

  سوال: 2/5  sti سانتی دو رو صاف متری چنده ادرس کارخانه یا نمایندگی تهران اریاشهرتون کجاست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 اسفند 1399

   پاسخ: جهت استعلام با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  طالب سکوت
  04 اسفند 1399

  سوال: می خوام سر و صدای هال و اتاق کناری خونه توی اتاقم نیاد، در رو به هال و بخشی از دیوار مشترک هست، عایق کردن در می تونه تا حد نسبتا زیادی موثر و کافی باشه؟ باید از چه عایقی و چه تعداد استفاده کرد؟ ایا نصب شون( میخی یا چسب) راحته، به صورتی که خودم انجام بدم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.می توانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است بر روی درب استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  حمید رضا غزل باش
  29 بهمن 1399

  سوال: من مستاجرم طبقه اول از پنجره به شدت صدا تو میاد قدیمی هست پنجره ها چیزی هست که صدا تو نیاد و برای درب هم میخواستم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: برای پوشش صداهای نظیر پنجره ها باید تعویض گردد و سه جداره یا دوبل اجرا گردد. جهت عایق درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صوت بالا میتوانید استفاده نمائید.

 • avatar
  آرمین پاکروان
  24 بهمن 1399

  سوال: یه مکانی رو میخوام اجاره کنم اپارتمانی مسکونی‌(اداری نیست) برای استدیو شخصی اتاق حدود 9متر هست سوالم اینه که کل فضارو عایق صدا کنم که صدای ساز یا آواز همسایه هارو اذیت نکنه و هم صدای خارجی وارد اتاق نشه درب اتاق چوبیه و اینکه نمیخوام اتاق آسیبی ببینه تا صاحب واحد هم مکدر بشه از این قضیه شما چه پیشنهادی میدید از چه گزینه ای برای عایق استفاده کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   24 بهمن 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  احسان اهواز
  04 بهمن 1399

  سوال: منزل بنده ویلایی هست و حیاط من و همسایه داری سقف ایرانیت یا فلزی غیر مشترک تا لبه دیوار هست، همسایه سمت چپ ما مرغ و اردک دارن صداش بسیار آزار دهنده هست ارتفاع بین دیوار و ایرانیت حدود بیست سانت هست در بلند ترین قسمت، راهی هست بتونم این فضای خالی رو عایق کنم دیگه صداشون نیاد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 بهمن 1399

   پاسخ: خیر

 • avatar
  حسین رحیمی
  04 بهمن 1399

  سوال: ما همسایه پایینمیون صدای نفس کشیدنشون میاد چه محصولی رو پیشنهاد میکنید برای عایق کردن پنجره ها و چگونه باید سفارش بدم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 بهمن 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  حمید رضا غیاثی
  29 دی 1399

  سوال: در صورت امکان بفرمایید هزینه عایق صوتی دیوار مشترک روکار با نصب آن متری چقدر می باشد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 دی 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت استعلام از شرکت با شماره های مندرج در سایت شرکت و با کارشناس مربوطه صحبت بفرمائید.

 • avatar
  محمد
  27 دی 1399

  سوال: آیا این عایق صوتی دو طرف صاف که به صورت رول می باشد را می توان به اندازه دلخواه توسط کاتر برش داد و نحوه سفارش و ارسال به چه نحوی می باشد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 دی 1399

   پاسخ: بله به هر میزان و اندازه که نیاز دارید میتوانید با تیغ یا کاتر برش دهید و در محل مورد نظر استفاده نمائید.

 • avatar
  امیر
  27 دی 1399

  سوال:، ایا اجرای کناف با عایق فوم و پشم سنگ و روکش کچی برای سقف اپارتمان جوابگو دویدن و کشیدن صندلی روی سرامیک هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 دی 1399

   پاسخ: خیر، عایق کاری باید به نحل ضربه نزدیک باشد. استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر میتواند کمک نماید.

 • avatar
  احد صادقی
  23 دی 1399

  سوال: ارپاتمانی در طبقه چهار زندگی می کنیم از طبقه پایین که همسایه ما قالیبافه ودوتا بچه شلوخ هم داره که متاسفانه صبحها که بنده از سر کار می یام تا بخوابم انهابیدارشده همسایه خودش شروع به کار کردن وبچه به بازی خود ادامه دادن چون آدمهایی خوبی هستن نمی توانم شکایت کنم را حلی برای من وجود داره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 دی 1399

   پاسخ: جهت پوشش صداهایی که از طبقه پایین ایجاد می شود عایق کاری از زیر سقف صورت می پذیرد و استفاده از عایق های صوتی رولی sti میتواند پوشش مناسبی ایجاد نماید.

 • avatar
  امید دهقانی
  21 دی 1399

  سوال: توی آپارتمان طبقه 3 هستیم، صدای همسایه کناری و بالایی کمی اذیت میکنه. میخواستم ببینم رنگ عایق صدایی دارید که بتونبم صدا رو کم کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   21 دی 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری صدا های هوابردی از طبقه پایین می بایست از سقف طبقه پایین تر عایق کاری صورت بپذیرد و استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف که بصورت چسبدار می باشد می تواند پوشش مناسبی از حجم صدا را انجام دهد.میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  زهره حسینی
  19 دی 1399

  سوال: من اتاقم روی در پارکینگ کشویی می باشد و موقع باز و بسته شدن در صدا و لرزش اذیت می کند. آیا می شود این مشکل رو با عایق کاری کف اتاق حا کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 دی 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد. نسبت به اصلاح درب اقدام نمائید.

 • avatar
  محمد
  16 دی 1399

  سوال:  هزینه هارو کجا میشه دید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 دی 1399

   پاسخ: جهت استعلام از هر نوع محصول با تلفن های مندرج در سایت و کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  علی قهاری
  12 دی 1399

  سوال: قیمت این عایقها چند هست. اگر لطف کنید هر دو ضخامت رو قیمت بدهید، ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 دی 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های مندرج در سایت با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  محمدی
  09 دی 1399

  سوال: توی واحد خودم علی رغم اینکه واحد بزرگه و فاصله سرویس بهداشتی تا پذیرایی زیاده ولی صدای باز کردن سیفون و یا حتی شیر اب توی پذیرایی شنیده می شه برای سرویس بهداشتی چه عایقی می توان استفاده کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 دی 1399

    پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر وی دیوار سرویس بهداشتی بصورت ترکیبی و عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی درب سرویس بهداشتی از داخل و درز بندی بین درب و چارچوب این صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  حسین
  05 دی 1399

  سوال: به تازگی در طبقه اول واحد مسکونی نقل مکان کرده ام.صدای جریان آب سیفون طبقه بالا به وضوح در واحد ما شنیده میشود. ظاهرا سازنده دور لوله ای که جریان آب را انتقال میدهد و از داخل واحد ما میگذرد یک دکور کتابخانه ای کوچک ساخته ولی آنرا عایق نکرده آیا با عایق روکار دکور مذکور مشکل رفع میشود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 دی 1399

   پاسخ: بهتر است دیوار یا سقف شکافته شود و عایق کاری انجام گردد. استفاده از باکس کوچک و عایق صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش این نوع صدا میتواند خیلی موثر باشد.

 • avatar
  جعفری
  04 دی 1399

  سوال: من دانش آموز هستم، سال آینده کنکور دارم و باید روزانه ساعت مطالعه بالایی داشته باشم. اما به دلیل سروصدای زیادی که اطرافم هست خیلی عصبی میشم (خانواده شلوغ ، صدای تلویزیون زیاد و....) با وجود اینکه یک اتاق جداگونه برای مطالعه دارم اما انگار همه صداها یه راهی دارن که میان تو اتاق من. آیا این عایق ها میتونن کمک کننده باشن؟؟؟ برای دَرِ اتاق ، باید داخل در باشه یا روی در؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 دی 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید. میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  مهران
  01 دی 1399

  سوال:من بچه ام داخل واحد بازی میکنه همسایه پایینی اذیت میشه از کوبش صدای پای بچه این عایق کمکی میکن کف سرامیک میباشد میشه زیر فرش کار کرد قیمت ابعادش چقدر ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 دی 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر در زیر فرش یا موکت استفاده نمائید.

 • avatar
  عباس دهقانی پور
  27 آذر 1399

  سوال:بنده یک دفتر کار دارم که کنار سیستم هوارسان و تهویه مطبوع هست به صورتی که صدای کمپرسور ها و صدای فن کندانسور ها همراه باعث ایجاد صدای زیاد میشه و این ایجاد صدا با مقداری ارزش از طریق کف اتاق هست و اتاق از جنس ورق های پیش ساخته هست . به چه صورتی می تونه صدای ارسالی به اتاق رو به حداقل کاهش داد.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 آذر 1399

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  مجید
  25 آذر 1399

  سوال:  تازگی یه آپارتمان خریدیم طبقه اول هست و بسیار سرد هست . مخصوصا از کف سرمای آزار دهنده ای میاد . میخواستم بدونم میشه عایق الاستومری رو زیر فرش گذاشت تا مجبور به خراب کردن کف نباشیم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 آذر 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های sti استفاده نمائید.

 • avatar
  جوکار
  15 آذر 1399

  سوال: من طبقه دوم زندگی می کنم خیاطی کار می کنم برای اینکه صدای چرخ صنعتی پایین نره چیکار کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 آذر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتواندی از عایق های صوتی رولی روی کف اجرا نمائید و سپس بر روی آن فرش یا موکت پهن کنید.

 • avatar
  مهدی - آمل
  11 آذر 1399

  سوال: بابت کنترل آلودگی صوتی در صنایع غذایی که نیاز به شستشو و نظافت داشته و ما نیاز به ایزوله نمودن یکی از واحدها ( بدلیل صدای بالا (100dB) با فرکانسهای مخرب 4000 ، 6000، 8000 ) داریم تا افراد در معرض سرو صدا رو کاهش بدیم بدون تشدید نویز در سالن مورد نظر ،میشود از عایق صاف برچسبی شما استفاده کرد؟؟ و اینکه اگه بیام با لایه مقاوم و قابل شستشو مثل ورق فلزی یا طلقی و یا ساندویچ پنل 4 سانتی بپوشونیم، کارآیی لازم رو دارد یا خیر!؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 آذر 1399

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایقهای صوتی شانه تخم مرغی میتوانید بصورت ترکیبی  پوشش لازم را ایجاد نمائید هر دو عایق صنعتی و دارای کلاس حرق می باشد و قابل شستشو می باشد.

 • avatar
  محمد
  11 آذر 1399

  سوال:  طبقه چهار از ساختمان ۵ طبقه هستیم. صدای هواکش های روی پشت بام وقتی روشن هستند خیلی آزاردهنده است. قبل از سکونت بدلیل قدیمی بودن ساختمان بازسازی کامل کردیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 آذر 1399

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  مردانی
  10 آذر 1399

  سوال: داخل یکی از اتاق های خونم چندین جفت پرنده نگه دارم که صدای اون ها زیاد هست و داخل اپارتمان هستیم پیشنهاد شما برای اینکه صدای پرنده ها همسایه ها رو اذیت نکنه و صداشون توی پذیرایی و حال نیاد چیه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 آذر 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید جهت پوشش این نوع صدا ها از عایق های صوتی رولی دو رو صاف STI بر روی دیوار استفاده نمائید و عایق صوتی شانه تخم مرغی رو بر روی لایه اول قرار دهید.

 • avatar
  پژمان کاظمی
  09 آذر 1399

  سوال: شما نمایندگی درشهر رشت دارین برای اجرا می خوام ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آذر 1399

   پاسخ: خیر، جهت هرگونه خرید میتوانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرد.

 • avatar
  رضا از تهران
  08 آذر 1399

  سوال: ما طبقه آخر یه آپارتمان هستیم دوتا بچه شیطون دارم که همش دعوا میکنن و تو خونه دویدن دارن یعنی همسایه ها بیچاره شدن ،ما مستاجریم خونه مال خودمون نیست که درست حسابی براش خرج کنم از طرفی صاحبخونه م که پول این چیزا نمیده، شما میتونین به ما یه کمکی کنین که چکار کنیم صدا پایین نره و درب رو چجوری عایق کنم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 آذر 1399

   بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید. و جهت کف از عایق های صوتی رولی بر روی کف پهن گردد و فرش یا موکت بر روی آن اجرا گردد.

 • avatar
  علی
  07 آذر 1399

  سوال: .عایقهای صوتی شونه تخم مرغی که برای عایق کردن درب سرویس بهداشتی فرمودید باید روی درب سرویس از داخل چسبیده بشه یا داخل درب سرویس کار میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 آذر 1399

   پاسخ: باید از داخل نصب گردد یعنی به سمت منبع صدا.

 • avatar
  شهرام
  07 آذر 1399

  سوال: میخواستم بتونم برای من که بچه کوچک دارم و خیلی بپر بپر داره و چیزارو میکوبه زمین و همسایه طبقه پایینم همش معترضه چه محصولی مناسبه؟ خونه 60 متریه و البته بنده مستاجرم پس قیمتشم مناسب باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 آذر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های رولی دو رو صاف با ضخامت 2 یا 2.5 سانت استفاده نمائید و بعداز اجرا روی آن فرش یا موکت پهن کنید.

 • avatar
  خان بابائی
  06 آذر 1399

  سوال: لطفا راهکار جلوگیری از انعکاس صدا از کانال کولر چیست ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   06 آذر 1399

   پاسخ: استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی sti با ضریب جذب بسیار بالا میتواند به جنابعالی کمک نماید.

 • avatar
  محمد پارسا
  05 آذر 1399

  سوال: من یک ویلا توی یه باغ هزار متری دارم وهمسایه کناریمون سیستم صوتیشون رو میارن توی حیاط و با صدای خیلی بلند آهنگ پخش میکنند. متاسفانه زمان خواب با توجه به اینکه داخل ویلامون ساکت میشه و تلویزیون رو خاموش میکنیم صداهای کم اما به هر جهت آزار دهنده ای وجود داره.جهت اطلاع شما دیوار مابینی ما و همسایه حدود 2مترو 20 سانت ارتفاع داره..به نظر شما اگه دیوار رو بلند تر کنیم آیا مقداری از صداهای آهنگ همسایه رو میگیره که صدا داخل ویلای ما کمتر شنیده بشه؟ دقت کنید که فضا بازه و من انتظار دارم که فقط بابالا بردن دیوار مشترک بین دو باغ صدا کمتر بشه.وقابل توجه اینکه ویلای من از دیوار مشترک من و همسایه حدود سه متر هم فاصله داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 آذر 1399

   پاسخ: صدا ها از طریق هوا عبور میکنن بنابراین باید سدی قرارداد بنابراین جهت کم کردن صدا های فضای باز می توانید از شیشه هایی استفاده نمائید که در اتوبان ها کار گذاشته می شود.

 • avatar
  مریم مشهد
  03 آذر 1399

  سوال: آپارتمان ما دو واحدی در سرویس بهداشتی کنار در ورودیه همسایه روبرو هم همینطوری در دستشوییشونو خیلی محکم میبندن و صدای در دستشویی میاد تو خونه ما راه حلش چیه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 آذر 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد.

 • avatar
  محمد
  28 آبان 1399

  سوال: من یک منزل دارم که دیوار اتاق خوا من دیوار آشپزخانه همسایه کناری هستش و صدای ظروف و ....به اتاق ما می اید .پیشنهاد شما برای این مشکل من چی هستش ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  دانا قدیری
  27 آبان 1399

  سوال: آیادرکرمانشاه نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 آبان 1399

   پاسخ: خیر. جنابعالی میتوانید با تماس دفتر مرکزی هرگونه خرید ازمحصولات شرکت را انجام دهید.

 • avatar
  رضا
  26 آبان 1399

  سوال: من اتاقی دارم که میخوام از اون برای استریمینگ و رکورد صدا استفاده کنم . متراژ اتاق 3*4 هستش و یه وجه دیوار کاملا با کمد دیواری mdf پوشیده شده. درضمن اتاق دارای پنجره دو جداره میباشد.مشکلی از ورود صدای بیرون از خانه به داخل نیست. مشکل ورود صدای داخل خانه به اتاق هست. میشه یجوری این مشکل رو برطرف کرد که صدایی وارد اتاق نشه؟ کلا از سمت یه دیوار اتاق صدا میاد ، همون دیواری که در توش قرار گرفته. آیا تعویض در کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  مهدیه
  25 آبان 1399

  ببخشید مجددا مزاحم میشم.سقف ما کنافه.اگر چند لایه عایق الاستومری روی کناف بچسبونیم و دیوار ها رو هم با عایق الاستومری بپوشونیم صدا ها از بین میرن؟ممنون میشم جواب بدین.همسایه کلافه مون کرده.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 آبان 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد.

 • avatar
  مهدیه
  25 آبان 1399

  سوال: من با صداهای کوبشی همسایه بالا مشکل دارم و همسایه هم نمیتونه کف رو عایق کنه.با شرکتی به نام ایزوهوم مشورت کردم و گفتن میتونم سقف خونه رو عایق کنم به این صورت که یک لایه عایق صوتی به سقف دریل کرده و بین سازه کناف هم با فاصله چند سانت عایق صوتی قرار بدیم.ایا همچین چیزی واقعا برای صدای کوبشی مناسبه؟با توجه به اینکه همسایه هم حاضر به عایق کردن نیست و راه دیگه ایی ندارم.ایا باید دیوار ها رو هم برای رسیدن به سکوت کامل عایق کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 آبان 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد.

 • avatar
  حسینی
  24 آبان 1399

  سوال: من میخوام در اتاق خواب رو عایق صدا کنم تا صدای تلوزیون و صحبت از بیرون وارد اتاق نشه. با توجه به اینکه این صدا ها پایین هستن، نصب پنل تخم مرغی به تنهایی کافیه یا زیرش باید چیز دیگه هم نصب بشه؟ برای فضای باز زیر در چه محصولی رو پیشنهاد میدین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   24 آبان 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  هادی
  24 آبان 1399

  سوال: سقف حیاط خلوت را توسط ورق پلی کربنات پوشیده ایم .این امر باعث شده هنگام بارندگی سرو صدای زیادی ایجاد شود و همسایگان را اذیت کند . آیا عایقی برای این مشکل هست که مانع از تابش نور نشود ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   24 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های رولی با روکش 170 میکرون آلومینیومی استفاده نمائید ولی نور را از دست میدهید.

 • avatar
  سامان
  18 آبان 1399

  سوال: ما در طبقه اول ساکن هستیم و طبقه همکف ما شب تا صبح دورهمی می گیرند و حرف میزنند و صداشون باعث سلب آسایش ما شده برای حل این موضوع و اینکه صداشون خصوصا از شب تا صبح بالا نیاد کجا می بایستی عایق کاری صوتی شود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 آبان 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری صدا های هوابردی از طبقه پایین می بایست از سقف طبقه پایین تر عایق کاری صورت بپذیرد و استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف که بصورت چسبدار می باشد می تواند پوشش مناسبی از حجم صدا را انجام دهد.

 • avatar
  فرشته
  17 آبان 1399

  سوال: ،من میخواستم درب اتاقم که‌ چوبی‌ هستش و خیلی راحت‌صدا ازش رد میشه رو عایق کنم برای جلوگیری‌از‌ ورود صدای صحبت بقیه و تلویزیون و...هنگام‌ درس خوندن،ایا این روش و عایق بندی درب از داخل و خارج به نتیجه میرسم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   17 آبان 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  نجمه محمدی
  16 آبان 1399

  سوال: من در یک اپارتمان 48 متری که دارای یک اتاق و یک حال هست زندگی میکنم . بیشتر مواقع صدای صحبت کردن مزاحم درس خواندن پسرم می شود . ایا می توان با استفاده از عایق های مذکور و پوشش درب اتاق پسرم به ابعاد 90 *210 جلوگیری این آلودگی صوتی را گرفت ؟ و جسارتا چه هزینه ای دارد ؟ در شیراز نحوه تهیه و نصب به چه صورت می باشد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 آبان 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید. میتوانید جهت خرید با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  محسن.د
  15 آبان 1399

  سوال: از سمت درب واحد خودم و واحد روبروی بنده صدای فریاد گاه و بیگاه بچه میاد آیا عایق مناسبی که ظاهر و قیمت خوبی هم داشته باشه موجود هست؟(درب منزل بنده پرسی هست و درزهای اطراف آن هم باز هست و هوا جریان دارد*

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 آبان 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  مائده
  14 آبان 1399

  سوال: ،من دارم برای کنکور درس میخونم اما از داخل خود خونه صدا های زیادی وارد اتاقم میشه و تمرکزه منو گرفته صداهای فوقالعاده زیاد و بلندی اگر امکانش هست بگید چیکار کنم ،میشه در اتاق هم عایق کرد ک صدا نیاد لطفا کمکم کنید ممنون؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.عایق های صوتی STI بصورت یک طرف چسب می باشد و جنابعالی می توانید از این نوع عایق استفاده نمائید.صدا هایی نظیر صحبت کردن ها و... پوشش می دهد.

 • avatar
  عباس
  14 آبان 1399

  سوال: من در كاشان داخل يك آپارتمان ساكن هستم. هميايه ديوار به ديوار ما خيلي مزاحمت ايجاد مي كنه. از صداي تلويزيون بلند بگير تا مهموني هاي طولاني و دويدن بچه. حالا مي خواستم عايق صوتي شما رو با بالاترين ضخامت انجام بدم تا بلكه مشكلاتم حل بشه. و گرنه مجبور به فروش اپارتمان مي شم. مي خواستم راهنمايي كنيد چجوري مي تونم اين كار رو در كاشان انجام بدم. ايا كسي رو داريد كه براي بازديد و اجرا به كاشان بيايد. ممنون مي شم راهنمايي كنيد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  یاری
  14 آبان 1399

  سوال: برای دستگاه های اتوکلاو بیمارستانی کدام عایق های صوتی مناسب هستند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 آبان 1399

   پاسخ: پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  محمد
  13 آبان 1399

  سوال: تو یزد هم نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 آبان 1399

   پاسخ: خیر جهت هر گونه درخواست محصول با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  سعیده
  11 آبان 1399

  سوال:واحد همکف هستم که صدای کشیدن سیفون توالت فرنگی و جاری شدن آب لوله واحد بالایی از ستون کنار دیوار سالن پذیراییم میگذره و صداش آزار دهنده هست میتونم بدون شکافتن دیوار روی همون گچ عایق بکنم بعد روشو پرسیانا یا دیوارپوش کنم؟؟ یا هیچ تاثیری نداره؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   11 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  توبا
  10 آبان 1399

  سوال: طبقه ی بالایی خونه ما در بالکنش یه نورگیر داره که در سقف قسمتی از خانه ی ما باز میشه . نور گیر خیلی بالا هست و تا قسمتی از پایین ان هم تا چند ردیف اجر خورده و و بعد به سقف ما میرسه ، میخواستم بدونم ایا ما میتونیم این حفره داخل سقف را با عایق های صدا پر کنیم یعنی کلا زیر نورگیر عایق صدا کار بزاریم وسقف خونه ی خودمان را یکدست کنیم ؟ ما صدای فریادهای بچه های طبقه بالا میشنویم ، ایا عایق این صدا ها رو هم از بین میبره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 آبان 1399

   پاسخ:جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید عایق های صوتی رولی sti دارای جذب صوت بسیار بالا و نصب آسان است.

 • avatar
  خدادادی
  09 آبان 1399

  سوال: من مستاجر هستم و خونه نزدیکه اتوبانه ، و شبها صدای ماشینهای سنگین بسیار آزار دهنده است و صاحب خونه هم شیشه ها رو دوجداره نمیکنه ، میخواستم حداقل واسه اتاق خواب از این عایق صوتی از داخل به پنجره ها بچسبونم نور اتاق مهم نیست چون همین الان با یک روفرشی ضخیم پنجره رو پوشوندم ولی فایده چندانی نداشته ، شما چه پیشنهادی دارید از چه عایق صوتی استفاده کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف بر روی سطح پنجره ها و دیواره های اطراف پنجره.

 • avatar
  Farzane ghiasi
  08 آبان 1399

  سوال:امکان تماس تلفنی ندارید به شماره ها تماس میگیرم ج نمیگیرم تهران هستم و نیاز به عایق های قطر کم برای دیوار آپارتمان دارم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 آبان 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت و متصل شدن با مشاور عایق صوتی از نوع کار مطلع و آگاه شوید.

 • avatar
  وحید
  05 آبان 1399

  سوال:  جهت عایق بندی باکس (موتور های اب ) 1- میتوان از فوم های که قابلیت اشتعال دارند استفاده کرد یا حتما باید فوم نسوز باشد 2- برای اینکه کار بهترین جواب رو بده از چه فومی و با چه دانسیته باید استفاده کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 آبان 1399

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی STI که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  مایسا
  05 آبان 1399

  سوال: من یه واحد 50 متری توی طبقه اول یه ساختمون رو خریدم . طبقه همکف پیلوت هست.با رفت و امد هر وسیله نقلیه توی پیلوت خونه ما میلرزه و مدام احساس زلزله ذو تداعی میکنه برامون از طرفی زیر اتاق خوابمون مغازه ی دوزندگی هست که چرخ خودشو در بالکن مغازه گذاشته و زمانی که شروع به دوختن میکنه کاملا تخت خواب میلرزه. کلا با خاموش روشن شدن پکیج هم شبیه این لرزش ها پیش میاد اما خفیف تر. بنده برای حل مشکل چکار میتونم بکنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 آبان 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  Poli
  04 آبان 1399

  سوال: من میخوام تو خونه یه استدیو کوچولو درست کنم که عایق صدا باشه که هیچ صدایی بیرون نره ولی دو تا مشکل دارم اینکه چطوری قرار وقتی من تو هستم چطوری هوا قرار بیاد تو یکیم انقدر لوازم هست برای درست کردن استدیو عایق صدا نمیدونم از کدوم استفاده کنم مثلا شنیدم پشم سنگ تخته ای بهترین گزینس ولی همون ۷ ، ۸ نوع داره میشه کمکم کنید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 آبان 1399

   پاسخ: لطفا جهت مشاوره با تلفن های مندرج در سایت و با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  Ali
  30 مهر 1399

  سوال: ما پنجره ۳/۵ در ۱/۵ داریم آیا میتونیم از عایق رولی بروی پنجره و زیر پرده استفاده کرد ؟! و اینکه برای این ابعاد پنجره حدود وزن عایق رولی چقدر هستش؟!

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 مهر 1399

   پاسخ: بله می توانید از عایق های صوتی رولی با ضخامت 25 میلیمتر استفاده نمائید که 8متر مربع را پوشش می دهد.

 • avatar
  قلی زاده
  27 مهر 1399

  سوال: اپارتمان من در طبقه همکف نزدیک درب وردی اپارتمان یعنی یک متر فاصله است درب اپارتمان تمام چوب هست ولی صدای زیاد به داخل وارد میشودخواست من را راهنمایی کنید که چگونه از شر این صدا راحت بشم بهترین کار را برای من معرفی کنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 مهر 1399

   بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایقهای صوتی شانه تخم مرغی  STI می توانید بصورت ترکیبی  پوشش لازم را ایجاد نمائید.

 • avatar
  بهزادفر
  25 مهر 1399

  سوال:منزل ما سه طرفش خیابان و کوچه هستش و سرو صدای زیادی داخل خونه میاد پنجره هم هر سه طرف داریم که دوجدارس دیوارهای دور خونه هم زبره می‌باشد من هم روی صدا بسیار حساس هستم راه کارتون برای قطع این گونه اماکن چیه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 مهر 1399

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف STI و بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر اجرا نمائید و بعداز عایق کاری بر روی دیوار های عایق شده دیوار پوش اجرا نمائید و پنجره های موجود را سه جداره نمائید.

 • avatar
  سعید
  24 مهر 1399

  سوال: دیوار درب ورودی منزل با دیوار آسانسور یکی هست آیا با استفاده از عایق میتونم جلوی صدا رو بگیرم لطفا قیمت عایقدو طرفه و آیا در رشت نماینده فروش دارید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   24 مهر 1399

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف STI و بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر اجرا نمائید و بعداز عایق کاری بر روی دیوار های عایق شده دیوار پوش اجرا نمائید.

 • avatar
  علی
  21 مهر 1399

  سلام.کنار خونه ما یه کارگاه غیرقانونی زدن و دیوار نداره و فقط دیوار ماست.صدای کوبش وحشتناکی ازش میاد که انگار نشسته کنار خودم و داره کار میکنه. از طرفی هم یه دستگاه دارن که کلا خونه میره رو ویبره(خونمون زیرزمین داره و این بدترش میکنه). متاسفانه توی این اوضاع هم امکان خرید و فروش منزل نیست.اگر راهنمایی بکنید که چه عایق هایی برا جلوگیری از این سروصدا ما رو نجات میده،بینهایت ممنونتون میشم با توجه به اینکه نمای خونه هم حفظ بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   21 مهر 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  آوا بابل
  18 مهر 1399

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما..منزل ما ویلاییه پشت بام هم شیروانی ..سقف شیروانی از جنس حلبهای رنگیه که صدای بارون واقعا آزاردهنده هست همینطور سرمای هوا با توجه به سیستم پکیج باز هم غیر قابل کنترل ..برای این منظور چه پیشنهادی دارین..آیا میشه از همین عایق رو سقف سالن و اتاقها از داخل پشت بام استفاده کرد؟؟..ضمنا خواستم بدونم این عایق بر روی دیوارهایی که رطوبت میزنه بعنوان ضد رطوبت هم قابل استفادست؟؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 مهر 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی رولی sti استفاده نمائید.

 • avatar
  مونا هاشمی
  17 مهر 1399

  سوال.ی واحدی داریم نیمه ساخته هنوز در طبقه اول.زیر واحدمون نانوایی قرار داره.صدای کوبیدن خمیر بدجوری اذیت میکنه و ساعت ۴و ۵ صبح واویلا میشه.اگه ازاین عایقا بزنیم حتما باید پارکت بشه؟!نمیشه سرامیک کرد یعنی؟!

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   17 مهر 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها

 • avatar
  فراز
  09 مهر 1399

  سوال: من میخوام توی یک واحد که در حال حاضر فلت هست ، چندتا اتاق با کاربری اتاق مشاوره در بیارم و از جاییکه اتاق مشاوره باید نهایت عایق بودن صوت رو داشته باشه لطفا راهنمایی کنید که با توجه به اینکه میخوام دیوارهاش رو ام دی اف یا شیشه بذارم از چه عایقی میتونم استفاده کنم و آیا از این عایقها میشه توی ام دی اف یا شیشه هم استفاده کرد یا نه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 مهر 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  طاهری
  05 مهر 1399

  سوال:.ببخشید خونه ما طبقه ۲هست که دوواحد داره واحد کناری ما دقیقا اشپزخونش کنار اتاق خواب ما هست و به شدت صدا اذیتمون میکنه صدای صحبتهای بلند و صدای ظرف و....ایا این عایق ها به ما کمکی میتونه کنه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 مهر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  محمدرضا سلامت
  05 مهر 1399

  سوال: برآورد هزینه عایق صوتی و مدت زمان انجام آن برای یک اتاق خواب؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 مهر 1399

   پاسخ: با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  طاها
  04 مهر 1399

  سوال: متاسفانه همسایه بالایی ما آدم بیشعوری هست و حتی نه تنها صدای بدو بدو فرزندش بلکه صدای راه رفتن خودشون مستقیم به طبقه پایین انتقال پیدا می کنه. هر چقدر هم گفتیم متاسفانه تاثیری نداشت. می خواستم ببینم امکان این هست سقف منزل، حداقل اتاق خواب ها را عایق بندی کنیم؟ ممنون می شم پاسخ بدین

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 مهر 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و25 میلیمتر در زیر فرش یا موکت جهت عایق کاری درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  عباس رنجبر
  04 مهر 1399

  سلام . میخواستم قیمت هارو بپرسم که نتری چند هستش؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 مهر 1399

   پاسخ: با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  اشکان
  31 شهریور 1399

  سوال: با سلام واحد پایینی ما همیشه به خاطر صدای پا و دویدن بچه ها معترضه آیا عایقی هست که بشه زیر فرش پهن کرد و صدا رو بگیره قیمتش هم مناسب باشه با تشکر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 شهریور 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و25 میلیمتر در زیر فرش یا موکت.

 • avatar
  آرمین علی جانی
  30 شهریور 1399

  سوال: یک واحد آپارتمان دارم.میخاستم کف و دیوارها را عایق صوتی انجام بدم. چطور باید این کار رو انجام بدم.باید چیکار کنم.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 شهریور 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد

    

 • avatar
  تینا
  23 شهریور 1399

  سلام برای جلوگیری از انتقال صدای ناشی از سالن ورزشی در فضاهای همجوار آن، چه عایقی را برای کف و مخصوصا دیوارها پیشنهاد میدهید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 شهریور 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  Amir
  22 شهریور 1399

  سوال: بنده میخواستم بدونم برای جلوگیری از عبور صدای صحبت کردن از درب اطاق به فضای خانه از چه نوع پنلی باید استفاده کنم با تشکر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 شهریور 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  کیوان
  21 شهریور 1399

  سوال: واحد بالایی ما بسیار پر سر وصداست و دویدن بچه ها و کشیدن میز صندلی تا ساعت 3 نصف شب کار هر روزشون هست. از اونجا کار به شکایت و کلانتری کشیده الان با ما برای نصب عایق کف هیچ همکاری نمی کنه. شما برای عایق سقف از طبقه خودمون چه محصولی رو پیشنهاد می کنید؟ اصلا همچنین کاری ممکنه یا بفروشیم بریم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   21 شهریور 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  معصومه
  16 شهریور 1399

  سوال: من میخوام توی تراس یک خونه برای خروس بسازم ، چه عایقی برای این خونه خروس مناسب است که صدای خروس به بیرون درز نکنه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 شهریور 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  کیان حسینی
  15 شهریور 1399

  سوال: ببخشید من مستاجر هستم و خواستم ببینم که چون مستاجر هستم برای عایق کردن دیوار خونه م مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 شهریور 1399

   پاسخ: باید با صاحبخانه صحبت بفرمائید چون عملیات عایق کاری و نصب دیوار پوش اجرا می گردد.

 • avatar
  علی
  14 شهریور 1399

  سوال: میتونید رو سقف خونه از محصولتون استفاده کنیدصدا از طبقه ی بالا میاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 شهریور 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی رولی استفاده نمائید.

 • avatar
  شهره
  10 شهریور 1399

  سوال:  آپارتمان ٩٥ مترى نوساز طبقهء اول روى پاركينگ دارم ، صداى موتور ماشينها و تردد آنها و باز و بسته شدن درب پاركينگ آزار دهنده است . آيا عايقى كه جلوى آن را بگيرد قابل اجراست ؟ چند درصد از صدا كاهش مي يابد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 شهریور 1399

   پاسخ: شما میتوانید با عایق کاری کف منزل اینکارو انجام دهید.

 • avatar
  محمد رضا
  09 شهریور 1399

  سوال: ‌من توی اتاق خوابم درس میخونم ،دیوار اتاقم با همسایه مشترکه که خیلی سرو صدا از اون سمت میاد ،میخواستم ببینم شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید که صدا از اون سمت نیاد،و اینکه اگر عایق بخوام بگیرم کل اون دیوار رو عایق کنم یا چند تا قسمتشو فوم بزنم کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 شهریور 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  آخرتی
  09 شهریور 1399

  سوال: همسایه طبقه بالایی وقتی راه میرود یا بچه کوچکشون می دود بسیار آزار دهنده شده راهکاری هست که از سقف آپارتمان خودمون عایق بندی رو انجام بدیم .لطفا اگه میشه نمونه کار ها رو هم بفریتبد.متشکرم.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 شهریور 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  هاشمی
  06 شهریور 1399

  سوال: عایق صوتی برای پنجره چی خوبه؟ پنجرم دوجداره اهنی هستش اما صدای همسایه به وضوح میاد و به شدت ازار دهندست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   06 شهریور 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید

 • avatar
  سیدحمید اسکوئی
  27 مرداد 1399

  سوال: بنده بعد مطالعه سوالات هموطنان عزیز و پاسخ کارشناسی شما در مورد حذف مزاحمت صدایی افراد طبقه بالا در آپارتمان نشینی مثل دویدن و کوباندن به کف ساختمان که نظر شما عایق کاری کف طبقه بالایی بود خواستم بپرسم با توجه به عدم امکان عایق کاری خانه بالایی به دلایل مختلف مثل عدم همکاری و یا لجبازی چاره دیگری از طرف سقف خانه بنده وجود دارد یا نه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 مرداد 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  دوگانی
  27 مرداد 1399

  پاسخ: هزینه انجام این عایق برای هر متر مربع چقدر میباشد؟ ممنون میشم پاسخ بدین،؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 مرداد 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از هزینه ها با تلفن های مندرج سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  مهدی۹۰۳
  17 مرداد 1399

  سوال: سلام چطور میتونم این عایق صوتی دیوار رو خریداری کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   17 مرداد 1399

   پاسخ: لطفا جهت خرید با شماره های تلفن مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  09354026120
  10 مرداد 1399

  سوال: ما در پارکینگ یک واحد ساختم و کنار خیابان می باشد و سروصدایی ماشین میاید خونه جنوبی می باشد و در وردوی آهنی می باشد می شودمی توان عایق صوتی نصب کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 مرداد 1399

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عای قهای صوتی شانه تخم مرغی میتوانید بصورت ترکیبی  پوشش لازم را ایجاد نمائید.

 • avatar
  مهدی
  09 مرداد 1399

  سوال: ساکن طبقه چهارم هستم و صدای دویدن و راه رفتن طبقه سوم باعث اذیت ما می شود . در حال حاضر هم پوشش کف واحد سنگ و فرش هست . آیا این عایق ها مفید هستن و میتوانن جلوی صدا و مزاحمت از طبقه سوم به چهارم رو بگیرند ؟ مثلا کف اتاق عایق رو پهن کنم و بعد فرش را روش بندازم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 مرداد 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  صابر
  08 مرداد 1399

  سوال: بنده پنجره اتاق خواب رو میخوام عایق بزنم،تو این اتاق فیلم ضبط میسه میخوام صدای بیرون کلا حذف بشه،چی پیشنهاد میدین،سوای پنجره دو و سه جداره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 مرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  مرتضی
  07 مرداد 1399

  سوال: ما خونمون پنجره دو جداره اس ولی بازم صدای ماشینا میاد داخل میخواستم باید چیکار کنیم ک صدا از پنجره رد نشه دیگه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 مرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف.

 • avatar
  کارا
  06 مرداد 1399

  سوال: خانه ما درست بقل آزادراه هست و خونه عایق بندی نشده، امکان استفاده از عایق علاوه بر پنجره دو جداره بر روی دیوار وجود دارد؟ به نظرتون تاثیری خواهد داشت؟ اگر بله آیا اجرا توسط خودمون امکان پذیره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   06 مرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف.

 • avatar
  باباخانی
  03 مرداد 1399

  سوال: از طبقه پایین ما خیلی صدا میاد آیا با این عایق صوتی صدا کلا قطع خواهد شد ؟؟ چون دو طرف چسب هستش کف که میچسبه به سرامیک روی عایق چه چیزی بزنیم که به فرش یا موکت نچسبه؟ برای حدود ۳۰ متر مربع چقدر هزینه نیازه ؟؟؟ ارسال به زنجان به چه صورت و چند روزه طول خواهد کشید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 مرداد 1399

   پاسخ: عایق های صوتی STI بصورت یک طرف چسب می باشد و جنابعالی می توانید از این نوع عایق استفاده نمائید.صدا هایی نظیر صحبت کردن ها و... پوشش می دهد.

 • avatar
  آرمین
  01 مرداد 1399

  سوال: طبقه اول هستیم ، بالای پارکینگ و محوطه باز، در فصل سرما، کف اتاق فوق العاده سرد میشه و باعث میشه دمای اتاق هم پایین بیاد. (کف موزاییک است) امکان استفاده از این عایق های چسب دار، بر روی موزاییک هست؟ یا موزاییک ها حتما باید کنده باشن؟ و اگه قرار به کندن باشه، بین الاستومتر و این عایق کدوم رو توصیه می کنید؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 مرداد 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های رولی الاستومریک جهت پوشش گرمایش و سرمایش استفاده نمائید.

 • avatar
  ترمه
  31 تیر 1399

  سلام متاسفانه وقتی فرهنگ آپارتمان نشینی در کشور ما نیست کاش هرگز آپارتمانی ساخته نمی شد. من الان راضیم به ی خونه کلنگی کثیف 50 متری که آرامش رو تجربه کنیم. همسایه طبقه بالای ما صدهزار بار متاسفانه معاون شهردار هستند. این آقا به اتفاق همسر که از قضا همسر ایشان هم عضو حراست شهرداری هستند زندگی من و خانواده ام را با جهنم یکی کردند. یک پسر کوچیک دارند از صبح تا شب ساعت 12 گاهی 2 نیمه شب بالای سر ما در حال دویدن هست. هر چی دستشه پرت می کنه. خانم نامحترمش یک جاروبرقی میکشه تا سه ساعت در حال جابجایی و کشیدن میز روی سنگ. می تونید درک کنید تا چه حد می تونه باعث لطمه روحی به شما بشهه این رفتار. محترمانه بارها گفتیم چون پدرم سنش بالاست و بیماری قلبی داره خودم بهش گفتم بسیار محترمانه و گفتم شاید شما نمی دونید این صداها واضح میاد اومدم خدمتتون بگم اگر ممکنه کمی رعایت کنید. فرمودند: چهاردیواری اختیاری. از فرداش هم بنده مزاحم تلفنی پیدا کردم و پیامک های زشت که لایق همسر خودشه به بنده زده میشه که گاهی دوست دارم چشام رو ببندم و فقط دهنم رو باز کنم و فریاد بکشم. بهش پیشنهاد دادیم بابا فرش بزار تو خونه. گفتیم زیر میز ی چیزی بچسبون. الان تو این وضعیت هم مگه میشه جا به جا شد. الان هم می فرمایید که صدای کوبشی چاره ای جز عایق از سقف نیست. فقط می تونم دعا کنم کاش تو شهرداری اینقدر بهش پول بدن و اینقدر سیرابش کنن که خونشو بفروشه. این رو برای اونایی نوشتم که از صدای پمپ و آب گله داشتند. یک ساعت جای ما باشید قدر بهشتی که توش هستید رو می دونید. و هزار بار تاسف برای کشوری که همچین ادم های لات و روانپریشی تو راس امور هستند. کاش ایران جایی برای زندگی بشه

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 تیر 1399

   پاسخ: انشالله مشکلتون حل بشه دوست عزیز.

 • avatar
  زمانی
  25 تیر 1399

  سوال: خونه ما یه نورگیر دارد که از شیشه صدای طبقه پایین خیلی میاد مستاجریم و نمیشه شیشه دوجداره انداخت برای ما راه حلی ندارید؟ابعاد 1.20cm *1.20cm کوچیکه زیاد بزرگ نیست کاری میشه کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 تیر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  رحمان
  25 تیر 1399

  سلام ما در منزلی مستاجر هستیم دو طبقه ما در طبقه بالا هستیم نورگیر طبقه پایین افتاده نزدیک اتاق خواب ما و بالاتر رو سقف طبقه ما هم باز یه تورگیر دیگه مثلا اینجوری درست کردن که نور از بالا میاد تو خونه ما به نورگیر پایین هم برسه ولی خوب طبقه پایین که تازه اومدن از صبح تا شب فوش های رکیک میدن به هم بعضی شبا ساعت ۲ دعواشون میشه صداشون از نورگیر جوری میاد که انگار توی خونه ما هستن میخواستم بپرسم با لحاط کردن اینکه مستاجریم چیزی هست بخرم بندازم رو نورگیر که صدا رو کامل بگیره (همیچن نوری براشون نمیره زیاد فرق نداره جلو نور رو بگیره یا نه) جکری باشه که دیکه صداشون بالا نیاد ابعاد نور کیر یه مربع یک متر در یک متره

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 تیر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی ب روی پنجره استفاده نمائید.

 • avatar
  نیلوفر
  25 تیر 1399

  سوال: ما با همسایه یه دیوار مشترک داریم که سرو صدای بچشون و صدای موزیک بلندشون مارو آزار میده میخواستم بدونم از این عایق صدا با چه ضخامتی استفاده کنیم کفایت میکنه؟ و اینکه میشه روی عایق را مستقیم کاغذ دیواری زد؟ میخوام کمترین اندازه دیوار جلو بیاد ولی موثر باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 تیر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

   خیر کاغذ دیواری روی دیوار پوش استفاده می گردد.

 • avatar
  پندار
  23 تیر 1399

  سوال: خونه من دقیقا بغل اتوبانه و خیلی صدا میاد تو‌ خونه پنجره ها دو‌جداره هست اما فکر کنم از نوع بی کیفیتشه چیکار میتونم بکنم که هم نور رو از دست ندم و هم صدا خیلیییییییی کم شه سرسام گرفتم شبا تا صبح کامیون رد میشه صبحا میخوابم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 تیر 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف.

 • avatar
  سلام
  22 تیر 1399

  سوال: اولا ممنون از حوصله که شما وقت می گذارید و سوالات رو پاسخ می دید. من نیاز دارم دیوار رو به خیابان منزلمان رو عایق صدا و حرارت کنم حدود ۱۰۰ متر میشه - پیشنهاد شما چی هست و هزینه رو هم بفرمایید. با حداقل بنایی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 تیر 1399

   پاسخ:

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

   عایق های الاستومریک عایق های حرارتی و بردوتی نیز هستند.

 • avatar
  شقایق
  20 تیر 1399

  سوال: ۲۵مترزیرزمین بادرب چوبی بخوایم کف دیوارهاوسقف که بتنی هست کلاهمه راجنس خوب عایق صدابکنیم چه قدرهزینه برمیداره ؟لازم به ذکره خانه دوطبقه کنارخانه ماهست وخانه مادوطبقه هست ازانزلی گیلان هستم هزینه کلی باهزینه حمل رامیخواستم بدانم؟لطفاجواب بدیدمنتظرم باتشکر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 تیر 1399

   پاسخ: جهت استعلام از قیمت های عایق و اجرا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 • avatar
  قلی زاده
  09 تیر 1399

  سوال: وقت بخیر برای دفتر کار با سقف کاذب و یک دیوار مشترک با سالن تولید در واحد صنعتی، چه گزینه ای پیشنهاد میدید؟ آیا این فوم ها کارایی لازم برای صداهای ناشی از محیط کار صنعتی هم دارند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 تیر 1399

   پاسخ: بله در فضا های صنعتی کاربرد دارند.جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  علی تهران
  08 تیر 1399

  سوال:. همسایه طبقه پایین ما صدای ضبط رو بسیار زیاد می‌کنه و آزار دهنده است هم کوبه ای و هم صدا به بالا انتقال پیدا می‌کنه و کاراز دعوا و شکایت گذشته خواستم بپرسم راهکاری وجود داره از واحد خودمون عایق انجام بدیم؟ و چقدر تاثیر داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 تیر 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  نیما
  06 تیر 1399

  سوال: با سلام تو تبریز هم نمایندگی دارین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   06 تیر 1399

   پاسخ: خیر متاسفانه جهت خرید با دفتر مرکزی تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  سلین داودی
  05 تیر 1399

  سوال: من چند تا سگ بزرگ دارم تو خونه که گه گاهی پارس میکنن، از چه عایقی میتونم استفاده کنم که صداشون بیرون نره خیلی هم گرون نباشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 تیر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  علي نيرومند
  02 تیر 1399

  سوال:  ديوار اتاق خواب منزل ما با ديوار پذيرايي همسايه بغلي مشتركه و در ساعات پاياني شب صداهاي آزاردهنده باعث سلب آرامش ما شده ميخواستم بپرسم اگه ديوار اتاق خواب منزل خودمون رو عايق كنم آيا اين مشكل برطرف ميشه؟ و اينكه عايق بندي ديوار اتاق خواب چند درصد باعث جلوگيري از نفوذ صداي حرف زدن بلند و تلويزيون همسايه مي‌شود؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 تیر 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  امیر
  31 خرداد 1399

  سوال: خواستم بدونم برای یک دیوار مشترک به ابعاد 3 در 4 چه موردی رو پیشنهاد میدید و هزینه ش چقدر میشه حدودا؟ همسایه فوق العاده پر سر و صدایی هم هستن متاسفانه. صداها از حرف زدن و فریاد کشیدن هستش از ساز و این جور چیزا نیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  sahand parvaneh
  30 خرداد 1399

  سوال: من کف اتاقمون بدلیل صدا و لرزه کولر طبقه پاییین میلرزه آیا عایق تاثیری داره؟؟و اینکه قیمت رو باید کجا بگیریم؟؟رشت نمایندگی دارین؟؟اگه ندارین خودم میتونم نصب کنم؟(خواهشا جواب بدین از سر و صدا خسته شدم )

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  حسن
  29 خرداد 1399

  سوال: وقت بخیر یه مشکلی که ما داریم اینکه اتاق خواب ها به هم مجاور هستند و همسایه ما دختر مریضی داره که شب ها خیلی زیاد از درد ناله میکنه میخواستم بدونم با عایق کاری شما این جیغ ها و صداهای آزاردهنده تا چه میزان بهتر میشه؟؟ و اینکه این عایق کاری باید توی اتاق خواب ما انجام بشه یا اتاق خواب اونها؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  فرنوش
  27 خرداد 1399

  سوال: امیدوارم خوب باشید. برای خانه که در دو نبش به خیابان پر سر و صدا راه داره و پنجره ها قدیمی و یک جداره هستند آیا راهکاری برای ضد صدا کردن پنجره ها وجود داره ؟ و اینکه شما شعبه ای در اصفهان برای اجرای کار دارید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   27 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی در مرحله اول نسبت به دو جداره یا سه جداره کردن پنجره ها اقدام نمائید و در مرحله دوم دیوار هایی که هم با خیابان در ارتباط هستند با استفاده از عایق های صوتی رولی استفاده نمائید.

 • avatar
  یاسمین ابوالحسنی
  26 خرداد 1399

  سوال: ما همسایه طبقه بالایی مون مره از کولر ما سخنای ما رو گوش می داد میشه لطفا راهنمایی کنید چون ما توی تابستان باید کولر روشن باشه به همین خاطر میشه بگید چیکار کنیم که در ضمن اینکه کولر روشن یا خاموش باشد نتوان صدایی رفت؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 خرداد 1399

   پاسخ: متاسفانه به علت نزدیکی و همجوار بودن و طراحی اشتباه مهندس تاسیسات منزل شما این نوع صدا ها به راحتی شنیده می شود.

 • avatar
  محسن
  24 خرداد 1399

  سوال: واحد من طبقه آخر است و در پشت بام بالای خانه من موتورهای کولر گازی ساختمان روی کف پشت بام نصب است و وقتی کولر ها روشن میشوند صدای آنها از سقف به خانه انتقال چیدا میکند آیا با عایق های شما میتوان جلوی این صدا رو گرفت؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   24 خرداد 1399

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف و نصب به زیر سقف این نوع صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  صادق شجاعی
  23 خرداد 1399

  سوال: عایق دو رو صاف ضخامت دو هر متر مربعش چه قیمته و اگر من این عایق را کف کار کنم صدای همسایه پایینی را میگیره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 خرداد 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از قیمت با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل فرمائید.

 • avatar
  یاهو
  22 خرداد 1399

  سوال: برای شهرستان حداقل۳ واحد میخوایم عایقگذاری کنیم نحوه سفارش و هزینه ها چقدره ؟ و اینکه نصاب هم میفرستید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با تماس واحد فروش عایق های صوتی جهت سفارش اقدام لازم را انجام دهید.

 • avatar
  رضا فقیه
  17 خرداد 1399

  سوال: من مازندران (چالوس) هستم چطور می تونم این عایق هارو سفارش بدم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   17 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با تماس و ثبت سفارش و خرید از دفتر مرکزی تهران و حمل بار بوسیله باربری در تمامی نقاط کشور از عایق های سامان تهویه ایرانیان استفاده نمائید.

 • avatar
  محمد-تهران
  16 خرداد 1399

  سوال: متاسفانه دیوارهای منزل ما کیفیت خوبی نداره و به راحتی گرما و سرما رو منتقل میکنه.پیشنهاد شما برای رفع مشکل چه نوع عایقی هست ضمن اینکه رو عایق چی میشه کار کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های حرارتی و برودتی STI FLEX  که در دامنه 20- تا 120+ را پوشش می دهد بر روی دیوار ها استفاده نمائید.

 • avatar
  ق اصفهان
  10 خرداد 1399

  پاسخ: اصفهان نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 خرداد 1399

   پاسخ: بله جناب آقای بهرامی نماینده شرکت سامان تهویه ایرانیان هستند.09131291298

 • avatar
  ق اصفهان
  10 خرداد 1399

  سوال: دررابطه با ساختمانی ساخته شده که ظاهرا هیچ عایقی دران به کار نرفته و هرصدایی از طبقه بالا به پایین منتقل میشه و به خصوص راه رفتن افراد طبقه بالا که واقعا آزار دهنده است، شما چه عایقی و چه راهکاری برای عایق کردن سقف پیشنهاد میدین؟ عایق روکاری هم برای سقف وجود داره که مناسب این مشکل باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 خرداد 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری صدا های کوبه ای عایق باید در نزدیکترین قسمت و در تماس با ضربه قرار بگیرد. بنابراین عایق کاری از زیر سقف جهت صداهای کوبه امکان پذیر نمی باشد.

 • avatar
  pooyan
  10 خرداد 1399

  سوال: بنده از یک کمپروسر استفاده میکنم که صداش همسایه هارو اذیت میکنه؟ از کدوم محصول شما واسه عایق کردن استفاده کنم که صدا بیرون نره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر پمپ های آب، دیزل ژنراتور ها و ... با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی که پشت چسبدار هستند و ضریب جذب صوت بسیار بالا دارند و باید به سمت منبع صدا نصب شوند.

 • avatar
  مریم
  07 خرداد 1399

  سوال: پنجره اتاقم رو به کوچه ایی هست که تا حدی سر و صدای ماشین وجود داره و آزار دهندهست خواستم بدونم از اونجایی که مستاجرم و امکان نصب پنجره دو جداره نیست میتونم عایق صوتی روی پنجره نصب کنم و اگه نیاز بود دیوار سمت پنجره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1399

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده عایق های صوتی رولی بر روی پنجره نصب نمائید.

 • avatar
  صادق شجاعی
  06 خرداد 1399

  سوال: من دیوار مشترک دارم و صدای همسایه پایینی هم هست که باید از خونه خودم عایق کنم چه عایقی استفاده کنم و متری چند است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   06 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده ار عایق های صوتی رولی دورو صاف که بصورت پشت چسبدار است می توانید بر روی دیور مورد نظر استفاده نمائید و صداهایی نظیر صحبت کردن و... پوشش می دهد.

 • avatar
  امیر اصلانی
  06 خرداد 1399

  سوال: آیا برای اتاق خواب با پنجره رو به خیابان آیا به غیر از دو یا سه جداره کردن پنجره برای جلوگیری از صدای مزاحم ماشینها آیا راه حل دیگری وجود دارد؟کم هزینه باشه.خونه اجاره ای هست نمی خام زیاد هزینه کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   06 خرداد 1399

   پاسخ: همان طور که واضح است جهت عایق صدا ها باید از محصولی استفاده کرد که دارای جرم حجمی و ضخامت داشته باشد بنابراین امکان پرتابل بودن عایق نمی باشد.

 • avatar
  ياري
  03 خرداد 1399

  سوال: ما در حال ساخت منزل هستيم و ميخوايم اتاق خواب خودم و همسرم رو عايق صوتي كنيم،طوري كه نه صدا به همسايه طبقه بالا و پايين بره و نه صدا به بيرون از اتاق بره چون بچه داريم و نميخوايم هيچ صدايي از اتاق به بيرون بره اما اگه بشه صدا از داخل خونه به اتاق خواب راه داشته باشه چون بچه هام كوچيكن و ميخوام موقع بيدار شدنشون صداشونو بشنوم و برم كنارشون،فقط صداي داخل خونه بياد داخل اتاق نه صداهاي منزل همسايه ايا امكانش هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 خرداد 1399

   پاسخ: بله امکان پذیر می باشد.

   جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی STI که در دیوار های پیرامونی قرار میگیرند استفاده نمائید و دیوار های داخلی که نیازی ندارند را عایق ننمائید.

 • avatar
  فاطیما
  02 خرداد 1399

  سوال: من دیوار اتاقم با اشپزخونه مشترک و تختم چسبیده به سینک صدای تیک تیک لوله ها خیلیییییییی زیاده جوری که اصلا نمیشه خوابید اما نمیدونم مال خودمون یا طبقه بالایی! از روی دیوار اگر عایق استفاده کنم تاثیری داره ؟اگر اره چه عایقی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 خرداد 1399

   سوال: جنابعالی میتوانید با استفاده از نظر کارشناسی و تماس با دفتر مرکزی شرکت درخواست بازدید نمائید.

 • avatar
  مرتضوی
  01 خرداد 1399

  سوال: اتاق خواب ما با واحد کناری، دیوار مشترک داره وقتی صحبت میکنن صداشون واضح میاد.حتی یه شب از داد اونا ما از خواب پریدیم ۱. از چه نو عایق صوتی باید استفاده کنم؟ ۲. فقط دیوار مشترک رو عایق کنیم، کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 2 یا 2.5 سانتی متر بصورت پشت چسبدار و استفاده از عایقهای مینرال بصورت لایه لایه و ترکیبی بر روی دیوار این نوع صدا ها را پوشش دهید. بله دیوار مشترک کافیست!

 • avatar
  زینب پرکار
  01 خرداد 1399

  سوال: دیوار مشترک ما با همسایه دیوار آشپزخونه هستش که سرامیکه و کابینت داره سروصدای ظرف شستنش میاد و آزاردهنده هست چه پیشنهادی دارید من تهران هستم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 خرداد 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی STI بصورت ترکیبی با عایق های مینرال بر روی دیوار مشترک می توانید این نوع صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  کرمی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: من ساکن طبقه اخر اپارتمان هستم و صدای حیوون خونگی من از درب شیشه ای (سکیوریتی) بین طبقات رد میشه . البته از درب هیچوقت استفاده نمیشه . ابعاد درب هم کلا ۳ در ۱.۵ متر هستش . شما چه پیشنهادی برای عایق کردنش دارید ، میشه یه لایه عایق صوتی روش بچسبونم ؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایقهای صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی و نوار درزگیر صوتی استفاده نمائید.

 • avatar
  اسدی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: ما یک دیوار مشترک تقریا 10متری با همسایه داریم متاسفانه از ساعت 10 شب لغایت 2 بامداد بچه ها مسابقه دو با صدا دارند که صدا و دویدن باعث اذیت ما شدند آیا روش خاصی برای کاهش آلودگی داریم یا خیر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 اردیبهشت 1399

   پاسخ: باید مد نظر داشت در صدا های کوبه ای مثل دویدن بچه ها باید عایق در نزدیک ترین محل ضربه باشد تا بتواند صداهای کو به ای را پوشش دهد. استفاده از عایق های صوتی رولی STI این نوع صدا ها پوشش داده می شود.

 • avatar
  رضا خسروی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: ما سه پسر داریم و سر و صدای زیادی دارن. خیلی بالا و پایین میپرن . میخواستم بدونم این عایق جلوی صداهای کوبه ای رو هم میگیره ؟ و میشه روی سرامیک نصب بشه یا حتما باید توی کف کار بشه تا موثر باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با پهن کردن عایق های رولی صوتی بر روی کف و بدون تخریب و اجرا کردن فرش یا موکت بر روی عایق به 100 درصد پوشش برسید.

 • avatar
  کرمی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: من ساکن آپارتمان طبقه آخر هستم و حیوون خونگی دارم صدا از طریق درب شیشه ای بین طبقات (در سکیوریتی) رد میشه و به واحد طبقه پایین میره ، متاسفانه درب شیشه ای خوب نصب نشده و فضا و درز زیاد داره و صدا رو نمیگیره ، چه مدل عایقی رو مناسب میدونید روی در شیشه ای بزنم ؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 اردیبهشت 1399