جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مبانی بازاریابی دیجیتال

درباره
پروژه

مهر 1394
آرش خان
جایزه طراح فوق حرفه ای از وب سایت راستچین
اشتراک گذاری

درباره پروژه

بازاریابی دیجیتال شامل تمام تلاش های بازاریابی است که از یک دستگاه الکترونیکی یا اینترنت استفاده می کنند. شرکت ها با استفاده از کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت های خود برای ارتباط با مشتریان فعلی و آینده نگری استفاده می کنند.

این است. در واقع، طبق تحقیقات Pew، “ثابت” استفاده از اینترنت در بین بزرگسالان تنها در سه سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است. و هرچند که ما آن را زیاد می گوئیم، نحوه خرید و خرید مردم واقعا با آن تغییر کرده است – به این معنی که بازاریابی آنلاین به همان اندازه موثر نیست.

بازاریابی همواره در ارتباط با مخاطبین شما در جای مناسب و در زمان مناسب بوده است. امروز، این بدان معنی است که شما باید آنها را در جایی که آنها در حال گذراندن زمان هستند: در اینترنت. (منبع: blog.hubspot.com)

marion-michele-unsplash

بازاریابی دیجیتال.

بازاریابی همواره در ارتباط با مخاطبین شما در جای مناسب و در زمان مناسب بوده است. امروز، این بدان معنی است که شما باید آنها را در جایی که آنها در حال گذراندن زمان هستند: در اینترنت. یک بازاریاب ورودی چیده شده ممکن است بازاریابی ورودی و بازاریابی دیجیتال را عملا یکسان بیان کند، اما برخی تفاوت های جزئی وجود دارد. و صحبت با بازاریابان و صاحبان کسب و کار در ایالات متحده آمریکا، U.K.، آسیا، استرالیا و نیوزیلند، من بسیار در مورد اینکه چگونه این تفاوت های کوچک در سراسر جهان مشاهده شده است.
adam-hollin-273606
35mm-unsplash
thought-catalog-unsplash