logo

اخبار پروژه های در حال انجام STI

1. نصب و راه اندازی تولید کانال گالوانیزه صنعتی Super Seven


شرکت سامان تهویه ایرانیان پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام به واردات و نصب راه اندازی خط تولید کانال فلزی چهارگوش نموده است. خط تولید Super Seven کاملاً اتوماتیک بوده و از این نوع خط تولید فقط 50 سری در دنیا وجود دارد. یکی از ویژگی خاص خط Super Seven آن است که کلیه قطعات و اتصالات کانالهای گالوانیزه به صورت تمام اتوماتیک تولید شده و برش تمامی قطعات منحنی و همچنین سوراخکاری آنها نیز توسط CNC Plasma انجام میشود.


2. عقد قرارداد کانال گالوانیزه صنعتی بیمارستان سوانح و سوختگی و مرکز جامع بیماریهای سرطانی استان سمنان


استان سمنان در حال حاضر فاقد یک مرکز پیشرفته برای درمان سوختگیهای شدید می باشد با توجه به حساسیت های خاص پروژه های بیمارستانی، کانال گالوانیزه صنعتی شرکت سامان تهویه ایرانیان پس از بررسی و تأیید توسط مشاور و پیمانکار پروژه در حال ساخت و نصب می باشد.


3. عقد قرارداد کانال گالوانیزه صنعتی مجتمع شهید خرازی (بزرگترین پروژه مسکونی ایران)


مجتمع شهید خرازی با حدود 40 برج مسکونی در منطقه 22 تهران، بزرگترین پروژه مسکونی کشور
می باشدکه با توجه به حجم بالای کانال های اگزاست پروژه، استفاده از کانال های پیش ساخته گالوانیزه با توجه به کیفیت کم نظیر و سرعت فوق العاده در حال انجام می باشد.


4. تأمین عایق الاستومریک STI Flex، بیمارستان تویسرکان همدان


 بیمارستان قائم تویسرکان با زیربنای 13000 مترمربع با طراحی و نظارت شرکت مهندسین مشاور موژدا و همکاران در حال ساخت می باشد. با توجه به اخذ گواهینامه فنی از مرکز تحیقات راه، مسکن و شهرسازی برای عایق های الاستومری STI Flex، این عایق جهت پروژه مذکور تأیید و استفاده گردید.


5. تأمین عایق شرکت واگن سازی تهران


شرکت سامان تهویه ایرانیان موفق به تحویل عایق 17 رام قطار مسافری مترو مشهد گردید. با توجه به الزامات خاص صنایع ریلی، این شرکت موفق به انجام مجدد این مهم گردید.


6. عقد قرارداد کانال گالوانیزه صنعتی و عایق الاستومری STI Flex، دیتاسنتر ساختمان بورس اوراق بهادار تهران


6 با توجه به الزامات خاص دیتاسنتر از نظر حریق و تهویه مطبوع، شرکت سامان تهویه ایرانیان موفق به عقد قرارداد مرکز داده های ساختمان بورس اوراق بهادار تهران در زمینه کانال های گالوانیزه صنعتی و عایق های الاستومری STI Flex گردید.