logo

اخبار

دستاوردهای STI در سالهای اخیر

دستاوردهای STI در سالهای اخیر

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

شرکت STI تنها توليد كننده انواع كانال هاي فلكسيبل خرطومي در کشور

شركت سامان تهويه ايرانيان (STI)، توليد كننده انواع كانال هاي فلكسيبل خرطومي انتقال هوا در كشور بوده و توانسته است خطوط توليد اين نوع از كانال هاي گرد را در كارخانه خود راه اندازي و اقدام به توليد انبوه اين محصول در مدل هاي گوناگون نمايد.
كانال هاي فلكسيبل STI در بيش از ٩ مدل و در سايزهاي "٣ تا "٢٤ توليد و به مشتريان محترم عرضه مي گردد.
نكته قابل توجه در توليد اين نوع از محصولات، استفاده از خطوط و ماشين آلات مدرن همراه با تكنولوژي روز دنيا بوده و بسته بندي آن ها نيز از طريق دستگاه هاي تمام اتوماتيك و بدون دخالت نيروي انساني و با كمترين خطاي ممكنه صورت مي پذيرد.
متريال به كار برده شده در توليد تمامي مدل ها داراي تأييديه هاي معتبر كيفي و فني از بالاترين مراجع زيربط مي باشد.
همچنين شركت سامان تهويه ايرانيان (STI) با در نظرگرفتن بهترين كيفيت همراه با قيمت هاي مطلوب در بازار، با كالاهاي مشابه وارداتي در رقابت است.


اخذ گواهینامه

شرکت سامان تهویه ایرانیان در سال 1396 موفق به اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در خصوص عایق های حرارتی و برودتی الاستومریک STI Flex گردیده است.


 

ساخت کانال های چهارگوش گالوانیزه

کانال های چهارگوش گالوانیزه از دیرباز در سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گرفته است. این کانال ها از لحاظ استحکام، شکل پذیری، زیبایی، ضریب اصطکاک هوا و ... عملکرد فوق العاده ای در سیستم های تهویه مطبوع دارند و تنها معضل آنها طولانی بودن مراحل ساخت و نصب می باشد. شرکت سامان تهویه ایرانیان جهت رفع این معضل اقدام به واردات خط کامل تولید کانال های گالوانیزه نموده است. خط تولید Super Seven کاملاً اتوماتیک بوده و از این نوع خط تولید فقط 50 سری در دنیا وجود دارد. ویژگی خاص خط Super Seven عبارت است از اینکه کلیه قعطات و اتصالات کانال های گالوانیزه به صورت تمام اتوماتیک تولید می شود و برش تمامی قطعات منحنی نیز، توسط CNC Plasma انجام می شود.


 

جدیدترین محصول شرکت STI

كانال فلكسيبل با عايق الاستومريك، جديدترين توليد شركت سامان تهويه ايرانيان (STI) مي باشد.
اين مدل به دليل دارا بودن يك لايه عايق الاستومريك به ضخامت ٦ ميليمتر در آن يكي از با كيفيت ترين مدل هاي كانال هاي فلكسيبل در كشور به شمار مي آيد.
از اين نوع كانال خرطومي بيشتر براي كانال كشي مسيرهاي رفت دستگاه هاي داكت اسپيلت، انشعاب گيري با طول هاي بيشتر و ... استفاده مي گردد.


 

 

 

اخبار پروژه های در حال انجام STI

اخبار پروژه های در حال انجام STI

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

1. نصب و راه اندازی تولید کانال گالوانیزه صنعتی Super Seven


شرکت سامان تهویه ایرانیان پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام به واردات و نصب راه اندازی خط تولید کانال فلزی چهارگوش نموده است. خط تولید Super Seven کاملاً اتوماتیک بوده و از این نوع خط تولید فقط 50 سری در دنیا وجود دارد. یکی از ویژگی خاص خط Super Seven آن است که کلیه قطعات و اتصالات کانالهای گالوانیزه به صورت تمام اتوماتیک تولید شده و برش تمامی قطعات منحنی و همچنین سوراخکاری آنها نیز توسط CNC Plasma انجام میشود.


2. عقد قرارداد کانال گالوانیزه صنعتی بیمارستان سوانح و سوختگی و مرکز جامع بیماریهای سرطانی استان سمنان


استان سمنان در حال حاضر فاقد یک مرکز پیشرفته برای درمان سوختگیهای شدید می باشد با توجه به حساسیت های خاص پروژه های بیمارستانی، کانال گالوانیزه صنعتی شرکت سامان تهویه ایرانیان پس از بررسی و تأیید توسط مشاور و پیمانکار پروژه در حال ساخت و نصب می باشد.


3. عقد قرارداد کانال گالوانیزه صنعتی مجتمع شهید خرازی (بزرگترین پروژه مسکونی ایران)


مجتمع شهید خرازی با حدود 40 برج مسکونی در منطقه 22 تهران، بزرگترین پروژه مسکونی کشور
می باشدکه با توجه به حجم بالای کانال های اگزاست پروژه، استفاده از کانال های پیش ساخته گالوانیزه با توجه به کیفیت کم نظیر و سرعت فوق العاده در حال انجام می باشد.


4. تأمین عایق الاستومریک STI Flex، بیمارستان تویسرکان همدان


 بیمارستان قائم تویسرکان با زیربنای 13000 مترمربع با طراحی و نظارت شرکت مهندسین مشاور موژدا و همکاران در حال ساخت می باشد. با توجه به اخذ گواهینامه فنی از مرکز تحیقات راه، مسکن و شهرسازی برای عایق های الاستومری STI Flex، این عایق جهت پروژه مذکور تأیید و استفاده گردید.


5. تأمین عایق شرکت واگن سازی تهران


شرکت سامان تهویه ایرانیان موفق به تحویل عایق 17 رام قطار مسافری مترو مشهد گردید. با توجه به الزامات خاص صنایع ریلی، این شرکت موفق به انجام مجدد این مهم گردید.


6. عقد قرارداد کانال گالوانیزه صنعتی و عایق الاستومری STI Flex، دیتاسنتر ساختمان بورس اوراق بهادار تهران


6 با توجه به الزامات خاص دیتاسنتر از نظر حریق و تهویه مطبوع، شرکت سامان تهویه ایرانیان موفق به عقد قرارداد مرکز داده های ساختمان بورس اوراق بهادار تهران در زمینه کانال های گالوانیزه صنعتی و عایق های الاستومری STI Flex گردید.

اخبار نمایشگاههای STI

اخبار نمایشگاههای STI

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

شرکت سامان تهویه ایرانیان مفتخر است که میزبان شما عزیزان در  چهارمین نمایشگاه بین المللي بيمارستان سازی، تجهيزات و تاسيسات بيمارستاني تهران باشد.
زمان بازدید: 3 لغایت 6 دی ماه 1397
مکان: محل دائمي نمایشگاه های بین المللی تهران سالن 35 غرفه 16

 


 

شرکت سامان تهویه ایرانیان مفتخر است که میزبان شما عزیزان در  چهارمین نمایشگاه بین المللي بيمارستان سازی، تجهيزات و تاسيسات بيمارستاني تهران باشد.
زمان بازدید: 3 لغایت 6 دی ماه 1397
مکان: محل دائمي نمایشگاه های بین المللی تهران سالن 35 غرفه 16

عایق صوتی

 


 

شرکت سامان تهویه ایرانیان مفتخر است که میزبان شما عزیزان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران باشد.
زمان بازدید: 1 لغایت 4 آبان 1397 از ساعت 9 الی 17
مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن میلاد B ، غرفه شماره H01
 

 


 

سامان تهویه ایرانیان

شرکت سامان تهویه ایرانیان مفتخر است که میزبان شما عزیزان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران باشد.
زمان بازدید: 15 لغایت 18 مرداد 1397 از ساعت 10 الی 18
مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن 8 و 9، غرفه شماره 8967

اخبار عمومی

اخبار عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

بر اساس مبحث 19 مقررات ملی ساختمان رعایت نکات زیر در ساختمان اجباری است .

1-عایق‌کاری دیوارهای پیرامونی ساختمان  

2-نصب پنجره‌های دوجداره با قاب‌های فلزی ترمال‌بریک، چوبی و یا PVCاستاندارد

3-عایق‌کاری لوله‌های تاسیسات ،کانال‌های انتقال هوا و سیستم تولید آب ‌گرم

4-نصب سیستم‌های کنترل کننده موضعی نظیر شیرهای اتوماتیک بر روی رادیاتورها

5-نصب سیستم‌های کنترل مرکزی هوشمند و مجهز به حسگرهای اندازه‌گیری دمای هوای محیط.