logo
عایق صوتی دو رو صاف

عایق صوتی دو رو صاف


عایق های صوتی دو رو صاف چسبدار  STI FLEX:
عایق های صوتی STI  با آخرین فناوری روز دنیا جهت عایقکاری صوتی دیوارهای مشترک، کف و سقف آپارتمانها و منازل مسکونی استفاده می گردد. عایق های صوتی STI در کاهش صداهای انتقالی در محیط های صنعتی و ساختمانی برای دیوار های مشترک، سقف، کف و... نقش بسزایی را ایفا می کنند.
این نوع عایق های صدا برای محیط های مسکونی، اداری و صنعتی به کار رفته و صداهای زندگی روزمره و متعارف با فرهنگ آپارتمان نشینی را از بین برده و صداهایی را که با فرهنگ آپارتمان نشینی در تضاد و یا تعارض باشند، کاهش داده و جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های صوتی سنتی مانند پشم سنگ و پشم شیشه به شمار می آیند. از طرفی دیگر این عایق های صوتی الاستومری به دلیل ساختار داخلی سلول بسته ای که دارند، عایق حرارتی و برودتی نیز محسوب می گردند (ضریب انتقال حرارت آنها 0.032 w/m.°K می باشد). عایق های صوتی الاستومری دو رو صاف خود چسب STI به راحتی و با استفاده از قیچی و کاتر به اندازه و ابعاد دلخواه بریده و بدون نیاز به چسب مایع، پیچ و میخ، زیرسازی، فریم بندی و ... بر روی سطح صاف و صیقلی دیوارهای مورد نظر نصب می گردند.
پس از اجرای عایق های صوتی STI بر روی دیوار مورد نظر، جهت زیباسازی نمای بیرونی می توان بر روی عایق های صوتی از دیوارپوشهای موجود نظیر کاغذ دیواری، کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوزیت، گچکاری و یا هر پوششی که دارای سطح مقاومی باشد استفاده نمود.
این نوع از عایق های صوتی الاستومریک به صورت رول بوده و ابعاد آن نیز با توجه به ضخامت منغییر می باشد. (بهترین پیشنهاد برای عایقکاری دیوارهای مشترک ضخامت 2 سانتیمتر به بالا می باشد). در شرایطی که صداها دارای شدت و سرعت بیشتری باشند، می تواند به صورت دو لایه یا بصورت ترکیبی اجرا  گردند. پرواضح است که هرچه ضخامت لایه های عایق بیشتر باشد، خاصیت عایق صوتی آنها نیز افزایش می یابد. اما قطور کردن عایق های صدا محدودیت دارد، چراکه دیوار ضخیم تر، هزینه بیشتری دارد و فضای داخلی را نیز اشغال می کند.
 البته میزان صداهای انتقالی (شدت صوت) مابین دو واحد به عواملی نظیر استفاده از مصالح نامرغوب و اجرای دیوار با ضخامت های غیر استاندارد، و سبک سازی غیر اصولی و غیرفنی نیز بستگی دارد.
شایان ذکر است عرض عایق های صوتی پشت چسبدار  FLEX  STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق، متغییر می باشد. عایق های صوتی مشکی رنگ بوده و در صورت نصب این عایق ها بر روی پنجره نور محیط داخلی از بین خواهد رفت.


از دیگر موارد کاربرد عایق های صوتی STI FLEX استفاده از عایق در کف ساختمانها به شرح زیر جهت کاهش انتقال صداها و صدا های کوبه ای می باشد:
•    ساختمان هایی که ساخته شده اند عایق با ضخامت 6 میلیمتر بر روی کف تمام شده اجرا و سپس بر روی آن لمینت یا پارکت اجرا می گردد.
•    ساختمان هایی که در مرحله ساخت هستند می توان عایق  را  با ضخامت بالاتر در کفسازی ساختمان قرار داد تا انتقال صوت را به حداقل برساند.
جهت عایقکاری صوتی دیوار مشترک مابین دو واحد می بایست از عایق های صوتی چسبدار STI به ضخامت 2 تا 5 سانتیمتر استفاده نمود. به این ترتیب که ابتدا یک لایه عایق جاذب صدا به ضخامت 2 یا 2.5 سانتیمتر بر روی دیوار نصب و در صورت نیاز لایه بعدی (لایه دوم) بر روی لایه اول اجرا خواهد شد. پس از اتمام عملیات عایق کاری جهت دسترسی به ظاهری زیبا و مناسب و همچنین بالا بردن سطح کیفی کار (کنترل نمودن بیشتر صوت) و محافظت عایق در برابر ضربات مکانیکی و روزمره می بایست از یک لایه محافظتی نظیر دیوار پوش، پانل گچی، چوب و ... استفاده نمود. روش فوق بهترین پیشنهاد جهت کاهش صدای انتقالی به محیط تا به امروز می باشد.


انواع پوشش ها  و لایه های محافظتی جهت زیبا سازی بر روی عایق های صوتی عبارتند از:
•    دیوار بنایی: متشکل از رابیتس کاری و اجرای گچ و خاک یا بلوک های سفالی و گچکاری و همچنین پنل های گچی پیش ساخته که بصورت فاق و زبانه اجرا می گردند.
•    دیوار پوشهای آماده نظیر: کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوریت ، تایل های شیشه ای و ...
بدیهی است هر چه ضخامت عایق صوتی انتخابی بیشتر باشد، بر اساس قوانین فیزیک جذب صدای بالاتری داشته و از لرزش و انعکاس صوت تا حد قابل توجهی جلوگیری به عمل می آورد.
نوارهای درزگیر از جنس عایق STI FLEX جهت درزبندی پنجره، درب و کاهش صوت به داخل محیط به کار رفته که در ابعاد و سایزهای گوناگون قابل ارائه می باشد و جنس آن نیز همانند جنس عایق صوتی از عایق الاستومری می باشد.
همچنین عایق های صوتی شرکت STI قابلیت استفاده در بدنه اتومبیل را دارند. به طور مثال جهت جلوگیری و پوشش صدای موتور اتومبیل به داخل، می توان از عایق الاستومری فومی با ضخامت 13 یا 10 میلیمتر استفاده نمود.
ضمنا از عایق های الاستومری صوتی دو رو صاف می توان بر روی لوله های فاضلاب جهت کاهش صدای سیال داخل لوله ها نیز استفاده کرد.


پاره ای از ویژگی های عایق های صوتی STI FLEX عبارتند از:
کاهش صدا از 30 دسیبل به بالا (با توجه به ضخامت انتخاب شده)
ضریب جذب صوت (NRC) 0.4
دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (120 تا 40 – درجه سیلسیوس)
چگالی 45~60 kg/m3
ضریب انتقال حرارت در صفر درجه سانتیگراد0.032 w/m.k  
ضریب نفوذ آب 2.82*10-10 g/m.s.Pa
مقاومت در مقابل اشعه اوزون (در 200 ساعت): بدون کرک و شکاف و 202 MPa   
کلاس حریق B1
مقاومت در مقابل پارگی، بیش از  3 N/cm  
مقاومت در مقابل مواد شیمیایی: عملکرد مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی  
مقاومت در مقابل اشعه UV: عدم وجود شکاف تا 460 ساعت
پشت چسبدار و بی نیاز از خرید چسب مایع  
جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی (عایق صدا) موجود در دنیا
عمر مفید بالای 30 سال، قابلیت رنگ پذیری و وزن بسیار سبک

با توجه به موارد اشاره شده در فوق، مشتریان محترم می توانند با انتخاب نمودن ضخامت عایق فوم صوتی خود از 70 تا 90 درصد جذب صدا در محیط داشته باشند. (صداهایی که با فرهنگ آپارتمان نشینی مغایرتی نداشته باشند.)

شایان ذکر است، عرض عایق های چسبدار صوتی و عایق دیوار صداگیر STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق از سوی مشتریان محترم متغییر می باشد. عایق های صداگیر صوتی (عایق صوتی صداگیر) در یک رنگ یعنی مشکی تولید و تهیه می گردند، بنابراین اگر این عایق های جاذب صدا بر روی سطح پنجره نصب گردند، نورگیر محیط شما از بین خواهد رفت.
شرکت STI جهت رفاه حال مشتریان خود نمونه عایق های صوتی  دو رو صاف خود را قبل از خرید به مشتریان محترم، جهت بررسی ارائه خواهد گردید.

ابعاد عایق صوتی دو رو صاف:

ابعاد هر رول از این عایق ها  (10 * 2cm: 1 ضخامت) و (8 * 2.5cm: 1 ضخامت) می باشد.
عایق های دو رو صاف خود چسب STI بسیار با کیفیت بوده (دانسیته بسیار بالا و ساختار سلول بسته همراه با تزریق گاز نیتروژن در مواد اولیه ساخت عایق) و در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرند.
به طور کلی تحقیقات انجام شده در این زمینه بر این نکته دلالت دارد که؛ استفاده نمودن از 2 تا 5 سانتی متر عایق صوتی با فنآوری نوین (تزریق گاز نیتروژن در عایق) در کاهش صوت و صدای انتقالی به محیط و داخل ساختمان بسیار تأثیر گذار است و این عایق های صوتی را می توان جهت کاهش دادن صوت استفاده نمود.
عایق های صوتی STI FLEX با فنآوری نوین = جایگزینی بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف و ...
همچنین استفاده نمودن از عایق های صوتی نسل جدید (عایق صدا فوم صداگیر) یعنی عایق های صوتی STI یک راهکار مناسب و منطقی جهت جلوگیری از آلودگی صوتی بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه مواد و مصالح قدیمی و سنتی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف، دیوار پوش، بلوک های سیمانی و ... به شمار می آید.
شایان ذکر است استفاده نمودن از متریال سنتی و قدیمی به عنوان عایق صوتی که در بالا نیز به آن ها اشاره گردید، نمی تواند از لحاظ کیفی جوابگوی انتظارات شما مشتریان محترم باشد و این نوع مواد به علت معایب و نواقصی که دارند دیگر جایگاهی در صنعت ساختمان نداشته و با گذشت زمان، مواد و مصالح جدیدتری در بازار جایگزین مواد و متریال قدیمی و سنتی می گردد.
با عایقکاری صوتی (عایق جاذب صوت _ فوم عایق ابر صدا) و حدود 2% هزینه بیشتر در ساختمان (عایق صوت نمودن تمامی بخش ها و قسمت ها) علاوه بر جذب صدا می توان بیش از 40% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورد.

محصولات مشابه عایق صوتی دو رو صاف

عایق  صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی شانه تخم مرغی

عایق شانه تخم مرغی

پرسش و پاسخ

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ حسین اکبرزاده

سوال: با توجه به عدم همکاری همسایه ی طبقه بالا ، آیا راهی برای کاهش صداهای کوبه ای از واحد پایین وجود نداره ؟

avatar

پاسخ: متاسفانه از لحاظ فنی بحث کوبش فقط از قسمت کف طبقه بالا امکان پذیر می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ رجبی

سوال: اتاق خواب ما کنار آسانسور است و با آن دیوار مشترک دارد صدای زیادی هنگام استفاده از آسانسور خصوصاً در شب دارد . چاره حذف این صدا چیست و چه نو ع عایقی کارساز است و قیمت هر متر مربع آن تقریباً چقدر است ؟

avatar

پاسخ: اصولا صدا های ناشی از اتاقک آسانسور با سازه اصلی ساختمان درگیر است و با عایق کاری دیوار مشترک با چاله آسانسور می توانید صدای منتقل شده را به حداقل بر سانید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ رضا جوانمرد

سوال: برای جلوگیری از ورود صدا به داخل خودرو در نظر دارم قسمت داخل اتاق( زیر کنسول )و قسمت بدنه خودرو از داخل کاپوت و دیواره فلزی چسبیده به اتاق رو میخام عایق بندی کنم.به نظر شما با توجه به گرمای موتور عایقی که هم صوتی باشه و حرارتی باشه،کدوم هستش.با تشکر از شما.مهندس جوانمرد

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های رولی در بدنه داخل خودرو میتوانید این مشکل را حل نمائید. عایق های رولی STI صوتی و حرارتی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ سید محمد مهدی موسوی

سوال: آیا شما خدمات مربوط به عایق کاری هم انجام می دهید؟ مثلا پمپ آب ساختمان ما در زیر پله قرار دارد و منزل ما طبقه اول است آیا می توانید با اقداماتی این صدا را قطع کنید؟

avatar

پاسخ: بله عایق صوتی در سبد محصولات شرکت می باشد. شما می توانید با ایجاد اتاقک و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این مشکل را حل نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ سهيل

سوال: صداي زمزمه و ميهماني همسايه بالا به شدت آزار دهنده است آيا مي توان از اين عايق صوتي براي سقف ما كه رابيتس كاري هم شده استفاده كرد؟ در ضمن روي سقف دتكتورهاي آتش نشاني هم كار شده. ممنون

avatar

پاسخ: بله، جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر و نصب بر زیر سقف و استفاده از عایق های مینرال بصورت ترکیبی صدا های مزاحم را به حداقل برسانید. تمامی تاسیسات برقی و مکانیکی بر روی سقف جدید که بر روی عایق ها ایجاد می گردد قرار می گیرند.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۵ علی شجاعی

سوال: ممنون از سایت خو ب و مطالب مفیدتون در ساختمان 5 طبقه اتاقکی جهت جاروی مرکزی در پارکینگ منفی یک در زیر پله ساخته ایم ولی صدای آن در طبقه اول بازهم بسیار زیاد است آیا راهی برای کاهش صدا هست از چه نوعی بایستی استفاده کنیم و با چه ضخامتی روی سقف زیر پله هم پچسبانیم یا فقط روی دیوار اتاقک ؟

avatar

پاسخ: برای پوشش دستگاه ها ابتدا ساخت اتاقک در مرحله اول است سپس با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی دارای ضریب NRC بسیار بالا میتواند به شما کمک زیادی کند.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۲ محمد

سوال: برای کم کردن صدای دستگاه ماینر چه عایقی رو پیشنهاد میکنید.حدودا 76 دسیبل صدا دارد؟

avatar

پاسخ: برای پوشش صداهایی نظیر دستگاه ها پمپ ها و دیزل ژنراتورها با استفاده ازاتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی با جذب صدا بسیار بالا این مشکل را حل بنمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ سعید

سوال: سیفون فاضلاب های طبقه بالا زیر سقف طبقه پایین اومده و سقف سرویس های طبقه ی پایین برای جلوگیری از دیده نشدن لوله ها دیوار پوش نصب شده ولی صدای آب هنگام استفاده ب پایین میآید برای جلوگیری از صدا چ راهی مناسب است؟؟؟ پیچیدن پشم شیشه خالی روی لوله ها جلوی صدا رو نمیگیره؟؟؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده باکس یا همان اتاقک که از داخل عایق کاری شده باشند را بر روی لوله فاضلاب زیر سقف قرار دهید.استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی در بدنه اتاقک میتواندصدا را پوشش دهد.

عایق پشم شیشه عایق حرارتی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ فتاح بختیاری

سوال: بچه طبقه بالایی به شدت میدود و روی مبل میپره و صدا وضربه زیادی وارد میکنه . راهکارش چیه ؟ و آیا میشه زیر سقف واحد خودم نصب بشه ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا ها به دو صورت هوابردی و کوبه ای می باشند جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های STI صداهای هوابردی نظیر صحبت کردن، معاشرت کردن، دیدن تلوزیون و... را پوشش داد ولی نمیتوانید صداهای کوبه ای را از زیر سقف پوشش بدهید و تنها را حل از کف طبقه بالا می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ امیر

سوال: من ساکن آپارتمان 75 متری هستم که عایق کاری نشده و از دیوارها و درب و پنجره صدای همسایه های پایین و بالا و روبرو و خودرو ها به داخل نفوذ می کنه باعث اذیت میشه آیا میشه جوری عایق کرد که از شر صدا راحت بشیم و و از ابعاد خونه کم نشه ؟؟؟ ارتفاع کف و سقف عوض بشه اشکال نداره سقفمون بلنده ولی ساختمون کوچیکه

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های رولی دو رو صاف با ضخامت 20 میلیمتر به ابعاد 1*10 و ضخامت 25 میلیمتر با ابعاد 1*8 متر مربع که پشت چسبدار هستند و بر روی سطوح صاف و صیقلی نظیر دیوار گچی می توانید عبور صدا ها را به حداقل برسانید.

نکته قابل توجه اینجاست که بعداز عایق کاری باید دیوارپوش نصب گردد تا از عایق ها محافظت و سطوح زیبا گردد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ حامد منیری

سوال: محل سکونت بنده در کرج است . عایق صوتی را از کجا باید تهیه کنم ؟؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید از طریق دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران خرید خودتان را انجام بدهید و سپس بار خودتان را از طریق باربری در تمامی نقاط کشور دریافت نمائید.

در شهر کرجرشرکت نیروی اجرایی ماهر جهت نصب وجود دارد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ کاوه

سوال: یک منزل دوطبقه دارم که در طبقه همکف خودم هستم و در طبقه بالا دو دستگاه آپارتمان هست که مستاجرمون هستن . بنده نوازنده پیانو و فرزندم نوازنده سنتور هست . میخواستم بدونم چطور میتونم سالن و اتاق رو عایق صوتی کنم که صدا باعث مزاحمت همسایگان نشه ؟ سپاسگزارم

avatar

پاسخ: شما میتوانید با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف رولی بر روی دیوار ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی همدیگر انتقال صدا ها را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۸ زمانی

سوال: درب سرویس بهداشتی داخل پذیرایی باز می شود. بهترین راه برای عایق بندی صدا چیست؟ با سپاس فراوان

avatar

پاسخ: برای عایق کاری دربها دو راه وجود دارد.1- کل درب عایق کاری گردد و سپس چرم کوبی گردد.2- عایق صوتی شانه تخم مرغی از داخل به سمت منبع صدا نصب گردد و درز بین چارچوب و درب درزگیر نصب گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ احمد

سوال: یک سالن بزرگ داریم که پژواک صدا اذیت میکنه برای اجرای برنامه های مختلف و اصلا صدا جالب نیست و با افزودن باند در سطوح و جهت های مختلف باز پژواک هست تنها راهی که من به اونا پیشنهاد داده بودم استفاده از عایق روی دیوار و سقف برای جذب حداکثری صدا بود قیمت امروز عایق تخم مرغی متر مربع چند هستش ؟

avatar

پاسخ: جهت استعلام از قیمت عایق ها با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ mahmood

سوال: ما همسایه ی دیوار به دیوار داریم که تا نصف شب صدای بازیه بچه هاش میاد مخصوصا اینکه داخل اتاق شون توپ بازی میکنن . چه پیشنهادی برام دارید ؟ بعد اینکه عایق رنگ سفید موجوده بدون دردسر و نصب آسان بچسبونم به دیوار ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای ساطع شده از دیوار خارج ار عرف صداهای استاندارد آپارتمان نشینی است قطعا جنابعالی باید از عایق های چند لایه یا ترکیبی استفاده نمائید. عایق های صوتی دو ر صاف بهمراه عایق های مینرال میتواند صداها را به حداقل برساند.

باید به این نکته توجه نمائید که عایق ها فارغ از هر رنگ یا شکلی فقط به عنوان عایق استفاده می گردد و مدفون باید شوند و زیر دیوارپوش ها باید قرار گیرند.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ نظری

سوال: لطفا قیمت محصولات عایق دیوار و سقف را اعلام فرمایید؟

avatar

پاسخ: جهت استعلام قیمت از عایق های صوتی با توجه به نوع کار با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۳ حامد

سوال: میخواستم بدونم آیا عایق حرارتی برای نصب صدای پکج بر روی دیوار مشترک مناسب هست لطفأ راهنمایی کنید ؟

avatar

سوال: در همه جای دنیا ساخت عایق های صوتی به وسیله الیاف یا موادی هستند که از ترکیبات نفتی استفاده می شوند و همزمان عایق ها عملکرد حرارتی و صوتی دارند. بنابراین جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بسیار بالا و دارای کلاس حریق استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۱ امیر رحیمی

سوال: بنده در یک اتاق که در یک واحد اپارتمان هست اقدام به پرورش قناری کردم دیوار مشترکی که بین واحد من و همسایه ساختمان کناری هست 300×260 سانتیمتر هست خواستم راهنمایی کنید برای اینکه صدای خواندن قناریها به خانه همسایه نرسه از چه نوع عایق و با چه ضخامتی استفاده کنم ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای ساطع شده بیش از حد استاندار در یک واحد آپارتمانی است جنابعالی می بایست از عایق صوتی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر استفاده نمائید و بعداز آن از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی عایق اول استفاده کنید. هر دو عایق ها بصورت پشت چسبدار می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۰۷ نجمی

سوال: بنده ملکی در طبقه اول خریداری کردم،پمپ آبی در زیر اتاق خواب ها در پارکینگ داخل محفظه ای کمد مانند کار گذاشته شده که خود پمپ صدای چندان بلندی نداره اما در واحد ما صدا کلافه کننده است،پیشنهاد شما چیست؟چه نوع عایقبندی؟داخل محفظه یا کف اتاق ها؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه پمپ های آب و دیزل ژنراتور ها قطعا باید داخل محفظه قرار گیرند و از داخل از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده گردند و عایق ها به سمت منبع صدا نصب گردند.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ مهدی رسولی

سوال: می خواستم سوال کنم از شانه های تخم مرغی برای کابینتی که پکیج داخل آن می باشد با عث کم کردن صدا می شود ؟

avatar

پاسخ: بله، میتوانید از عایق صوتی شانه تخم مرغی داخل کابین استفاده نمائید. عایق صوتی شانه تخم مرغی STI دارای ضریب جذب صوتی بسیار بالایی است و جهت سایلنت کردن دیزل ژنراتور ها استفاده می گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۰۹ حسین

سوال: آیا امکان استفاده از این عایق ها در محفظه موتور جهت کم کردن ورود صدا به داخل کابین وجود دارد یعنی قابلیت تحمل گرمای تولیدی موتور رو دارند یا خیر و اگر جداب منفی است آیا محصولی مناسب این کار هست؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که جهت عایق کردن دیزل ژنراتور ها و پمپ ها استفاده میگردد میتواند به جنابعالی کمک نماید.

عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت پشت چسبدار دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۰۱ حسن

سوال: صدای فنهای اگزاستها پشت بام از داخل داکتها میاد داخل منزل چه کار باید کرد لطفا راهنمایی بفرمایید؟

avatar

پاسخ: اگر صدا از طریق رایزرها و کانال عبور میکند میبایست خود فن ها را اصلاح نمود.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۸ جمشید

سوال: عایقی می خواستم که صدای ضربات پای بچه رو بگیره تا همسایه های طبقه پائین آرامش داشته باشند ... ممنونم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف بر روی کف منزلتان از ضخامت 10 میلیمتر تا ضخامت 25 میلیمتر استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۵ محققی

سوال: ما یه دختر کوچیک داریم که خب بازی که میکنه سر و صدا ایجاد میشه برای واحد های پایین میخواستم بدونم چه کنم که این مشکل حل شه؟ و اینکه آیا میشه روی این عایق های صدا پارکت یا لمینت اجرا کرد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید عایق را با ضخامت سانتی متر روی کف منزل اجرا کنید و بر روی آن لمینت یا پارکت اجرا نمائید و یا عایق با ضخامت های بالاتر مثل میلیمتر پهن کنید و سپس بر روی آن فرش یا موکت اجرا نمائید. این نوع عایق کاری جهت صداهای کوبه ای استفاده میگردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۵ یحیی هستم از تهران

سوال: من در یک آپارتمان ساکن هستم که همسایه طبقه بالا تا ساعت 2 نصف شب بیدار هست وعموما صدای کوبه ای ایجاد میکند البته صدای هوابردی هم دارن چند بار تذکر دادیم ولی فایده نداشت ساختمان دو سال ساخت هست و از یونولیت داخل سقف استفاده شده و کف سرامیک هست موقع راه رفتن و کشیدن اجسام مثل مبل وغیره صدای آزار دهنده میده امکان ایجاد عایق صوت روی سقف منزل خودمون هست واینکه زیبایی سقف از بین نمیرود؟ممنون میشم راهنمایی کنید

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهای کوبه عایق با در تماس مستقیم با ضربه وارد شده باشد میبایست عایق در کف طبقه بالا قرار بگیرد. اما صداهای هوابردی را میتوانید از زیر سقف منزل اجرا نمائید. جهت زیبایی هم هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۳ علي سمندري

سوال: آيا با نصب فوم عايق صوتي بر روي كف منزل مي توان از صداهاي هوابرد طبقه پايين جلوگيري كرد يا تاثيري ندارد؟

avatar

پاسخ: بله شما میتوانید با استفاده از عایق دو رو صاف بر روی کف منزل جهت پوشش صداهای هوابردی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۳ پویا ناصری

سوال: آیا امکان دارد لیست عایق های صوتی شانه تخم مرغی و دورو صاف شما را جهت آگاهی پیدا کردن از قیمت و انواع آن ها داشته باشم؟ سوال های دیگر من این است که عایق های شما تولید کدام کشور هستند؟ کدام ایرانی کدام غیر ایرانی اند. و این که عایق های چسب دار هم دارید یا نه !

avatar

پاسخ: با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با شرکت تماس حاصل بفرمائید.عایق هم از نوع پشت چسبدار موجود است و هم از نوع غیر چسبدار.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۰ خضری

سوال: اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که برای دیوار اتاق خوابمون که صدای همسایه ها زیاد میاد و اذیتمون میکنه، چه عایقی مناسبه و قیمت هر متر مربع آن چقدر است؟ ممنونم از شما

avatar

پاسخ: استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار هستند بر روی دیوار مورد نظر و استفاده از عایق مینرال بصورت ترکیبی با عایق صوتی دو رو صاف صدای مد نظر را پوشش میدهد.

جهت قیمت با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۰۳ حسین

سوال:  ما یه دیوار مشترک با همسایه کناری داریم که دیوارآشپزخونه واحد مجاور با دیوار اتاق خواب ما مشترک هست.همیشه سروصدای شستن ظروف ها وباز و بسته کردن در کابینت تو اتاقی خواب ما شنیده میشه،لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو حل کنم متشکر میشم هزینه کار رو به ازای هر متر مربع مشخص کنید.؟

avatar

پاسخ: با توجه به نوع صدای منتشر شده از سمت دیوار همسایه با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت  19یا 25 میلیمتر که پشت چسبدار است و عایق مینرال که همزمان قدرت و سرعت صدا را پوشش میدهند میتوان استفاده نمود. هزینه تمام شده کار بعداز بازدید کارشناس اجرایی تعیین می گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۲۲ امین تهران

سوال: منزل در طبقه انتهایی برج مسکونی قراردارد. تعداد 2 عدد هواکش بابت کاربرد سرویسهای کلیه واحد های برج در پشت بام وجود دارد. وجود صدای موتور فن ها موجبات سلب آسایش ساکن طبقه آخر میباشد. به منظور رفع این مشکل ,لطفا ارائه طریق فرمائید. با سپاس

avatar

پاسخ: جنابعالی با ایجاد اتاقک برای فن ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی در جداره و سطوح اتاقک به سمت منبع صدا میتوانید تا حد زیادی این صدا را کاهش بدهید.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۲۱ مجتبی کتانباف زاده

سوال: بنده در یک آپارتمانی زندگی می کنم که در ورودی واحدمون بسیار نازک است در حدی که طبقه بالایی عطسه بکنه صداش میاد تو واحد ما چی پیشنهادی واسه این در نازک دارین حتی نمیخوام یه ذره هم صدا وارد یا خارج از واحد مون بشه (کلافه شدم از این صداها) این نکته رو هم در نظر داشته باشین که اونجا مستاجر هستم یه چیزی باشه که بتونم با خودم ببرم هزینه هاشم بگین که چقدر برام آب میخوره لطفا توضیح کامل بدین این هم شمارم 09105539227 به هر حال روشنم کنید

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداها فقط از یک نقطه عبور نمیکنند و مطابق گفته شما از درب ورودی عبور میکنند جنابعالی می بایست از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی سطوح درب از داخل و خارج استفاده نمایید و درز مابین چارچوب و درب هم از درزگیر استفاده نمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۵ رضا

سوال: سلام وقت بخیر برای اینکه صداهای ناشی از حرف زدن به طبقه پایین نره کدوم عایق مناست تر هست برای کف؟

avatar

پاسخ: اگر ساختمان در حالت ساخت باشد میتوانید عایق رولی  دو رو صاف را با ضخامت های مختلف از 6 تا25 میلیمتر در کفسازی قرار دهید. و اگر ساختمان ساخته شده است و سکونت دارید میتوانید عایق را بر روی کف منزل قرار دهید و سپس فرش یا موکت پهن کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۲ رضا نیساری

من یک گیم نت دارم ( 30 متر مربع ) قصد دارم صدا بیرون نرود و همسایه ها از سر و صدا ناراضی هستند ؟ بنظر شما چه عایقی با چه قیمت تهیه کنم ؟ از چه مکانی میشه تهیه کرد ؟

avatar

سلام جنابعالی میتوانید جهت پوشش این گونه صدا ها با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی sti استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ کاوه

خونه ما ۲۰متری ریل قطار بهترین عایق چیه ؟و پنجره سه جداره بهترین نوع چیه؟

avatar

ابتدا باید پنجره با کیفیت استفاده نمائید با شیشه های با ضخامت بالا و نزریق گاز داخل جداره ها. استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار بصورت ترکیبی میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ رضا کرمی

بنده‌ یک‌ واحد‌ اجاره‌ کردم‌و در آن‌ واحد‌ یک‌ دستگاه‌ کل گلدوزی‌ گذاشتم‌ چیکار‌ کنم‌ صدا بیرون‌ از واحد‌نره‌ ممنون؟

avatar

استفاده از عایق های رولی بر روی دیوار ها با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی درب ورودی میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ کمال

من میخوام یه اتاقک تقریبا 1 در 1 یخورده بیشتر، رو برا کار آواز خوندن آکوستیک(سه طرف اتاق به همراه در، کف و سقف اتاق) کنم، خواستم بدونم به چه چیزایی نیاز دارم که کاملا بشه آکوستیکش کرد و صدایی ازش بیرون نیاد، ممنون میشم راهنماییم کنید؟

avatar

جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر همراه با عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سارا

سرويس بهداشتى خونه ما ديوار مشترك با پذيرايى داره و يه بخشى از اين ديوار مشترك شومينه فرار داره. ميشه راهنمايى كنيد براى عايق کردن بايد چيكار كرد؟ از داخل انجام ميشه با از بيرون؟ در دستشويى هم يه فاصله او داره شما در رو هم عايق ميكنيد؟

avatar

استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 ملیمتر بصورت ترکیبی میتواند صدا های ناشی از عبور از دیوار را به حداکثر برساند. عایق کاری باید از بیرون صورت بپذیرد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ علی

آیا راهی برای جلوگیری از انتقال صدای فن حمام و دستشویی طبقه بالا به داخل اپارتمان وجود دارد؟

avatar

خیر راهی وجود ندارد زیرا لوله های هواکش ها مشترک میباشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ Sss

خانم همسایه بالایی ما هر شب ساعت ۲ نصف شب شروع میکنه بلند بلند گریه و ناله میکنه و داد و بیداد و با همسرش دعوا میکنه. نصب عایق روی سقف میتونه جلوی صدا رو بگیره؟ مشکل صدای حرف زدن و داد و بیداد و دعوا و گریه و این جور صدا ها هست؟

avatar

بله، میتوانید با استفاده از عایق های دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی بر روی سقف منزلتان استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ وحید

جهت ایجاد محفظه ای که جنابعالی در خصوص موتورهای اب در پارکینگ فرموده اید استفاده از چه نوع فوم و با چه ضخامتی می بایست استفاده گردد(فوم دو رو صاف یا فوم شانه تخم مرغی یا ترکیبی از هر دو ) و مطمئن ترین ضخامت بر انجام این کار کدام است ؟

avatar

سلام جهت پوشش صداهایی نظیر پمپ آب، دیزل ژنراتور ها و ... استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضخامت 25 میلیمتر که دارای جذب صوت بسیار بالا و کلاس حریق و ضد آب میباشد میتواند صداها را به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ یوسف

برای ماشین هم میتوان استفاده کرد؟

avatar

بله، میتوانید از عایق های رولی با ضخامت 13 میلیمتر که بصورت پشت جسبدار می باشد میتوانید استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۰۱ احسان تهران

سلام.میخواستم دور موتور هود و داخل بدنه هود موربم را عایق صوتی بزنم. چسب دار باشه و ضخامت موثر و نازک و البته باید قابلیت انعطاف و شکل پذیر باشه. خطر اتش سوزی نداشته باشه و روکش الومینیوی داشته باشه.برای این موضوع عایق موجوده؟ مورد دوم لوله اب فاضلاب طبقه بالا از کنار اتاق خواب رد میشود و بالای سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی است و صدای زیادی تولید میکند.چه نوع از عایق استفاده کنم و نمیخواهم لوله های فاضلاب باز شوند.موثرترین و کاهنده ترین. لطفا راهنمایی کنید. محصولات شما را از کجا به صورت حضوری میتوان خریداری کرد.

avatar

سلام برای پوشش صدا های موتورها، پمپ ها و... استفاده از اتاقک و عایق های صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق و ضریب جذب صوت بسیار بالایی می باشد میتواند به شما کمک نماید.
در مورد پوشش صدای عبور فاضلاب جنابعالی میبایست با استفاده از محفظه و عایق نمودن محفظه از داخل و قرار دادن بالای سقف کاذب این صدا را از بین ببرید. استفاده از عایق های رولی پشت چسبدار میتواند به شما کمک نماید.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد