logo

دستاوردهای STI در سالهای اخیر

شرکت STI تنها تولید كننده انواع كانال های فلكسیبل خرطومی در کشور

شركت سامان تهویه ایرانیان (STI)، تولید كننده انواع كانال های فلكسیبل خرطومی انتقال هوا در كشور بوده و توانسته است خطوط تولید این نوع از كانال های گرد را در كارخانه خود راه اندازی و اقدام به تولید انبوه این محصول در مدل های گوناگون نماید.
كانال های فلكسیبل STI در بیش از ٩ مدل و در سایزهای "٣ تا "٢٤ تولید و به مشتریان محترم عرضه می گردد.
نكته قابل توجه در تولید این نوع از محصولات، استفاده از خطوط و ماشین آلات مدرن همراه با تكنولوژی روز دنیا بوده و بسته بندی آن ها نیز از طریق دستگاه های تمام اتوماتیك و بدون دخالت نیروی انسانی و با كمترین خطای ممكنه صورت می پذیرد.
متریال به كار برده شده در تولید تمامی مدل ها دارای تأییدیه های معتبر كیفی و فنی از بالاترین مراجع ذیربط می باشد.
همچنین شركت سامان تهویه ایرانیان (STI) با در نظرگرفتن بهترین كیفیت همراه با قیمت های مطلوب در بازار، با كالاهای مشابه وارداتی در رقابت است.


اخذ گواهینامه

شرکت سامان تهویه ایرانیان در سال 1396 موفق به اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در خصوص عایق های حرارتی و برودتی الاستومریک STI Flex گردیده است.


 

ساخت کانال های چهارگوش گالوانیزه

کانال های چهارگوش گالوانیزه از دیرباز در سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گرفته است. این کانال ها از لحاظ استحکام، شکل پذیری، زیبایی، ضریب اصطکاک هوا و ... عملکرد فوق العاده ای در سیستم های تهویه مطبوع دارند و تنها معضل آنها طولانی بودن مراحل ساخت و نصب می باشد. شرکت سامان تهویه ایرانیان جهت رفع این معضل اقدام به واردات خط کامل تولید کانال های گالوانیزه نموده است. خط تولید Super Seven کاملاً اتوماتیک بوده و از این نوع خط تولید فقط 50 سری در دنیا وجود دارد. ویژگی خاص خط Super Seven عبارت است از اینکه کلیه قعطات و اتصالات کانال های گالوانیزه به صورت تمام اتوماتیک تولید می شود و برش تمامی قطعات منحنی نیز، توسط CNC Plasma انجام می شود.


 

جدیدترین محصول شرکت STI

كانال فلكسیبل با عایق الاستومریك، جدیدترین تولید شركت سامان تهویه ایرانیان (STI) می باشد.
این مدل به دلیل دارا بودن یك لایه عایق الاستومریك به ضخامت ٦ میلیمتر در آن یكی از با كیفیت ترین مدل های كانال های فلكسیبل در كشور به شمار می آید.
از این نوع كانال خرطومی بیشتر برای كانال كشی مسیرهای رفت دستگاه های داكت اسپیلت، انشعاب گیری با طول های بیشتر و ... استفاده می گردد.