جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دلربا پرتره هک

درباره
پروژه

مهر 1394
آرش خان
جایزه طراح فوق حرفه ای از وب سایت راستچین
اشتراک گذاری

درباره پروژه

با تکنولوژی امروز، از عکاسان راحت تر است تا تصاویری را ایجاد کنند که نه تنها نفس گیرند، بلکه موجب تعجب ما می شوند. اغلب این ها از طریق دستکاری عکس در برنامه هایی مانند فتوشاپ است. اما عکاس ماتیاس سریع به تازگی یک هک عکاسی فوق العاده است که تصاویر خود را خارق العاده، احساس اثیری شما را بدون نیاز به راه خود را در اطراف یک کامپیوتر را معرفی کرد.

(اگرچه این کمک می کند.) او به سادگی از صفحه نمایش گوشی خود برای اضافه کردن یک عنصر بازتابنده به یک تصویر استفاده می کند که باعث می شود که ترکیب دیگری به نظر برسد، آن را شناور می کند.

تعدادی از مزایای این فریب عکاسی هوشمندانه وجود دارد که نیازی به چیزی بیش از یک دوربین هوشمند و دوربین DSLR نیست. “با استفاده از یک صفحه نمایش تلفن به عنوان یک سطح بازتابنده،” سریع توضیح می دهد “، ممکن است پوشش عناصر ناخوشایند، اضافه کردن فتنه، و ایجاد یک تصویر بسیار جالب است.” (منبع: mymodernmet.com)

هک گوشی تلفن

شما به راحتی می توانید هک عکاسی انجام دهید. با نگه داشتن تلفن خود را به صورت افقی در پایین لنز دوربین خود شروع کنید. در آن نقطه، از طریق نمایاب DSLR نگاه کنید. بخشی از ترکیب خود را در نیمه پایین تصویر مشاهده خواهید کرد. بر اساس آنچه شما می بینید، گوشی خود را کمی تنظیم کنید، اما هنوز هم آن را نزدیک لنز نگه دارید تا بازتابی را که می خواهید مشاهده کنید. سپس، عکس خود را ضربه بزنید و شما انجام می شود!