logo

دستاوردهای STI در سالهای اخیر

شرکت STI تنها توليد كننده انواع كانال هاي فلكسيبل خرطومي در کشور

شركت سامان تهويه ايرانيان (STI)، توليد كننده انواع كانال هاي فلكسيبل خرطومي انتقال هوا در كشور بوده و توانسته است خطوط توليد اين نوع از كانال هاي گرد را در كارخانه خود راه اندازي و اقدام به توليد انبوه اين محصول در مدل هاي گوناگون نمايد.
كانال هاي فلكسيبل STI در بيش از ٩ مدل و در سايزهاي "٣ تا "٢٤ توليد و به مشتريان محترم عرضه مي گردد.
نكته قابل توجه در توليد اين نوع از محصولات، استفاده از خطوط و ماشين آلات مدرن همراه با تكنولوژي روز دنيا بوده و بسته بندي آن ها نيز از طريق دستگاه هاي تمام اتوماتيك و بدون دخالت نيروي انساني و با كمترين خطاي ممكنه صورت مي پذيرد.
متريال به كار برده شده در توليد تمامي مدل ها داراي تأييديه هاي معتبر كيفي و فني از بالاترين مراجع زيربط مي باشد.
همچنين شركت سامان تهويه ايرانيان (STI) با در نظرگرفتن بهترين كيفيت همراه با قيمت هاي مطلوب در بازار، با كالاهاي مشابه وارداتي در رقابت است.


اخذ گواهینامه

شرکت سامان تهویه ایرانیان در سال 1396 موفق به اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در خصوص عایق های حرارتی و برودتی الاستومریک STI Flex گردیده است.


 

ساخت کانال های چهارگوش گالوانیزه

کانال های چهارگوش گالوانیزه از دیرباز در سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گرفته است. این کانال ها از لحاظ استحکام، شکل پذیری، زیبایی، ضریب اصطکاک هوا و ... عملکرد فوق العاده ای در سیستم های تهویه مطبوع دارند و تنها معضل آنها طولانی بودن مراحل ساخت و نصب می باشد. شرکت سامان تهویه ایرانیان جهت رفع این معضل اقدام به واردات خط کامل تولید کانال های گالوانیزه نموده است. خط تولید Super Seven کاملاً اتوماتیک بوده و از این نوع خط تولید فقط 50 سری در دنیا وجود دارد. ویژگی خاص خط Super Seven عبارت است از اینکه کلیه قعطات و اتصالات کانال های گالوانیزه به صورت تمام اتوماتیک تولید می شود و برش تمامی قطعات منحنی نیز، توسط CNC Plasma انجام می شود.


 

جدیدترین محصول شرکت STI

كانال فلكسيبل با عايق الاستومريك، جديدترين توليد شركت سامان تهويه ايرانيان (STI) مي باشد.
اين مدل به دليل دارا بودن يك لايه عايق الاستومريك به ضخامت ٦ ميليمتر در آن يكي از با كيفيت ترين مدل هاي كانال هاي فلكسيبل در كشور به شمار مي آيد.
از اين نوع كانال خرطومي بيشتر براي كانال كشي مسيرهاي رفت دستگاه هاي داكت اسپيلت، انشعاب گيري با طول هاي بيشتر و ... استفاده مي گردد.