logo
عایق  صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی شانه تخم مرغی


عایق های صوتی شانه تخم مرغی (هگزاگونال)چسبدار STI FLEX:

شرکت سامان تهویه ایرانیان، اولین وارد کننده عایق های صوتی شانه تخم مرغی با تکنولوژی روز دنیا در کشور بوده و توانسته است با ارائه بهترین کیفیت در زمینه آکوستیک نمودن محیط، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید. همچنین این شرکت مجهز به سیستم اندازه گیری و سنجش آلودگی صوتی (دسیبل سنج) بوده که می توان با استفاده از آن، میزان آلودگی صوتی را تخمین و راه حل هایی مناسب و مطلوب جهت رفع مشکل موجود ارائه نمود.

عایق های صوتی شانه تخم مرغی شرکت STI، به دلیل ساختار شش وجهی ای موجب کاهش و تضعیف مکرر صوت می گردد و یکی از با کیفیت­ ترین عایق های صوتی موجود در دنیا به شمار می آید. از طرفی دیگر این عایق­ها به دلیل ساختار داخلی سلول بسته­ای که دارند، عایق حرارتی و برودتی نیز محسوب می گردند (ضریب انتقال حرارت آنها 0.032 w/m.°K می باشد). از جمله موارد استفاده عایق های صوتی شانه تخم مرغی می توان به عایق کردن پمپ آب منازل، دیزل ژنراتورها، کارخانجات صنعتی، مراکز تفریحی و فرهنگی مانند سینماها یا سالن های آمفی تئاتر، اتاق های ضبط موزیک و ... نام برد.

عایق صوتی STI FLEX به دلیل چسبدار بودن، دیگر نیازی به چسب مایع نداشته و می­توان آن را بر روی هر سطح صاف و صیقلی اعم از فلز، چوب، نئوپان، MDF، شیشه، پانل، دیوارهای گچی و ... به راحتی نصب نمود.

نکته ای که می بایست در نصب و اجرای عایق صوتی شانه تخم مرغی به آن توجه بیشتری نمود، این موضوع می باشد که قسمت شانه تخم مرغی یا شش وجهی آن می بایست رو به منبع صوت قرار گیرد تا جذب صدا به نحو بهتری انجام گیرد.

این نوع عایق صوتی جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی نظیر پشم شیشه و پشم سنگ بوده که در مقایسه با عایق های قدیمی و سنتی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. جذب صدای بالا در عین دارا بودن خاصیت عایق حرارتی، عمر مفید بالای 30 سال، ضد آب و ضد حریق بودن، انعطاف پذیری فوق العاده، وزن بسیار سبک، چسبدار بودن و ... از دیگر ویژگی ها و مزایای عایق صوتی STI به شمار می آید.

 

عایق صوتی  شانه تخم مرغی جهت عایق کاری خودرو:

از دیگر موارد کاربرد عایق صوتی (دو رو صاف و شانه تخم مرغی)، می توان به آکوستیک نمودن فضای داخلی خودرو، استودیوهای ضبط صدا و موسیقی، اتاق سرور، اتاق های کنفرانس و آمفی تئاتر، سالن های سینما، منازل مسکونی (کف، سقف، دیوارها، مابین درز و شکاف های دیوار و ...)، جلوگیری از سر و صدا و لرزش کانال های گالوانیزه (چسباندن عایق صوتی از بیرون یا داخل)، موتورخانه ها (آکوستیک نمودن دستگاه ها و پمپ های موجود در موتورخانه)، اتاقک و چاله های آسانسور، سالن های اجتماع، صداگیری داکت های فلزی و دستگاه های تهویه مطبوع (داکت اسپیلت)، اتاق های کمپرسور، دیزل ژنراتورها اشاره نمود.

 از دیگر موارد کاربرد عایق صوتی (دو رو صاف و ابر فوم شانه تخم مرغی)، می توان به آکوستیک نمودن فضای داخلی خودرو، استودیوهای ضبط صدا و موسیقی، اتاق سرور، اتاق های کنفرانس و آمفی تئاتر، سالن های تئاتر و سینما، منازل مسکونی (کف، سقف، دیوارها، مابین درز و شکاف های دیوار و ...)، جلوگیری از سر و صدا و لرزش کانال های گالوانیزه (چسباندن عایق صوتی از بیرون یا داخل)، موتورخانه ها (آکوستیک نمودن دستگاه ها و پمپ های موجود در موتورخانه)، اتاقک و چاله های آسانسور، سالن های اجتماع، صداگیری داکت های فلزی و دستگاه های تهویه مطبوع (داکت اسپیلت)، اتاق های کمپرسور، دیزل ژنراتورها و همچنین کاهش و از بین بردن صدای حیوانات خانگی در منزل اشاره نمود.

همچنین جهت جلوگیری از صدای انواع دستگاه های موجود در مراکز صنعتی، کارخانه ها، مراکز تولیدی، ساختمان های مسکونی (پمپ های آب و یا دستگاه های موجود در موتورخانه) و ... می توان با استفاده از متریال و مواد گوناگون نظیر: چوب، آلومینیوم، فلز و ... در اطراف دستگاه موردنظر باکس و یا اتاقکی با ضخامت مطلوب ایجاد نمود و سطوح داخلی اتاقک (چهار ضلع + سقف) را با عایق صوتی (عایق صدا فوم ابر صوتی)، عایق نمود تا صدای انتقالی به محیط های اطراف به طور چشمگیری کاهش یابد.

عایق صوت (فوم صداگیر _ عایق صوت) با ساختار دو رو صاف شرکت STI نیز جهت جذب صدا بین تیغه دیوارها و دیوارهای مشترک، سقف، کف سازه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد و صدای انتقالی به داخل محیط را کاهش می دهد. 

 

پاره ای از ویژگی های عایق های صوتی STI FLEX عبارتند از:

کاهش صدا از 30 دسیبل به بالا (با توجه به ضخامت انتخاب شده)

ضریب جذب صوت (NRC) 0.4

دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (120 تا 40 – درجه سیلسیوس)

چگالی45~60 kg/m3

ضریب انتقال حرارت در صفر درجه سانتیگراد032 w/m.k

ضریب نفوذ آب82*10-10 g/m.s.Pa

مقاومت در مقابل اشعه اوزون (در 200 ساعت): بدون کرک و شکاف و202 MPa  

کلاس حریق B1

مقاومت در مقابل پارگی،بیش از  3 N/cm 

مقاومت در مقابل مواد شیمیایی:عملکرد مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی 

مقاومت در مقابل اشعه UV: عدم وجود شکاف تا 460 ساعت

پشت چسبدار و بی نیاز از خرید چسب مایع

جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی (عایق صدا) موجود در دنیا

عمر مفید بالای 30 سال، قابلیت رنگ پذیری و وزن بسیار سبک

 

 

محصولات مشابه عایق صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی دو رو صاف

عایق صوتی دو رو صاف

عایق صوتی دو رو صاف

پرسش و پاسخ

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۲۵ مهدی بنیاد

سوال: جهت عایق کامل صدا بین منزل ما و همسایه چه عایقی پیشنهاد میکنید و اگه لطف کنید هزینه با احتساب نصب روهم بفرمایید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با توجه به شدت صدا با استفاده از عایق صوتی رولی دو رو صاف که پشت چسبدار است و عایق مینرال بر روی دیوار مشترک استفاده نمائید و سپس بعداز نصب عایق از دیوار پوش استفاده گردد تا پوشش مناسبی جهت زیبایی ایجاد گردد.جهت هزینه با تلفن شرکت تماس حاصل گردد.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۲۱ نبی

سوال: برای ایزوله کردن الکتروپمپ اپارتمان که در زیر دستگاه پله طبقه همکف قراردارد چه پیشنهادی دارید؟ درحالیکه دور ان کاملا باز بوده و محصور نیست و صدای کارکرد ان در کل محدوده دستگاه پله اپارتمان می پیچد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با ساخت محفظه یا اتاقک و با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی STI که بصورت پشت چسبدار است و کلاس حریق دارد بر روی بدنه اتاقک استفاده نمائید. ضریب جذب صوت عایق های صوتی شانه تخم مرغی بسیار بالا است و برای پوشش صدای هایی نظیر پمپ آب- دیزل ژنراتور ها و ... استفاده می گردد.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۲۰ مازیار ایزدی

سوال:  مشکل من مثل اقای حسینی_تفر اول_هستش طبقه سوم هستم لوله فاضلاب حمام توالت فرنگی روشویی و ..طبقه چهارم. از سقف کاذب حمام و توالت به دیوار مشترک توالت و پذیرایی متتقل و به سمت پایین سرازیر میشه. خودم دوره لوله ها پلیکا پشن سنگ پیچیدم صدا تا حد زیادی کم شد. ولی وقتی تو لوله فاضلاب دیوار مشترک توالت سرازیر میشه صدا بلند میشه شما راه حلی دارید. ممنون. و سوال دوم خود شماهم اجرا میکنید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست در مرحله اول با ایجاد اتاقک و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی STI و عایق مینرال در داخل محفظه و به سمت منبع صدا می توانید این نوع صدا را کاهش دهید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۲۰ پیمان

سوال: میخوام کاری کنم که صدای درام از اتاقم بیرون نره،اتاق ۱۲متری چقدر هزینه داره؟

avatar

پاسخ: جهت استعلام از قیمت عایق و اجرا با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۱۹ سعید احمدی

سوال: یه همسایه داریم که آزار داره و هر روز صبح تا شب رادیو روشن میشه پشت دیوار ما با صدای بلند. دیوار ما حدود سه سانتی متر جا داره برای عایق کردن. چه نوع عایقی و با چه نوع پوشش رویی پیشنهاد می‌کنید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی بصورت پشت چسبدار با ضخامت 2 و 2.5 سانت به بالا و ترکیب با عایق های مینرال تا حد بسیار زیادی این نوع صدا را پوشش دهید. و پس از عایق کاری با استفاده از دیوارپوش سطح بعداز عایقکاری را زیبا کنید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۱۵ reza

سوال:  ما تو یه خونه دوطبقه هستیم که صدای پمپ آب برای طبقه هم کف بسیار آزاردهنده هست پمپ آب زیر راه پله هستش اگه پمپ آب رو داخل یه جعبه بذاریم و از عایق شانه تخم مرغی استفاده کنیم که صدا کم شود. ولی اگه به پمپ هوای مورد نیاز نرسد باعث خرابی پمپ نمیشود .؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با تعبیه اتاقک یا محفظه و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این پوشش را انجام دهید. برای سیرکوله کردن هوای داخل اتاقک استفاده از فن مکنده هوا می تواند گرمای حاصل داخل اتاقک را تخلیه نماید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۱۳ منصورسمایی

سوال: بخشی از دیوار آشپزخانه ما با دیوار سرویس بهداشتی واحد رو به رو مشترک هستش. صدای لوله هایی که از دیوار رد شده هنگام باز شدن آب بسیار برای ما آزاردهنده هستش. و این صدا کلا در سالن منزل ما میپیچه. لازم به ذکر هستش کلا لوله های ساختمان به جای عبور از کف از دیوارها رد شده. آیا راهی برای کم کردن صدا هستش؟ و فکر میکنید حدودا چه قدر هزینه داره؟

avatar

پاسخ: اگر دیوار و فضایی که فرمودید قابلیت عایق کاری را داشته باشد بله میتوان با استفاده از عایق های رولی صوتی و مینرال بصورت ترکیبی بر روی دیوار کار کرد.جهت هزینه با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ولی اله یوسفی

سوال: اتاق خوابمون رو به خیابان هست و طبقه پنجم وپنجرش دوجداره هستش روز مشکلی نداریم میخوام فقط شبها صدای ماشینها قطع بشه اندازه پنجره 140*170 هستش پیشنهادتون چییه تشکر؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه تمامی سطح دیوار و پنجره با خیابان در تماس می باشد و در شب صدا واضحتر است میتوانید نسبت به عایق کاری دیوار توسط عایق های رولی صوتی اقدام نمائید و حتی میتوانید پنجره های دو جداره و یا حتی سه جداره با شیشه های ضخیم تر استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ مهدی

سوال: لوله های فاضلاب طبقه بالا از سقف اطاق خواب ما میگذره که سرو صدای زیادی داره مخصوصا شبها که باعث بیدارشدن ما میشه آیا میشه سقف اطاق رو بدون خرابی عایق کرد یا بایستی گچ سقف کاذب تخریب و بعد رو لوله ها رو عایق کرد ممنون میشم جواب بدین...؟

avatar

پاسخ: اگر لوله سیفون داخل سقف مدفون باشد حتما و باید سقف شکافته شود و محفظه که دارای عایق صوتی شانه تخم مرغی است بر روی لوله فاضلاب قرار گیرد.که باعث می گردد صدای حاصل از صدای عبور آب در لوله فاضلاب پوشش داده شود.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ الیاس

سوال: در طبقه سوم هستم و در بالکن قصد ساخت قفس برای پرنده رو دارم و تقریبا به تعداد ۴۰ پرنده داخلش امکانش هست که صدا به طبقه بالا و پایین با عایق کاری نره؟ با تشکر

avatar

پاسخ: بله - جنابعالی میتوانید با ساخت اتاقک و نصب عایق صوتی رولی و شانه تخم مرغی پوشش مناسبی ایجاد نمائید.

avatar

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ مجید

سوال: به خیر میخواستم ببینم چجوری میتونم صدای زیاد موتور گیربکس 12 ولت کوچک که داخل یک جعبه مکعبی هست رو ازبین ببرم توضیح اینکه قبلا با هرچی که بگین دورش وبستم اما فرقی نکرده؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی رولی و عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه محفظه یا اتاقکی که ایجاد کردید از داخل این نوع صدا را پوشش دهید.عایق ها دارای ضریب جذب صوت-کلاس حریق و پشت چسبدار هستند.

 

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۲۹ محمدی

سوال: ما در طبقه اول یک اپارتمان ساکن هستیم صدای سیفون توالت فرنگی و همچنین حمام رفتن و اب ریختن همسایه بالایی کاملا در پذیرایی ما حس میشه برای این مشکل راه حلی وجود داره؟

avatar

پاسخ: اگر مشکل سیفون زیر سرویس بهداشتی یا حمام را دارید میتوانید بوسیله اتاقک عایق شده بوسیله عایق صوتی شانه تخم مرغی STI را بر روی لوله های سیفون قرار داده.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۱۶ هما

سوال: واحد ما در طبقه اخر آپارتمان است. آسانسور پشت دیوار هال پذیرایی قرار دارد. صدای آسانسور موقع فعالیتش و حرکت در طبقات آزار دهنده است و درداخل هال پذیرایی میاد. چه باید کرد؟ و چقدر تأثیر گذار هست؟ و هزینش چقدره؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی sti که بصورت پشت چسبدار است و نصب بصورت ترکیبی صدای حاصل از دیوار را کاهش دهید. مقداری از این صدا از طریق ریل های متصل به سازه ساختمان و سقف ها عبور میکند.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ مهدی

سوال: همسایه ی طبقه ی پایین ما همیشه از سروصدای بچه های من شاکیه و چندیدن بار باهم دعوا کردیم از چه عایقی باید استفاده کنم؟ و اینکه آیا واقعا این عایق جلوی سروصدا رو میگیره؟ برای ۱۲ متر هزینش چقدر میشه حدودا؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید جهت صدا های کوبه ای از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 بر روی کف و زیر فرش یا موکت استفاده نمائید. جهت قیمت با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس بگیرید.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ موسوی

پاسخ: ببخشید همسایه طبقه بالا سر چند بار تذکر که دادیم سر دویدن بچه هاش با ما سر لج‌افتاده و علنا میگه مشکل دارین میتونین بفروشین برین غیر از تایم خواب مابقیشو دارن میدون اون بالا واقعا صدا آزار دهندست مخصوصا چون پدرشون یاد داده پاتونو بکوبین بدتره.میخواستم ببینم رو کار از سقف پایین پیشنهاد شما چیست چون مطمئنا نمیذارن خودشون از این لایه های صداگیر زیر فرششون.ممنون میشم راهنمایی کنید

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا های ضربه ای و کوبه ای عایق باید به نزدیکترین قسمت کوبه نصب کرد بنابراین از زیر سقف منزلتون فقط میتوانید عایق را برای صداهای هوابردی مثل صدای صحبت کردن-تلوزیون و... استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۰۹ حبیب الهی

سوال: ما یه بالابر توی راه پله منزلمون تعبیه کردیم که موتورش زیر راه پله روی زمینه و موقع بالارفتن بالابر فوق العاده صدا میده.همچنین در همان مکان پمپ و تانک آب هم قرار داره که صدا داره.پیشنهاد شما برای رفع صدای هر دو چیه؟و آیا در شهر اصفهان نمایندگی و مشاور دارید که از نزدیک کارشناسی و راهنمایی کنند؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با این حجم صدای بالا با تعبیه اتاقک یا محفظه و عایقکاری استفاده از عایق صوتی رولی و شانه تخم مرغی STI بصورت همزمان در داخل محفظه این نوع صدا را به شدت کاهش دهید.

برای تهویه اتاقک هم می توانید فن هواکش تعبیه نمائید تا هوای گرم اتاقک در فصل تابستان خارج گردد.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۰۹ مهدی ساعدی

سوال: من در طبقه سوم یک مجتمع 63 واحدی هستم صدای دودکش موتورخانه که از داخل دیوار اتاق خواب رد شده صدای ناهنجاری را ایجاد میکند طوری که امکان استراحت را از ما گرفته و تقریبا در همه جای اتاقها احساس میشه با توجه به اینکه دودکش داخل دیوار از ابتدا عایق بندی هم نشده چطور میشه الان اصلاحات را انجام داد تا صدا قطع بشه ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو روصاف STI که با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر می باشد را با ترکیب عایق های مینرال روی دیوار نصب و استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۰۵ رضالو

سوال: لوله حمام طبقه بالایی قسمتیش از سقف حموم ما معلوم هست و چون مستر هست صدای آب زیاد هست چکار میتونیم بکنیم.؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با ایجاد محفظه و با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی به داخل محفظه و بسمت منبع صدا این نوع صدا را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۰۱ علی

سوال: بهترین پیشنهاد برای استفاده تو در خودرو پیشنهادتون چیه قیمتشم خوب باشه؟

avatar

پاسخ: عایق کاری جهت خودرو برای عایق حرارت-برودت و صوتی عایق رولی با ضخامت 13 میلیمتر میباشد که ابعاد 14*1 دارد و بصورت پشت چسبدار می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۱۲/۰۱ توکلی

سوال: میخواستم قیمت عایق تخم مرغی و ابعاد آن ‌اینکه آیا پشت چسب دار هست یا نه و اینکه امکان پاره شدن یا کنده شدن دارن؟

avatar

پاسخ: ابعاد عایق صوتی شانه تخم مرغی 1*2 متر است و بصورت ساده و پشت چسبدار موجود است دارای کلاس حریق c ضد آب و ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد. در صورت فشار بیش از حد آسیب خواهد دید. جهت قیمت با تلفن های مندرج در سایت شرکت sti حاصل فرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ احمد مقدم

سوال: ما یک چرخ خیاطی راسته دوز داریم که دینام آن خیلی صدا دارد و مشکل آن از بلبرینگ نیست. خواستم بدونم این عایق می تواند صدا را کم کند و بعد از کجا می توانم آن را تهیه کنم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از اتاقک و عایقکاری داخل اتاقک و قرار گرفتن داخل اتاقک به عنوان اتاق کار پوشش مناسبی جهت این نوع صدا داشته باشید.

avatar

۱۳۹۸/۱۱/۱۵ مهدی تهرانی

سوال: همسایه طبقه پایین ما صدای تلویزیون و بچه هاش کاملا آزار دهنده هست،.چجوری میتونم کف واحد خودم رو عایق کنم. کف خونه سرامیک هست.ایا باید کار بنایی انجام داد یا خیر؟

avatar

پاسخ: بله برای اجرای عایق کاری در این مرحله کفسازی جمع آوری می گردد و عایق کاری انجام میشود. هر چقدر هم ضخامت عایق کاری زیاد گردد کیفیت و پوشش دهی مناسبی خواهد داشت.

avatar

۱۳۹۸/۱۱/۱۵ محمد

سوال: صدای غرش موتور خانه شوفاژ از لوله دودکشی که از داخل داکت عبور کرده بداخل واحد مسکونی وارد میشه. آیا راهی هست بدون تخریب بشود مثلا" داخل موتور خانه یا لوله دوکش داخل موتور خانه را عایق کرد که صدا کاهش یابد؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید دیواری که لوله از پشت آن عبور کرده است را عایق نمائید در صورتی که نیاز به تخریب نباشد. استفاده همزمان از عایق رولی و عایق مینرال بر روی دیوار مربوطه و سپس نصب دیوار پوش.

avatar

۱۳۹۸/۱۱/۰۵ طالبی

سوال: لوله فاضلاب طبقه بالایی از داخل دیوار پذیرایی ما رد میشه و خیلی آزاردهنده است چاره ای دارد؟

avatar

پاسخ: اگر لوله توی همین وضعیت مشخص است میتوان با استفاده از عایق های صوتی sti پوشش را ایجاد نمود اما اگر کامل توی دیوار است باید دیوار شکافته شود دور لوله از زیر سقف تا انتها عایق کاری صورت بپذیرد.

avatar

۱۳۹۸/۱۱/۰۵ مجتبی خوشرو

سوال: سوال بنده این است که اگر عایق صوتی دو رو صاف را در دیوار مشترک پذیرایی و اتاق خواب بچسبانیم آیا روی این عایق صوتی الاستومری دو رو صاف کاغذ دیواری محکم می چسبد؟ و اینکه اگر زمانی بخواهیم کاغذ دیواری را که به أین عایق ها چسبانده ایم را عوض کنیم به این عایق ها آسیبی میرسد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی بعداز اجرای عایق کاری بهتر و الویت این است که با استفاده از دیوارپوش سطح مورد نظر را بپوشانید سپس کاغذ دیواری را اجرا کنید.

avatar

۱۳۹۸/۱۱/۰۴ علی

سوال: من توی آپارتمان زندگی میکنم و طبقه ی بالا مون خیلی سر و صدا دارن(اتاق بالای اتاقم سرامیک هست و مدام روش راه میرن و لوازم جابجا میکنن و صدای دلخراش مثل بلندگو چند برابر میشه) حالا سوالم اینه که محصولات شما به درد من میخوره که مثلا یک اتاقک مکعبی باهاش درست کنم و برم داخلش برای درس خوندن؟ اگر که میشه، آیا صدا رو به طور کامل میگیره؟ و محصولاتی دارین که نور بیرون از خودش عبور کنه؟ ممنونم

avatar

پاسخ: بله امکان ساخت اتاقکی که کاملا عایق باشه امکان پذیر می باشد.با استفاده از عایق های رولی sti با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی اتاقک می تواند پوشش مناسبی را ایجاد نماید. میتوان اتاقک  دارای پنجره باشد تا نور و تهویه صورت پذیرد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ابراهيم باروتي

سوال: براي كم كردن صداي پكيج از عايق ميشه استفاده كرد نمايندگي فروش اصفهان داريد؟

avatar

پاسخ: برای کاهش صدای حاصل کارکرد دستگاه های پکیج می توانید از عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار sti استفاده نمائید که دارای جذب صوت بسیار بالا و دارای کلاس حریق می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ وجیهه سلطانی

سوال: ما تازه به یک ساختمان ۱۴ واحدی نقل مکان کردیم.این ساختمان جزء یک مجتمع بزرگ است.متاسفانه در شب دوم متوجه سروصدای زیاد داخل ساختمان شدیم به حدی که نمیتوانیم در اتاق خواب بخوابیم.این صدا مربوط به موتورخانه این مجتمعه که ۹ پمپ آب داره.لطفا راهنمایی کنید چه کنیم که این صدا کم یا از بین بره؟

avatar

پاسخ: با توجه به مشکل جنابعالی می بایست دستگاه های داخل موتورخانه عایق کاری گردد بصورتی که محفظه یا اتاقک ایجاد گردد و از داخل عایق صوتی شانه تخم مرغی نصب گردد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ حامد

سوال: دیوار اتاق خواب ما به دلیل انقباض و انبساط لوله های داخلی شوفاژ تق تق صدا میکنه آیا با عایق میشه صدارو از بین برد؟

avatar

پاسخ: متاسفانه به دلیل اینکه لوله های فولادی و قدیمی کار گذاشته شده است نمی توان بوسیله عایق کاری این موضوع را حل کرد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ معصومه بهرامی

سوال: سلام من یه پسر دو ساله دارم که خیلی بدوبدو میکنه و همسایه طبقه پایین خیلی شاکیه با توجه به این که مستاجرم و امکان جابجایی هست از چه عایقی استفاده کنم که اول قابل جابجایی باشه و دو اینکه کف خونه زشت نشه و ضد آب و حریق باشه؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی که با ضخامت 2و2.5 سانت است و بصورت چسبدار و غیر چسبدار موجود است بر روی کف منزل پهن کرده و بر روی عایق فرش یا موکت استفاده نمائید.

عایق های رولی sti دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ سید مصطفی حسینی

سوال: بنده طبقه همکف میشینم لوله فاضلاب اشپزخانه طبقه بالا از سقف اشپزخانه من اومده بیرون وهر وقت اونا اب میریزند صداش مستقیم تو خونه ماست وخیلی ازار دهندست چون سیفون طبقه بالا از سقف اشپزخانه ما قابل رویته بعد خمش دادند بردند تو دیوار ولی صدا از همین قسمتی که دیده میشه شنیده میشه چیکار کنم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از باکس یا اتاقکی بر روی سیفون فاضلاب و مسیر لوله آب در زیر سقف و عایق کاری داخل اتاقک با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی و عایق های رولی STI این نوع صداها را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ایرج جوانمرد

سوال: خسته نباشین برا کابین تراکتور چه نوع عایق رو پیشنهاد میکنید روش خرید وروش نصبشم توضیح بدین ؟

avatar

پاسخ: برای کابین استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بسیار بالا و پشت چسبدار و دارای کلاس حریق می باشد. جهت خرید با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۰۵ کوروش

سوال: شرکت ما جدیدا یک پکیج تصفیه فاضلاب با دبی ورودی 200 مترمکعب در روز نزدیک یک منطقه مسکونی نصب و راه اندازی کرده ولی در همین شروع کار،ساکنین و همسایگان از سروصدای زیاد این پکیج شاکی هستند(عمده صدا مربوط به هوادهی ها-بلوور-هست)شما چه پیشنهادی برای حل این مشکل برای ما پیشنهاد میکنید؟(ابعاد پکیج 1.5 در 2 در 3 متر میباشد)لطفا درباره نحوه نصب و هزینه آن نیز اطلاعاتی به ما بدهید.

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با تعبیه یک اتاقک و عایق کاری داخل بدنه اتاقک این نوع صدا را پوشش دهید- با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI که دارای ضریب جذب صوت بسیار بالایی هستند و عایق صنعتی محسوب می گردد استفاده نمائید.

جهت استعلام از قیمت تماس بگیرید.

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۰۴ Afsane

سوال: همسایه طبقه بالا هر روز برای ساعت ۴ و ۵ صبح موبایل را روی ویبره میگذارد تا بیدار شود و چند بار قطع و وصل می‌کند تا وقتی بیدار شود صدایی بسیار ازار دهنده و روی اعصاب است و با صحبت هم حل نشده راه حل خوب و قطعی دارد یا اینکه بفروشیم و ترک کنیم. لطفا هزینه را هم اعلام بفرمایید. ؟

avatar

پاسخ: با توجه به گفته های جنابعالی اگر مشکل شما بحث صدای لرزش باشد و ویبره گوشی به سمت پائین انتقال پیدا کند ایشان میتواند با استفاده از تکه ای عایق یا ابر زیر گوشی این مشکل را حل نماید.!

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۰۳ علی

سوال: بنده برای اتاق خواب خودم میخواستم عایقی نصب بفرمایید که هیچ صدایی به اتاق فرزندانم و پذیرایی نرود.بهترین عایق چیست؟ هزینه صفر تا صدش چقدر هست؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی STI بصورت ترکیبی بر روی دیوار مشترک و استفاده از دیوارپوش گچی تمامی صدا های عرف رو از بین ببرید. جهت استعلام از قیمت و بازدید با دفتر مرکزی شرکت تماس بگیرید.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۵ محمود

سوال: من یه خونه خریدم که تو نما پنجره یسره هست که با واحدهای دیگه مشترکه و محل اتصال سقف و کف به پنجره 5 سانت فاصله داره که باعث میشه صدای همسایه از پایین به بالا منتقل بشه برای رفع این مشکل چه کنم؟

avatar

پاسخ: با توجه به مشکل جنابعالی به نظر می رسه مشکل از بی کیفیت بودن پنجره های شما می باشد که نسبت به اصلاح اقدام نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۴ مسعود

سوال: پكيج داخل اشپزخونه هست و صداي فن ازاردهنده هست طريق نصب عايق صوتي رو محبت كنيد بگوييد و همچنين آيا زياني براي پكيج ندارد اگر روي سطحش نصب بشه؟وعايق چندسانتي خوبه؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI پشت چسبدار بر رویجداره داخلی کابینت تعبیه شده برای پکیج میتواند صدا را برای شما کاهش چشمگیر دهد.

عایق ها دارای ضریب جذب صوت بسیار بالا می باشد. و دارای کلاس حریق می باشد.و مشکلی برای دستگاه مورد نظر نخواهد داشت.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ محسن بت شکن

سوال: یک پارکینگ با درب فلزی 4ونیم در 2 متری و در مجاورت یک خیابان عریض دارم که بصورت کلاس درسی میخواهم استفاده کنم ولی صدای زیادی از تردد حودروها در خیابان و عابرین در پیاده رو بگوش میرسد چگونه میتوان این درب را عایق صوتی نمود / با تشکر از لطف شما و راهنمایی هایتان؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با ایجاد یک دیوار بر روی درب پارکینگ و عایق کاری در داخل دیوار پوشش مناسبی جهت ایزوله صدا ایجاد کنید. با استفاده از عایق صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمترSTI و عایق مینرال پوشش مناسب ایجاد خواهد شد.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ محمد مهدی خانی

سوال: عایق تخم مرغی در کاهش صدای پمپ آب ساختمان چقدر اثر گذار است؟ غرب تهران فروشگاه یا نمایندگی دارید؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه عایق صوتی شانه تخم مرغی از جنس الاستومریک می باشد و دارای ضریب جذب بسیار بالایی می باشد (nrc 0.4)  تا 30 الی 35 دسیبل میتواند پوشش ایجاد نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۹/۰۴ علی

سوال: ببخشید که این سوال رو میپرسم ولی فکر میکنم خجالت رو باید کنار گذاشت و میدونم مشکل خیلی از آپارتمان های امروزی هست. متاسفانه به دلیل نزدیکی سرویس بهداشتی به سالن متاسفانه صدای باد فتق در توالت باعث خجالت مهمان ها می شود. برای این نوع صدا شما در قسمت های دیگر توصیه به استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی کردید و در این جا پیشنهاد به استفاده از عایق های صوتی رولی و مینرال بصورت ترکیب شده و دوبل کردید. راه حل نهایی و کارآمد چیست؟ تشکر

avatar

پاسخ: جهت پوشش این گونه صدا ها در سرویس بهداشتی از دو طریق صدا انتقال پیدا میکند.

1. درب سرویس: می توانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی بر سطح درب از داخل اجرا و فاصله درب و چارچوب را هم با استفاده از درزگیر ایزوله کنید.(توجه داشته باشید عایق های صوتی توان مشخص شده ای دارند و نباید انتظار پوشش تمامی صدا ها را داشت.)

2. عایق کاری دیوار های مشترک بین سرویس و پذیرایی: این نوع عایق کاری از داخل پذیرایی و بیرون از سرویس بهداشتی صورت میپذیرد. که عایق صوتی رولی و مینرال بصورت همزمان بر روی دیوار اجرا میگردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ masoud

سوال: در یک حیاط که فروش گلدان انجام میشود و محیطی ارام است میخواهم که یک کارگاه 30 متری برای نجاری درست کنم . دیوار ها به چه صورت ساخته شود که صدا بیرون نرود . به چه صورت میتوانم در هزینه ه صرفه جویی کنم ؟

avatar

پاسخ:جنابعالی میتوانید موقع ساخت دیوار های اتاق بصورت دوجداره اجرا کنید و داخل جداره ها از عایق های رولی دو رو صاف استفاده نمائید همین کار را هم برای سقف میتوانید در نظر بگیرید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۹ سامان

سوال: این عایق ها هوا ازشون رد میشه ؟؟ برای ماینر میتوام یک دیوارو با این شکل درست کنم که هم عایق صدا باشه هم هوا برای تنفس ماینر ها باشه یعنی پشت عایق بازه و هیچ‌ سطحی نیست؟

avatar

پاسخ: عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI به دلیل جذب صوت بسیار بالا و با کیفیت جز عایق های سلول بسته می باشد بنابراین عبور هوا وجود ندارد ولی به علت ضریب انتقال هوا بسیار خوب هوای دمیده شده به دستگاه ها را حفظ و مانع از هدر رفت سرمایش می گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۷ احسان

سوال: واحد من در طبقه اول یک پاساژ هست و این پاساژ در خیابان اصلی و پر ترافیک (صدای بوق ماشین و موتور، صدای رهگذرها..) واقع هستش، من قصد دارم فیلم آموزشی پر کنم بنابراین به یک محیط بدون صدا نیاز دارم، با توجه به نکات زیر چطور می تونید کمکم کنید. 1- چون واحد من رهن هستش می خوام بعد از اتمام کارم تمام وسایل عایق کاری رو بدون خسارت جدی از روی دیوار در بیارم.(امکان چسباندن با میخ دارد؟) 2- از چه ضخامتی باید استفاده کنم؟ 3-در حال حاضر نمی توانم از اتاقک آکوستیک (بدلیل گران بودن) استفاده کنم.

avatar

پاسخ: جنابعالی بهتر است با ایجاد یک اتاقک کوچک و عایق کاری از داخل این اتاقک ایزوله مناسب جهت صدا را ایجاد نمائید. تا در هزینه و در خسارتهای بعدی جلوگیری صورت گیرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ شادی

سوال: میشه خواهش کنم لطفا راهنمایی کنیم من کنکوری ام و خونمون رفت و امد زیاده و سر و صدا هست و من نمیتونم درس بخونم . من ی اتاق دوازده متری دارم که قطر دیوار ها زیاد هست ولی پنجره شیشه ای و در داره . چجوری باید عایق صداش کرد با چه وسیله صدا داخل اتاق نیاد ؟ ایا دیوار ها هم باید عایق شن ؟ چقدر هزینه میبره لطفا جواب بدید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست تمامی دیوار های مشترک که انتقال صدا دارند را عایق نمائید. با استفاده از یک لایه عایق صوتی دو رو صاف با ضخامت 2.5 سانتی متر و عایق مینرال می توانید پوشش مناسبی ایجاد نمائید.

درب اتاق هم بوسیله عایق صوتی شانه تخم مرغی STI و یا چرم کوبی ایزوله کنید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ علی

سوال: من یک بالای مغازه بیکاره دارم که میخوام توش فعالیت های موسیقی کار کنم چیکارکنم ضد صدا و آکوستیک بشه و ۸۵%صدا بیرون نره اگر چیزی هس شماره نماس بزارین سفارش بدیم قیمتش چجور هستش؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های رولی و عایق های مینرال و عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت همزمان بر روی دیوار ها استفاده نمائید.

برای استعلام از قیمت ها با تلفن های مندرج در سایت شرکت استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ علی

سوال: پشت دیوار اتاقم موتور خونه هست صداش هم از دیوار هم از لوله بخاری میاد تو اتاق چه طور میشه اتاق رو عایق کرد بدون عایق کردن موتور خونه؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری دیوار هایی که با موتورخانه در ارتباط هستند بهتر است در مرحله اول دستگاه های موجود در موتور خانه عایق نصب گرددبطور مثال پمپ آب را بوسیله اتاقک و نصب عایق صوتی شانه تخم مرغی عایق نمود.

مرحله دوم عایق کاری دیوار مشترک مابین است که با استفاده از عایق های رولی که یک طرف بصورت چسبدار می باشد و عایق های مینرال بصورت ترکیبی بر روی دیواره قرار داد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ علی

سوال: در ورودی خانه در یک اپارتمان یه در یک و نیم لنگست با یک کتیبه شیشه ای بالاش ، که به علت درزهای فراوون صدا و سرما به شدت از بیرون به داخل میاد و بالعکس ! اول میخواستم با عایقهای شما ببینم میشه کاری براش کرد و دوم اینکه خودتون اجرا هم میکنید ؟

avatar

پاسخ: در عایق کاری درب های ورودی دو راه حل وجود دارد.1- استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بسیار با کیفیت2- استفاده از لمسه کاری یا چرم کوبی بر روی دربها. در هر دو مرحله دوستان نصاب وجود دارند.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۰ رضا

سلام. برای اتاقم نیاز به عایق داشتم تا صدا به اتاق های مجاور انتقال پیدا نکنه. اتاق 6 در 4 هست و شامل کمد، همینطور به در هم میبایست عایق بزنم اما سقف و کف نیازی ندارم. سوال اول اینکه بنده اتاقم 2 نبش هست و 2 طرف اش مجاورت با هوای بیرون ساختمان داره، پس فکر کنم برای عدم انتقال صدا به داخل خانه دیگه نیازی نیست که در 2 ضلعی که با بیرون از خانه مجاورت داره عایق بزنم؟ به گمانم فقط کافیه 2 ضلع مجاور خانه را عایق کنم؟ که شامل دیوار و در و کمد میشه. - مسئله بعدی اینه که به علت مستاجر بودن و کاهش هزینه نمیخوام از عایق هایی استفاده کنم که زیبایی نداشته باشه و نیاز به گچ و پوشش بیرونی داشته باشه. از طرفی کار بنده در اتاقم هست و بصورت دائم توسط PC با همکاران درحال صحبت کردن هستم و اکثرا با صدای بلند صحبت میکنم. قصدم این هست که کوچکترین صدایی مزاحم افراد خانواده نشود و به بیرون منتقل نگردد. پس سوال دومم این هست که با وجود این موارد چه عایقی را پیشنهاد میکنید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست از عایق های رولی با ضخامت 2 یا 2.5 سانتی متر استفاده نمائید. نکته قابل تامل بعداز اجرای نصب عایق است که می بایست از دیوار پوش استفاده نمائید. عایق ها فقط نقش پوشش صدا را ایجاد می نمایند و ظاهر خاصی ندارند.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۹ امیرحسین

سوال: من یه کارگاه ماینر قراره راه اندازی کنم که در منطقه مسکونی قرار داره که صدایی بسیار زیاد داره و ماینر ها شبانه روزی روشن هستن هردستگاهی تقریبا۷۰ دسی بل صدا تولید میکنه تقریبا ۲۰ دستگاه قراره در کارگاه قرار بگیره میخوام عایقی بهم معرفی کنید که هیچ صدایی از کارگاه بیرون نره که همسایه ها را ازار بده.راهنمایی کنید.؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی sti با ضخامت  19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار ها و ترکیب با عایق های مینرال و در انتهای کار با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی sti این حجم از صدا را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۶ پدرام

سوال: میخواستم سوال بپرسم که با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی و استفاده از اون داخل باکسی ک دستگاهی حدود 160 دسی بل صدا تولید میکنه.. چقدر از صدا را حداکثر میشه مهار کرد از چ متریالی با چ زخامتی استفاده بایید کرد؟

avatar

سوال: عایق های صوتی شانه تخم مرغی sti بالاترین کیفیت در کشور را داراست و دارای ضریب جذب صوت nrc0.4   می باشدکه در نوع خودش بی نظیر است.

برای این نوع از کار جنابعالی با استفاده از عایق های رولی در مرحله اول و عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی عایق اول میتواند توان خوبی از پوشش صدا را ایجاد نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۵ سعید

سوال: پکیج در داخل ساختمان نصب شده و هر بار روشن و خاموش شدنش تولید صدا میکنه .آیا عایق صوتی شما قابلیت خنثی کردن صدای فن پکیج در هربار روشن و خاموش شدن رو داره؟ایا سطح شش وجهی عایق شانه تخم مرغی بر روی سطح صاف پکیج جهت نصب قابلیت اجرایی داره ؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای ضریب جذب صوت و کلاس حریق استفاده نمائید.این عایق از نوع پشت چسبدار میباشد و میبایست طرف شانه تخم مرغی بصورت منبع صدا نصب گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۴ فراهاني

سوال: ما طبقه اول هستيم سقف پلي كربنات براي پاسيو زديم صداي باران آزار دهده هست آيا عايقي براي رفع اين مشكل وجود دارد ؟هزينه چطو ر است؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی با استفاده از عایق های رولی با روکش آلومینیوم 170 میکرون بر روی سقف میتوانید این نوع صدا را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۸/۰۳ دریا

سوال: ما خونه نوسازی خریدیم.که متاسفانه دستشویی ان عایق صدا نشده. یکی از دیوارها با اتاق خواب متصله و گچیه.و یکی دیگر به حمام. از در و دیوارهای ان صدای اب و دستشویی میاد .واقعا تصمیم به فروش گرفتیم. اگه راهی هست لطفا راهنمایی بفرمایید؟

avatar

پاسخ: برای این نوع صدا ها می بایست از پشت دیوار حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از عایق های صوتی رولی و مینرال بصورت ترکیب شده و دوبل این صدا را پوشش دهید و در آخر با استفاده از دیوارپوش مثل پنل های گچی جهت زیبایی بر روی دیوار عایق شده اقدام نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ فرشاد

سوال: وقتی ک بارون میاد صدای برخورد بارون ب کانال کولر ،ب داخل واحدمون میاد راهی برای جلوگیری هستش؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی الاستومریک sti با روکش آلومینیوم مسلح نخدار بر روی کانال های هوا استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۷ محمد مهدی

سوال: من در منطقه سردسیر سقف شیروانی دارم که در قسمت ساختمان با رابیتس و گچ سفید صاف شده و حرارت زیادی از سقف به بیرون پرت میشه عایق شما برای اینمورد کاربردی داره و از زیر به سقف گچی میتونه بچسبه؟ و قیمت هر متر مربع ان چقدر میباشد ؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید از عایق های حرارتی و برودتی الاستومریک STI با ضخامت های مختلف استفاده نمائید. این نوع از عایق ها دارای کلاس حریق و ضریب انتقال حرارت می باشد.

جهت قیمت با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۱ پگاه

سوال: من در طبقه اول یک ساختمون 6 طبقه زندگی میکنم و پنجره اتاق خواب و آشپزخونه بعضی از واحدها تشکیل یک دالان یا تونل دادن به طوریکه کوچکترین صدا(حتی صدای سرخ کردن روغن )داخلش میپیچه. برای کاهش این صدا کاری میشه کرد؟ آیا میشه ارسال صدای خودمون و دریافت صدای همسایه ها کاهش داد؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا بصورت تکرار باعث آزار جنابعالی میگردد جنابعالی می بایست با استفاده از عایق هایی نظیر صوتی شانه تخم مرغی توی بعضی از فضا ها استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۰ لیلا والا

سوال:  خانه ی قدیمی مستاجر و ساکنیم شبها صدای موتور خانه در زیززمین بشدت نویزهای آزار دهنده ای دارد و باعث ناراحتی شده .بدنبال راهکاری برای جلوگیری از انتشاره این صدا و خواب راحت هستیم . چکار میتونیم انجام بدیم تا راحت بشیم . ممنونم لطفا به ایمیل بفرستین یا شماره ی تمای بزارید تماس بگیرم و مشاوره بدهید . با سپاس فراوان؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری موتورخانه ها در مرحله ی اول دستگاههای موجود در موتورخانه را عایق می نمایند بصورتی که با ایجاد محفظه یا اتاقک صداها را پوشش میدهیم.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۹ علی گلشکن

سوال: همسایه ما از صدای موتور خونه استخر مون ناراحته ایا میشه از محصول شما استفاده کنیم و مطمین باشیم صدارو کم میکنه؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر و عایق های الیاف دار بصورت ترکیبی بر روی دیوار ها و سطوحی که صدا عبور میکند استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۴ پوریا

سوال:ببخشید برای اتاق گیمینگ هم کاربرد داره که صدای داخل اتاق به بیرون نره؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی sti استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۴ علی

سلام .. بنده به تازگی خانه ای اجاره کردم که در خیابان اصلی هست و با اینکه پنجره ها دوجداره هستن ولی باز صدای اتومبیل ها و رفت و‌امدها به راحتی وارد خانه میشه و‌این خیلی باعث اذیت و‌ازار میشه .. میخواستم ببینم راهی هست منو راهنمایی کنید چون واقعا خیلی سخت شده تحمل این همه صدا

avatar

پاسخ:با توجه به اینکه شما مستاجر هستید تنها راه ممکن استفاده دیوار کاذب میباشد بصورتی که دیواری مجزا بر روی دیوار اصلی اجرا گردد و عایق بر روی آن دیوار بصورت لایه لایه اجرا گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۳ سوال

سوال: برای قفس پرنده برای طوطی سانان میشه از این عایق صدا استفاده کرد؟ در پشت بام منزل.؟

avatar

پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی از داخل به سمت منبع صدا استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۲ بابک

سوال: تواتاقم چندجفت عروس هلندی دارم که صبح صدای زیادی دارن برای اتاق کناری که فاصلشون اندازه عرض دره میشه از این عایق ها استفاده کن بینشون؟اگه اره چجوری و قیمتش متری چنده؟

avatar

پاسخ: جنابعالب با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیواره و استفاده از عایق مینرال بر روی عایق اول و دیوارپوش میتوانید صدا را به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۸/۰۷/۰۲ محمد هادی

سوال: من یه قفس دارم می خوام اون رو عایق بندی کنم چون خروس من خیلی سر و صدا می کنه همسایه ها شاکی میشن برای عایق کامل شدن لازمه کل قفس رو عایق بندی کنم یا فقط قسمتی رو؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی روی بدنه قفس از داخل میتوانید این پوشش را ایجاد نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۹ Armin izadkhah

سوال: من برای اتاقم میخوام چون درام آکوستیک دارم راه کارتون چیه؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های رولی و عایق مینرال بر روی دیوار و در مرحله سوم عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی دیوار اجرا گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۸ محمد شعبانی

سوال:  صدای پمپ پکیج دیواری تو کل منزل میپیچه، تعمیرکار هم میگه پمپ سالمه ولی برای ما آزار دهنده است، برای عایق بندی صدا چکار میتونیم بکنیم؟!

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای ضریب جذب بسیار بالایی است و دارای کلاس حریق است میتوانید این نوع صدا را کاهش دهید.با استفاده از این نوع عایق بر روی بدنه اتاقک دستگاه صدا کاهش پیدا میکند.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ وحید

سوال: من در طبقه اول هستم و همسایه های بالای سر هنگام استفاده از حمام مزاحمت بسیاری را رد مسیر فاضلاب برای اتاق خواب ایجاد می کنند اب فاضلاب صدای مزاحم ایجاد می کند مسیر حمام در کنار اتاق خواب است و لوله های فاضلاب به علت مشترک بودن صدا ایجاد می کنند لوله ها در پشت دیوار حمام هست؟

avatar

پاسخ: با استفاده از اتاقک و عایق کاری صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک از داخل می توانید صدای این نوع لوله ها که از زیر سقف عبور کرده است را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ امید علیمددی

سوال: یه سقف شیروانی هست میخوام صدای دریل و سنگ فرز به بیرون نره واسه همسایه ها آزاری داشته باشه تو حیاط شما راهکارتون چی هست دیوارها اجر و سیمان سفید شده فقط مشکلم سقفه؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده ازسقف کادب و عایق صوتی داخل این سقف صدا را تا حد امکان کاهش دهید.

با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی و عایق مینرال می توانید این کار را انجام دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۱ مجتبی محبیان

سوال: بنده قاری قران هستم وآپارتمان محل سکونت اینجانب در طبقه چهارم یک واحد مسکونی می باشد تمرینات روزانه من که باید با صدای اوج و بالا انجام بگیرد موجب آزار همسایگان می شود آیا می توان یک اتاقک یک متر در یک متر عایق شده برای تمریناتم تعبیه کرد یا خیر؟

avatar

پاسخ: بله قطعا امکان پذیر می باشد ایجاد اتاقکی که داخل دیواره های آنها عایق کار شده است می تواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۱ مهدیزاده

سوال: برای عایق کردن یه منزل که حسینیه شده و صدا بیرون میره ازچه محصولی میشه استفاده کرد طوری که فقط عایق صداباشه ومحیط گرم نشه ونصبش راحت باشه وبادوام باشه.قیمت و نحوه خرید ومدت زمانی که به دستمون میرسه رو هم بفرمایید.احتیاج هست کسی برای نصب بیاد یاخودمون میتونیم؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری این نوع فضا ها که قدرت و سرعت صدای بالایی وجود دارد استفاده از عایق های چند لایه بر روی دیواره ها الزامی است.

استفاده از عایق های رولی و عایق های مینرال بصورت لایه لایه و در آخر دیوارپوشبر روی عایق ها.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۰۷ فروزان

سوال: درمجتمع طبقه چهارم ساکن هستم فرش بافم هنگام کوبیدن دفه صدا به طبقه پایین میره زیر پایه های دارفیبر گذاشتم..اگه امکان داره راهنمایی کنید ممنون

avatar

پاسخ: اصولا در صداهای کوبه ای صدا از طریق سازه ساختمان منتقل میگردد بنابراین جنابعالی می بایست عایق رو به نزدیک ترین محل کوبش برسانید استفاده از عایق های صوتی sti دو رو صاف میتواند به جنابعالی کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۰۵ انوشا

سوال: در آپارتمان ما یکی از اتاق خوابها مجاور حمام است که در زمان استفاده همسایه ها از سرویس بهداشتی داخل حمام و خود حمام صدای آب خیلی اذیت کننده است، چطور میشه برای رفع این صدا اقدام کرد؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست دیوار مشترکی که با همسایه دارید را با استفاده از عایق صوتی رولی دو رو صاف بر روی دیوار اجرا نمائید و با استفاده از عایق های مینرال پوشش صدا را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ علی

سوال: اسپیکر کوچکی (کوچکتر از یک لیوان) را عایق بندی کنم به طوری صوت فقط از طرف دیافراگم خارج شود. با فوم و یونولیت نتیجه نگرفتم. لطفا راهنمایی فرمایید. در واقع باید صوت تک جهته از اسپیکر بگیریم.

avatar

پاسخ: با استفاده از باکس و عایق صوتی شانه تخم مرغی میتوانید صدا را به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۶/۰۲ س جعفری

سوال: در حیاط خلوت آپارتمان ما سقف کاذب از جنس پلی گربنات است که هنگام باران سرو صدای زیادی ایجاد میکند و همسایه ها شکایت دارند. عایق صوتی برای روی سقف که هم خیلی تاریکی ایجاد نکند و هم اینکه نسوز باشد که یوقت ته سیگار رویش آتش نگیرد و صدای برخورد باران را هم کم کند چه پیشنهاد میدهید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و اجرای آلومینیوم مسلح نخدار بر روی سطح عایق جهت محافظت مشکل خودتان را حل بنمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ منفرد

سوال: میخواستم بدونم تفاوت عایق پشم سنگ و عایق های شما چیست؟

avatar

عایق های رولی دارای ساختاری سلول بسته و جهت صداهایی با سرعت بالا استفاده میشود و بدون نیاز به زیرسازی بر روی سطوح بوسله چسب اجرا میگردد. عمر مفید بالا کلاس حریق و ضد آب می باشد و تا 35 دسبل کاهش صوت را ایجاد می نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ یوسف

سوال: میخواستم صداهایی که از هال خونه و اتاق بقلی وارد اتاقم میشه رو جلوگیری کنم ، اتاق من یه ساختار قدیمی داره و ۳ تا در میخوره چطوری میتونم درهارو عایق بندی کنم که صدا وارد اتاقم نشه؟؟؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با عایق کاری بوسیله عایق صوتی شانه تخم مرغی و یا لمسه کاری درب ها مشکلات را بر طرف نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۱۲ فرهاد

سوال: من میخواستم کارگاه نجاریمو که نزدیک به یک واحد مسکونی ویلایی هست رو عایق صدا کنم. از چه چیزهایی باید استفاده کرد تا صداهای مهیب دستگاه های نجاری به کمترین حالت ممکن به بیرون درزکنه.؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست تمامی سطوح دیوار و سقف را با استفاده ار عایق های رولی بصورت ترکیبی بر روی سطوح مورد نظر قرار دهید.

با استفاده از عایق های رولی STI با ضخامت حداقل 25 میلیمتر و ترکیب چند لایه با عایق های مینرال میتواند به جنابعالی کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۱۰ سجاد

سوال: من یه ماینر دارم که حدود 80db صدا داره که هوای گرمی که از خروجی بیرون میزنه اندازه یه بخاری هست . بنابراین این گرما رو با استفاده استفاده از لوله فنری به جای لوله بخاری وصل کردم ولی خیلی صدا از لوله بیرون میره یعنی اگر ماینر رو درون باکس شانه تخم مرغی قرار بدم باز صدا از لوله بیرون میره که برای همسایه ها ازار دهنده هست 1 . ایا میشه راهی برای صدایی که از لوله خارج میشه کاری کرد اگر راهی هست یکم توضیه برای ساخت هم بدید ممنون 2 . اگر بخواهیم برای ماینر باکس درست کنیم مسلما باید راهی برای هوای خنک به باکس گذاشت ایا صدا از این ورودی خارج نمیشه.؟ سپاس

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از لوله های فلکسیبل عایق دار تا حدی از شدت صوت جهت عبور هوای گرم استفاده نمائید.

جهت سایلنت کردن ماینر با استفاده از باکس و عایق های صوتی رولی و صوتی شانه تخم مرغی در بدنه باکس این مشکل را حل نمائید.

عایق های صوتی STI  علاوه بر پوشش صدا ها عایق حرارتی و برودتی نیز می باشد که برودت ایجاد شده را حفظ می نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ناصرمالکی

سوال: ما یک موتورموتورخونه داریم زیر برج که دوتا برج نوزده طبقه راسرویس میده دائما دوتا چیلر دویست تن و شش دستگاه پمپ آب توی مدارهستند صدای آنها طبقات همکف و اول رابسیارآزارمیده چگونه میتوان این معضل راباعایق کای صوتی حل کرد و شما چه کمکی میتوانید بما بکنید؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایق های صوتی شانه تخم مرغی و ایجاد اتاقک و اجرای عایق کاری در بدنه اتاقک می توانید این گونه صدا ها را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ امین

سوال: ما در طبقه همکف سکونت داریم و موتور پمپ آب زیر پله ها داخل اتاقک و درب می باشد ولی صدای روشن شدنش خیلی اذیت کننده ست.لطفا راهنمایی کنید از چ راهی برای کم شدن صدا استفاده کنیم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از اتاقک و نصب عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنع اتاقک ترجیحا چوبی به سمت منبع صدا می تواند صدای موجود را به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ احسان

سوال: سیستم گرمایش و سرمایش در منزل هواساز هست و در اتاقکی چوبی در کنار اشپزخانه قرار دارد. چگونه میتوانم صدای این اتاقک را به حداقل برسانم؟

avatar

پاسخ: اگر صدای ساطع شده از درب چوبی اشاره شده باشده میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی با ضریب nrc 0.4 میتوانید صدا را کاهش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ پيمان ملكي

 سوال: موتورخانه استخر طبقه دوم خانه ويلايي دوبلكس ما در هنگام روشن بودن موجب آزردگي خاطر همسايه است لذا جهت عايق نمودن كف و ديوار مرتبط از جنابعالي كمك ميخواهم.ضمنا اگر شماره تماسي محبت نماييد عكس و فيلم مربوط به آن را براي راهنمايي بهتر برايتان واتس اپ كنم؟

avatar

پاسخ: اصولا برای عایق کاری موتورخانه هایی که راه اندازی شده است خود دستگاهها عایق می شود و جهت جلوگیری از عبور صدا منبع صوت مثل پمپ های آب و .... را عایق کاری می نمائیم. با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک تعبیه شده بر روی دستگاهها میتوانید پوشش مناسبی ایجاد نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ امیر

سوال:6  تا ماینر دارم که هر کدوم 76 دسیبل آلودگی صوتی دارن و دیوار اتاق همون دیوار کوچه هست و به خاطر گردش هوا باید پنجره باز باشه ، صدا خیلی بیرون میره اگه 70 درصد صدا کمتر بشه عالیه . برام مورد من چی پیشنهاد میکنید که صدا رو کاهش بده و هزینشم مقبول باشه ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با عایق کاری و با استفاده از عایق های رولی و صوتی STI  توان صدا ها را کاهش دهید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ آزاده

سوال: ما براي ماينرهامون جعبه درست كرديم و حالا ميخوايم داخل جعبه ها رو عايق صوتي بچسبونيم تا صدا به بيرون انتقال پيدا نكنه ... صداي ماينرها حدودا ٨٢ دسيبل هست با توجه به اينكه دماي ماينرها بالاست ، استفاده از فوم هاي شانه تخم مرغي رو پيشنهاد مي كنيد ؟ خطر اشتعال نيست ؟

avatar

جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار که دارای ضریب جذب صوت بسیار بالا می باشد استفاده نمائید.

عایق های صوتی sti دارای کلاس حریق و ضریب انتفال حرارت می باشد بنابراین علاوه بر اینکه خطر آتش سوزی را از بین میبرد میتواند برودت ایجاد شده جهت خنک کردن دستگاه های شما را حفظ نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ Saeed

سوال: این پنل ها 230تا250 دسیبل هم جواب میده؟

avatar

پاسخ: عایق های صوتی توان مشخص شده ای دارند و طابق قوانین در فیزیک، دانسیته و ضخامت نقش  تعیین کننده ای دارند. بنابراین برای این توان بسیار بالا باید از لایه های بیشتر و متعدد استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ رضا

سوال: یک کارگاه صنعتی دارم دستگاه ها صدای زیادی تولید میکنه و ما شیفت شب کاری هم داریم . چه نوع عایق صدایی رو پیشنهاد میکنید که صدا از کارگاه مزاحمتی برای همسایه ها نداشته باشد؟

avatar

پاسخ: با توجه به نوع کار جنابعالی و صداهای ناشی از فعالیت شما می بایست از عایق های چند لایه و ترکیبی استفاده نمائید.

عایق های رولی sti  بعلاوه عایق های مینرال میتواند به شما کمک نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ حسین

سوال: میخواستم اتاق منزل رو اکوستیک و عایق کنم جهت فعالیت موسیقی... منزل طبقه۲ آپارتمان هست و بیشتر نمیخوام همسایه‌های طبقات بالا و پایین اذیت بشن... برای کف اتاق، سقف و دیوارها چه پیشنهادی دارید که مقرون به صرفه هم باشه؟

avatar

پاسخ: برای اجرای اتاق های آکوستیک جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی و شانه تخم مرغی را بصورت ترکیبی استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۱ شاهین

سوال: برای خرید از شما باید چیکار کنم و اینکه ارسال هم دارین که درب منزل پرداخت بشه؟

avatar

پاسخ: جنابعالی جهت خرید از سبد محصولات شرکت با شماره های مندرج درسایت شرکت تماس حاصل بفرمائید و با واحد فروش جهت خرید هماهنگی لازم را انجام بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۹ لیلی رشیدی

سوال: ما طبقه همکف هستیم که پمپ اب کنار واحد ماست و پمپ بر روی زمین قرار دارد.اگر فقط زیر پمپ عایق بگذاریم و محفظه دور پمپ نگذاریم باعث کاهش صدا می شود؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی sti به بدنه اتاقک و به سمت منبع صدا کاهش چشمگیری از صدا را داشته باشید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۸ مجیدبهمنی

سوال: داخل ساختمان 5 طبقه زندگی میکنم پمپ آب زیر راه پله هستش وصدای ناهنجاری داره وهمه را اذیت میکنه شما عایقی دارید صداش کم بشه ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با ساخت یک اتاقک با هر جنسی و با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی دارای ضریب صوت بسیار بالا و دارای کلاس حریق و ضد آب پوشش مناسبی جهت عایق صدا ایجاد نمائید.

عایق صوتی به بدنه اتاقک و به سمت منبع صدا می بایست نصب گردد.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۸ هادی

سوال: طبقه آخر ساختمان هستیم و موتور آسانسور بالای واحد ما و در پشت بام مستقر است صدای کارکرد آسانسور کاملا در خانه ما احساس میشود باز و بسته شدن در صدای حرکت آسانسور بین طبقات کاملا احساس میشه دیوارهای اتاقک و کف آن را بوسیاه عایق های شانه تخم مرغی پوشاندیم ولی کوچکترین تاثیری نداشت شما راه حلی برای این مشکل دارین ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صداهایی وجود دارند بصورت ارتعاش از طریق سازه ساختمان به کف و دیوار ها منتقل میگردد حتما میبایست قبل از اجرای سقف و دیوار ها عایق بین دیواره ها و سقف ها قرار داده شود.

استفاده از عایق صوتی نامرغوب و  اجرای غیر فنی هیچ تاثیری در پوشش صدا ندارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۷ حمید

سوال: واسه صدای ماینر چه پیشنهادی دارین؟که هم ورودی هوا وخروجی باید داشته باشه؟وچقدرصداشو خنثی میکنه چندdbl ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق صوتی الاستومریک با ساختار شانه تخم مرغی استفاده نمائید. عایق صوتی شانه تخم مرغی sti دارای ضریب جذب صورت بسیار بالا می باشد و به لحاظ جنسیت میتواند برودت داخل باکس ماینر رو حفظ نماید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ Vahid

سوال: میخواستم بدونم من ک ساز ویلن تو خونه تمرین میکنم یا اواز میخونم چ راه حلی هست ک صدا همسایه هارو اذیت نکنه؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با توجه به نوع کار باید تمامی سطوح را عایق کاری نمائید و با استفاده از عایق های صوتی رولی همراه با عایق های صوتی شانه تخم مرغی بصورت همزمان بر روی همدیگر استفاده نمائید تا حداقل خروجی صدا را داشته باشید.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ محسن

سوال: برای عایق کاری صوتی لوله های فاضلاب چه پیشنهادی دارید؟ و چقدر می‌تونه موثر باشه؟ در ضمن راهکار عایق کاری دیوار سرویس هنگام بنای ساختمان را هم بفرمایید؟

avatar

پاسخ: با توجه به محل قرار گیری لوله های فاضلاب به عنوان مثال اگر در زیر سقف بعنوان سیفون باشد می بایست باکس یا اتاقک رو ایجاد کنید و داخل اتاقک را عایق صوتی شانه تخم مرغی قرار دهید و بر روی لوله یا سیفون قرار داده.

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ مهدی جلیلی

سوال: یه اتاق 2 در 2 داخل بالکن من درست کردم با شیشه دو جدار واسه پرنده .موقعه خواندن باز صدا داخل اپارتمان وارد میشه راهنمایی کنید که حداقل صفر درجه صدا خارج شود؟

avatar

پاسخ:   با توجه به حجم بالای صدا می بایست با استفاده از عایق های صوتی دیواره ها را عایق کنید. وقتی عایقی جهت پوشش صدا وجود ندارد نمیتوانید انتظاری داشته باشید. جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که ضریب جذب بسیار بالایی دارد استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۳۰ علی مرادی

سوال: ببخشید میخواستم ببینم چطوری میتونم صدای هواکش صنعتی رو که توی حیاط خونم هست کاهش بدم ایا کانال هوا رو هم میشه عایق صوتی کرد ؟

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید بوسیله ساخت اتاقک و با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این نوع صدا ها را کاهش داد.

بله میتوان کانال های هوا را عایق صوتی نمود.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۲۰ اکبر ذوقمند نیا تاسیساتی نور

سوال: برای دیواره های اطاق دیزل ژنراتو ر فوم جاذب صدا وضد حریق میخوام چه پیشنهادی دارید؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی الاستومریک با ساختار شانه تخم مرغی sti دارای کلاس جذب صوت بسیار عالی و بالا و دارای کلاس حریق c که خود خاموش شونده هستند و شعله ور نمی شوند می توانید استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۱۱ سهیلا

سوال: پنجره های خونه ما وقتی باد میاد یا کولر روشن میکنیم صدایه سوت میدن که خیلی ازاردهنده است خواهش میکنم یه راحل پیشنهاد کنید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با توجه به کیفیت بد پنجره ها نسبت به اصلاح آنها اقدام نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۶ محمدامینی

سوال: سلام، پیشاپیش ممنون از پاسخگویی باحوصله و مفیدتون.واقعیتش ما طبقه ۵ام یه واحدیم، وقتی درب تراس روباز میکنیم سروصدای کوچه جلویی که بچه ها توش بازی میکنن واقعا آزاردهنده اس، نکته جالب اینجاست که همسایه های پایین تر کمتر سروصدا توی تراس و پذیرایی شون میاد، برام واقعا سوال شده چرا انقدر زیاد صدا میاد تو تراس ما، اصن وقتی یکی تو کوچه ارومم حرف میزنه ما میشنویم علیرغم ارتفاع زیاد ما... شما چه کاری رو توصیه میفرمایید؟

avatar

پاسخ: جنابعالی باید مد نظر داشته باشد که صدا ها بصورت نقطه ای عبور نمیکنند و بصورت لوگاریتمی و گسترده پخش می شود بنابراین طبیعی می باشد می باشد که شما این مشکل را داشته باشید. جنابعالی میتوانید با استفاده از تراس های شیشه ای این مشکل را حل بنمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۶ ناصر

سوال: در آپارتمان ما بچه های طبقه بالا بدو بدو میکنند و صدای دویدن آنها آرامش رو از ما میگیره, چه راهکاری برای ازبین بردن صدا دارید؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه اینگونه صدا ها را کوبه می نامند حتما و قطعا باید عایق کاری از کف طبقه بالا صورت بپذیرد و امکان عایق کاری در صورت اینکه صدا بصورت کوبه ای باشد از زیر سقف امکان ندارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ Alireza

سوال: آیا میتوانیم برای ضبت صدا و پخش موسیقی از فوم های شانه تخم مرغی استفاده کنم؟

avatar

پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی الاستومریک با ستاختار شانه تخم مرغی که دارای ضریب NRC یا ضریب جذب صوت هستند استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ داود کاکلی

سوال: در اتاق خواب بچه ها دیوار مشترک با همسایه وجود داره که براحتی هر دو طرف صدای هم را می شنوند. چگونه میتونم این صدا را از بین ببرم؟ .در ضمن چه اندازه از دیوار پس از نصب عایق ضخیمتر خواهد شد ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی و پشت چسبدار با ضخامت های 19 و 25 میلیمتر بصورت ترکیبی از چند لایه عایق و با استفاده از دیوارپوش پنل گچی تمامی صداهای عرف مثل صحبت کردن، معاشرت داشتن، صداهای تلوزیون، با تلفن صحبت کردن، که بصورت نرمال ساطع گردد را عایق کرد. بعداز نصب دیوارپوش میتوانید بر روی آن کاغذ دیواری یا نقاشی صورت پذیرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۲۷ جلال رحیمی

سوال: صدای پمپ آب در طبقه همکف برای واحدهای طبقه اول خیلی آزار دهنده هست چیکار کنیم ؟

avatar

پاسخ: با استفاده از اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار بر روی بدنه اتاقک میتوانید صدا را از بین ببرید. عایق های صوتی STI دارای ضریب بسیار بالایی در جذب صدا می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۸ مینا

سوال: اتاق من در کنار حال و آشپزخانه قرار گرفته و صدای تلویزیون و ...رو دقیقا میشنوم‌ و نمیتونم درس بخونم.اگ در اتاقم رو عایق نصب کنم‌ میتونه مفید باشه؟صدا چه مقدار کم میشه؟

avatar

سوال: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت های 19 و 25 میلیمتر و با استفاده از دیوار پوش های مختلف جهت زیبایی صداهای نرمال و عرف را میتوانید از بین ببرید و به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۵ خلیل‌نباتی

سوال: یک صدا‌گیر‌ مناسب برای دیواره و کف سقف‌ کاذب دستشوئی طبقه بالائی چه صدا گیری را مناسب می‌دانید، و‌ لطفا بفرمائید متری چند است. ؟

avatar

پاسخ: با ایجاد یک محفظه و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار به بدنه اتاقک به سمت منبع صدا این نوع صدا ها را از سمت سیفون قطع نمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۲ مهرداد

سوال: استفاده از اتاقك عايق شده جهت پمپ آب بالاي پشت بام صدا رو كامل از بين ميبره؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی STI میتوانید این نوع صدا ها را کاهش یا اط بین ببرید.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۲ امید

سوال: آیا میشه از عایق های صوتی شانه تخم مرغی برای زیر پمپ آب ساختمان استفاده کرد جوری که صدا رو تو سطح خنثی کنه؟؟ چک کردم متوجه شدم صدا از طریق لرزش کف پمپ به دیوارهای ساختمان منتقل می شه . و اگه جواب مثبت هست آیا این نوع عایق ها ضد آب و یا مقاوم در برابر آب هستند؟؟ سپاس

avatar

پاسخ: از عایق های صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش صدا هایی نظیر پمپ آب، دیزل ژنراتور و... استفاده می گردد. این نوع از عایق ها دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ بهنام

سوال: برای یه در چوبی دولنگه تو خالی که صدا رو از خودش عبور میده چه کاری میشه انجام داد که با حداقل هزینه عایق صوتی بشه؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری درب ها 2 راه حل وجود دارد:

1- اجرای چرم کوبی یا لمسه کاری درب ها

2- اجرای عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی درب ها به سمت منبع صدا و درزگیری چارچوب و درب.

لازم به ذکر است لمسه کاری یا چرم کوبی فقط در دربهای چوبی صورت می پذیرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۳ faramarz

سوال: قیمت هر متر مربع از عایق شانه تخم مرغی چقدر میباشد ؟

avatar

پاسخ: با توجه به نوسانات قیمت و ارزی خواهشمندیم با تلفن های داخل مندرج در سایت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۷ بنیامین

سوال: میخواستم بگم یک پاسیو نورگیر مشترک بین دوطبقه خونه قدیمی داریم که صدای پایینیها بالا میاد چون از نور پاسیو استفاده میکنه امکان بستنش نیست آیا صفحه عایقی داریم که شفاف باشه و ما بندازیم داخل پاسیو تا صدا بالا نیاد امکان دوجداره کردن پنچره ها هم نیست یا عایق قوی باشه که پنجره ها رو عایق کنه؟

avatar

پاسخ: خیر در صورت عایق کاری نور و منظر از بین میرود و عایق ها شفاف نیستند.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۱۵ نياوش

سوال: پمپ آب خانگي بالاي پشت بام صداي زيادي دارد صداش وارد خانه مي شود از طريق سقف چگونه صدا را كنترل كنم؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی و ساخت  و یک محفظه و قرار دادن بر روی پمپ آب میتواند صداها رو به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۰۹ Amir

سوال: برای صداگیری درب پراید قابل استفاده هستش؟

avatar

پاسخ: بله با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 13 میلیمتر بر روی درب ها و تمامی قسمت اتاق ها این پوشش ایجاد میگیرد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۰۹ مصطفی قلیزاده

سوال: با توجه به پرسش و پاسخ هایی که خونده ام چند سوال ازتون داشتم...1-برای دیوار مشترک با اسانسور ضخامت 25 میلی متر برای عایق کم نیست؟2- بیشترین الودگی صدا از طبقه بالاست و نمیتونم به طبقه بالا دست بزنم..اگر روی سقف واحد خودم کار کنم ایا به حد رضایت مناسب خواهم رسید یا اینکه جواب نخواهم گرفت و فقط هزینه اضافی کرده ام؟ 3- من سمنان هستم،برای اینکه گفته بودید دو طرف چسب دار هستن، ایا خودمون میتونیم این کار رو انجام بدیم یا اینکه باید نصاب تون انجام بدن؟برای اطلاعات تکمیلی با شماره هاتون تماس گرفتم...گویا در تعطیلات هستید، از چه تاریخی شرکت تون فعال میشه؟

avatar

پاسخ: اصولا با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت مورد نظر صداهای نرمال پوشش داده میشود. صداهای آسانسور قسمتی از سازه ساختمان و سقف عبور کرده و به سمت شما می آید.

عایق ها بصورت پشت چسبدار هستند و خودتان هم میتوانید نصب نمائید ولی نکته قابل اهمیت بعداز نصب عایق هست که می بایست دیواری بر روی آن قرار بگیرد که آندیوار نیاز به نصاب دارد.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ بهنام

سوال: برای عایق کردن درب اتاق چه کار هایی میشه انجام داد.و سوال دومم برای جلوگیری از اکوی صدا در اتاق ضبط صدا چه از پنل شانه تخم مرغی چن سانتی باید استفاد کرد?

avatar

پاسخ: درب ها رو هم میتوان عایق کاری کرد و سپس چرم کوبی نمود و هم میتوانید به تنهایی عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده نمائید.

عایق صوتی شانه تخم مرغی الاستومریک بهترین عایق صوتی می باشد که میتواند جهت اتاق های ضبط استفاده نمود.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ اردشیر مسیبی

سوال: واحد ما کنار یک مدرسه ابتدایی و داخل اتاق خواب ما در تراس از جنس شیشه دو جداره هست با این وجود صدای مدرسه داخل اتاق میاد.چه راحلی برای عایق کردن در تراس یا پنجره پیشنهاد میکنید از لحاظ هزینه مشکلی ندارم ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده ازعایق های رولی و ترکیب با عایق های مینرال یک جداره ایجاد نمائید. تا صداها رو به حداقل برسانید.

avatar

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ رولي

سوال: ديوار اتاق خوابم چسبيده به اسانسور خيلي اذيت كننده چه راهي پيشنهاد ميكنيد ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19و25 میلیمتر و با ترکیب عایق های مینرال این صدا را کنترل نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ محمد

سوال: اتاقی دارم که توش چنتا ماینر گذاشتم که صدای تولید شده هر کدوم 76 dB است میخوام بدونم اگه تمام دیوارها رو با عایق تخم مرغ بپوشونم صدای دیگه بیرون نمیاد یا اگه میاد حول حوش چند dB است؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار این گونه دستگاه ها را داخل اتاقک گذاشته و صداها را به حداقل برسانید. ضریب nrc این نوع عایق 0.4 می باشد ضریب جذب صدا.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ مسعود

سوال: یک دیوار نازک بین خانه ی من و همسایه ای که خانه اشان پشت قواره هست وجود دارد و صدای صحبت کردنِ بلند کامل رد و بدل میشود.چه کار کنم ؟ خانه استیجاری هست و نمیخوام دیوار کشی کنم...لطفا راهنمایی کنید..آیا عایق شانه تخم مرعی میتونه از رفتن صدای ما به آن طرف جلوگیری کنه ؟ تا چه حدی ؟

avatar

پاسخ: با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر چسبدار بر روی دیوار مورد نظر صدا به حداقل می رسد و بعداز عایق کاری می بایست از دیوار پوش استفاده نمائید و بر روی دیوار پوش نقاشی یا کاغذ اجرا کنید.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ سروری

سوال: بنده یک تراکتور دارم صدای موتور داخل کابین میاد . چه عایقی استفاده کنم تاصدای بیرون نیاد داخل ونیز ضخامتش چقدر باشد؟

avatar

پاسخ: عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار جهت این نوع صدا ها بسیار مطلوب و جوابگو می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ی.ش

سوال: برای عایق کردن دیوار مشترک با آسانسور و همچنین پنجره تراس از چ عایقی استفاده کنیم؟ منزل استیجاریه میخوام چیزی باشه ک موقتی باشه و بشه بعدا از روی دیوار جداش کرد ..و در ضمن برای سلامتی مضرر نباشه چون در اتاق خواب میخام استفاده کنم..در ضمن صدای لوله های آب از طبقه بالا خیلی اذیت میکنه. لوله های فاضلاب از داخل کمد عبور داده شدن و وقتی همسایه بالایی آب داخل سینک میریزه صدای آب شنیده میشه کاملا...ی عایق موقت برای این معضل دارید؟؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه برای پوشش صداها نیاز به سدی هست تا پوشش لازم ایجاد گردد نمی توان از عایق ها بصورت موقت استفاده نمود و بعداز استفاده به جای دیگر حمل گردد.

 

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ محمد

سوال: ما در طبقه اول هستیم و در پارکینگ ساختمان زیر پله پمپ آب نصب شده است ولی صدای پمپ آزار دهنده است. با اینکه درب هم برای زیر پله تعبیه شده است. آیا می توان با چسباندن عایق شانه تخم مرغی به دیوار های زیر پله صدا را کاهش داد؟

avatar

پاسخ: بله، جنابعالی می توانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صوتی بالا و نصب به بدنه اتاقک این گونه صداها را پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ حمیدرضا مظفری از سیرجان

سوال: بنده یک دستگاه ژنراتور با موتور تراکتور رومانی دارم که با توجه به اینکه محیط آزاد هست اما صدایش زیاده و دیگری اینکه دستگاه آسیاب پلاستیک با موتور سه فاز ۳۰ اسب دارم که زمان آسیاب کردن صدای زیاد و گوش خراش ایجاد میکنه و نمیشه اطرافش اتاقک درست کرد آیا میشه بر روی خود دستگاه از داخل عایق تخم مرغی چسباند خواهشی دارم راهنمایی فرمایید متشکرم

avatar

پاسخ: اصولا برای ایجاد و سد کردن صدا ها نیاز به ساخت دیواره یا اتاقک می باشد و صرفا چسباندن عایق بر روی منبع صدا بحث عایق کاری صورت نمیگیرد.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۵ مرجان

سوال: پمپ آب ساختمان ما در زیر پله قرار دارد و منزل ما طبقه اول است صدای پمپ بسیار آزاردهنده است بخصوص در شب ، راهی هست که بشه از شر این صدا خلاص شد؟ من فکر کردم شاید بشه یه باکس چوبی براش درست کرد و داخش رو عایق شانه تخم مرغی زد اگر این کار رو بکنیم صدا قطع میشه؟

avatar

پاسخ: بله می توانید با استفاده از باکس یا اتاقک بر روی پمپ آب و البته تعبیه فن جهت عبور و مکش هوای گرم پمپ آب و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار این صدا را به حداقل بر سانید.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۵ مجید

سوال: برای پنجره که امکان قرار دادن شیشه دو جداره نیست برای کاهش صدای بیرون به داخل از چه عایقی باید استفاده کرد. درضمن از پنجره هیچ استفاده ای نمی شود. فقط صدای بیرون ازآزار دهنده هست که از طریق پنجره به داخل اتاق وارد می شود لطفا راهنمایی کنید.؟

avatar

پاسخ: اگر امکان تعویض پنجره وجود نداشته باشد و یا به هر دلیلی تمایل به اینکار نداشته باشید، میتوانید با استفاده از عایق صوتی رولی دو رو صاف و عایق مینرال بر روی کلیه سطوح دیوار که پنجره در آن قرار دارد کلیه سطوح را عایق کاری بنمائید. عایق ها رولی با ضخامت 19و25میلیمتر می باشند و بصورت پشت چسبدار هستند.

avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۴ محمد مهدي خليل زاده

سوال: لطف ميكنيد نحوه ي سفارش رو بگيد من هرچي تو سايتتون گشتم متوجه نشدم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید و محصول مورد نظر را سفارش بدهید و بعداز ارسال پیش فاکتور و خرید محصول از درب کارخانه خدمتتان ارسال می گردد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ امیرطریقت

سوال: اطاقی دارم جهت استفاده کارهای فنی صدای دریل وچکش کاری دران هست چطورمیتونم صداگیری کنم منزل اپارتمانی ودرطبقه پنجم قراردارد؟

avatar

پاسخ: با توجه به حجم صدایی که موجود است استفاده از عایق های رولی و شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی می تواند صداها را به حداقل بر ساند.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ مهدي

پاسخ: براي رفع صداي موتور آسانسور كه در طبقات شنيده مي شود بايد چكار كرد؟ آيا ديوار و كف عايق بندي بشه صدا حذف مي شود يا بخاطر سوراخهاي محل عبور كابل هاي آسانسور همچنان صدا در چاله ميپيچد و در طبقات همچنان صدا احساس مي شود؟

avatar

پاسخ: اگر محل عبور کابین آسانسور با یکی از دیوار ها مشترک باشد میتوان با استفاده از عایق های صوتی رولی این صدا ها را کاهش داد ولی اگر صدا از موتور که داخل اتاقک باشد ایجاد گردد نمی توان صدا را کاهش داد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ جواد توانا

سوال: طبقه آخر ساختمان هستیم که دستگاههای تهویه گرمایشی و سرمایشی روی یک سازه فلزی نصب شده که این سازه تعداد هشت عدد پایه فلزی بر روی کف سقف اتاق خابمان قرار دارد .جهت رفع صدای نویز ایجاد شده چه باید کرد؟

avatar

پاسخ: با توجه به محل قرارگیری این دستگاه ها به احتمال زیاد صدا از طریق سازه ساختمان منتقل می گردد که در این گونه موارد کاری از پیش نمی توان برد. ولی اگر مشکل صدا از طریق امواج یا هوابرد است می توان از عایق های صوتی استفاده نمود.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ وحید

سوال:1- در خصوص ایجاد محفضه ای برروی پمپ های آب ( سوالات مطرح شده ) از چه نوع فوم شانه تخم مرغی و با چه مشخصاتی می بابیست استفاده نمود . 2- به نظر شما پمپ های آب را باید در چه ردیف جدول (از نوع صدای دسبیل) قرار داد 3- در عایق بندی صوتی استفاده از فوم پلی اتیلن به همراه فوم شانه تخم مرغی نیز نیاز می باشد یا خیر ممنومم از اینکه حوصله کردی و جواب من را دادی

avatar

پاسخ: عایق صوتی شانه تخم مرغی با ضخامت 25 میلیمتر که دارای ضریب nrc بسیار بالایی می باشد.

صدای پمپ آب بالای 50 دسیبل صوت ایجاد می نماید و بسیارآزار دهنده می باشد.

در عایق کاری صوتی در بعضی مواقع از عایق های چند لایه استفاده می گردد تا بتوان با توان بیشتری صدا ها را پوشش داد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ کمیل

سوال: من مغازه ام دوطبقه است و فست فود طبقه بالا رو میخوام مختص تولد ها بگیرم و نمی خوام صدای سر و صدا و موسیقی به سالن پایین بیاد و مزاحم مشتریان پایین بشه. چی رو پیشنهاد میکنین ؟

avatar

پاسخ: جنابعالی اگر صرفا فقط از طبقه بالا به پایین فقط از کف مشکل دارید میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های مختلف صدا ها را به حداقل برسانید ولی مد نظر داشته باشید بعداز عایق کاری نیاز به کفپوش دارید.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ حسین

سوال: برای عایق صدا دستشویی و توالت چکار کنم؟ دستشویی کاشی کاری شده اما دیوار خارجی که تو حال هست گچه.از بیرون میشه عایق کرد؟ چه عایقی؟ قیمتش چنده؟ممنون.

avatar

پاسخ: در مرحله ی اول باید دید که صدا دقیقا از کدوم ناحیه عبور میکند از درب یا دیوار ها؟ اگر از درب باشد با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی درب ازداخل میتواند صدا ها را کاهش دهد. اگر هم از دیوار ها باشند می توان دیوار ها را عایق نمود.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۰۶ علي

سوال: آيا امكان عايق كردن اطراف پكيج وجود دارد؟ پكيج در اشپزخانه داخل كابينت نصب شده است با اينكه پكيج نو هستش ولي بازم صداش آزار دهندست. فقط به يك مجرا براي ورود هوا نياز است.

avatar

پاسخ: بله امکان پذیر می باشد. شما با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق c  می باشد میتوانید صدا ها را جذب و پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۰۲ وحید ذنوریان

سوال: واحد من دقیقا روی موتورخانه قرار داره که حداقل سه تا پمپ آب همزمان کار میکنه به اضافه صدای مشعل. خواستم ببینم آیا عایق کاری صوتی صدارو کامل پوشش میده و به طور صدرصد خفش میکنه؟ ممنون میشم جواب رو برام ایمیل کنید.

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه صدا های ساطع شده از موتورخانه در تمامی قسمت ها نظیر سقف ها و دیوارها عبور می نماید می بایست دستگاه ها را عایق بنمائید. بطوری که با ایجاد اتاقک و محفظه و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی نصب گردد. که واحد اجرایی شرکت این کار را انجام خواهد داد.

avatar

۱۳۹۷/۱۰/۰۱ احمد جعفری

سوال: من در شمال در حال راه اندازی سالن مرغداری از نوع مرغهای مروارید شاخدار هستم که این گونه از مرغان بیش از اندازه سروصدا دارند یعنی در طول روز بیوقفه سروصدا ضعیفی دارن اما در صورت بورز خطر و ترس صداهای عجیب الغریبی ازآنان منعکس میشه ...چون در روستا هستیم به جهت جلوگیری از صدا واذیت نشدن اهالی به فکر این افتادم تا بتونم از تجارب شما بهره مند شوم استدعا دارم در این خصوص کمکم کنید وراه حلی مناسب ارائه فرمایید.

avatar

پاسخ: از لحاظ فنی و اصولی برای پوشش صدا ها قطعا باید عایق گذاری گردد. عایق ها باید در دیوار ها و سقف ها قرار بگیرند. پس بنابراین اگر مشکلی بابت تامین هوا نداشته باشید میتوانید از عایق های رولی صوتی بر روی دیواره ها و پنجره ها استفاده کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۳۰ کشکولی

سوال: شما نمایندگی یا کننده کار تو شیراز هم دارید؟

avatar

پاسخ: خیر شرکت نمایندگی در شهر شیراز ندارد در صورت نیاز به محصولی پس از سفارش و خرید خدمتتان ارسال می گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۸ حسینی

سوال: می خواستم سرویس بهداشتی و روشویی که نزدیک به حال است و صدای اب وارد حال می شود عایق بندی کنم از چه نوع عایق باید استفاده کنم و متری مربع چند تومان در ضمن این عایق های که با چسب می چسبند ایا می شود رویشان رو گچ کرد گچ به ان می چسبد اگه امکان دارد یه مقدار توضیح بدهید؟

avatar

پاسخ: با توجه به نوع صداها باید از عایق صوتی دو رو صاف بصورت پشت چسبدار استفاده نمائید. عایق های با ضخامت 19 و 25 میلیمتر هستند و بر روی دیوار گچی صاف صیقلی میتواند بچسبد. و بعداز آن جهت زیبایی از دیوارپوش های آماده استفاده کنید.

استفاده از گچ بر روی عایق باید بوسیله رابیتس بندی استفاده گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۵ حسن قربانی

سوال: منزل ما در طبقه همکف یک آپارتمان بدون پارکینگ هست که پمپ آب چسبیده به دیوار هست وصدا دقیقا داخل واحد هست میخوام بدونم باید یه جعبه به اندازه دور پمپ درست کنم واز عایق شونه تخم مرغی استفاده کنم بهتره یا دیوارهای زیر پله رو که پمپ اونجاست کاملا عایق بزنم بهتره؟؟؟

avatar

پاسخ: بله بهتر است از عایق صوتی شانه تخم مرغی در داخل محفظه استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ سیمین

سوال: ما در طبقه اول یک ساختمان هستیم و لوله های آب از دیوار اتاق خواب ما رد میشه شوفاژ خونه طبقه زیر زمینه وقتی موتورخانه روشن میشه صدای زیادی توی اتاق میاد و موجب ناراحتی میشه . دیوار اتاق خودمونو عایق کنیم کافیه یا باید موتورخونه هم عایق صدا بشه ؟

avatar

پاسخ: برای پوشش صداهای حاصل از موتورخانه قطعا باید از داخل موتورخانه دستگاه ها عایق شوند.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ صناعي

سوال: باتوجه به راهنمايي بسيار عالي شما من هم مشكل ام اين است كه همسايه طبقه بالاي ما موقع راه رفتن ميكوبه و راه ميره و گرمپ گرمپ صدا مياد ميشه راه حلي بدين كه به كف خونه همسايه وارد نشيم و از سقف خونه خودمون عايق يا هرچيز ديگه كه صلاح ميدونيد نصب كنيم؟

avatar

پاسخ: عایق های صوتی اگر بصورت صداهای کوبشی عملکرد داشته باشند قطعا می باست در نزدیکترین نقطه کوبش قرار بگیرند و در تماس مستقیم با ضربه باشند. بنابراین از زیر سقف فقط میتوان صداهای هوابردی را پوشش دهید. استفاده از عایق های رولی صوتی در کف طبقه بالا تنها راه حل می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۵ عباس

سوال: برای داخل کاپوت ماشین میشه استفاده کرد؟ باعث اتش سوزی نمیشه ؟ یا شما محصول دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟

avatar

پاسخ: برای داخل اتومبیل می توانید از عایق های صوتی دو رو صاف 13 میلیمتر استفاده نمائید. ولی برای زیر کاپوت ماشین اگر دمای حاصل از حرارت تا 120 درجه باشد مشکلی پیش نخواهد آمد. عایق ها دارای کلاس حریق می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ مجتبی.ن

سوال: آپارتمان ما در مجاورت خیابان اصلی است که صدای بوق خودروها با وجود پنچره دو جداره خیلی آزاردهنده است چیکار باید کرد؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه انتشار صوت در تمامی سطوح انتقال می یابد نمیتوان با عایق کاری فقط پنجره ها انتقال صوت را پوشش داد. جنابعالی در مرحله ی اول نسبت به اصلاح پنجره ها اقدام نمائید و بعداز آن سطوح دیوار را با استفاده از عایق صوتی رولی STI و عایق مینرال عایق بندی کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۶ hoseinmosavi

سوال: بهترین روش برای عایق صدا دیوار مشترک کدام روش است وهزینه چطور محاسبه می شود؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق صوتی دو رو صاف پشت چسبدار STI بر روی دیوار با ضخامت های 19و 25 میلیمتر بر روی دیوار و استفاده از دیوارپوش (دیوارگچی، چوبی و...) میتواند به زیبایی دیوار عایق شده کمک نماید.

هزینه بر اساس متر مربع می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۶ بابک

سوال: بنده برای این که یک اتاق 12 متری رو برای تمرین ساز مناسب کنم ,که بازگشت صدا کم بشه و صدای سالمی وجود داشته باشه, باید از چه مقدار فوم شانه تخم مرغی استفاده کنم؟ چقدر دیوار ها رو بپوشونم؟ از چه ضخامتی برای فوم استفاده کنم؟ فوم رو برش بدم و جاهای مختلف بزنم یا یک تکه نصب کنم؟ ممنون

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه هر مقدار سطوح صاف و صیقلی نداشته باشید برگشت صدا هم کمتر خواهد شد.

عایق صوتی شانه تخم مرغی STI دارای ضریب جذب صدای فوق العاده می باشد که  در اکثر آموزشگاه موسیقی مورد استفاده قرار گرفته است.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ فرید

سوال: ما یه بالکن داریم ، دستگاهی داریم که میخوایم اونجا بزاریم ، تقریباً 80 دسی بل صدا داره ، چطور میشه پنجره ها( دو جداره هستن) و درب بالکن رو عایق صدا کرد که صدایی به داخل نیاد و به 30 دسی بل رسوند ؟ آیا شدنی هست ؟

avatar

پاسخ: با توجه به اینکه مطابق اصول فنی می بایست دستگاه ها عایق گردند شما میتوانید با ایجاد اتاقک برای دستگاه و عایق صوتی شانه تخم مرغی به بدنه اتاقک از داخل صدای این دستگاه را به حداقل برسانید. عایق های صوتی شانه تخم مرغی دارای کلاس حریق c  و دارای ضریب جذب صوت بسیار بالایی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۲ مجید

سوال: من طبقه آخر ساختمان‌هستم. بالای اتاق خواب ما اتاق تاسیسات ساختمان هست که در اون پمپ فشار آب ساختمان نصب شده و صدای اون به پایین منتقل می شه. آیا با استفاده از این عایقها می شه صدا رو حذف کرد؟ اگه بله، چطور؟ و هزینه عایق چقدر می‌شه؟!

avatar

پاسخ: با ایجاد کردن اتاقک بر روی پمپ آب بر روی بام و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک به سمت منبع صدا مشکل صدای ناشی از پمپ آب را حل خواهد نمود. جهت برآورد هزینه ها با شرکت تماس حاصل بفرمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۸/۱۰ امیر

سوال: صدای چند موتور پمپ آب در همکف ساختمان پنج طبقه برای طبقات اول و دوم بسیار آزار دهنده شده است...آیا میتوان جعبه عایق برای آنها درست کرد؟ لطفا به ایمیل من جواب بدهید...

avatar

پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک به سمت منبع صدا میتواند پوشش صدا را ایجاد نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ امیر

سوال: می خوام اطاقم رو عایق صدا کنم طوری که صدا از داخل اطاق من بیرون نره چه عایقی رو پیشنهاد میکنید؟

avatar

پاسخ: استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف پشت چسبداربا ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی بر روی دیوار ها و عایق کاری درب ورودی اتاق میتواند به جنابعالی کمک کند.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۷ فریدون

سوال: من یه اتاق خواب دارم که صدای تی وی از حال داحل میاد در اتاق و با چی عایق کنم؟

avatar

پاسخ: برای عایق کاری درب ها دو راه حل وجود دارد:

1- عایق کاری بر روی درب و سپس لمسه کاری (چرم کوبی)

2- استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی بسیار با کیفیت به سمت منبع صدا و درزگیری با درز گیر های شرکت.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۲۱ meysam

سوال: من اتاقم به اتاق واحد روبرو چسبیده ، وقتی همسایمون حتی آروم داره صحبت می‌کنه صداش توی اتاقم میاد، من ۲ تا چیز کلا می‌خوام هم می‌خوام صدای من نره چون عادت دارم با صدای بلند آهنگ گوش کنم ، نه می‌خوام صدای واحد روبرویی بیاد، مساله بعدی اینکه طبقه بالایی هم یه بچه کوچیک دارن که خیلی تو خونشون میدوه از یه ور خیلی صدا دوییدن میاد از یور طبقه بالایی بعضی موقعها دارن حرف میزنن اگه خونهٔ ما ساکت باشه مثلا تلویزیون خاموش باشه صدای صحبتشون میاد ، می‌خواستم ببینم برای تمام این مشکلات چیکار باید بکنم؟

avatar

پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های دو رو صاف که یک طرف آن چسبدار است و بر روی دیوار گچی نصب میشود می توانید استفاده نمائید. عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر میباشد و در بعضی مواقع میتوان بصورت ترکیبی اجرا نمود.

برای پوشش صداهای دویدن از کف طبقه بالا عایق کاری از سمت بالا بر روی کف باید انجام گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۷/۱۵ بابادی

سوال: برای کاهش صدای واحد چمفر در صنعت کاشی از چه عایقی استفاده کنم؟ صدا در حد 20 دسی بل باید کاهش پیدا کنه؟

avatar

پاسخ: عایق های صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش صداهای نظیر دیزل ژنراتورها،پمپ های آب و ... استفاده میگردد. عایق صوتی شانه تخم مرغی دارای کلاس حریق و ضد آب می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۳۱ علی

سوال: یک اتاق 20 متری در خانه ی ویلایی که 4 متر مربع اون رو باکس استدیو موسیقی کردم، و هیچ صدایی از بیرون به این اتاق و باکس استدیو وارد نمیشه رو فقط جهت گرفتن ارتعاش میخوام عایق کنم دیوارها همه پلاستر گچ هستند . چه عایقی رو پیشنهاد میکنید به دیوار ها ملحق کنم که ارتعاش صدای اتاق و همچنین باکس استدیو رو رو بگیره؟

avatar

پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت ارتعاش با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این مشکل را از بین ببرید. عایق ها دارای چسب می باشد و به راحتی بر هر سطوح صاف و صیقلی میچسبند مثل گچ دیوار، چوب و...

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۲۰ محمدی از یزد

سوال: هزینه عایق کاری موتورخانه ۵*۴

avatar

پاسخ: لطفا جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۱۶ علی

سوال: برای عایق کاری اتاق مطالعه و خواب به طوری که از بیرون صدا نیاد چه پیشنهادی دارید؟ برای اینکه از ورود صدا از پنجره با پوشاندن جلوی اون جلوگیری کرد استفاده از کدوم پنل هاتون مناسبه؟ و باید طرف برجسته فوم به بیرون باشه یا داخل؟

avatar

پاسخ: برای پوشش صدا ها و عایق نمودن عایق ها استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار ها میتواند به شما کمک نماید. عایق های صوت بصورت پشت چسبدار می باشد و نصب آسان دارند. برای عبور صدا از پنجره بهتر است با استفاده از دو جداره کردن آنها پوشش مناسب را ایجاد نمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۶/۱۰ حسین

سوال: سلام و خداقوت اتاق من قراره ساخته بشه اما فاصله بسیار کمی با اشپزخانه و حال داره یعنی هم صدای محیط میاد داخل بسیار هم صدای فیلم اهنگ یا صحبت من خواهد رفت بیرون قرار شد بنا دو دیوار با فاصله از هم بزنه و وسطش فوم استفاده کنه برای کاهش صدا ایا تاثیر میذاره ؟ و اگر میذاره دقیقا چه نوع فومی بهتر هست برای گرفتن بیشتر صدا ؟ فقط دو سه ساعت فرصت دارم که اطلاع بدم ممنون میشم پاسخ رو بدین.

avatar

پاسخ: جنابعالی می توانید از عایق های رولی دو رو صاف رولی با ضخامت 19 یا 25 استفاده بین تیغه استفاده نمایید. این نوع عایق ها می تواند صداهای روزمره یک زندگی در داخل آپارتمان را پوشش دهد مثل صحبت کردن یا موزیک گوش دادن. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده سایت تماس حاصل بفرمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ زائری

خونه ما نوساز می باشد. و لوله های فاضلاب طبقه بالا بیزون از سقف می باشد.و لوله ها داخل سقف کاذب قرار گرفته.صدای اب دستشویی و حمام به شدت آزار دهنده میباشد.کدام محصول شما برای عایق کردن این صدا مناسب است؟

avatar

سلام با استفاده از یک جعبه یا محفظه به دور لوله ها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی به داخل محفظه میتوانید صدای مورد نظر زا پوشش دهید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ مریم

منزل ما 3 طبقه است،دیوار آسانسور با اتاق خواب و دیوار دیگرش با سالن مشترکه،تلویزیون طبقه پایین به دیوار مشترک سالنه وبه همین علت ما صدای تلویزیونو از توی اتاق میشنویم،آیا از این عایق میشه استفاده کرد هم برای صدای آسانسور وهم تلوزیون پایین؟

avatar

سلام بله جنابعالی میتوانید از عایق های ذو رو صاف برای دیوار های مشترک که یک صدای نرمال آپارتمان نشینی هست را پوشش دهد

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ یاسین

جهت نحوه اجرایی عایق صوتی نمودن سرویس بهداشتی چگونه است؟

avatar

سلام اجرای عایق صوتی برای درب ورودی نصب عایق در داخل سرویس و بر روی سطح درب است. و برای دیواره ها هم عایق از بیرون اجرا میگردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سپیده

من طبقه آخره آپارتمان هستم . آسانسور از داخل آپارتمان رد شده و موتور خونه بالای سره ما فرار گرفته و خیلی ایجاد شده صدا میکنه . همچنین طبقات پایین هر چیزی که میکشن یا تکون میدن صداش مارو اذیت میکنه کف خونه ما سرامیکه . آیا راهی برای از بین بردن صداها هست ؟

avatar

سلام با توجه به اینکه صدای موتورخانه آسانسور از طریق سقف عبور میکنه عایق کاری از طریق اتاقک امکان پذیر میباشد. و میتوانید دیوار مشترک را هم با استفاده از عایق های رولی دو رو صاف عایق نمائید. ولی برای صداهای ناشی از کف طبقه پایین عایق میبایست از کف طبقه پایین ایجاد گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سروش

ایا شما در یاسوج نمایندگی دارید؟و همینطور شماره دفترشرکتتون رومیخواستم؟

avatar

خیر در یاسوج نمایندگی وجود ندارد. تلفن شرکت: 26763448-26763492 و...

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ مدرسی

آيا عايق صوتي شما مانع عبور گرما و سرما هم ميشود ما در طبقه آخر هستيم حتي از ديوار هم گرما و سرما وارد ميشه ممكن راهنمايي كنيد؟

avatar

بله.جنابعالی میتوانید همزمان برای استفاده از عایق صوتی از مزیت این عایق در برابر سرما و گرما هم استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ محمد

من تو آمل یه آلاچیق دارم که میخوام داخل آن یک سرویس و حمام درست کنم از چه متریالی استفاده کنم که بعدا موقع باز کردن شیرآلات و دوش و استفاده از فرنگی صدا در بیرون شنیده نشود و نمای نهایی کار رو میتونم سرامیک کنم یا پوشش دیگری باید بزنم ؟

avatar

سلام استفاده از عایق های رولی دو طرف مسطح روی دیوار یا بین دو تیغه میتواند به جنابعالی کمک نمائید. بعداز نصب بروی دیوار حتما با استفاده از رابیتس بر روی عایق سپس روی آن کاشی یا سرامیک نصب گردد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ زهرا

برای جلوگیری از صدای دستشویی، باید کل دیوار با عایق پوشیده بشه؟

avatar

سلام با توجه به نوع صدا و منبع صدا عایق کاری متفاوت خواهد بود. اگر صدا از طریق لوله فاضلاب باشد لوله ها عایق میگردد و اگر صدای داخل سرویس بهداشتی باشد میتواند درب و دیوار ها عایق شود.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ هادی

یک واحد خریداری کردیم در طبقه 4 که طبقه بالایی ما سرو صدای زیادی داره بچه هاش بدو بدو میکنن صدای صحبت کردن و صدای تی وی هم میاد با تذکر هم درست بشو نیستن آیا عایق صوتی برای سقف کل واحد جهت از بین بردن سرو صدا کارساز هست ؟

avatar

سلام اگر صدا ها بصورت کوبه ای مثل دویدن باشد عایق کاری باید از سقف طبقه بالا صورت بپذیرد. ولی مشکل سر و صدا مثل صحبت کردن و... یاشد میتوان از عایق های رولی دو رو صاف استفاده کرد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ بهاره

ایا شرکت شما جاذب های سقفی برا کارخانجات هم داره؟

avatar

بله استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی که دارای جذب صدای بسیار بالایی دارند و دارای کلاس حریق و تاییدیه وزارت مسکن و شهرسازی می باشد.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سهیلا

پنجره دو جداره با کیفیت و واقعی رو از کجا تهیه کنیم.دو جداره های موجود در بازار کیفیت خوبی ندارند .سوال دوم اینکه اگه نور مهم نباشه میشه از عایق دو رو صاف بر روی شیشه پنجره استفاده کرد.چون خونه اجاره ایست و احتمال تعویض پنجره ضعیف است.؟

avatar

سلام از پنجره با برند کویر میتوانید استفاده نمایید. بله میتوانید از عایق های دو رو صاف بر روی پنجره استفاده کنید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ حسین

میخواستم بپرسم برای چهار تا درب خودرو سمند حدودا چقدر میشه واز کدوم عایق صوتی بهتره استفاده کنم ؟

avatar

سلام از عایق با ضخامت 13 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار است میتوانید استفاده نمایید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ علی

ما در یک ساختمان ۵ طبقه زندگی‌میکنیم و ما در طبقه آخر هستیم، مشکلی که داریم و خیلی اذیتم میکنه به خصوص در موقع درس خوندن اینه که همسایه ما در بالا پشت بام که دقیقا میشه بالا سره ما کبوتر به تعداد زیاد نگهداری میکنه که قفسشون بالا سره اتاق منه و صداشون خیلی رو مخ و کاملا واضح میاد، انگار اصلا بقلت نشستن و صدا نسبتا بلنده خواستم بپرسم راهکار اینکه صدا رو به صفر برسونیم چیه؟

avatar

سلام برای پوشش صداها از سمت سقف امکان استفاده از عایق های رولی دو رو صاف بصورت ترکیبی امکان پذیر می باشد تا صدا ها را به حداقل برساند.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ انیسی

همسایه بالایی ما یک عددچرخ صنعتی داره و باهاش کار میدوزه. میخواستم ببینم چه راه حلی وجود داره که صدا و لرزشش پایین نیاد؟

avatar

سلام برای پوشش اینگونه صداها بهتر است از سمت طبقه بالا نسبت به عایق کردن اتاق و کف اقدام شود. استفاده از عایق های دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی کف و پهن کردن فرش یا موکت بر روی عایق میتواند به کاهش لرزش و صدا ها کمک نماید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ مصطفی

منظور از استفاده از عایق بصورت ترکیبی چیست؟ آیا عایق یکطرف چسبدار دارای طرح ها و رنگ های انتخابی است و قابلیت رنگ کردن آن وجود دارد (برای همسان شدن با سایر دیوارها)؟

avatar

سلام منظور از عایق ها بصورت ترکیبی عایق بصورت 2 لایه میباشد. که در شرایط مختلف باید استفاده گردد. عملکرد عایق ها فقط به عنوان پوشش صداها می باشد و جنابعالی جهت زیبایی حتما از یک دیوارپوش باید استفاده نمائید.

avatar

۱۳۹۷/۰۵/۱۶ سمیه

همسایه طبقه بالایی ما کودکی بیش فعال داره صدای دویدن و جیغ اذیت میکنه برای عایق سقف منزل خود چکار باید بکنم و سقف کاذب نداریم ممنون میشم راهنمایی کنید؟

avatar

برای پوشش صداهای کوبه ای مثل دویدن و کشیدن مبلمان عایق باید از کف طبقه بالا اجرا گردد. برای پوشش سر و صداها با توجه به ارتفاع کف تا سقف منزلتان میتوان از عایق های رولی دو روصاف بصورت ترکیبی استفاده نمود و سقف کادب اجرا گردد.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد