logo

عایق صوتی دو رو صاف

 • برند : بدون برند
 • دسته بندی : عایق صوتی
 • وضعیت : ناموجود


عایق های صوتی STI با آخرین فناوری روز دنیا جهت عایقکاری صوتی دیوارهای مشترک، کف و سقف آپارتمانها و منازل مسکونی استفاده می گردد. عایق های صوتی STI در کاهش صداهای انتقالی در محیط های صنعتی و ساختمانی برای دیوار های مشترک، سقف، کف و... نقش بسزایی را ایفا می کنند.
این نوع عایق های صدا برای محیط های مسکونی، اداری و صنعتی به کار رفته و صداهای زندگی روزمره و متعارف با فرهنگ آپارتمان نشینی را از بین برده و صداهایی را که با فرهنگ آپارتمان نشینی در تضاد و یا تعارض باشند، کاهش داده و جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های صوتی سنتی مانند پشم سنگ و پشم شیشه به شمار می آیند.

عایق های صوتی دو رو صاف چسبدار STI FLEX:

از طرفی دیگر این عایق های صوتی الاستومری به دلیل ساختار داخلی سلول بسته ای که دارند، عایق حرارتی و برودتی نیز محسوب می گردند (ضریب انتقال حرارت آنها 0.032 w/m.°K می باشد). عایق های صوتی الاستومری دو رو صاف خود چسب STI به راحتی و با استفاده از قیچی و کاتر به اندازه و ابعاد دلخواه بریده و بدون نیاز به چسب مایع، پیچ و میخ، زیرسازی، فریم بندی و ... بر روی سطح صاف و صیقلی دیوارهای مورد نظر نصب می گردند.
پس از اجرای عایق های صوتی STI بر روی دیوار مورد نظر، جهت زیباسازی نمای بیرونی می توان بر روی عایق های صوتی از دیوارپوشهای موجود نظیر کاغذ دیواری، کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوزیت، گچکاری و یا هر پوششی که دارای سطح مقاومی باشد استفاده نمود.
این نوع از عایق های صوتی الاستومریک به صورت رول بوده و ابعاد آن نیز با توجه به ضخامت منغییر می باشد. (بهترین پیشنهاد برای عایقکاری دیوارهای مشترک ضخامت 2 سانتیمتر به بالا می باشد). در شرایطی که صداها دارای شدت و سرعت بیشتری باشند، می تواند به صورت دو لایه یا بصورت ترکیبی اجرا گردند. پرواضح است که هرچه ضخامت لایه های عایق بیشتر باشد، خاصیتعایق صوتی آنها نیز افزایش می یابد. اما قطور کردن عایق های صدا محدودیت دارد، چراکه دیوار ضخیم تر، هزینه بیشتری دارد و فضای داخلی را نیز اشغال می کند.
البته میزان صداهای انتقالی (شدت صوت) مابین دو واحد به عواملی نظیر استفاده از مصالح نامرغوب و اجرای دیوار با ضخامت های غیر استاندارد، و سبک سازی غیر اصولی و غیرفنی نیز بستگی دارد.
شایان ذکر است عرض عایق های صوتی پشت چسبدار FLEX STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق، متغییر می باشد. عایق های صوتی مشکی رنگ بوده و در صورت نصب این عایق ها بر روی پنجره نور محیط داخلی از بین خواهد رفت.


از دیگر موارد کاربرد عایق های صوتی STI FLEX استفاده از عایق در کف ساختمانها به شرح زیر جهت کاهش انتقال صداها و صدا های کوبه ای می باشد:


• ساختمان هایی که ساخته شده اند عایق با ضخامت 6 میلیمتر بر روی کف تمام شده اجرا و سپس بر روی آن لمینت یا پارکت اجرا می گردد.
• ساختمان هایی که در مرحله ساخت هستند می توان عایق را با ضخامت بالاتر در کفسازی ساختمان قرار داد تا انتقال صوت را به حداقل برساند.
جهت عایقکاری صوتی دیوار مشترک مابین دو واحد می بایست از عایق های صوتی چسبدار STI به ضخامت 2 تا 5 سانتیمتر استفاده نمود. به این ترتیب که ابتدا یک لایه عایق جاذب صدا به ضخامت 2 یا 2.5 سانتیمتر بر روی دیوار نصب و در صورت نیاز لایه بعدی (لایه دوم) بر روی لایه اول اجرا خواهد شد. پس از اتمام عملیات عایق کاری جهت دسترسی به ظاهری زیبا و مناسب و همچنین بالا بردن سطح کیفی کار (کنترل نمودن بیشتر صوت) و محافظت عایق در برابر ضربات مکانیکی و روزمره می بایست از یک لایه محافظتی نظیر دیوار پوش، پانل گچی، چوب و ... استفاده نمود. روش فوق بهترین پیشنهاد جهت کاهش صدای انتقالی به محیط تا به امروز می باشد.


انواع پوشش ها و لایه های محافظتی جهت زیبا سازی بر روی عایق های صوتی عبارتند از:


دیوار بنایی: متشکل از رابیتس کاری و اجرای گچ و خاک یا بلوک های سفالی و گچکاری و همچنین پنل های گچی پیش ساخته که بصورت فاق و زبانه اجرا می گردند.
دیوار پوشهای آماده نظیر: کناف، چوب، MDF، لمینت، ورق کامپوریت ، تایل های شیشه ای و ...
بدیهی است هر چه ضخامت عایق صوتی انتخابی بیشتر باشد، بر اساس قوانین فیزیک جذب صدای بالاتری داشته و از لرزش و انعکاس صوت تا حد قابل توجهی جلوگیری به عمل می آورد.
نوارهای درزگیر از جنس عایق STI FLEX جهت درزبندی پنجره، درب و کاهش صوت به داخل محیط به کار رفته که در ابعاد و سایزهای گوناگون قابل ارائه می باشد و جنس آن نیز همانند جنس عایق صوتی از عایق الاستومری می باشد.
همچنین عایق های صوتی شرکت STI قابلیت استفاده در بدنه اتومبیل را دارند. به طور مثال جهت جلوگیری و پوشش صدای موتور اتومبیل به داخل، می توان از عایق الاستومری فومی با ضخامت 13 یا 10 میلیمتر استفاده نمود.
ضمنا از عایق های الاستومری صوتی دو رو صاف می توان بر روی لوله های فاضلاب جهت کاهش صدای سیال داخل لوله ها نیز استفاده کرد.


پاره ای از ویژگی های عایق های صوتی STI FLEX عبارتند از:


کاهش صدا از 30 دسیبل به بالا (با توجه به ضخامت انتخاب شده)
ضریب جذب صوت (NRC) 0.4
دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (120 تا 40 – درجه سیلسیوس)
چگالی 45~60 kg/m3
ضریب انتقال حرارت در صفر درجه سانتیگراد0.032 w/m.k
ضریب نفوذ آب 2.82*10-10 g/m.s.Pa
مقاومت در مقابل اشعه اوزون (در 200 ساعت): بدون کرک و شکاف و 202 MPa
کلاس حریق B1
مقاومت در مقابل پارگی، بیش از 3 N/cm
مقاومت در مقابل مواد شیمیایی: عملکرد مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی
مقاومت در مقابل اشعه UV: عدم وجود شکاف تا 460 ساعت
پشت چسبدار و بی نیاز از خرید چسب مایع
جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی (عایق صدا) موجود در دنیا
عمر مفید بالای 30 سال، قابلیت رنگ پذیری و وزن بسیار سبک

با توجه به موارد اشاره شده در فوق، مشتریان محترم می توانند با انتخاب نمودن ضخامت عایق فوم صوتی خود از 70 تا 90 درصد جذب صدا در محیط داشته باشند. (صداهایی که با فرهنگ آپارتمان نشینی مغایرتی نداشته باشند.)

شایان ذکر است، عرض عایق های چسبدار صوتی و عایق دیوار صداگیر STI، یک متر و طول آن با توجه به ضخامت انتخابی عایق از سوی مشتریان محترم متغییر می باشد. عایق های صداگیر صوتی (عایق صوتی صداگیر) در یک رنگ یعنی مشکی تولید و تهیه می گردند، بنابراین اگر این عایق های جاذب صدا بر روی سطح پنجره نصب گردند، نورگیر محیط شما از بین خواهد رفت.
شرکت STI جهت رفاه حال مشتریان خود نمونه عایق های صوتی دو رو صاف خود را قبل از خرید به مشتریان محترم، جهت بررسی ارائه خواهد گردید.

ابعاد عایق صوتی دو رو صاف:

ابعاد هر رول از این عایق ها (10 * 2cm: 1 ضخامت) و (8 * 2.5cm: 1 ضخامت) می باشد.
عایق های دو رو صاف خود چسب STI بسیار با کیفیت بوده (دانسیته بسیار بالا و ساختار سلول بسته همراه با تزریق گاز نیتروژن در مواد اولیه ساخت عایق) و در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرند.
به طور کلی تحقیقات انجام شده در این زمینه بر این نکته دلالت دارد که؛ استفاده نمودن از 2 تا 5 سانتی متر عایق صوتی با فنآوری نوین (تزریق گاز نیتروژن در عایق) در کاهش صوت و صدای انتقالی به محیط و داخل ساختمان بسیار تأثیر گذار است و این عایق های صوتی را می توان جهت کاهش دادن صوت استفاده نمود.
عایق های صوتی STI FLEX با فنآوری نوین = جایگزینی بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف و ...
همچنین استفاده نمودن از عایق های صوتی نسل جدید (عایق صدا فوم صداگیر) یعنی عایق های صوتی STI یک راهکار مناسب و منطقی جهت جلوگیری از آلودگی صوتی بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه مواد و مصالح قدیمی و سنتی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف، دیوار پوش، بلوک های سیمانی و ... به شمار می آید.
شایان ذکر است استفاده نمودن از متریال سنتی و قدیمی به عنوان عایق صوتی که در بالا نیز به آن ها اشاره گردید، نمی تواند از لحاظ کیفی جوابگوی انتظارات شما مشتریان محترم باشد و این نوع مواد به علت معایب و نواقصی که دارند دیگر جایگاهی در صنعت ساختمان نداشته و با گذشت زمان، مواد و مصالح جدیدتری در بازار جایگزین مواد و متریال قدیمی و سنتی می گردد.
با عایقکاری صوتی (عایق جاذب صوت _ فوم عایق ابر صدا) و حدود 2% هزینه بیشتر در ساختمان (عایق صوت نمودن تمامی بخش ها و قسمت ها) علاوه بر جذب صدا می توان بیش از 40% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورد.

 • avatar
  محسن
  10 دی 1400

  سوال: منزل ما نزدیک بزرگراه واقع شده.طبقه سوم هستیم و وقتی میخواهیم وارد تراس شویم سر و صدا واقعا آزاردهنده هست.آیا راهی وجود داره که جلوی تراس رو بپوشونیم و دیواره و عایقی که شفاف باشه و قابلیت رویت بیرون رو نگیره نصب کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 دی 1400

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از شیشه های دو جداره یا سه جداره استفاده نمائید.

 • avatar
  بدرالسادات طلوعی
  26 آذر 1400

  سوال: اپارتمان من حدود ۵۳ متر هست و طبقه سومه. طبقه چهارم و اخر روی پشت بام موتور اب دارند و هر بار که روشن میکنند صدای بدیاز سقف وارد اتاق خواب ما میشه و در کل ساختمان پخش میشه. البته بین طبقات عایق بندی شده نیست و صدای راه رفتن طبقه بالا هم منعکس میشه. چون باید سقف عایق صدا بشه و گفتین ظاهرا سیاه است.‌چه راهکاری دارین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 دی 1400

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی و عای قهای رولی و قرار دادن داخل اتاقک این نوع صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  امین
  15 آذر 1400

  سوال:  خونه بنده یه ستونی دارد که به دیوار چسبیده و به صورت ال شکل تا سقف امتداد دارد..داخل اين ستون به احتمال زیاد داکتی وجود دارد که ازش آب طبقه بالا رد شده و بسیار آزار دهنده میباشد..راهی وجود دارد که صد در صد صداش رو در نیاره..در ضمن من به اون داکت دسترسی ندارم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 دی 1400

   پاسخ: جهت اطلاعات بیشتر و بازدید محل  شرکت با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمایید.

 • avatar
  حسین
  10 آذر 1400

  سوال: روزتون بخیر واحد مسکونی ما در طبقه اول یه ساختمان چهار طبقه هستش ،متاسفانه صدای رفت و امد ساکنین در راه پله ما رو خیلی اذیت میکنه ،از این عایق میشه روی پله ها نصب کرد تا صدا به حداقل برسه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 دی 1400

   جنابعالی می بایست با عایق کردن درب و دیوار های همجوار با راه پله این مشکل را برطرف نمائید استفاده از عایق های صوتی STI می تواند به شما کمک نماید.

 • avatar
  bahare
  23 آبان 1400

  سوال:  خسته نباشین طبقه ی سوم آپارتمان تک واحدی زندگی میکنم تو اتاقم گار خیاطی انجام میدم میخام صدای چرخم به طبقه ی دوم و چهارم نره چیکار باید بکنم ممنون میشم بابت راهنمایی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 دی 1400

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایقهای رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که بصورت پهن شده در کف صدا های ناشی از دستگاه را پوشش دهید.

 • avatar
  محمدرضا نجف پور
  01 آبان 1400

  سوال:  من در یک آپارتمان تک واحدی طبقه آخر زندگی میکنم .از طبقه پایین صدای زیادی به واحد ما منتقل میشود.کانال های کولر وهواکش کلیه طبقات از واحد ما میگذرد.آیا راهی برای ازبین بردن صدای طبقه پایین هست .ممنون از پاسخگوییتون؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 آبان 1400

   پاسخ: برای پوشش بهتر باید بازدید از محل عبور صدا انجام گردد بنابراین با برقراری تماس با کارشناس شرکت درخواست بازدید را هماهنگ بفرمائید.

 • avatar
  مرضیه
  15 مهر 1400

  سوال: اتاق من مجاور سرویس بهداشتی خونمونه صدای فن دستشویی و سیفون حتی صدای باز کردن آب خیلی اذیت کنتدس و صدای زیادی داخل اتاق میاد چه عایقی مناسبه برای اتاق؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 مهر 1400

   پاسخ: صدا از طریق دیوار و درب سرویس بهداشتی عبور میکند که هر دو قابلیت عایق کاری بوسیله هایق های رولی STI را دارند و میتواند صداهای مزاحم را کاهش و از بین ببرد.

 • avatar
  محمد کریمی
  12 مهر 1400

  سوال: می خواستم در حیاط خانه که سقف فلزی با سایه روشن دارد کارگاه کوچکی درست کنم سقف و دیواره رو از چه نوع عایقی استفاده کنم که صدای کمپرسور باد و وسایل برش بیرون نره ممنونم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 مهر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی STI و عایق های مینرال بصورت ترکیبی این صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  عليرضا جاويد
  09 مهر 1400

  سوال: از درب ورودي واحد مسكوني ما در يك طبقه با پنج واحد ساختماني هم صدا از بيرون به داخل مي آيد و هم صداي گفتگو اعضاي خانواده و تلويزيون از بيرون واحد شنيده مي شود . بسيار آزار دهنده ست علي رغم اينكه درب عايق صوتي بوده و درز بندي هم شده است درب استفاده شده ايستا در مي باشد لطفا راهنمايي بفرماييد سپاس از حوصله و پاسخ جنابعالي؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 مهر 1400

   پاسخ: با توجه به اطلاعات داده شده عایق می بایست چرم کوبی با لمسه کاری گردد تا سطح درب و محل تلاقی چارچوب و درب عایق گردد.

 • avatar
  مرادی
  16 شهریور 1400

  سوال: منزل ما دقیقا چسبیده به خط مترو و قطار است. برای عایق بندی دیوار و سقف و حتی کف کدوم عایق بهتره و آیا بصورت کامل صدای قطار گرفته میشود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 مهر 1400

   پاسخ: باید مد نظر داشته باشید اگر ارتعاش یا لرزش مد نظر نباشه بله امکان عایق کاری دیوارها درب و سقف امکان پذیر می باشد با استفاده از عایق های رولی STI می توانید پوشش لازم را انجام دهید.

 • avatar
  محمدی
  02 شهریور 1400

  سوال: روز بخیر برای سقف می توان از عایق ضد صدا استفاده کرد؟ چون همسایه بالایی حاضر نیست عایق کند و سر و صدا بسیار زیاد است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 مهر 1400

   جواب: برای پوشش صدای های کوبه ای بهتر است عایق درکف طبقه بالا قرار بگیرد و در صورت عبور صدا های هوابردی از زیر سقف میتوان عایق رولی STI  را استفاده نمود.

 • avatar
  فتحیان
  30 مرداد 1400

  سوال: صدا مرغ از روی پشت بوممون میاد تو اتاق خوابم چه راه حلی میتو نم انجام بدم تا صدا نیاد پایین کف پشت بوم ایزو گامه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 مرداد 1400

   پاسخ: باید داخل جعبه قرار بگیرد و جعبه عایق شود- یا بوسیله عایق های صوتی دو رو صاف از داخل به زیر سقف عایق نصب گردد.

 • avatar
  صوری آشنا
  01 مرداد 1400

  سوال:  من یه واحد طبقه همکف اجاره کردم که پنجره های نشیمنش رو به کوچه ست و علاوه بر اون درب ورودی هم از جنس چوب و فلزه صدای رفت و آمد همسایه ها خیلی زیاده ممنون میشم راهنمایی کنید با توجه به جنس درب واحد آیا پیشنهادی دارید؟! لازم به ذکره که نمیتونم توی نمای درب ورودی واحد تغییر ایجاد بدم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 مرداد 1400

   پاسخ: جهت صدا های مزاحم از پنجره ها باید دو جداره یا سه جداره استفاده نمائید و جهت صدای درب از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده نمائید.

 • avatar
  محمد تهران
  23 تیر 1400

  سوال: ما خونمون بر خیابون هست و دیوار اتاقم رو به خیابون صدای ماشینا میاد رو دیوار یه پنجرع دوجداره هست چه عایقی پیشنهاد میکنید؟ میخوام روی پنجره هم بزنم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   31 مرداد 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با عایق های رولی با ضریب جذب بسیار بالا جهت پوشش دیواری که پنجره درون آن قرار دارد صدای مزاحم را کاهش یا از بین ببرید. جهت پنجره اگر استفاده گردد میتواند پوشش دهد ولی نور را از بین می برد. 

 • avatar
  نازنین
  11 تیر 1400

  سوال: دیوار سالنمون با دستشویی اون یکی واحد مشترکه.میخواستم بدونم آیا واقعا با عایق صدا مشکل حل میشه؟یعنی باید اول عایق رو بچسبونیم بعد گچ بزنیم؟واقعا تاثیری داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که ضریب جذب بسیار بالایی دارند استفاده نمائید.

 • avatar
  ساعد هاشمي
  01 تیر 1400

  سوال: يك ساختمان ٦ واحدي در مرحله ساخت دارم براي عايق صوت كف و جلوگيري از انتقال صدا در طبقات نياز به كمك دارم از چه عايقي و در چه مرحله اي از كار ميتونم استفاده كنم ؟ و قيمت رو هم لطف كنيد در رشت هستم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی  STI با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر در کف قبل از کف سازی روی کف مورد نظر پهن نمائید.

 • avatar
  علی
  11 خرداد 1400

  سوال: قصد دارم در طبقه آخر آپارتمان یک سالن حدود 40 متر به عنوان باشگاهی کوچک در راه اندازی کنم. کف کار به صورت فوم بتن خواهد بود. آیا راهکاری برای کم کردن صداهای کوبشی (نظر دیویدن رو ترید میل، طناب زدن یا افتاد احتمالی وزنه دارید؟ اگر بله، تا چه حد این صدا ها امکان مهار شدن دارند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی موقع اجرای کفسازی بر روی کف قبل از اتمام کار قرار دهید. عایق های صوتی STI دارای جذب صوت بسیار بالایی می باشد.

 • avatar
  احمدی
  10 خرداد 1400

  سوال:برای کاهش صدای دوییدن و کشیدن صندلی روی سرامیک و صداهای کوبشی از واحد بالایی چکاری باید انجام داد؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

    پاسخ: باید عایق در کف طبقه بالا قرار بگیرد یعنی در نزدیکترین قسمت به ضربه استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر وی کف.

 • avatar
  تاجیک
  10 خرداد 1400

  سوال:  خانه ویلایی اسکلت آهنی، سقف شیروانی فلزی که سقف اتاق ها از نوع کاذبه و اطرافش ساخته نشده از دیوار های سمت غرب که عصرها بیشتر آفتاب تابستان می گیره ، شب در فواصل زمانی چند دقیقه به چند دقیقه صدا های کوبه ای شدیدی از دیوار شنیده میشه که فکر کنم ناشی از انقباضات مصالح باشه. آیا میشه برای کم کردن شدت این صدا ها کاری کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: خیر مشکل سازه ساختمان است.

 • avatar
  احمدی
  09 خرداد 1400

  سوال:  میخواستم بدونم برای کاهش صدا دویدن و صداهای کوبشی و کشیدن صندلی روی سرامیک واحد بالایی چه کاری میتونم انجام بدم ؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: طبقه بالایی باید عایق روی کف منزل اجرا گردد.

 • avatar
  عارف
  22 اردیبهشت 1400

  سوال: دوطبقه روی پیلوت کارشده که سیستم فاضلاب درطبقات در دو دایک انتقال داده شده است که بعدازچندسال طبقه همکف که پارکینگ بود تبدیل به یک واحدمسکونی شده واتقاقا بهترین واحدودرواقع لوکس ترین هست.تنها مشکلی که خیلی آزار دهنده است اینکه صدای فاضلاب دوواحد طبقه یک و دو درسقف طبقه همکف عبورداده شده وسقف هم سفیدکاری وگچ بری و..شده است،اگه لطف کنی طرحی یاایده ای که این صدای و..قطع شود وعایق جدید رورکارو...دردسترس داریدمحبت کنیدایمیل شودتااقدام کنم.باتشکروممنونم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: جهت عایق کاری لوله های فاضلاب جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی و باکس دور لوله ها این صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  امین مشهد
  16 اردیبهشت 1400

  سوال: طبقه دو هستیم. طبقه پایین تو اتاقش شب ها آهنگ و فیلم میزاره. اونقدر بلند نیست ولی صدای ضربه و بم آهنگ میاد که شب ها موقع خواب خیلی آزار دهنده هست، بخصوص موقعی که سرمون روی بالشت هستش، کف اتاق ما سرامیکه. میتونید راهنمایی کنید با کمترین خرابی چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   19 تیر 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با جمع آوری کف منزل و استفاده از عایق صوتی رولی بر روی کف این نوع صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  محمد تهران
  11 اردیبهشت 1400

  سوال: برای عایق صوتی دیوار مشترک بین دو تا ویلا در شمال کشور چه پیشنهادی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 خرداد 1400

    پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که پشت چسبدار می باشد روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید.و در انتها از دیوار پوش استفاده نمائید.

 • avatar
  روح اله
  29 فروردین 1400

  سوال:.بنده یک اتاق حدود 13-14 متر مربع دارم که بغل پذیرایی است و د رفاصله 6 متری از اتاقم داخل اتاق پذیرایی تلوزیون قرار دارد که صدای تلوزیون بشدت اذیت میکند طوری که بستن درب اتاق با نبستن درب ان تفاوت چندانی ندارد. بنده اگر بخواهم اتاقم بصورت کاملا محرمانه که در اداره جات اتاق را عایق میکنند محرمانه کنم بطوریکه هیچ صدای کوچک بیرونی داخل اتاقم شنیده نشود باید چکار کنم؟ باید کل دیوار اتاقم را همراه با درب عایق کنم یا فقط درب کافی است؟ اگر عایق کردن دیوار ها ضروری است باید از طرف بیرونی هم عایق شود یا فقط درونی کافی است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   22 اردیبهشت 1400

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ها میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI استفاده نمائید یا بصورت لمسه کاری و درز بندی چارچوب و درب استفاده نمائید. اگر دیوار و درب عایق کاری بصورت همزمان صورت بپذیرد قطعا پوشش مناسبی خواهید داشت.

 • avatar
  احسان
  28 فروردین 1400

  سوال:  ممنون بابت توضیحات خوب.. آیا برای جلوگیری از انتقال صدا از طبقه پایین به بالا بهتر نیست که عایق در سقف طبقه پایین نصب شود؟ چون ساختمان در حال ساخت هست این موضوع امکان پذیر است.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 اردیبهشت 1400

   پاسخ: بله بهترین گزینه برای صدا های هوابردی عایق کاری از سمت پایین است. و برای صدا های کوبه ای از روی سقف.

 • avatar
  کوروش
  26 فروردین 1400

  سوال:  میشه روی عایق دو رو صاف رو با کاغذ دیواری پوشش داد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 اردیبهشت 1400

   پاسخ: بله امکان استفاده وجود دارد ولی با توجه به اینکه عایق فومی است و جز مصالح بنایی طلقی نمیگردد بنابراین بهتر است اول دیوار پوش ایجاد گردد سپس کاغذ دیوار اجرا شود.

 • avatar
  سهند
  25 فروردین 1400

  سوال: عذر میخوام برای منزل که صدای همسایه‌ها مزاحمت ایجاد می‌کنه، رول‌ها با چه ضخامتی رو پیشنهاد می‌کنید؟ آیا باید دو تا عایق رو روی هم چسبوند؟ و یک سوال دیگه این که رول‌ها رنگشون مشکی هست با رنگ‌بندی هم دارند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: برای پوشش صداهای هوابردی که از دیوار مشترک ایجاد میگردد میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف پشت چسبدار استفاده نمائید. هر چقدر ضخامت عایق ها و لایه ها بیشتر باشد قطعا توان بیشتری را میتوانید پوشش دهید. رنگ عایق ها مشکی رنگ است ولی باید در نظر داشته باشید که بر روی عایق ها حتما دیوار پوش اجرا می گردد.

 • avatar
  حسین
  23 فروردین 1400

  سوال: بنده آپارتمانی به مساحت ۱۶۰متر دارم ساکنین طبقه بالا دو بچه دارن که دائم در حال دویدن و پرتاب وسایل بازی هستن که کف واحدشان هم سرامیک است و حتی صدای راه رفتنشان هم به پایین منتقل میشه که بسیار آزار دهنده می باشدبارها باهشون صحبت کردم متاسفانه راضی به انجام هزینه نشدن حالا خودم حاضرشدم به هزینه خودم جهت عایق صدا به نحویکه نیاز به بنایی و کندن کف واحدشان نباشه و این مشکل حل بشه این هزینه را متقبل بشم حالا خواستم بفرمایبد با این تفاصیل عایقی برای از بین بردن این صداها وجود داره ؟و اگر عایقی وجود داره چه نوع عایقی را می توان بدون انجام لمینت و چه نوع عایقی را می توان با انجام لمینت به کار برد. لطفا بنده را از این سر و صدا نجات دهید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   سوال: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی به دو صورت پهن کردن بر روی کف موجود و استفاده از فرش یا موکت این کارو پوشش دهید. یا کف موجود برچیده گردد و عایق کاری انجام گردد. عایق باید در نزدیکترین نقطه به محل ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  محمد جلوانی
  22 فروردین 1400

  سوال: من یه یخچال دوقلو با کمپرسور اینورتر خریدم که به نظرم خیلی صدا میده. نمایندگیش میگه این صدا طبیعیه. اندازه گرفتم حدود 70 دسی بل هست. آیا می تونم با استفاده از ابر آکوستیک صداشو کمتر کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایقهای صوتی STI که ضریب جذب صوتی بسیار بالایی دارند و دارای کلاس حریق هستند استفاده نمائید.

 • avatar
  عليرضا
  18 فروردین 1400

  سوال: ممنون از مطلبتون عايقهاي دو رو چسب دار رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با تماس شماره های مندرج در سایت شرکت و کارشناس مربوطه ثبت سفارش را انجام دهید و محصول مورد نظر را دریافت نمائید.

 • avatar
  احسان
  16 فروردین 1400

  سوال: من در حال ساخت آپارتمان هستم و میخواهم واحد طبقه ۶ (آخرین طبقه) که بصورت تک واحدی است رو کاملا عایق صوت کنم بویژه صدا از طبقه پایین در زمان مهمانی ها و پشت بام در صورت استفاده از روف گاردن توسط مهمانان به داخل این واحد منتقل نشود، زیربنای غیر مفید طبقه ۱۹۰ مترمربع و مفید واحد ۱۶۵ مترمربع است. لطفا راهنمایی کنید از چه محصولی باید استفاده کنم و درچه مرحله ای از ساخت باید اجرا کنید و هزینه مصالح و اجرا در مشهد چقدر خواهد بود. ان شاالله در صورت رضایت مندی در سایر پروژه ها نیز همکاری ادامه پیدا خواهد کرد. ساختمان هنوز در‌مرحله فونداسیون است و اسکلت فلزی و سقف ها کامپوزیت (بتنی) اجرا خواهد شد. ابعاد واحد ۱۰ (نما) در ۱۹ (دیوارهای طرفین) متر میباشد. لطفا در صورت امکان هزینه عایق کف، سقف و دیوارها (در صورت نیاز) رو به تفکیک اعلام کنید. هدف عدم ورود صدا به این واحد است نه خروج صدا از آن ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی قبل از کفسازی در کف یا روی کف بام عایق را اجرا نمائید. عایق های صوتی STI میتواند صداهای هوابردی و صدا های کوبه ای را تا حد زیادی پوشش دهد. جهت اجرای کار در شهر های غیر از تهران یا کرج با تماس با مشاور شرکت هماهنگی لازم را انجام دهید.

 • avatar
  محمد
  13 فروردین 1400

  سوال: اتاق خواب کنار اسانسور قرار داره و صدای اسانسور داخل اتاق میاد زمانی که پمپ اب طبقات بالا فعال میشه صدای آب لوله ها داخل واحد ما میاد آیا با عایق کاری این دو مشکل حل میشن؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید جهت مشاوره و بازدید با تلفن های مندرج در سایت شرکت و کارشناس مربوطه جهت بازدید هماهنگی لازم را انجام دهید.

 • avatar
  مریم جنابدی
  12 فروردین 1400

  سوال: داکت دودکش شوفاژخانه از دیوار اتاقم عبور میکند و هم صدای پمپ و هم صدای مشعل به شدت آزار دهنده است آیا چاره ای میشود کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   26 فروردین 1400

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف که بصورت پشت چسبدار است و نصب بر روی دیوار که از داخل آن داکت تاسیساتی عبور کرده این نوع صدا را پوشش نمایید.

 • avatar
  احسان
  11 فروردین 1400

  سوال: برای عایق کردن کف و دیوار (1 دیوار مشترک) یه اتاق توی آپارتمان پیشنهادتون چیه؟میخوام ورزش کنم و گاهی وقت ها سه تار میزنم و میخوام هیچ صدایی به بیرون منتقل نشه.تا چه حد میتونیم جلوی صدا رو بگیریم؟ زیبایی نما و هزینه برام مهم نیست و نصبش ساده باشه و خودم بتونم نصبش کنم.پیشنهادتون چیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 فروردین 1400

   پاسخ: برای عایق کاری صدا می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی کف و دیوار و با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI بصورت ترکیبی بر روی دیوار های مشترک این مشکل را پوشش دهید.

 • avatar
  شارا
  08 فروردین 1400

  سوال: ما طبقه سوم هستیم و اتاق خواب های ما مجاور پاسیو قرار دارند. صدای بیرون و همسایه به شکل تقویت شده ای در داخل احساس میشه. برای عایق کردن چه کاری باید انجام داد؟ آیا عایق کردن دیوارهای بیرونی ساختمان در قسمت پاسیو برای جلوگیری از تقویت و انعکاس صدا تاثیر دارد؟ یا باید پاسیو را پوشاند؟ ممنون میشم راهکار مناسب را بگید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می بایست دیوار مجاور با پاسیو و اگر پنجره ای جهت نور و تهویه وجود دارد را عایق صوتی انجام دهید. جهت عایق کاری دیوار مشترک با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف STI که بصورت پشت چسبدار می باشد را بر روی دیوار مورد نظر اجرا نمائید و در صورت داشتن پنجره سه جداره کردن میتواند تا حدود زیادی کمک نماید.

 • avatar
  نگار
  07 فروردین 1400

  سوال: من یک آپارتمانی دارم که در هر طبقه 4 واحد هست و متاسفانه هر دیوار در آپارتمان من دیوار مشترک آپارتمانهای مجاور است. به شدت صدا منتقل می شود طوریکه وقتی تلویزیون همسایه روشن باشه یا تلفن شون زنگ بزنه یا صحبت کنن من کاملا متوجه میشم. میشه راهنمایی بفرمایئد از عایق دو رو صاف استفاده کنم یا شانه تخم مرغی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف و ترکیب با مینرال بر روی دیوار مورد نظر این مشکل را بر طرف نمائید. جهت هماهنگی با مجری با دفتر شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  مریم
  04 فروردین 1400

  سوال: ما ۲اتاق خواب داریم و با اتاق خواب همسایه کناری دیوار مشترکه،صدای بچشون بسیار آزاردهنده هست،خواستم بدونم راهکارمون برای کم شدن صدا چیه و اینکه راهکار پیشنهادی شما تا چه اندازه جلوی صدا رو میگیره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی STI دو رو صاف و عایق های مینرال بصورت ترکیبی بر روی دیوار و در آخر با استفاده از دیوار پوش های گچی این مشکل را حل نمائید. 

 • avatar
  یزدیان
  03 فروردین 1400

  سوال:از خانه صدای زیادی به راهرو میرود و میخواهم درب را بدون عوض کردن یا چرمی کردن عایق کنم چه راهکاری را پیشنهاد میکنید ؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 فروردین 1400

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی به ابعاد 1*2 که بصورت پشت چسبدار می باشد استفاده نمائید.

 • avatar
  سردار زارعی
  28 اسفند 1399

  سوال: من دیوار عایق صدارو انجام دادم اما کمربند میانیش لق میزنه و انگار زیرش خالیه،برای حل این مشکل چه راهکاری پیشنهاد میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 فروردین 1400

   پاسخ: لطفا با شخص یا مجری که اجرا کننده بوده است تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  بهنام
  21 اسفند 1399

  سوال: دور درب واحد فضای خالی وجود داره ک وقتی باندارو روشن میکنم صدا تو سالن میپیچه، چی میشه استفاده کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   24 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت فضای درب و چارچوب از درزگیر از جنس عایق استفاده نمایید و بر روی درب از عایق های صوتی شانه تخم مرغی که دارای جذب صوت بسیار بالایی هستند استفاده نمایید تا بحث برگشت صدا را برای شما پوشش دهد.

 • avatar
  ابوالفضل
  10 اسفند 1399

  سوال: من یک اتاق مطالعه دارم که 2در2که این اتاق یک دیوار مشترک داره با پذیرایی خونه و صدا ها کامل به اتاق من میرسه این دیوارها یه پنجره داره که نصف دیوار رو میگیره وبزرگه چطور میتونم این دیوار و پنجره شو عایق گیری کنم که صدایی یه اتاق نیاد !؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف

 • avatar
  امیدی هستم معمار ساختمان
  05 اسفند 1399

  سوال: 2/5  sti سانتی دو رو صاف متری چنده ادرس کارخانه یا نمایندگی تهران اریاشهرتون کجاست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جهت استعلام با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  طالب سکوت
  04 اسفند 1399

  سوال: می خوام سر و صدای هال و اتاق کناری خونه توی اتاقم نیاد، در رو به هال و بخشی از دیوار مشترک هست، عایق کردن در می تونه تا حد نسبتا زیادی موثر و کافی باشه؟ باید از چه عایقی و چه تعداد استفاده کرد؟ ایا نصب شون( میخی یا چسب) راحته، به صورتی که خودم انجام بدم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.می توانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است بر روی درب استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  حمید رضا غزل باش
  29 بهمن 1399

  سوال: من مستاجرم طبقه اول از پنجره به شدت صدا تو میاد قدیمی هست پنجره ها چیزی هست که صدا تو نیاد و برای درب هم میخواستم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: برای پوشش صداهای نظیر پنجره ها باید تعویض گردد و سه جداره یا دوبل اجرا گردد. جهت عایق درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صوت بالا میتوانید استفاده نمائید.

 • avatar
  آرمین پاکروان
  24 بهمن 1399

  سوال: یه مکانی رو میخوام اجاره کنم اپارتمانی مسکونی‌(اداری نیست) برای استدیو شخصی اتاق حدود 9متر هست سوالم اینه که کل فضارو عایق صدا کنم که صدای ساز یا آواز همسایه هارو اذیت نکنه و هم صدای خارجی وارد اتاق نشه درب اتاق چوبیه و اینکه نمیخوام اتاق آسیبی ببینه تا صاحب واحد هم مکدر بشه از این قضیه شما چه پیشنهادی میدید از چه گزینه ای برای عایق استفاده کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  احسان اهواز
  04 بهمن 1399

  سوال: منزل بنده ویلایی هست و حیاط من و همسایه داری سقف ایرانیت یا فلزی غیر مشترک تا لبه دیوار هست، همسایه سمت چپ ما مرغ و اردک دارن صداش بسیار آزار دهنده هست ارتفاع بین دیوار و ایرانیت حدود بیست سانت هست در بلند ترین قسمت، راهی هست بتونم این فضای خالی رو عایق کنم دیگه صداشون نیاد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر

 • avatar
  حسین رحیمی
  04 بهمن 1399

  سوال: ما همسایه پایینمیون صدای نفس کشیدنشون میاد چه محصولی رو پیشنهاد میکنید برای عایق کردن پنجره ها و چگونه باید سفارش بدم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  حمید رضا غیاثی
  29 دی 1399

  سوال: در صورت امکان بفرمایید هزینه عایق صوتی دیوار مشترک روکار با نصب آن متری چقدر می باشد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت استعلام از شرکت با شماره های مندرج در سایت شرکت و با کارشناس مربوطه صحبت بفرمائید.

 • avatar
  محمد
  27 دی 1399

  سوال: آیا این عایق صوتی دو طرف صاف که به صورت رول می باشد را می توان به اندازه دلخواه توسط کاتر برش داد و نحوه سفارش و ارسال به چه نحوی می باشد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله به هر میزان و اندازه که نیاز دارید میتوانید با تیغ یا کاتر برش دهید و در محل مورد نظر استفاده نمائید.

 • avatar
  امیر
  27 دی 1399

  سوال:، ایا اجرای کناف با عایق فوم و پشم سنگ و روکش کچی برای سقف اپارتمان جوابگو دویدن و کشیدن صندلی روی سرامیک هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر، عایق کاری باید به نحل ضربه نزدیک باشد. استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر میتواند کمک نماید.

 • avatar
  احد صادقی
  23 دی 1399

  سوال: ارپاتمانی در طبقه چهار زندگی می کنیم از طبقه پایین که همسایه ما قالیبافه ودوتا بچه شلوخ هم داره که متاسفانه صبحها که بنده از سر کار می یام تا بخوابم انهابیدارشده همسایه خودش شروع به کار کردن وبچه به بازی خود ادامه دادن چون آدمهایی خوبی هستن نمی توانم شکایت کنم را حلی برای من وجود داره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جهت پوشش صداهایی که از طبقه پایین ایجاد می شود عایق کاری از زیر سقف صورت می پذیرد و استفاده از عایق های صوتی رولی sti میتواند پوشش مناسبی ایجاد نماید.

 • avatar
  امید دهقانی
  21 دی 1399

  سوال: توی آپارتمان طبقه 3 هستیم، صدای همسایه کناری و بالایی کمی اذیت میکنه. میخواستم ببینم رنگ عایق صدایی دارید که بتونبم صدا رو کم کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری صدا های هوابردی از طبقه پایین می بایست از سقف طبقه پایین تر عایق کاری صورت بپذیرد و استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف که بصورت چسبدار می باشد می تواند پوشش مناسبی از حجم صدا را انجام دهد.میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  زهره حسینی
  19 دی 1399

  سوال: من اتاقم روی در پارکینگ کشویی می باشد و موقع باز و بسته شدن در صدا و لرزش اذیت می کند. آیا می شود این مشکل رو با عایق کاری کف اتاق حا کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد. نسبت به اصلاح درب اقدام نمائید.

 • avatar
  محمد
  16 دی 1399

  سوال:  هزینه هارو کجا میشه دید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جهت استعلام از هر نوع محصول با تلفن های مندرج در سایت و کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  علی قهاری
  12 دی 1399

  سوال: قیمت این عایقها چند هست. اگر لطف کنید هر دو ضخامت رو قیمت بدهید، ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های مندرج در سایت با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  محمدی
  09 دی 1399

  سوال: توی واحد خودم علی رغم اینکه واحد بزرگه و فاصله سرویس بهداشتی تا پذیرایی زیاده ولی صدای باز کردن سیفون و یا حتی شیر اب توی پذیرایی شنیده می شه برای سرویس بهداشتی چه عایقی می توان استفاده کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

    پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر وی دیوار سرویس بهداشتی بصورت ترکیبی و عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی درب سرویس بهداشتی از داخل و درز بندی بین درب و چارچوب این صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  حسین
  05 دی 1399

  سوال: به تازگی در طبقه اول واحد مسکونی نقل مکان کرده ام.صدای جریان آب سیفون طبقه بالا به وضوح در واحد ما شنیده میشود. ظاهرا سازنده دور لوله ای که جریان آب را انتقال میدهد و از داخل واحد ما میگذرد یک دکور کتابخانه ای کوچک ساخته ولی آنرا عایق نکرده آیا با عایق روکار دکور مذکور مشکل رفع میشود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بهتر است دیوار یا سقف شکافته شود و عایق کاری انجام گردد. استفاده از باکس کوچک و عایق صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش این نوع صدا میتواند خیلی موثر باشد.

 • avatar
  جعفری
  04 دی 1399

  سوال: من دانش آموز هستم، سال آینده کنکور دارم و باید روزانه ساعت مطالعه بالایی داشته باشم. اما به دلیل سروصدای زیادی که اطرافم هست خیلی عصبی میشم (خانواده شلوغ ، صدای تلویزیون زیاد و....) با وجود اینکه یک اتاق جداگونه برای مطالعه دارم اما انگار همه صداها یه راهی دارن که میان تو اتاق من. آیا این عایق ها میتونن کمک کننده باشن؟؟؟ برای دَرِ اتاق ، باید داخل در باشه یا روی در؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید. میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  مهران
  01 دی 1399

  سوال:من بچه ام داخل واحد بازی میکنه همسایه پایینی اذیت میشه از کوبش صدای پای بچه این عایق کمکی میکن کف سرامیک میباشد میشه زیر فرش کار کرد قیمت ابعادش چقدر ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر در زیر فرش یا موکت استفاده نمائید.

 • avatar
  عباس دهقانی پور
  27 آذر 1399

  سوال:بنده یک دفتر کار دارم که کنار سیستم هوارسان و تهویه مطبوع هست به صورتی که صدای کمپرسور ها و صدای فن کندانسور ها همراه باعث ایجاد صدای زیاد میشه و این ایجاد صدا با مقداری ارزش از طریق کف اتاق هست و اتاق از جنس ورق های پیش ساخته هست . به چه صورتی می تونه صدای ارسالی به اتاق رو به حداقل کاهش داد.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  مجید
  25 آذر 1399

  سوال:  تازگی یه آپارتمان خریدیم طبقه اول هست و بسیار سرد هست . مخصوصا از کف سرمای آزار دهنده ای میاد . میخواستم بدونم میشه عایق الاستومری رو زیر فرش گذاشت تا مجبور به خراب کردن کف نباشیم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های sti استفاده نمائید.

 • avatar
  جوکار
  15 آذر 1399

  سوال: من طبقه دوم زندگی می کنم خیاطی کار می کنم برای اینکه صدای چرخ صنعتی پایین نره چیکار کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتواندی از عایق های صوتی رولی روی کف اجرا نمائید و سپس بر روی آن فرش یا موکت پهن کنید.

 • avatar
  مهدی - آمل
  11 آذر 1399

  سوال: بابت کنترل آلودگی صوتی در صنایع غذایی که نیاز به شستشو و نظافت داشته و ما نیاز به ایزوله نمودن یکی از واحدها ( بدلیل صدای بالا (100dB) با فرکانسهای مخرب 4000 ، 6000، 8000 ) داریم تا افراد در معرض سرو صدا رو کاهش بدیم بدون تشدید نویز در سالن مورد نظر ،میشود از عایق صاف برچسبی شما استفاده کرد؟؟ و اینکه اگه بیام با لایه مقاوم و قابل شستشو مثل ورق فلزی یا طلقی و یا ساندویچ پنل 4 سانتی بپوشونیم، کارآیی لازم رو دارد یا خیر!؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایقهای صوتی شانه تخم مرغی میتوانید بصورت ترکیبی  پوشش لازم را ایجاد نمائید هر دو عایق صنعتی و دارای کلاس حرق می باشد و قابل شستشو می باشد.

 • avatar
  محمد
  11 آذر 1399

  سوال:  طبقه چهار از ساختمان ۵ طبقه هستیم. صدای هواکش های روی پشت بام وقتی روشن هستند خیلی آزاردهنده است. قبل از سکونت بدلیل قدیمی بودن ساختمان بازسازی کامل کردیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  مردانی
  10 آذر 1399

  سوال: داخل یکی از اتاق های خونم چندین جفت پرنده نگه دارم که صدای اون ها زیاد هست و داخل اپارتمان هستیم پیشنهاد شما برای اینکه صدای پرنده ها همسایه ها رو اذیت نکنه و صداشون توی پذیرایی و حال نیاد چیه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید جهت پوشش این نوع صدا ها از عایق های صوتی رولی دو رو صاف STI بر روی دیوار استفاده نمائید و عایق صوتی شانه تخم مرغی رو بر روی لایه اول قرار دهید.

 • avatar
  پژمان کاظمی
  09 آذر 1399

  سوال: شما نمایندگی درشهر رشت دارین برای اجرا می خوام ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر، جهت هرگونه خرید میتوانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرد.

 • avatar
  رضا از تهران
  08 آذر 1399

  سوال: ما طبقه آخر یه آپارتمان هستیم دوتا بچه شیطون دارم که همش دعوا میکنن و تو خونه دویدن دارن یعنی همسایه ها بیچاره شدن ،ما مستاجریم خونه مال خودمون نیست که درست حسابی براش خرج کنم از طرفی صاحبخونه م که پول این چیزا نمیده، شما میتونین به ما یه کمکی کنین که چکار کنیم صدا پایین نره و درب رو چجوری عایق کنم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید. و جهت کف از عایق های صوتی رولی بر روی کف پهن گردد و فرش یا موکت بر روی آن اجرا گردد.

 • avatar
  علی
  07 آذر 1399

  سوال: .عایقهای صوتی شونه تخم مرغی که برای عایق کردن درب سرویس بهداشتی فرمودید باید روی درب سرویس از داخل چسبیده بشه یا داخل درب سرویس کار میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: باید از داخل نصب گردد یعنی به سمت منبع صدا.

 • avatar
  شهرام
  07 آذر 1399

  سوال: میخواستم بتونم برای من که بچه کوچک دارم و خیلی بپر بپر داره و چیزارو میکوبه زمین و همسایه طبقه پایینم همش معترضه چه محصولی مناسبه؟ خونه 60 متریه و البته بنده مستاجرم پس قیمتشم مناسب باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های رولی دو رو صاف با ضخامت 2 یا 2.5 سانت استفاده نمائید و بعداز اجرا روی آن فرش یا موکت پهن کنید.

 • avatar
  خان بابائی
  06 آذر 1399

  سوال: لطفا راهکار جلوگیری از انعکاس صدا از کانال کولر چیست ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی sti با ضریب جذب بسیار بالا میتواند به جنابعالی کمک نماید.

 • avatar
  محمد پارسا
  05 آذر 1399

  سوال: من یک ویلا توی یه باغ هزار متری دارم وهمسایه کناریمون سیستم صوتیشون رو میارن توی حیاط و با صدای خیلی بلند آهنگ پخش میکنند. متاسفانه زمان خواب با توجه به اینکه داخل ویلامون ساکت میشه و تلویزیون رو خاموش میکنیم صداهای کم اما به هر جهت آزار دهنده ای وجود داره.جهت اطلاع شما دیوار مابینی ما و همسایه حدود 2مترو 20 سانت ارتفاع داره..به نظر شما اگه دیوار رو بلند تر کنیم آیا مقداری از صداهای آهنگ همسایه رو میگیره که صدا داخل ویلای ما کمتر شنیده بشه؟ دقت کنید که فضا بازه و من انتظار دارم که فقط بابالا بردن دیوار مشترک بین دو باغ صدا کمتر بشه.وقابل توجه اینکه ویلای من از دیوار مشترک من و همسایه حدود سه متر هم فاصله داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: صدا ها از طریق هوا عبور میکنن بنابراین باید سدی قرارداد بنابراین جهت کم کردن صدا های فضای باز می توانید از شیشه هایی استفاده نمائید که در اتوبان ها کار گذاشته می شود.

 • avatar
  مریم مشهد
  03 آذر 1399

  سوال: آپارتمان ما دو واحدی در سرویس بهداشتی کنار در ورودیه همسایه روبرو هم همینطوری در دستشوییشونو خیلی محکم میبندن و صدای در دستشویی میاد تو خونه ما راه حلش چیه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد.

 • avatar
  محمد
  28 آبان 1399

  سوال: من یک منزل دارم که دیوار اتاق خوا من دیوار آشپزخانه همسایه کناری هستش و صدای ظروف و ....به اتاق ما می اید .پیشنهاد شما برای این مشکل من چی هستش ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  دانا قدیری
  27 آبان 1399

  سوال: آیادرکرمانشاه نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر. جنابعالی میتوانید با تماس دفتر مرکزی هرگونه خرید ازمحصولات شرکت را انجام دهید.

 • avatar
  رضا
  26 آبان 1399

  سوال: من اتاقی دارم که میخوام از اون برای استریمینگ و رکورد صدا استفاده کنم . متراژ اتاق 3*4 هستش و یه وجه دیوار کاملا با کمد دیواری mdf پوشیده شده. درضمن اتاق دارای پنجره دو جداره میباشد.مشکلی از ورود صدای بیرون از خانه به داخل نیست. مشکل ورود صدای داخل خانه به اتاق هست. میشه یجوری این مشکل رو برطرف کرد که صدایی وارد اتاق نشه؟ کلا از سمت یه دیوار اتاق صدا میاد ، همون دیواری که در توش قرار گرفته. آیا تعویض در کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  مهدیه
  25 آبان 1399

  ببخشید مجددا مزاحم میشم.سقف ما کنافه.اگر چند لایه عایق الاستومری روی کناف بچسبونیم و دیوار ها رو هم با عایق الاستومری بپوشونیم صدا ها از بین میرن؟ممنون میشم جواب بدین.همسایه کلافه مون کرده.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد.

 • avatar
  مهدیه
  25 آبان 1399

  سوال: من با صداهای کوبشی همسایه بالا مشکل دارم و همسایه هم نمیتونه کف رو عایق کنه.با شرکتی به نام ایزوهوم مشورت کردم و گفتن میتونم سقف خونه رو عایق کنم به این صورت که یک لایه عایق صوتی به سقف دریل کرده و بین سازه کناف هم با فاصله چند سانت عایق صوتی قرار بدیم.ایا همچین چیزی واقعا برای صدای کوبشی مناسبه؟با توجه به اینکه همسایه هم حاضر به عایق کردن نیست و راه دیگه ایی ندارم.ایا باید دیوار ها رو هم برای رسیدن به سکوت کامل عایق کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق های صوتی صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها طیق قواعد فنی باید عایق در نزدیکترین محل ضربه قرار بگیرد.

 • avatar
  حسینی
  24 آبان 1399

  سوال: من میخوام در اتاق خواب رو عایق صدا کنم تا صدای تلوزیون و صحبت از بیرون وارد اتاق نشه. با توجه به اینکه این صدا ها پایین هستن، نصب پنل تخم مرغی به تنهایی کافیه یا زیرش باید چیز دیگه هم نصب بشه؟ برای فضای باز زیر در چه محصولی رو پیشنهاد میدین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  هادی
  24 آبان 1399

  سوال: سقف حیاط خلوت را توسط ورق پلی کربنات پوشیده ایم .این امر باعث شده هنگام بارندگی سرو صدای زیادی ایجاد شود و همسایگان را اذیت کند . آیا عایقی برای این مشکل هست که مانع از تابش نور نشود ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های رولی با روکش 170 میکرون آلومینیومی استفاده نمائید ولی نور را از دست میدهید.

 • avatar
  سامان
  18 آبان 1399

  سوال: ما در طبقه اول ساکن هستیم و طبقه همکف ما شب تا صبح دورهمی می گیرند و حرف میزنند و صداشون باعث سلب آسایش ما شده برای حل این موضوع و اینکه صداشون خصوصا از شب تا صبح بالا نیاد کجا می بایستی عایق کاری صوتی شود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری صدا های هوابردی از طبقه پایین می بایست از سقف طبقه پایین تر عایق کاری صورت بپذیرد و استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف که بصورت چسبدار می باشد می تواند پوشش مناسبی از حجم صدا را انجام دهد.

 • avatar
  فرشته
  17 آبان 1399

  سوال: ،من میخواستم درب اتاقم که‌ چوبی‌ هستش و خیلی راحت‌صدا ازش رد میشه رو عایق کنم برای جلوگیری‌از‌ ورود صدای صحبت بقیه و تلویزیون و...هنگام‌ درس خوندن،ایا این روش و عایق بندی درب از داخل و خارج به نتیجه میرسم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  نجمه محمدی
  16 آبان 1399

  سوال: من در یک اپارتمان 48 متری که دارای یک اتاق و یک حال هست زندگی میکنم . بیشتر مواقع صدای صحبت کردن مزاحم درس خواندن پسرم می شود . ایا می توان با استفاده از عایق های مذکور و پوشش درب اتاق پسرم به ابعاد 90 *210 جلوگیری این آلودگی صوتی را گرفت ؟ و جسارتا چه هزینه ای دارد ؟ در شیراز نحوه تهیه و نصب به چه صورت می باشد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید. میتوانید جهت خرید با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  محسن.د
  15 آبان 1399

  سوال: از سمت درب واحد خودم و واحد روبروی بنده صدای فریاد گاه و بیگاه بچه میاد آیا عایق مناسبی که ظاهر و قیمت خوبی هم داشته باشه موجود هست؟(درب منزل بنده پرسی هست و درزهای اطراف آن هم باز هست و هوا جریان دارد*

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب صدای بالا که بصورت پشت چسبدار است استفاده نمائید. و جهت درزها از تیپ های درزگیر استفاده نمائید.

 • avatar
  مائده
  14 آبان 1399

  سوال: ،من دارم برای کنکور درس میخونم اما از داخل خود خونه صدا های زیادی وارد اتاقم میشه و تمرکزه منو گرفته صداهای فوقالعاده زیاد و بلندی اگر امکانش هست بگید چیکار کنم ،میشه در اتاق هم عایق کرد ک صدا نیاد لطفا کمکم کنید ممنون؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.عایق های صوتی STI بصورت یک طرف چسب می باشد و جنابعالی می توانید از این نوع عایق استفاده نمائید.صدا هایی نظیر صحبت کردن ها و... پوشش می دهد.

 • avatar
  عباس
  14 آبان 1399

  سوال: من در كاشان داخل يك آپارتمان ساكن هستم. هميايه ديوار به ديوار ما خيلي مزاحمت ايجاد مي كنه. از صداي تلويزيون بلند بگير تا مهموني هاي طولاني و دويدن بچه. حالا مي خواستم عايق صوتي شما رو با بالاترين ضخامت انجام بدم تا بلكه مشكلاتم حل بشه. و گرنه مجبور به فروش اپارتمان مي شم. مي خواستم راهنمايي كنيد چجوري مي تونم اين كار رو در كاشان انجام بدم. ايا كسي رو داريد كه براي بازديد و اجرا به كاشان بيايد. ممنون مي شم راهنمايي كنيد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  یاری
  14 آبان 1399

  سوال: برای دستگاه های اتوکلاو بیمارستانی کدام عایق های صوتی مناسب هستند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  محمد
  13 آبان 1399

  سوال: تو یزد هم نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر جهت هر گونه درخواست محصول با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  سعیده
  11 آبان 1399

  سوال:واحد همکف هستم که صدای کشیدن سیفون توالت فرنگی و جاری شدن آب لوله واحد بالایی از ستون کنار دیوار سالن پذیراییم میگذره و صداش آزار دهنده هست میتونم بدون شکافتن دیوار روی همون گچ عایق بکنم بعد روشو پرسیانا یا دیوارپوش کنم؟؟ یا هیچ تاثیری نداره؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  توبا
  10 آبان 1399

  سوال: طبقه ی بالایی خونه ما در بالکنش یه نورگیر داره که در سقف قسمتی از خانه ی ما باز میشه . نور گیر خیلی بالا هست و تا قسمتی از پایین ان هم تا چند ردیف اجر خورده و و بعد به سقف ما میرسه ، میخواستم بدونم ایا ما میتونیم این حفره داخل سقف را با عایق های صدا پر کنیم یعنی کلا زیر نورگیر عایق صدا کار بزاریم وسقف خونه ی خودمان را یکدست کنیم ؟ ما صدای فریادهای بچه های طبقه بالا میشنویم ، ایا عایق این صدا ها رو هم از بین میبره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ:جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید عایق های صوتی رولی sti دارای جذب صوت بسیار بالا و نصب آسان است.

 • avatar
  خدادادی
  09 آبان 1399

  سوال: من مستاجر هستم و خونه نزدیکه اتوبانه ، و شبها صدای ماشینهای سنگین بسیار آزار دهنده است و صاحب خونه هم شیشه ها رو دوجداره نمیکنه ، میخواستم حداقل واسه اتاق خواب از این عایق صوتی از داخل به پنجره ها بچسبونم نور اتاق مهم نیست چون همین الان با یک روفرشی ضخیم پنجره رو پوشوندم ولی فایده چندانی نداشته ، شما چه پیشنهادی دارید از چه عایق صوتی استفاده کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف بر روی سطح پنجره ها و دیواره های اطراف پنجره.

 • avatar
  Farzane ghiasi
  08 آبان 1399

  سوال:امکان تماس تلفنی ندارید به شماره ها تماس میگیرم ج نمیگیرم تهران هستم و نیاز به عایق های قطر کم برای دیوار آپارتمان دارم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت و متصل شدن با مشاور عایق صوتی از نوع کار مطلع و آگاه شوید.

 • avatar
  وحید
  05 آبان 1399

  سوال:  جهت عایق بندی باکس (موتور های اب ) 1- میتوان از فوم های که قابلیت اشتعال دارند استفاده کرد یا حتما باید فوم نسوز باشد 2- برای اینکه کار بهترین جواب رو بده از چه فومی و با چه دانسیته باید استفاده کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر چیلر یا پمپ ها با استفاده از ساخت اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی STI که دارای کلاس حریق است و ضریب جذب صوت بالایی دارد استفاده می گردد.

 • avatar
  مایسا
  05 آبان 1399

  سوال: من یه واحد 50 متری توی طبقه اول یه ساختمون رو خریدم . طبقه همکف پیلوت هست.با رفت و امد هر وسیله نقلیه توی پیلوت خونه ما میلرزه و مدام احساس زلزله ذو تداعی میکنه برامون از طرفی زیر اتاق خوابمون مغازه ی دوزندگی هست که چرخ خودشو در بالکن مغازه گذاشته و زمانی که شروع به دوختن میکنه کاملا تخت خواب میلرزه. کلا با خاموش روشن شدن پکیج هم شبیه این لرزش ها پیش میاد اما خفیف تر. بنده برای حل مشکل چکار میتونم بکنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  Poli
  04 آبان 1399

  سوال: من میخوام تو خونه یه استدیو کوچولو درست کنم که عایق صدا باشه که هیچ صدایی بیرون نره ولی دو تا مشکل دارم اینکه چطوری قرار وقتی من تو هستم چطوری هوا قرار بیاد تو یکیم انقدر لوازم هست برای درست کردن استدیو عایق صدا نمیدونم از کدوم استفاده کنم مثلا شنیدم پشم سنگ تخته ای بهترین گزینس ولی همون ۷ ، ۸ نوع داره میشه کمکم کنید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: لطفا جهت مشاوره با تلفن های مندرج در سایت و با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  Ali
  30 مهر 1399

  سوال: ما پنجره ۳/۵ در ۱/۵ داریم آیا میتونیم از عایق رولی بروی پنجره و زیر پرده استفاده کرد ؟! و اینکه برای این ابعاد پنجره حدود وزن عایق رولی چقدر هستش؟!

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: بله می توانید از عایق های صوتی رولی با ضخامت 25 میلیمتر استفاده نمائید که 8متر مربع را پوشش می دهد.

 • avatar
  قلی زاده
  27 مهر 1399

  سوال: اپارتمان من در طبقه همکف نزدیک درب وردی اپارتمان یعنی یک متر فاصله است درب اپارتمان تمام چوب هست ولی صدای زیاد به داخل وارد میشودخواست من را راهنمایی کنید که چگونه از شر این صدا راحت بشم بهترین کار را برای من معرفی کنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایقهای صوتی شانه تخم مرغی  STI می توانید بصورت ترکیبی  پوشش لازم را ایجاد نمائید.

 • avatar
  بهزادفر
  25 مهر 1399

  سوال:منزل ما سه طرفش خیابان و کوچه هستش و سرو صدای زیادی داخل خونه میاد پنجره هم هر سه طرف داریم که دوجدارس دیوارهای دور خونه هم زبره می‌باشد من هم روی صدا بسیار حساس هستم راه کارتون برای قطع این گونه اماکن چیه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف STI و بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر اجرا نمائید و بعداز عایق کاری بر روی دیوار های عایق شده دیوار پوش اجرا نمائید و پنجره های موجود را سه جداره نمائید.

 • avatar
  سعید
  24 مهر 1399

  سوال: دیوار درب ورودی منزل با دیوار آسانسور یکی هست آیا با استفاده از عایق میتونم جلوی صدا رو بگیرم لطفا قیمت عایقدو طرفه و آیا در رشت نماینده فروش دارید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی دو رو صاف STI و بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر اجرا نمائید و بعداز عایق کاری بر روی دیوار های عایق شده دیوار پوش اجرا نمائید.

 • avatar
  علی
  21 مهر 1399

  سلام.کنار خونه ما یه کارگاه غیرقانونی زدن و دیوار نداره و فقط دیوار ماست.صدای کوبش وحشتناکی ازش میاد که انگار نشسته کنار خودم و داره کار میکنه. از طرفی هم یه دستگاه دارن که کلا خونه میره رو ویبره(خونمون زیرزمین داره و این بدترش میکنه). متاسفانه توی این اوضاع هم امکان خرید و فروش منزل نیست.اگر راهنمایی بکنید که چه عایق هایی برا جلوگیری از این سروصدا ما رو نجات میده،بینهایت ممنونتون میشم با توجه به اینکه نمای خونه هم حفظ بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  آوا بابل
  18 مهر 1399

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما..منزل ما ویلاییه پشت بام هم شیروانی ..سقف شیروانی از جنس حلبهای رنگیه که صدای بارون واقعا آزاردهنده هست همینطور سرمای هوا با توجه به سیستم پکیج باز هم غیر قابل کنترل ..برای این منظور چه پیشنهادی دارین..آیا میشه از همین عایق رو سقف سالن و اتاقها از داخل پشت بام استفاده کرد؟؟..ضمنا خواستم بدونم این عایق بر روی دیوارهایی که رطوبت میزنه بعنوان ضد رطوبت هم قابل استفادست؟؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی رولی sti استفاده نمائید.

 • avatar
  مونا هاشمی
  17 مهر 1399

  سوال.ی واحدی داریم نیمه ساخته هنوز در طبقه اول.زیر واحدمون نانوایی قرار داره.صدای کوبیدن خمیر بدجوری اذیت میکنه و ساعت ۴و ۵ صبح واویلا میشه.اگه ازاین عایقا بزنیم حتما باید پارکت بشه؟!نمیشه سرامیک کرد یعنی؟!

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها

 • avatar
  فراز
  09 مهر 1399

  سوال: من میخوام توی یک واحد که در حال حاضر فلت هست ، چندتا اتاق با کاربری اتاق مشاوره در بیارم و از جاییکه اتاق مشاوره باید نهایت عایق بودن صوت رو داشته باشه لطفا راهنمایی کنید که با توجه به اینکه میخوام دیوارهاش رو ام دی اف یا شیشه بذارم از چه عایقی میتونم استفاده کنم و آیا از این عایقها میشه توی ام دی اف یا شیشه هم استفاده کرد یا نه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  طاهری
  05 مهر 1399

  سوال:.ببخشید خونه ما طبقه ۲هست که دوواحد داره واحد کناری ما دقیقا اشپزخونش کنار اتاق خواب ما هست و به شدت صدا اذیتمون میکنه صدای صحبتهای بلند و صدای ظرف و....ایا این عایق ها به ما کمکی میتونه کنه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  محمدرضا سلامت
  05 مهر 1399

  سوال: برآورد هزینه عایق صوتی و مدت زمان انجام آن برای یک اتاق خواب؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  طاها
  04 مهر 1399

  سوال: متاسفانه همسایه بالایی ما آدم بیشعوری هست و حتی نه تنها صدای بدو بدو فرزندش بلکه صدای راه رفتن خودشون مستقیم به طبقه پایین انتقال پیدا می کنه. هر چقدر هم گفتیم متاسفانه تاثیری نداشت. می خواستم ببینم امکان این هست سقف منزل، حداقل اتاق خواب ها را عایق بندی کنیم؟ ممنون می شم پاسخ بدین

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و25 میلیمتر در زیر فرش یا موکت جهت عایق کاری درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  عباس رنجبر
  04 مهر 1399

  سلام . میخواستم قیمت هارو بپرسم که نتری چند هستش؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  اشکان
  31 شهریور 1399

  سوال: با سلام واحد پایینی ما همیشه به خاطر صدای پا و دویدن بچه ها معترضه آیا عایقی هست که بشه زیر فرش پهن کرد و صدا رو بگیره قیمتش هم مناسب باشه با تشکر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و25 میلیمتر در زیر فرش یا موکت.

 • avatar
  آرمین علی جانی
  30 شهریور 1399

  سوال: یک واحد آپارتمان دارم.میخاستم کف و دیوارها را عایق صوتی انجام بدم. چطور باید این کار رو انجام بدم.باید چیکار کنم.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد

    

 • avatar
  تینا
  23 شهریور 1399

  سلام برای جلوگیری از انتقال صدای ناشی از سالن ورزشی در فضاهای همجوار آن، چه عایقی را برای کف و مخصوصا دیوارها پیشنهاد میدهید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  Amir
  22 شهریور 1399

  سوال: بنده میخواستم بدونم برای جلوگیری از عبور صدای صحبت کردن از درب اطاق به فضای خانه از چه نوع پنلی باید استفاده کنم با تشکر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  کیوان
  21 شهریور 1399

  سوال: واحد بالایی ما بسیار پر سر وصداست و دویدن بچه ها و کشیدن میز صندلی تا ساعت 3 نصف شب کار هر روزشون هست. از اونجا کار به شکایت و کلانتری کشیده الان با ما برای نصب عایق کف هیچ همکاری نمی کنه. شما برای عایق سقف از طبقه خودمون چه محصولی رو پیشنهاد می کنید؟ اصلا همچنین کاری ممکنه یا بفروشیم بریم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  معصومه
  16 شهریور 1399

  سوال: من میخوام توی تراس یک خونه برای خروس بسازم ، چه عایقی برای این خونه خروس مناسب است که صدای خروس به بیرون درز نکنه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ها از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده میگردد که ضریب جذب صوت بسیار بالایی دارد.

 • avatar
  کیان حسینی
  15 شهریور 1399

  سوال: ببخشید من مستاجر هستم و خواستم ببینم که چون مستاجر هستم برای عایق کردن دیوار خونه م مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: باید با صاحبخانه صحبت بفرمائید چون عملیات عایق کاری و نصب دیوار پوش اجرا می گردد.

 • avatar
  علی
  14 شهریور 1399

  سوال: میتونید رو سقف خونه از محصولتون استفاده کنیدصدا از طبقه ی بالا میاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های صوتی رولی استفاده نمائید.

 • avatar
  شهره
  10 شهریور 1399

  سوال:  آپارتمان ٩٥ مترى نوساز طبقهء اول روى پاركينگ دارم ، صداى موتور ماشينها و تردد آنها و باز و بسته شدن درب پاركينگ آزار دهنده است . آيا عايقى كه جلوى آن را بگيرد قابل اجراست ؟ چند درصد از صدا كاهش مي يابد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: شما میتوانید با عایق کاری کف منزل اینکارو انجام دهید.

 • avatar
  محمد رضا
  09 شهریور 1399

  سوال: ‌من توی اتاق خوابم درس میخونم ،دیوار اتاقم با همسایه مشترکه که خیلی سرو صدا از اون سمت میاد ،میخواستم ببینم شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید که صدا از اون سمت نیاد،و اینکه اگر عایق بخوام بگیرم کل اون دیوار رو عایق کنم یا چند تا قسمتشو فوم بزنم کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  آخرتی
  09 شهریور 1399

  سوال: همسایه طبقه بالایی وقتی راه میرود یا بچه کوچکشون می دود بسیار آزار دهنده شده راهکاری هست که از سقف آپارتمان خودمون عایق بندی رو انجام بدیم .لطفا اگه میشه نمونه کار ها رو هم بفریتبد.متشکرم.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  هاشمی
  06 شهریور 1399

  سوال: عایق صوتی برای پنجره چی خوبه؟ پنجرم دوجداره اهنی هستش اما صدای همسایه به وضوح میاد و به شدت ازار دهندست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید

 • avatar
  سیدحمید اسکوئی
  27 مرداد 1399

  سوال: بنده بعد مطالعه سوالات هموطنان عزیز و پاسخ کارشناسی شما در مورد حذف مزاحمت صدایی افراد طبقه بالا در آپارتمان نشینی مثل دویدن و کوباندن به کف ساختمان که نظر شما عایق کاری کف طبقه بالایی بود خواستم بپرسم با توجه به عدم امکان عایق کاری خانه بالایی به دلایل مختلف مثل عدم همکاری و یا لجبازی چاره دیگری از طرف سقف خانه بنده وجود دارد یا نه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  دوگانی
  27 مرداد 1399

  پاسخ: هزینه انجام این عایق برای هر متر مربع چقدر میباشد؟ ممنون میشم پاسخ بدین،؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از هزینه ها با تلفن های مندرج سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  مهدی۹۰۳
  17 مرداد 1399

  سوال: سلام چطور میتونم این عایق صوتی دیوار رو خریداری کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: لطفا جهت خرید با شماره های تلفن مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  09354026120
  10 مرداد 1399

  سوال: ما در پارکینگ یک واحد ساختم و کنار خیابان می باشد و سروصدایی ماشین میاید خونه جنوبی می باشد و در وردوی آهنی می باشد می شودمی توان عایق صوتی نصب کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عای قهای صوتی شانه تخم مرغی میتوانید بصورت ترکیبی  پوشش لازم را ایجاد نمائید.

 • avatar
  مهدی
  09 مرداد 1399

  سوال: ساکن طبقه چهارم هستم و صدای دویدن و راه رفتن طبقه سوم باعث اذیت ما می شود . در حال حاضر هم پوشش کف واحد سنگ و فرش هست . آیا این عایق ها مفید هستن و میتوانن جلوی صدا و مزاحمت از طبقه سوم به چهارم رو بگیرند ؟ مثلا کف اتاق عایق رو پهن کنم و بعد فرش را روش بندازم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  صابر
  08 مرداد 1399

  سوال: بنده پنجره اتاق خواب رو میخوام عایق بزنم،تو این اتاق فیلم ضبط میسه میخوام صدای بیرون کلا حذف بشه،چی پیشنهاد میدین،سوای پنجره دو و سه جداره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  مرتضی
  07 مرداد 1399

  سوال: ما خونمون پنجره دو جداره اس ولی بازم صدای ماشینا میاد داخل میخواستم باید چیکار کنیم ک صدا از پنجره رد نشه دیگه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف.

 • avatar
  کارا
  06 مرداد 1399

  سوال: خانه ما درست بقل آزادراه هست و خونه عایق بندی نشده، امکان استفاده از عایق علاوه بر پنجره دو جداره بر روی دیوار وجود دارد؟ به نظرتون تاثیری خواهد داشت؟ اگر بله آیا اجرا توسط خودمون امکان پذیره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف.

 • avatar
  باباخانی
  03 مرداد 1399

  سوال: از طبقه پایین ما خیلی صدا میاد آیا با این عایق صوتی صدا کلا قطع خواهد شد ؟؟ چون دو طرف چسب هستش کف که میچسبه به سرامیک روی عایق چه چیزی بزنیم که به فرش یا موکت نچسبه؟ برای حدود ۳۰ متر مربع چقدر هزینه نیازه ؟؟؟ ارسال به زنجان به چه صورت و چند روزه طول خواهد کشید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: عایق های صوتی STI بصورت یک طرف چسب می باشد و جنابعالی می توانید از این نوع عایق استفاده نمائید.صدا هایی نظیر صحبت کردن ها و... پوشش می دهد.

 • avatar
  آرمین
  01 مرداد 1399

  سوال: طبقه اول هستیم ، بالای پارکینگ و محوطه باز، در فصل سرما، کف اتاق فوق العاده سرد میشه و باعث میشه دمای اتاق هم پایین بیاد. (کف موزاییک است) امکان استفاده از این عایق های چسب دار، بر روی موزاییک هست؟ یا موزاییک ها حتما باید کنده باشن؟ و اگه قرار به کندن باشه، بین الاستومتر و این عایق کدوم رو توصیه می کنید؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید از عایق های رولی الاستومریک جهت پوشش گرمایش و سرمایش استفاده نمائید.

 • avatar
  ترمه
  31 تیر 1399

  سلام متاسفانه وقتی فرهنگ آپارتمان نشینی در کشور ما نیست کاش هرگز آپارتمانی ساخته نمی شد. من الان راضیم به ی خونه کلنگی کثیف 50 متری که آرامش رو تجربه کنیم. همسایه طبقه بالای ما صدهزار بار متاسفانه معاون شهردار هستند. این آقا به اتفاق همسر که از قضا همسر ایشان هم عضو حراست شهرداری هستند زندگی من و خانواده ام را با جهنم یکی کردند. یک پسر کوچیک دارند از صبح تا شب ساعت 12 گاهی 2 نیمه شب بالای سر ما در حال دویدن هست. هر چی دستشه پرت می کنه. خانم نامحترمش یک جاروبرقی میکشه تا سه ساعت در حال جابجایی و کشیدن میز روی سنگ. می تونید درک کنید تا چه حد می تونه باعث لطمه روحی به شما بشهه این رفتار. محترمانه بارها گفتیم چون پدرم سنش بالاست و بیماری قلبی داره خودم بهش گفتم بسیار محترمانه و گفتم شاید شما نمی دونید این صداها واضح میاد اومدم خدمتتون بگم اگر ممکنه کمی رعایت کنید. فرمودند: چهاردیواری اختیاری. از فرداش هم بنده مزاحم تلفنی پیدا کردم و پیامک های زشت که لایق همسر خودشه به بنده زده میشه که گاهی دوست دارم چشام رو ببندم و فقط دهنم رو باز کنم و فریاد بکشم. بهش پیشنهاد دادیم بابا فرش بزار تو خونه. گفتیم زیر میز ی چیزی بچسبون. الان تو این وضعیت هم مگه میشه جا به جا شد. الان هم می فرمایید که صدای کوبشی چاره ای جز عایق از سقف نیست. فقط می تونم دعا کنم کاش تو شهرداری اینقدر بهش پول بدن و اینقدر سیرابش کنن که خونشو بفروشه. این رو برای اونایی نوشتم که از صدای پمپ و آب گله داشتند. یک ساعت جای ما باشید قدر بهشتی که توش هستید رو می دونید. و هزار بار تاسف برای کشوری که همچین ادم های لات و روانپریشی تو راس امور هستند. کاش ایران جایی برای زندگی بشه

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: انشالله مشکلتون حل بشه دوست عزیز.

 • avatar
  زمانی
  25 تیر 1399

  سوال: خونه ما یه نورگیر دارد که از شیشه صدای طبقه پایین خیلی میاد مستاجریم و نمیشه شیشه دوجداره انداخت برای ما راه حلی ندارید؟ابعاد 1.20cm *1.20cm کوچیکه زیاد بزرگ نیست کاری میشه کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی رولی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  رحمان
  25 تیر 1399

  سلام ما در منزلی مستاجر هستیم دو طبقه ما در طبقه بالا هستیم نورگیر طبقه پایین افتاده نزدیک اتاق خواب ما و بالاتر رو سقف طبقه ما هم باز یه تورگیر دیگه مثلا اینجوری درست کردن که نور از بالا میاد تو خونه ما به نورگیر پایین هم برسه ولی خوب طبقه پایین که تازه اومدن از صبح تا شب فوش های رکیک میدن به هم بعضی شبا ساعت ۲ دعواشون میشه صداشون از نورگیر جوری میاد که انگار توی خونه ما هستن میخواستم بپرسم با لحاط کردن اینکه مستاجریم چیزی هست بخرم بندازم رو نورگیر که صدا رو کامل بگیره (همیچن نوری براشون نمیره زیاد فرق نداره جلو نور رو بگیره یا نه) جکری باشه که دیکه صداشون بالا نیاد ابعاد نور کیر یه مربع یک متر در یک متره

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی ب روی پنجره استفاده نمائید.

 • avatar
  نیلوفر
  25 تیر 1399

  سوال: ما با همسایه یه دیوار مشترک داریم که سرو صدای بچشون و صدای موزیک بلندشون مارو آزار میده میخواستم بدونم از این عایق صدا با چه ضخامتی استفاده کنیم کفایت میکنه؟ و اینکه میشه روی عایق را مستقیم کاغذ دیواری زد؟ میخوام کمترین اندازه دیوار جلو بیاد ولی موثر باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

   خیر کاغذ دیواری روی دیوار پوش استفاده می گردد.

 • avatar
  پندار
  23 تیر 1399

  سوال: خونه من دقیقا بغل اتوبانه و خیلی صدا میاد تو‌ خونه پنجره ها دو‌جداره هست اما فکر کنم از نوع بی کیفیتشه چیکار میتونم بکنم که هم نور رو از دست ندم و هم صدا خیلیییییییی کم شه سرسام گرفتم شبا تا صبح کامیون رد میشه صبحا میخوابم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی نسبت به عایق کاری کناره های پنجره که شامل دیوار ها می باشد اقدام نمائید با استفاده از عای قهای صوتی رولی دو رو صاف.

 • avatar
  سلام
  22 تیر 1399

  سوال: اولا ممنون از حوصله که شما وقت می گذارید و سوالات رو پاسخ می دید. من نیاز دارم دیوار رو به خیابان منزلمان رو عایق صدا و حرارت کنم حدود ۱۰۰ متر میشه - پیشنهاد شما چی هست و هزینه رو هم بفرمایید. با حداقل بنایی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ:

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

   عایق های الاستومریک عایق های حرارتی و بردوتی نیز هستند.

 • avatar
  شقایق
  20 تیر 1399

  سوال: ۲۵مترزیرزمین بادرب چوبی بخوایم کف دیوارهاوسقف که بتنی هست کلاهمه راجنس خوب عایق صدابکنیم چه قدرهزینه برمیداره ؟لازم به ذکره خانه دوطبقه کنارخانه ماهست وخانه مادوطبقه هست ازانزلی گیلان هستم هزینه کلی باهزینه حمل رامیخواستم بدانم؟لطفاجواب بدیدمنتظرم باتشکر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جهت استعلام از قیمت های عایق و اجرا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 • avatar
  قلی زاده
  09 تیر 1399

  سوال: وقت بخیر برای دفتر کار با سقف کاذب و یک دیوار مشترک با سالن تولید در واحد صنعتی، چه گزینه ای پیشنهاد میدید؟ آیا این فوم ها کارایی لازم برای صداهای ناشی از محیط کار صنعتی هم دارند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: بله در فضا های صنعتی کاربرد دارند.جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  علی تهران
  08 تیر 1399

  سوال:. همسایه طبقه پایین ما صدای ضبط رو بسیار زیاد می‌کنه و آزار دهنده است هم کوبه ای و هم صدا به بالا انتقال پیدا می‌کنه و کاراز دعوا و شکایت گذشته خواستم بپرسم راهکاری وجود داره از واحد خودمون عایق انجام بدیم؟ و چقدر تاثیر داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: هر نوع صداهای که بصورت هوابردی را میتوان با عایق های صوتی STI پوشش داد ولی صداهای کوبه ای مثل دویدن حتما عایق باید در نزدیک ترین قسمت به ضربه قرار گیرد.

 • avatar
  نیما
  06 تیر 1399

  سوال: با سلام تو تبریز هم نمایندگی دارین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: خیر متاسفانه جهت خرید با دفتر مرکزی تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  سلین داودی
  05 تیر 1399

  سوال: من چند تا سگ بزرگ دارم تو خونه که گه گاهی پارس میکنن، از چه عایقی میتونم استفاده کنم که صداشون بیرون نره خیلی هم گرون نباشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  علي نيرومند
  02 تیر 1399

  سوال:  ديوار اتاق خواب منزل ما با ديوار پذيرايي همسايه بغلي مشتركه و در ساعات پاياني شب صداهاي آزاردهنده باعث سلب آرامش ما شده ميخواستم بپرسم اگه ديوار اتاق خواب منزل خودمون رو عايق كنم آيا اين مشكل برطرف ميشه؟ و اينكه عايق بندي ديوار اتاق خواب چند درصد باعث جلوگيري از نفوذ صداي حرف زدن بلند و تلويزيون همسايه مي‌شود؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی STI دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  امیر
  31 خرداد 1399

  سوال: خواستم بدونم برای یک دیوار مشترک به ابعاد 3 در 4 چه موردی رو پیشنهاد میدید و هزینه ش چقدر میشه حدودا؟ همسایه فوق العاده پر سر و صدایی هم هستن متاسفانه. صداها از حرف زدن و فریاد کشیدن هستش از ساز و این جور چیزا نیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  sahand parvaneh
  30 خرداد 1399

  سوال: من کف اتاقمون بدلیل صدا و لرزه کولر طبقه پاییین میلرزه آیا عایق تاثیری داره؟؟و اینکه قیمت رو باید کجا بگیریم؟؟رشت نمایندگی دارین؟؟اگه ندارین خودم میتونم نصب کنم؟(خواهشا جواب بدین از سر و صدا خسته شدم )

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: خیر نمیتوانید با عایق ها صداهای کوبه ای را پوشش دهید مخصوصا ارتعاش ها.

 • avatar
  حسن
  29 خرداد 1399

  سوال: وقت بخیر یه مشکلی که ما داریم اینکه اتاق خواب ها به هم مجاور هستند و همسایه ما دختر مریضی داره که شب ها خیلی زیاد از درد ناله میکنه میخواستم بدونم با عایق کاری شما این جیغ ها و صداهای آزاردهنده تا چه میزان بهتر میشه؟؟ و اینکه این عایق کاری باید توی اتاق خواب ما انجام بشه یا اتاق خواب اونها؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   12 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی دو رو صاف بصورت ترکیبی بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید. با استفاده از عایق های صوتی با ضخامت 2 و 2.5 سانت برروی دیوار مورد نظر و ترکیب با عایق های مینرال میتوان به پوشش مناسبی رسید.

 • avatar
  فرنوش
  27 خرداد 1399

  سوال: امیدوارم خوب باشید. برای خانه که در دو نبش به خیابان پر سر و صدا راه داره و پنجره ها قدیمی و یک جداره هستند آیا راهکاری برای ضد صدا کردن پنجره ها وجود داره ؟ و اینکه شما شعبه ای در اصفهان برای اجرای کار دارید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی در مرحله اول نسبت به دو جداره یا سه جداره کردن پنجره ها اقدام نمائید و در مرحله دوم دیوار هایی که هم با خیابان در ارتباط هستند با استفاده از عایق های صوتی رولی استفاده نمائید.

 • avatar
  یاسمین ابوالحسنی
  26 خرداد 1399

  سوال: ما همسایه طبقه بالایی مون مره از کولر ما سخنای ما رو گوش می داد میشه لطفا راهنمایی کنید چون ما توی تابستان باید کولر روشن باشه به همین خاطر میشه بگید چیکار کنیم که در ضمن اینکه کولر روشن یا خاموش باشد نتوان صدایی رفت؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 اسفند 1399

   پاسخ: متاسفانه به علت نزدیکی و همجوار بودن و طراحی اشتباه مهندس تاسیسات منزل شما این نوع صدا ها به راحتی شنیده می شود.

 • avatar
  محسن
  24 خرداد 1399

  سوال: واحد من طبقه آخر است و در پشت بام بالای خانه من موتورهای کولر گازی ساختمان روی کف پشت بام نصب است و وقتی کولر ها روشن میشوند صدای آنها از سقف به خانه انتقال چیدا میکند آیا با عایق های شما میتوان جلوی این صدا رو گرفت؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 اسفند 1399

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف و نصب به زیر سقف این نوع صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  صادق شجاعی
  23 خرداد 1399

  سوال: عایق دو رو صاف ضخامت دو هر متر مربعش چه قیمته و اگر من این عایق را کف کار کنم صدای همسایه پایینی را میگیره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 اسفند 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از قیمت با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل فرمائید.

 • avatar
  یاهو
  22 خرداد 1399

  سوال: برای شهرستان حداقل۳ واحد میخوایم عایقگذاری کنیم نحوه سفارش و هزینه ها چقدره ؟ و اینکه نصاب هم میفرستید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   05 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با تماس واحد فروش عایق های صوتی جهت سفارش اقدام لازم را انجام دهید.

 • avatar
  رضا فقیه
  17 خرداد 1399

  سوال: من مازندران (چالوس) هستم چطور می تونم این عایق هارو سفارش بدم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با تماس و ثبت سفارش و خرید از دفتر مرکزی تهران و حمل بار بوسیله باربری در تمامی نقاط کشور از عایق های سامان تهویه ایرانیان استفاده نمائید.

 • avatar
  محمد-تهران
  16 خرداد 1399

  سوال: متاسفانه دیوارهای منزل ما کیفیت خوبی نداره و به راحتی گرما و سرما رو منتقل میکنه.پیشنهاد شما برای رفع مشکل چه نوع عایقی هست ضمن اینکه رو عایق چی میشه کار کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های حرارتی و برودتی STI FLEX  که در دامنه 20- تا 120+ را پوشش می دهد بر روی دیوار ها استفاده نمائید.

 • avatar
  ق اصفهان
  10 خرداد 1399

  پاسخ: اصفهان نمایندگی دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: بله جناب آقای بهرامی نماینده شرکت سامان تهویه ایرانیان هستند.09131291298

 • avatar
  ق اصفهان
  10 خرداد 1399

  سوال: دررابطه با ساختمانی ساخته شده که ظاهرا هیچ عایقی دران به کار نرفته و هرصدایی از طبقه بالا به پایین منتقل میشه و به خصوص راه رفتن افراد طبقه بالا که واقعا آزار دهنده است، شما چه عایقی و چه راهکاری برای عایق کردن سقف پیشنهاد میدین؟ عایق روکاری هم برای سقف وجود داره که مناسب این مشکل باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری صدا های کوبه ای عایق باید در نزدیکترین قسمت و در تماس با ضربه قرار بگیرد. بنابراین عایق کاری از زیر سقف جهت صداهای کوبه امکان پذیر نمی باشد.

 • avatar
  pooyan
  10 خرداد 1399

  سوال: بنده از یک کمپروسر استفاده میکنم که صداش همسایه هارو اذیت میکنه؟ از کدوم محصول شما واسه عایق کردن استفاده کنم که صدا بیرون نره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید جهت عایق کاری دستگاه ها نظیر پمپ های آب، دیزل ژنراتور ها و ... با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی که پشت چسبدار هستند و ضریب جذب صوت بسیار بالا دارند و باید به سمت منبع صدا نصب شوند.

 • avatar
  مریم
  07 خرداد 1399

  سوال: پنجره اتاقم رو به کوچه ایی هست که تا حدی سر و صدای ماشین وجود داره و آزار دهندهست خواستم بدونم از اونجایی که مستاجرم و امکان نصب پنجره دو جداره نیست میتونم عایق صوتی روی پنجره نصب کنم و اگه نیاز بود دیوار سمت پنجره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده عایق های صوتی رولی بر روی پنجره نصب نمائید.

 • avatar
  صادق شجاعی
  06 خرداد 1399

  سوال: من دیوار مشترک دارم و صدای همسایه پایینی هم هست که باید از خونه خودم عایق کنم چه عایقی استفاده کنم و متری چند است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده ار عایق های صوتی رولی دورو صاف که بصورت پشت چسبدار است می توانید بر روی دیور مورد نظر استفاده نمائید و صداهایی نظیر صحبت کردن و... پوشش می دهد.

 • avatar
  امیر اصلانی
  06 خرداد 1399

  سوال: آیا برای اتاق خواب با پنجره رو به خیابان آیا به غیر از دو یا سه جداره کردن پنجره برای جلوگیری از صدای مزاحم ماشینها آیا راه حل دیگری وجود دارد؟کم هزینه باشه.خونه اجاره ای هست نمی خام زیاد هزینه کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: همان طور که واضح است جهت عایق صدا ها باید از محصولی استفاده کرد که دارای جرم حجمی و ضخامت داشته باشد بنابراین امکان پرتابل بودن عایق نمی باشد.

 • avatar
  ياري
  03 خرداد 1399

  سوال: ما در حال ساخت منزل هستيم و ميخوايم اتاق خواب خودم و همسرم رو عايق صوتي كنيم،طوري كه نه صدا به همسايه طبقه بالا و پايين بره و نه صدا به بيرون از اتاق بره چون بچه داريم و نميخوايم هيچ صدايي از اتاق به بيرون بره اما اگه بشه صدا از داخل خونه به اتاق خواب راه داشته باشه چون بچه هام كوچيكن و ميخوام موقع بيدار شدنشون صداشونو بشنوم و برم كنارشون،فقط صداي داخل خونه بياد داخل اتاق نه صداهاي منزل همسايه ايا امكانش هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: بله امکان پذیر می باشد.

   جنابعالی می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی STI که در دیوار های پیرامونی قرار میگیرند استفاده نمائید و دیوار های داخلی که نیازی ندارند را عایق ننمائید.

 • avatar
  فاطیما
  02 خرداد 1399

  سوال: من دیوار اتاقم با اشپزخونه مشترک و تختم چسبیده به سینک صدای تیک تیک لوله ها خیلیییییییی زیاده جوری که اصلا نمیشه خوابید اما نمیدونم مال خودمون یا طبقه بالایی! از روی دیوار اگر عایق استفاده کنم تاثیری داره ؟اگر اره چه عایقی؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   سوال: جنابعالی میتوانید با استفاده از نظر کارشناسی و تماس با دفتر مرکزی شرکت درخواست بازدید نمائید.

 • avatar
  مرتضوی
  01 خرداد 1399

  سوال: اتاق خواب ما با واحد کناری، دیوار مشترک داره وقتی صحبت میکنن صداشون واضح میاد.حتی یه شب از داد اونا ما از خواب پریدیم ۱. از چه نو عایق صوتی باید استفاده کنم؟ ۲. فقط دیوار مشترک رو عایق کنیم، کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 2 یا 2.5 سانتی متر بصورت پشت چسبدار و استفاده از عایقهای مینرال بصورت لایه لایه و ترکیبی بر روی دیوار این نوع صدا ها را پوشش دهید. بله دیوار مشترک کافیست!

 • avatar
  زینب پرکار
  01 خرداد 1399

  سوال: دیوار مشترک ما با همسایه دیوار آشپزخونه هستش که سرامیکه و کابینت داره سروصدای ظرف شستنش میاد و آزاردهنده هست چه پیشنهادی دارید من تهران هستم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی STI بصورت ترکیبی با عایق های مینرال بر روی دیوار مشترک می توانید این نوع صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  کرمی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: من ساکن طبقه اخر اپارتمان هستم و صدای حیوون خونگی من از درب شیشه ای (سکیوریتی) بین طبقات رد میشه . البته از درب هیچوقت استفاده نمیشه . ابعاد درب هم کلا ۳ در ۱.۵ متر هستش . شما چه پیشنهادی برای عایق کردنش دارید ، میشه یه لایه عایق صوتی روش بچسبونم ؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایقهای صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی و نوار درزگیر صوتی استفاده نمائید.

 • avatar
  اسدی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: ما یک دیوار مشترک تقریا 10متری با همسایه داریم متاسفانه از ساعت 10 شب لغایت 2 بامداد بچه ها مسابقه دو با صدا دارند که صدا و دویدن باعث اذیت ما شدند آیا روش خاصی برای کاهش آلودگی داریم یا خیر؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: باید مد نظر داشت در صدا های کوبه ای مثل دویدن بچه ها باید عایق در نزدیک ترین محل ضربه باشد تا بتواند صداهای کو به ای را پوشش دهد. استفاده از عایق های صوتی رولی STI این نوع صدا ها پوشش داده می شود.

 • avatar
  رضا خسروی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: ما سه پسر داریم و سر و صدای زیادی دارن. خیلی بالا و پایین میپرن . میخواستم بدونم این عایق جلوی صداهای کوبه ای رو هم میگیره ؟ و میشه روی سرامیک نصب بشه یا حتما باید توی کف کار بشه تا موثر باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با پهن کردن عایق های رولی صوتی بر روی کف و بدون تخریب و اجرا کردن فرش یا موکت بر روی عایق به 100 درصد پوشش برسید.

 • avatar
  کرمی
  31 اردیبهشت 1399

  سوال: من ساکن آپارتمان طبقه آخر هستم و حیوون خونگی دارم صدا از طریق درب شیشه ای بین طبقات (در سکیوریتی) رد میشه و به واحد طبقه پایین میره ، متاسفانه درب شیشه ای خوب نصب نشده و فضا و درز زیاد داره و صدا رو نمیگیره ، چه مدل عایقی رو مناسب میدونید روی در شیشه ای بزنم ؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی باید مطمئن شود اول که از سطح درب شیشه ای صدا عبور نمی کند و از عایق های تیپی استفاده نمائید جهت درز های موجود در درب ها.

 • avatar
  امین
  29 اردیبهشت 1399

  سوال: ما یک دیوار مشترک با همسایه داریم که کناف هم دارد ابتدا روی کناف دیوار کوب زدم با فویل ولی فایده ای ندارد ایا می شود عایق کار پشت دیوار کوب کرد بطوریکه دیوار کوب از بین نرود از اصفهان مزاحم شدم و چه دیوار کوبی مناسب است و اینکه با توجه به اینکه بین کناف و دوار فاصله خالی است آیا فوم های شانه تخمرغی رو می تونم روی کناف بزنم فایده ای دارد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   03 اسفند 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی دو رو صاف با ضخامت 2 یا 2.5 سانتیمتر که بصورت پشت چسبدار است بین دیوار که فاصله و فضایی جهت نصب است استفاده نمائید. عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت نمایان باید اجرا نمود.

 • avatar
  وحید
  28 اردیبهشت 1399

  سوال: ببخشید من خونه سبک سازی درست کردم که سقفش از این ورق های گالوانیزا س الان وقتی هوا یه کم گرم و سرد بشه صدای تق و توقش میاد کلافه شدم میخاستم سقفش رو ایزوگام کنم شما میتونید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: جنابعالی باید از عایق های حرارتی و برودتی الاستومریک استفاده نمائید که جز محصولات شرکت می باشد.

 • avatar
  اصغر نژاد اندیشه
  27 اردیبهشت 1399

  سوال: میخواستم بدونم برای درب و دیوار دستشویی، راهکاری دارید،بعد کارتون تضمینی هستش؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: بله دربها به دو صورت چرم کوبی یا همان لمسه کاری یا عایق صوتی شانه تخم مرغی نصب میگردد و برای دیوار ها می بایست از عایق صوتی دو رو صاف پشت چسبدار بر روی دیوار های مشترک نصب گردد.

 • avatar
  سارا
  26 اردیبهشت 1399

  سوال: همسایه های ما مجرد هستن و شب ها تا دیر وقت موزیک بیس دار گوش میدن و صدا بیشتر از پاسیو به سمت اتاق خواب ما بیاد ، با توجه به اینکه شیشه ها دو جداره است و با وجود ساختمان سازی کنار ما ، ما خیلی اذیت نمیشیم ، ولی با این صدای بیس مشکل داریم . آیا عایق کردن دیوار سمت پاسیو فایده ای داره و امکان پذیر هست ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف تمامی مشکلات را بر طرف نمائید.

 • avatar
  زهرا رحیمی
  25 اردیبهشت 1399

  سوال: میخواستم دیوار مشترک خونمون رو عایق صوتی کنم هزینه این عایق ها به ازای یک متر مربع چقدر است ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: لطفا با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  ارس
  24 اردیبهشت 1399

  سوال: دیوار مشترک بین واحد من و همسایه کناری طوری نازک هست که حتی صدای مکالمات تلفن شان هم به راحتی قابل شنود است چه رسد به صداهای دیگر!!!ایشان ۱۰ سال پیش هم تعمیرات اساسی در واحد خودشان با هزینه ای در حدود ۱۰۰ میلیون تومان انجام دادند و با توجه به اینکه خودشان مهندس عمران با تجربه ای هستند و بازسازی منزل شان را نیز به مهندس معماری باتجربه سپردند ولی جای بسی تعجب و شگفتی است که متاسفانه کمترین توجهی به عایق کاری صوتی دیوار مشترک نداشتند.با توجه به مشکلات عرض شده روش رفع این مشکل به چه صورت می باشد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: با توجه به اینکه میتوان با استفاده از عایق های صوتی sti رولی و مینرال بصورت همزمان بر روی دیوار های مشترک استفاده نمود و تمامی صداهای عرف و معمول مثل صحبت کردن، دیدن تلوزیون، و... پوشش داد بنابراین مشکلی بابت حذف و صداهای مزاحم نخواهید داشت.

 • avatar
  امامی
  24 اردیبهشت 1399

  سوال: من هم با همسایه طبقه بالا برای صدا مشکل دارم، جوابهای شما رو هم خوندم که نمیشه کاری کرد از سقف ،یه سوال داشتم عایقهای که داخل اتوبانها برای جلوگیری از صدا میگذران از اونا میشه برای سقف استفاده کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   29 بهمن 1399

   پاسخ: خیر نمیشود- عایق های داخل اتوبان های صدا های هوابردی را منعکس مینماید. مشکل شما صداهای کوبه ای می باشد.

 • avatar
  مينا
  24 اردیبهشت 1399

  سوال: با تشكر از مطالب و توضيحات عاليتون مشكلي كه ما داريم اين هست كه در منزل تابلو فرش مي بافيم ولي صداي ضربه به دار قالي مزاحمت براي طبقه پایین ایجاد کرده و ما برای ملاحظه كلا كار بافتن فرش رو گذاشتیم کنار. دار قالیمون کوچیک در حد 1*1.5متر هست زیر پایه هاش هم تیکه های یونولیت گذاشتیم ولی فایده ای تداشت حالا باید چیکار کنیم سروصدا پایین نره و ما بتونیم کارمونو انجام بدیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: صدا ها از طریق دیوار و کف بصورت کوبه ای و هوابردی عبور میکند بنابراین با استفاده ار عایق های صوتی رولی دو رو صاف STI بر روی دیوار ها و کف  و سقف میتواند شدت صدا ها را پوشش دهد. خاطر نشان باید کرد عایق در محل ضربه و نزدیکترین قسمت به ضربه باید قرار گیرد.

 • avatar
  مصطفي نجف پور
  24 اردیبهشت 1399

  سوال: همسايه بالايي ما وقتي پيانو ميزنه و يا با صداي متوسط صحبت ميكنه برامون ايجاد مزاحمت ميشه. خواستم بپرسم با نصب صداگير صرفا در سقف امكان ازبين رفتن صدا وجود دارد و فكر ميكنيد با انجام اينكار حدود چند درصد صدا كم شود ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی دو رو صاف با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت پشت چسبدار بر زیر سقف این مشکل را حل نمائید.

 • avatar
  محسن
  23 اردیبهشت 1399

  سوال: یک ساختمان دو طبقه دارم. پایین تعمیرشده و ساکنم. میخوام بالا را دوتا واحد کنم. بنظرم که انتقال صدا بعدا از بالا به پایین اذیتم کنه. در ضمن کانال کولر آبی زیر سقف نصب شده و انتقال صدا را بیشتر میکنه، میخوام ببینم برای عایق کردن چقدر باید هزینه کنم؟آیا فقط عایق کردن سطوح واقع در بالا محل عبور کانال کولر کافیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: جنابعالی اگر تهران یا کرج تشریف دارید با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل بفرمائید تا جهت کارشناسی کارهای هماهنگی انجام گردد.

 • avatar
  سیفی
  22 اردیبهشت 1399

  سوال: ‌ بنده تو اتاق خوابم چرخ خیاطی صنعتی دارم که صدا و لرزشش به واحد پایینی میره . زمانی هم که با قیچی برقی کار میکنم همینطور . میتونم جلوی این صدا رو با عایق بگیرم . آیا فقط زیر چرخ عایقکاری بشه کافیه یا کل اتاق باید بشه . فقط کف یا دیواره ها هم باید بشه ؟ میشه کامل بهم توضیح بدید و هزینه اش رو بگید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: باید بصورت کلی تمامی اتاق عایق صوتی گردد. بابت هزینه و اجرا با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  سعید
  19 اردیبهشت 1399

  سوال: بنده پیانو گرند دارم و میخوام صدا به طبقه پایین نره مخصوصا شبها که سکوت هست چه پیشنهادی دارین که واقعا صدا به طبقه پایین نره ممنونم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: با توجه به اینکه صدا ها از دیوار و کف همزمان عبور می نماید می بایست همزمان هر دو عایق شود.با استفاده از عایق صوتی رولی میتوانید پوشش مناسبی ایجاد نمائید.

 • avatar
  رامین
  16 اردیبهشت 1399

  سوال: فرمودین عایق رولی صوتی و یا ترکیب اون با عایق مینرال برای حذف صداهای رایج و متعارف مناسبه.برای حذف صدای جیغ و فریاد یه آدم تقریبا دیوانه که باهاش تو پذیرایی دیوار مشترک داریم هم میشه کاری کرد؟لطفا راهنمایی بفرمایید.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: بله قطعا هر چقدر از عایق های صوتی با لایه های بیشتر استفاده گردد میتواند عملکرد بیشتری داشته باشد.

 • avatar
  حامد
  16 اردیبهشت 1399

  سوال: من ميخواستم كف منزلو سراميك كنم و چون صداي دويدن بچه به پايين ميره ميخواستم بدونم عايق صوتي بزنم نصب سراميك بر روي اين عايق صوتي جواب ميده يا خير؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید جهت پوشش صدا های کوبه ای از عایق های صوتی رولی با توجه به کف سازی موجود استفاده نمائید.

 • avatar
  سپهر
  16 اردیبهشت 1399

  سوال:  وقتتون بخیر من برای به اتاق برای جلوگیری از انتقال صدای مزاحم (صدای پیانو)به طبقه بالا میتونم ازین کار روی سقف استفاده کنم؟ تاثیرش چقدره؟ برای کف چطور؟(زیر موکت) و یه سوال دیگه اینکه روی سقف امکان اینکه روش کاغذ دیواری بشه هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید از عایق های صوتی رولی در کف و سقف و دیوار هااستفاده نمائید. بر روی عایق امکان نصب کاغذ دیواری وجود دارد ولی باید مراقبت از کاغذ دیواری جهت ضربه خوردن انجام گردد.

 • avatar
  سارا تهران
  12 اردیبهشت 1399

  سوال: طبقه بالایی دیوانه کرده مارو یا بچه هاش دارن میدوئن یا خودشون محکم‌راه میرن با پاشنه پا یا بچه ها بازی میکنن راهی داره؟ 

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: جهت پوشش صدا های کوبه ای می بایست عایق در نزدیکترین محل به ضربه نصب گردد. بنابراین باید عایق در کف طبقه بالا نصب گردد.عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر.

 • avatar
  ساناز
  11 اردیبهشت 1399

  سوال: من ویلون میزنم و میخوام صداش از اتاقم بیرون نره یعنی وارد هال نشه.در اتاق مستقیم به هاله .راهی هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: بله می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و نصب بروی دیوار و عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI بر روی عایق مرحله اول بصورت ترکیبی صدا را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش دهید.

 • avatar
  نیلوفر پاکدشت
  11 اردیبهشت 1399

  سوال: متاسفانه ساختار آپارتمان ما طوری هستش که صدا به طبقات پایین میره حتی وقتی مهمون ما نداریم صدای خودمون و همسایه ها میره آروم صحبت کردن من به همسایه ها میره میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: برای پوشش صدا از کف طبقه باید سقف طبقه یا بر روی کف موجود از عایق های صوتی دو رو صاف استفاده نمائید.

 • avatar
  مجتبی محمدی
  28 فروردین 1399

  سوال: اپارتمان 70متری داریم نزدیک به فرودگاه هست صدای هواپیما و بوق ودزدگیرماشینها اعصاب ما را داغون کرده چه راه حلی وجود داره ممنون میشم بمن کمک کنید

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: جنابعالی در مرحله اول باید با نظر کارشناس شرکت تشخیص داده شود صدا از دیوار یا پنجره می باشد؟ 

   بنابراین با تلفن های مندرج در سایت تماس گرفته شود و جهت بازدید هماهنگی لازم انجام گردد.

 • avatar
  تاجور
  27 فروردین 1399

  سوال: برای یک دیوار مشترک اپارتمانی حدود ۲۵ متر مربع ، هزینه عایق صوتی رولی ، برای ان چقدر می شود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: جهت اطلاع از هزینه تهیه و اجرا با تلفن های مندرج در سایتشرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  ابراهیم فراهانی
  26 فروردین 1399

  سوال: ما میخواستیم صدای تلوزیون روی دیوار نصب هستش خونه همسایه نره این عایق میتونه کاری کنه آیا کل دیوار باید عایق نصب شه یا فقط یه تیکه پشت تلوزیون آیا این عایق کاربردی در این زمینه دارد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 بهمن 1399

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی که بصورت پشت چسبدار می باشد بر روی دیوار مورد نظر استفاده نمائید.

 • avatar
  اکبری
  26 فروردین 1399

  سوال: باسلام برای رفع صداهای مزاحم سرویس بهداشتی در آپارتمان های کوچک چه کار می توان کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   23 بهمن 1399

   پاسخ: سلام در مرحله ی اول باید تشخیص داد صدایی که انتقال پیدا میکند از کدوم قسمت است؟ مثل درب یا دیوار؟

   اگر از درب باشد میتوان از عایق صوتی شانه تخم مرغی استفاده کرد یا بصورت لمسه کوبی استفاده نمود.

   یا اگر از طریق دیوار باشد دیوار را میتوان از قسمت بیرونی عایق صوتی کار کرد.

 • avatar
  حیدری تهران
  26 فروردین 1399

  سوال: خونه ما یه نورگیر داره که از شیشه صدای طبقه پایین براحتی بالا میاد ایا امکانش هست نورگیر رو عایق کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   21 اردیبهشت 1399

   پاسخ:با توجه به اینکه صداهای منتشر شده از داخل نورگیر عبور میکند جنابعالی میتوانید با استفاده از پنجره های دو یا سه جداره جهت عایق نمودن استفاده کنید.

 • avatar
  پندار نیک
  25 فروردین 1399

  من تقریبا تمام نظرات را خوندم و در کمال تاسف میبینم این مشکل انتقال صدا و الودگی صوتی درد مشترک تمام اپارتمانها هست. واقعا برای شهرداریها و سازمان مهندسی متاسفم که همچین استانداردی برای الودگی صوتی ندارند و عایق صوتی جز الزامات ساخت و ساز نیست!!! اینکه صدای روابط شخصی همسایه به واحدهای دیگه منتقل بشه ایا با فرهنگ اسلامی ایرانی هماهنگی داره؟!!! چطور اتاقهایی که رو به حیاط خلوت هستند پنجره ها باید مات و بلند باشه ولی اگه صداهای غیرمتعارف بیاد اشکالی نداره؟؟؟ شما به عنوان یک شرکت فعال در زمینه عایق صوتی میتوانید محصولاتتون را به شهرداریها و سازمان مهندسی معرفی کنید و این مشکلات را شرح بدین تا اجرای عایق صوتی الزامی بشه!! فقط سوالم اینه اگر در چوبی خانه ام را بخوام عوض کنم از این عایق داخل در میشه استفاده بشه تا در خانه کاملا عایق بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 اردیبهشت 1399

   پاسخ: از حسن توجه جنابعالی متشکریم.

   به میتوانید از عایق صوتی شانه تخم مرغی جهت این کار استفاده نمائید.

 • avatar
  حسین
  25 فروردین 1399

  سوال: من تو خونه سیستم سینمایی دارم و موقع فیلم دیدن معمولا با صدای بلند تماشا می کنم.همسایه طبقه بالا گاهی اوقات اعتراض می کنه.پیشنهاد شما برای عدم درز صدا و لرزش به طبقه بالا پی هست؟و اینکه فقط تو سقف اتاقی که سیستم سینمایی هست اجرا بشه کافیه و یا باید کل سقف خونه این طرح انجام بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری این گونه فضا ها بهتر است تمامی سقف و دیوار های اتاق عایق کاری گردد و حداقل 2لایه عایق بر روی سطوح استفاده گردد با استفاده از عایق های رولی صوتی و عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی بر روی دیوار و سقف میتوانید تا حد زیادی پوشش ایجاد نمائید.

 • avatar
  قنبری راد
  23 فروردین 1399

  سوال: سقف حمام و آشپزخانه بصورت آسمان مجازی می باشد. لوله های فاضلاب و تاسیسات در بالای آن قرار دارد. صدا بصو ت واضح در طبقات ‌شنیده می‌شود. راهکار آن چیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید با تعبیه داکت یا محفظه که بر روی بدنه آن عایق صوتی شانه تخم مرغی نصب گردیده است و قرار دادن به روی سیفون لوله از زیر سقف این مشکل را حل نمائید.

 • avatar
  علی
  21 فروردین 1399

  سوال: ایا مشهد هم نمایندگی دارید ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 اردیبهشت 1399

   پاسخ: خیر نمایندگی در مشهد نداریم در صورت نیاز به محصولات به تمامی نقاط کشور ارسال خواهد شد.

 • avatar
  آرمین معراجی
  19 فروردین 1399

  سوال: طبقه بالایی یه پسر بچه داره که خیلی بپر بپر میکنه خودشونم زن و شوهر روی هم نزدیک 250 کیلو وزنشونه،اونام کف خونشون رو عایق نمیکنن،محصولی دارین که واسه سقف خونم استفاده کنم و آسایش از دست رفته رو نصیبمون کنه؟؟ یه توضیح کوچک هم بدم که دیوار خونم بتنی میباشد و حتی وقتی بچه بالایی میپره خونه خیلی کم میلرزه و فقط صدای کوبه ای میاد و کلا دیوار و سقف ضخیمی داریم برعکس این خونه های تازه ساز که دیواراشون کاغذیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جهت پوشش صداهای کوبه ای فقط ازکف طبقه بالا می توان عایق کاری انجام گردد یعنی عایق می بایست نزدیکترین نقطه به ضربه باشد. بنابراین استفاده از عایق های صوتی رولی با خامت های متفاوت شرکت STI میتواند جهت کاهش و از بین بردن صداهای کوبه نقش بسزایی دارند.

 • avatar
  دانيال ثابتي
  18 فروردین 1399

  سوال: من يك كارگاه دارم در منطقه مسكوني صداي دستگاه از زمين به خانه هاي أطراف ميرسه چگونه ميتونم زير دستگاه را عايق صدا كنم .كف سالن هم سراميك است ممنونم اگر راهكاري داريد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: به احتمال خیلی زیاد صدا همرا با ارتعاش همراه است که از طریق تمامی سطوح عبور می نماید. جنابعالی می توانید با استفاده از یک اتاقک که عایق کاری شده است تا حد زیادی صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  سید آیت اله پرور
  18 فروردین 1399

  سوال:  من یه آپارتمان در شیراز دارم که الان در آن ساکن هستیم لطفا بفرمایید می شه در حالی که داخل خونه هستیم دیوار مشترک را عایقکاری کرد؟ لطفا در صورت امکان یه نفر بفرستید که بازدید کنه و اندازه بگیره می خوایم بیشترین عایق صوتی را داشته باشه و دیوار پوش هم بشه زیباییش هم برامون مهم هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی جهت درخواست بازدید و اجرا با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  رمضانی
  16 فروردین 1399

  سوال: ما یه دیوار مشترک با آسانسور داریم که سر و صداش اذیت کنندس میخواستم ببینم چجوری میشه عایقش کرد؟ ممنون میشم پاسخ بدید🙏؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی از ضخامت 2 سانتیمتر به بالا و استفاده از عایق های مینرال ترکیبی روی دیواره چاله آسانسور صدای منتشر شده را تا حد زیادی کاهش دهید.

 • avatar
  بهرام
  16 فروردین 1399

  مدت چهارساله طبقه بالایی ما در ساعت پایانی شب تا دو بامداد توخونه دوندگی دارند کار با ریش سفید و گیس سفید و صحبت و کلانتری و دادگاه حل نشده و کار به لجبازی کشیده شده با توجه به طول خونه که حدود ۱۵ متر می‌باشد مکان مناسبی برای دویدن کودکان هستش و به داخل واحد بالا هم دسترسی نداریم چون همکاری نمیکنه آیا را حل مناسبی برای آسایش شبانه ما دارید ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: برای پوشش و عایق صداهای کوبه ای بیشترین نتیجه و جوابدهی گذاشتن عایق در محل ضربه می باشد. جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی با ضخامت 10 تا 13 میلیمتر بر روی کف طبقه بالا و پارکت تا حدی صدا را کاهش دهید.

    

 • avatar
  صادق شجاعی
  16 فروردین 1399

  سوال: آیا نمایندگی نصب برای فولادشهر اصفهان دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: خیر نمایندگی اجرا در شهر فولادشهر اصفهان نداریم.

 • avatar
  محمد
  14 فروردین 1399

  سوال: اگر من این عایق رو از طرف داخل اتاق بکار ببرم صدا بیرون رو قطع میکند یا حتما باید دیوار از طرف بیرون عایق بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: با توجه به محدودیت ها و نوع کار و صدای منتشر شده میتوان انتخاب کرد عایق کاری از داخل یا بیرون انجام گردد. اصولا استفاده از عایق ها میتواند صداهای نرمال و عرف را از بین میبرد.

   صداهایی نظیر صحبت کردن- معاشرت کردن- دیدن تلوزیون و... با عایق کاری پوشش داده می شود.

 • avatar
  احسان تبریز
  13 فروردین 1399

  سوال: تو اتاق خواب ما صدای تیک تیک میاد مثل صدای ساعت همچنین صدای فاضلاب همسایه ها در ضمن از طرفی ما طبقه اول هستیم صدای درب پارکینگ خونه میاد میشه با این عایق ها صدا هارو از بین برد اگه تبریز نمایندگی دارین لطفا راهنمایی کنین ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: اگر صدای فاضلاب سرویس بهداشتی یا حمام می باشد که از زیر سقف عبور میکند میبایست با تعبیه اتاقک یا محفظه به دور لوله سیفون و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این نوع صدا را پوشش داد.

   جهت از بین بردن صدای درب پارکینگ نسبت به تکنسین این کار مراجعه نمائید.در تبریز نمایندگی وجود ندارد.

 • avatar
  ریاحی
  13 فروردین 1399

  سوال: می خواهم طبقه بالا خونه بسازم برا اینکه صدای کوبشی و دیگر صدا ها به طبقه پایین نرود باید چکار کنم؟ و می خواهم صدا از داخل سرویس بهداشتی به اتاق ها و سالن نیاید چه پیشنهادی دارید؟ برای هزینه در جریان باشم چکار باید بکنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید برای پوشش صداهای کوبشی قبل از اتمام کفسازی از عایق های رولی صوتی از ضخامت 2سانتیمتر به بالا استفاده نمائید. تا پوشش مناسبی را برایتان ایجاد نماید.

   جهت عایق کاری دیوار ها هم همینطور میتوانید دیوار ها را دوجداره اجرا نمائید و بین جداره ها عایق های رولی صوتی را اجرا کنید تا صدا ها به حداقل برسد.

 • avatar
  علی اصغرزاده
  13 فروردین 1399

  باسلام و خسته نباشید . بنده در حال حاضر تو واحد خودم زندگی میکنم و متاسفانه سازنده برای کف ، عایق صدا نگذاشته و از طبقه پایین به واحد بنده صدا میاد. با عنایت به اینکه کف واحد بنده سرامیک میباشد ،الان چگونه میتونم عایق بندی کنم ؟ ممنون از سایت خوبتون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید به دو روش جهت پوشش صدا استفاده نمائید اول اینکه عایق رولی با ضخامت 10تا15 میلیمتر را روی سرامیک اجرا نمائید سپس روی آن را لمینت یا پارکت کنید.

   مرحله دوم این است که می توانید کف منزل را جمع آوری کنید سپس عایق صوتی رولی STI با ضخامت های بالاتر 2-2.5 و بالاتر را پهن کرده و کفسازی را تکمیل کنید.

 • avatar
  سبحان
  11 فروردین 1399

  سوال: طبقه اول یک چهار طبقه هستم درب پارکینگ معمولی است موقع بسته شدن توسط همسایه ها به چهار چوب خورده و صدای زیادی تولید می‌کند اللخصوص شبها ممنون از راهنمایی شما؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   16 اردیبهشت 1399

   پاسخ: با توجه به مشکل جنابعالی احساس می گردد درب سنگین است و می بایست نسبت به سبک سازی درب ورودی اقدام نمائید.

 • avatar
  محمود
  05 فروردین 1399

  سوال: راجع به وزن عایق با ضخامت 13 میل هم اطلاعات ارائه بدید لطفا. برای یک متر مربعش یا یک رول؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: تمامی عایق های شرکت سامان تهویه ایرانیان دارای گواهی نامه مرکز تحقیقات می باشد که مطابق استاندارد وزن مخصوص عایق را 60 کیلوگرم بر مترمکعب عنوان کرده است. ابعاد عایق رولی 13 میلیمتر1*14 می باشد.

 • avatar
  سید احسان سعیدی
  04 فروردین 1399

  سوال:ما یک اتاق خواب داریم که دو تا در نصب کردیم که بعدها   اگر خواستیم به دو اتاق قسمت کنیم الان ۶ سال از آن موقع میگذره الان می خوام دو قسمتش کنیم بدون اینکه کار بنایی انجام بدیم که صدام رد نشه باید چی استفاده بشه که جا زیاد نگیره.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید جهت اینکار از دیوارهای پیش ساخته استفاده نمائید در داخل دیوار از عایق های صوتی رولی با ضخامت های 19یا 25 میلیمتر استفاده میگردد. که تماما مصالح خشک می باشد و مصالح بنایی نیستند و یک روزه اجرا می گردد.

 • avatar
  حیدر جعفرپور
  03 فروردین 1399

  سوال: قیمت چقدر است من دیوار به طول 3.20 تا سقف هم 2.80 هست چقدر هزینه می بده در ضمن من ساکن تبریز هستم چطوری تهیه کنم جای مصرف ما دیوار مشترک اتاق خواب هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جهت استعلام قیمت با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  گلپری
  02 فروردین 1399

  سوال: ما طبقه آخر و دو واحدی هستیم. دستشویی و حمام واحد روبرو، پشت دستشویی و حمام ماست. حمام ما هم داخل اتاق خواب. آیا راهی هست که صدای هواکش دستشویی و صدای آب داخل حمام شون رو داخل اتاق خواب نشنویم یا بشه کمترش کرد؟ مثلا سقف حمام و دستشویی خودمون رو عایق بزنیم؟ متاسفانه زن همسایه عادت داره سه صبح یا چهار صبح داخل حمام بشور و بساب انجام میده و صدای هواکش دستشویی شون هم از دریچه کولر، داخل اتاق خواب ما شنیده میشه. متشکرم.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: به علت اینکه لوله هواکش بصورت مشترک می باشد صدا از آن طریق انتقال پیدا میکند. ولی جهت پوشش صدای سیفون میتوان با استفاده از محفظه عایق شده دور لوله سیفون این صدا را بسیار کاهش داد.

 • avatar
  آرش صیادی راد
  29 اسفند 1398

  سوال: از طبقه بالای ما خیلی سرو صدای بچه ها و راه رفتن بزرگترا شون به صورت وقت و بی وقت حتی تا نصف شب نارو آذیت میکنه و آرامش مارو سلب کرده .با شرایط اینکه بنده مریض سرطانی دارم و احتیاج به سکوت و آرامش.در ضمن خود بنده بخاطر این موضوع واقعا مریض شدم . از اعصاب خوردی و سرو صدای آنها دیگه روانی شدم و قرص آرامش میخورم.لطفا راهنمایی کنید راه چاره چیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: برای عایق کاری و پوشش صدای کوبه ای مثل راه رفتن یا دویدن و... تنها فقط از طریق پهن کردن عایق در محل ضربه است. عایق باید یا در کفسازی یا در زیر فرش و موکت پهن گردد.استفاده از عایق های رولی صوتی STI میتواند تا حد بسیار زیادی به جنابعالی کمک نماید.

 • avatar
  کرامت
  27 اسفند 1398

  سوال: یک یونیت خنک کننده. در حیاط داریم که دو فن صنعتی روی ان وجود دارد و همسایه ماا ز صدای فن ها ناراضی است چطور میتونیم عایق صدا ایجاد کنیم؟ ابعاد فن ها یکی ۹۰ در ۹۰ یکی ۶۰ در ۶۰ ایا از کانال میتونیم استفاده کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید بوسیله کانال های فلکسیبل که شرکت sti تولید کننده است استفاده نمائید.

 • avatar
  مجید
  14 اسفند 1398

  سوال: من پرسش و پاسخ عالی شما را مطالعه کردم. من با همسایه بالایی سر همین صداها مشکل دارم و نمی توانم از ایشان بخواهم که در کف منزلش عایق صدا را نصب نمای. می خواستم بپرسم برای صداهای سقف که ناشی از روفرشی و یا دویدن بچه هاست هیچ راهکاری که از سقف منزل بتوان انجام داد وجود دارد؟ واقعا کمک شما شاید از وقوع حادثه بزرگ جلوگیری کند و واقعا مستاصل شده ام.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: با توجه به اطلاعاتی که جنابعالی کسب کردید عایق های صوتی که جهت صداهای کوبه نصب میگردد می بایست در نزدیکترین قسمت ضربه ایجاد گردد. بنابراین فقط صداهای هوابردی امکان نصب و پاسخ دهی از زیر سقف را دارند.

 • avatar
  مسعود
  12 اسفند 1398

  سوال: همسایه بالایی ما خیلی بچه هاش میدون و سر صدا میکنن ایشون برای کاهش صدا همکاری نمیکنه من میتونم رو سقف چیزی بچسبونم؟ راهش چیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جهت عایق کوبه ای فقط از کف طبقه بالا باید عایق اجرا گردد یعنی عایق در تماس مستقیم با ضربه باید باشد.عایق رولی صوتی که در ضخامت های مختلف است و میتوان در کف تمام شده زیر فرش یا موکت یا زیر کفسازی استفاده نمود.

 • avatar
  مختاری
  28 بهمن 1398

  سوال: با همسایه دیوار مشترک در پذیرایی واتاق خواب داریم. که باز هم در دیوار مشترک اتاق خواب کمد دیواری ها قرینه هم برایما وهمسایه می باشد لطفا در خصوص موارد زیر راهنمایی بفرمائیید: 1) در صورت عایق دیورا مشترک ها دیوار چقدر جلو می آید؟ 2) روی عایق می خواهم گچ کنم و رنگ بزنم در این صورت دیوار چقدر جلو می آید و آیا روی عایق کچ می نشیند؟ 3) داخل کمد ها چگونه عایق می شود؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: با استفاده از عایق های رولی صوتی پشت چسبدار با ضخامت و با تعداد لایه بیشتر میتوانید پوشش مناسبی ایجاد نمائید. حدودا 8سانتی با اجرای دیوارپوش یا پنل گچی جرز روی دیوار ایجاد میگردد.

   با استفاده از رابیتس روی عایق میتوانید بر روی آن میتوان گچ کاری نمود.

 • avatar
  اکبری
  24 بهمن 1398

  سوال: واحد ما دارای یک دیوار مشترک به طول ۱۵متر و ارتفاع ۳متر نمیخوام از کناف برای دیوارمان استفاده کنم چه پیشنهاد مناسبی جهت عایق بندی صوتی دارید تا بتونم دیوار رو کاغذ دیواری کنم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی با ضخامت های 19یا 25 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار می باشد بر روی دیوار استفاده نمائید.سپس بعداز عایق کاری با استفاده از دیوارپوش از عایق محافظت گردد و شکل زیبایی به دیوار عایق شده بدهد.

   دیوار پوش میتواند از هر نوعی مثل پنل گچی-چوب- لمینت و... باشد.

 • avatar
  رسول
  24 بهمن 1398

  سوال:ایا میتوان عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و 25 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار هستند بر روی دیوار مورد نظر خودمون نصب کنیم و فقط با با همون چسب چسبوندش؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله میتوانید عایق های رولی صوتی را با توجه به اینکه چسب بسیار قوی دارند را روی سطوح چسباند.

 • avatar
  پگاه مناجاتی
  21 بهمن 1398

  سوال: بنده در طبقه دوم یک خانه ساکن هستم. در طبقه پایین (همکف) یک واحد مغازه خیاطی وجود دارد که صدای چرخ خیاطی آن به شدت آزاردهنده است. ضربه‌گیر چرخ خیاطی نیز زیر پایه‌ها نصب شده که بی‌تاثیر است. برای جلوگیری از انتقال صدای کار کردن چرخ‌ها و انتقال آن به طبقه بالا از چه عایقی باید استفاده کرد؟ آیا استفاده از فوم یا یونولیت در زیر چرخ بصورت یک صفحه 100.70 سانتیمتر راهگشاست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: با توجه به اینکه قسمتی از مشکل جنابعالی صدا و قسمت اعظم آن ارتعاش و لرزش می باشد و از طریق دیوار ها و سازه ساختمان عبور میکند بنابراین بهتر است تماس دستگاه هر چه بیشتر با کف و ساختمان کمتر گردد. میتوانید از عایق های رولی صوتی با ضخامت بالا استفاده نمائید.

 • avatar
  امینی از شیراز
  15 بهمن 1398

  سوال: لطفا نام عایقی که برای جلوگیری از ردوبدل شدن صدااز دیوارمشترک مناسب میباشد رامعرفی نمایید. نحوه اجرای ان وهزینه را هم اگر متر مربعی می باشد اعلام نماییدچه عایقی مناسب میباشد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: استفاده از عایق رولی پشت چسبدار با ضخامت 19 و 25 میلیمتر بر روی دیوارهای مشترک.جهت قیمت با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل فرمائید.

 • avatar
  حمیده
  15 بهمن 1398

  سوال: دستشویی منزل ما کاملا نزدیک به پذیرایی هست. آیا میتونیم از این ورقه های عایق برای درب دستشویی استفاده کرد که سروصدا بیرون نیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار که دارای ضریب جذب صوت بالا و کلاس حریق و ضد آب می باشد استفاده نمائید.

 • avatar
  امیدی
  13 بهمن 1398

  سوال: من همسایم 10 سگ داره بعد خونم هنوز در دست ساخته خواستم بدونم از چه عایقی استفاد کنم که سر صدا منو اذیت نکنه یعنی یه ذره صدا هم نیاد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با توجه به حجم صدا از عایق های رولی باضخامت 19 یا 25 میلیمتر استفاده نمائید با بصورت ترکیبی از عایق های مینرال همراه با عایق های صوتی رولی sti استفاده کنید.

 • avatar
  سایه
  13 بهمن 1398

  سوال: امکان نصب عایق های صوتی روی تخته های چوبی نازک هم هست؟ و اگر این امکان وجود دارد شما فروش عایق به صورت جزیی به شهرستان ها دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله امکان نصب وجود دارد عایق های رولی پشت چسبدار هستند و با توجه به نوع استفاده میتواند با ضخامت های مختلف نصب گردد. عایق ها بصورت رول می باشد که حداقل فروش عایق رولی دو رو صاف 8مترمربع می باشد.

 • avatar
  حسین پور هستم از شیراز
  09 بهمن 1398

  سوال: واحد مسکونی ما روی یک فست فودی است کانال گالوانیزه هوا کش تنور از کنار دیوار پذیرائی ما می گذرد و به پشت بام می رود ودر پشت بام توسط یک موتور و فن تهویه میشود برای عایق کاری کانال پیشنهاد شما چیست البته روی آن باید کناف یا گچ کاری شود متشکرم ضمنا عایق را در شیراز از کجا تهیه کنم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله بهتر است با استقاده از کناف دور تا دور آن پوشیده شود واز داخل عایق کاری گردد. عایق صوتی شانه تخم مرغی می تواند به جنابعالی کمک کند.ابعاد1*2 و پشت چسبدار است.

 • avatar
  احمد کیانی
  09 بهمن 1398

  سوال: آپارتمان ما سقفش از این سقف های سبکه که وقتی بهش ضربه میزنی انگار چوبه که داخلش یونولیت به کار رفته صداهای طبقه بالا مثل تلویزیون، معاشرت، بازیگوشی بچه ها، راه رفتن، بستن در اتاق ها یا سرویس ها، همه به پایین منتقل میشه، حتی وقتی موبایل روو زمین باشه و ویبره بخوره صداش میاد پایین، با توجه به اینکه طبقه بالاییمون به هیچ صراطی مستقیم نیست پیشنهاد شما به ما چیه که خودمون از شر این صداها خلاص بشیم،؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: با توجه به اینکه سبک سازی صورت گرفته است و عایق در کف و زیر سقف اجرا نشده است متاسفانه صداها عبور میکنن. برای پوشش صداهای کوبه ای مثل راه رفتن و... حتما عایق کاری باید از روی کف طبقه بالا اجرا گردد و از زیر سقف فقط تنها میتوان صداهای هوابردی را پوشش داد.

   استفاده از عایق های صوتی رولی از ضخامت 6 الی 25 میلیمتر میتوان بر روی کف استفاده نمود.

 • avatar
  الناز
  06 بهمن 1398

  سوال: من زیر زمین خونه رو می خوام تبدیل کنم به محلی برای تمرین و ساز زدن خودم و دخترم..دیوارهای زیرزمین از سنگ‌هست و بهم گفتن که سنگ صدا رو انعکاس میده و آزار دهنده است..می خواستم بدونم ایا این حرف درسته و نمی تونم نمای سنگ رو با کاغذ بپوشونم ؟؟؟و اگر سنگ بازتاب صدا داره از چه عایقی استقاده کنم که هم نازک باشه و اینکه هزینه خیلی زیادی هم نداشته باشه چون استفاده شخصی است نه آموزشگاه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: اصولا سطوح صاف و صیقلی بازتاب زیادی دارند.جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی با ضریب جذب و کیفیت بسیار بالا و پشت چسبدار بر روی سطوح از انعکاس صدا جلوگیری کرده و کیفیت صدا را بالا ببرید.

 • avatar
  Abolfazl
  06 بهمن 1398

  سوال: بنده سوالم اینه که میخواستم یک اتاق خواب حدود ۹ متری را عایق کنم(سقف کف و هر ۴طرف دیوار)خونه هم ساخته شده.آیا میشه روی کچ تین عایق ها رو زد.اگه میشه ۴۰مترمبع چقدر هزینه دارد و چقدر زمان میبره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   بله میتوانید با استفاده از عایق های رولی sti که با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر می باشد و بصورت پشت چسبدار می باشد روی تمام سطوح نصب و اجرا گردد.

   عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 میلیمتر 10 مترمربع

   عایق های صوتی رولی با ضخامت 25 میلیمتر 8 مترمربع

   جهت استعلام قیمت با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  مصطفی حبیب زاده
  06 بهمن 1398

  سوال: ساکن طبقه پنجم هستم و صدای دویدن و راه رفتن باعث اذیت ساکن طبقه پایینی که کهنسال هم هستن می شود و مدام نارضایتی دارن . در حال حاضر هم پوشش کف واحد سرامیک و فرش هست . آیا این عایق ها مفید هستن و میتوانن جلوی صدا و مزاحمت به طبقه پایین رو بگیرند ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی STI بروی کف که سرامیک است و پهن کردن فرش یا موکت بر روی عایق این صدا را تا 90 درصد کاهش دهید.

 • avatar
  Omid
  04 بهمن 1398

  سوال: برای ماشین عایق سلول باز و سلول بسته بخام باهم استفاده کنم کدام نوع ها را پیشنهاد میکنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: برای خودرو عایق سلول بسته باید استفاده نمود تا صدا صداهای با سرعت بالا را در خود پوشش دهد. عایق های رولی sti بصورت سلول بسته می باشد و به خاطر چسبدار بودن نصب آسانی دارند.

 • avatar
  صادق
  02 بهمن 1398

  پاسخ: با سلام طبقه اول یک اپارتمان 5 ،طبقه زندگی میکنیم ،درب ورودی ماشین رو کرکره برقی است این صدا مخصوصا در شب و سکوت خیلی بیشتر میشه آیا راه حلی برای کاهش صدای کرکره برقی که زیر پذیرای ما وجود دارد هست ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی باید با تکنسین مربوطه ساخت درب تماس بگیرید.

 • avatar
  احسان
  02 بهمن 1398

  سوال: طریقه سفارش رو میفرماید ؟شاید سوال خیلی ها باشه ممنونم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله حتما. جنابعالی می توانید با تماس شماره های مندرج در سایت شرکت سامان تهویه ایرانیان با کارشناس مربوطه صحبت کرده درخواست پیش فاکتور نموده و خرید را انجام دهید.

 • avatar
  احسان
  02 بهمن 1398

  سوال: میتونم از این عایق های دو رو چسب دار برا کف خودروم استفاده کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ:بله جنابعالی می توانید از عایق صوتی، حرارتی و برودتی رولی شرکت سامان تهویه ایرانیان با ضخامت های متنوع استفاده نمائید.

 • avatar
  عطا از تبریز
  02 بهمن 1398

  سوال: طبقه اول ساختمان میشینیم در پارکینگ ما یک دستگاه پمپ آب نصب کردند جهت تامین فشار آب برای طبقه5 ساختمان سروصدایش ما را خیلی اذیت میکند با چه عایقی میتونم این صدای پمپ را حذف کنیم راهکار چیست.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از محفظه و اتاقک به دور دستکاه مورد نظر و عایق صوتی شانه تخم مرغی از داخل مشکل صدا را تا حد بسیار بالای از بین میبرد.عایق صوتی شانه تخم مرغی دارای ضریب جذب بسیار بالا می باشد.

 • avatar
  ع.آ تبریز
  02 بهمن 1398

  سوال: ما در طبقه دوم ساختمان هستیم صدای پا ، صحبت کردن و تلویزیون و تق وتوق کردن و دستگاه بازی بچه ها از طبقه پایینی ما (طبقه اول) ما را خیلی اذیت میکنند و اصلا رعایت نمیکنند آیا راهکاری هست از شر این صداها خلاص شویم؟ آیا در تبریز امکان تهیه عایق ها و نصب هستش ضمنا کف هال ما پارکت و اتاق خواب هایمان سرامیک است.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: برای پوشش صدا های کوبه ای و ضربه ای تنها راه حل عایق کاری محل ضربه است چه در بالا و چه در طبقه پائین در واقع عایق کاری باید در نزدیک ترین محل ضربه قرار گیرد.

   امکان خرید از شرکت وجود دارد و برای تمامی کشور ارسال می گردد.

 • avatar
  حمید راو
  01 بهمن 1398

  سوال: درود ما در طبقه آخر (طبقه 4) زندگی میکنیم هر طبقه تک واحد هست .بچه های طبقه دوم و سوم وقتی میدوند صدای کوبش و ضربه بسیار بدی در واحد ما احساس میشه که واقعا اعصاب خورد کن هست .آیا راهی دارد همچنین در اتاق خواب وقتی همسایه پایینی حمام میرود صدای آب تو لوله ها و صدای باز وبستن درب حمامش صلی آسایش میکنه آیا کاری میشه کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری پوشش صداهای کوبه ای حاصل از دویدن و راه رفتن تنها از کف طبقه بالا می بایست عایقکاری صورت پذیرد. یا در زیر پارکت یا لمینت اجرا گردد یا در مواقع ساخته شده زیر فرش یا موکت بر روی عایق پهن شود.

 • avatar
  سعید
  30 دی 1398

  سوال: صدای صحبت معمولی همسایگان ما در ساختمان که ۴ واحد و ۴ طبقه است چه از طبقه پایین و چه از بالا به صورت واضح شنیده می شود، چه برسد به صدای تلویزیون، چه کار می توان کرد؟ میشه از فوم تزریقی در داخل سقف کاذب استفاده کرد. جالبه که صدا به هیچ عنوان در راه پله نمی پیچه و تماما از کف و سقف منتقل میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: به علت سبک سازی سقف ها و کف ها و کاهش ضخامت سقف ها متاسفانه با این مشکلات مواجه میشویم. جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی صوتی sti جهت کاهش صدا در زیر سقف این نوع مشکلات را حل نمائید. اینکار مستلزم باز شدن سقف کاذب و قرار گیری عایق می باشد.

 • avatar
  مهدی
  25 دی 1398

  سوال: میخواستم ببینم برای حذف صدای آب در لوله فاضلاب طبقه بالایی ، آیا پاشش اسپری فوم پلی یورتان روی لوله ها بهتره یا عایق شونه تخم مرغی؟ در سوالات بالا فرمودید ایجاد باکس لطفا بیشتر توضیح دهید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: بله جنابعالی می توانید با استفاده از باکس یا هم جعبه به دور لوله فاضلاب استفاده کنید بدین صورت که وقتی محفظه ساخته شد داخل آن را عایقکاری نمائید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی sti با ضریب جذب بسیار بالا و عایق مینرال پوشش صوت صورت می گیرد.

 • avatar
  حق شناس تهران
  25 دی 1398

  سوال: ساکن آپارتمان ۳۵متری طبقه همکف هستم که از درب ورودی آپارتمان و پنجره هاش خیلی سروصدا میاد.هم صدای رفت و آمد داخل ساختمان خودمون هست و هم صدای بنایی ساختمانهای داخل کوچه.چطور میتونم جلوی صداهارو بگیرم و نور طبیعی خونه رو هم از دست ندم. ممنون میشم راهنماییم کنین و همینطور هم بگین بازدید و مشاوره حضوریتون به چه صورتی هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جهت عایق کاری درب ورودی اگر چوبی باشد می توانید چرم کوبی یا لمسه کاری انجام دهید یا از عایق صوتی شانه تخم مرغی نصب کنید عایق صوتی شانه تخم مرغی sti بصورت پشت چسبدار می باشد و میتوانید بر روی درب ها نصب نمائید.

   جهت پنجره ها هم میتوانید با تعویض بصورت 2جداره یا 3 جداره مشکل سر رو صدا را تا حدی کاهش دهید.

 • avatar
  رضا امیرنژاد
  21 دی 1398

  سلام.اتاق خواب پسرم با پذیرایی همسایه دیوار مشترک دارد و صدای همسایه آزار دهنده است.مجهوعه شما چه نوع عایقی را برای رفع مشکل و با چه ضخامتی پیشنهاد میدهد.تشکر

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت پشت چسبدار بر روی دیوار استفاده نمائید و بعداز عایقکاری بر روی دیوار و عایق دیوارپوش از جنس پنل گچی آماده استفاده گردد.

 • avatar
  جواد
  16 دی 1398

  سوال: طبقه بالایی ما صدای دویدن بچش و راه رفتن خودشون تا ساعت 2نصف شب اذیتمون میکنه زیر بار عایق کردن کف واحدشونم نمیره، راهی وجود داره؟ اگر سقف واحد خودمو عایق کنم جلوی صدا گرفته میشه؟؟ممنوون میشم راهنماییم کنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   14 اردیبهشت 1399

   پاسخ: برای عایقکاری جهت پوشش صداهای کوبه ای از کف طبقه بالا عایق کاری باید بر روی کف طبقه قرار گیرد تا صداهای ضربه ای را پوشش دهد.تنها صداهای هوابردی را می توان از زیر سقف عایق کاری نمود.

 • avatar
  آذر
  14 دی 1398

  سوال: آپارتمانم روی پارکینگ است وازطرفی انگار صدای هوا هواکشها پمپ آب موتور خونه توفضای خونه میپیچه باقطع برق صدا هم قطع میشود البته از همسایه های طبقات بالا پرسیدم آنها هم جوابشون مثبت بود برای قطع صداچه باید کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1398

   پاسخ:جنابعالی می توانید با استفاده از اتاقک برای دستگاهایی نظیر پمپ آب و... و عایق صوتی شانه تخم مرغی  STI در داخل اتاقک ها و نصب به سمت منبع صدا این صدا ها را پوشش دهید.

 • avatar
  شریفی
  12 دی 1398

  سوال: خانه ما سیستم گرمایش از کفه . چه عایقی میتونم استفاده کنم که فقط عایق صدا و کوبش باشه ولی گرما رو انتقال بده ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1398

   پاسخ: اصولا عایق های صوتی عایق حرارتی هم هستند بنابراین استفاده از عایق صوتی رولی STI باید در جای مناسب استفاده گردد بهتر است زیر سیستم گرمایشی استفاده شود.

 • avatar
  ایمان از کرج
  12 دی 1398

  سوال: من تقریبا همه ی سوالا رو که مربوط به آپارتمان و مشکلات آزار و آلودگی صوتی بود رو خوندم که تبدل به درد مشترک شده متاسفانه.خیلی دوست داشتم نظر افرادی که استفاده کردن و درصد رضایتشون رو هم میشد فهمید . من برای منزل پدر و مادرم که اتاق خواب های مشترک با واحد بغل دارن میخواستم از یک محصولی استفاده کنم که از((ورود ))صدای همسایه جلوگیری کنه .(ما فقط همسایه هارو با لباس خونگی نمیبینیم ولی تقریبا از صفر تا صد همه چیز ناخواسته خبر داریم) اتاق ها الان کاغذ دیواری شدن کهاابته مهم نیست. ما برای یک محصول مصرفی و فانتزی قرار نیست هزینه کنیم .میخوایم هزینه کنیم برای آرامش و آسایش خودمون. اگه محصول شما این مشکل رو حل میکنه لطف کنید بفرمائید که ۱.تا چند درصد مشکل حل میشه؟ ۲.نصبش آسان هست و چقدر زمان میبره ؟۳.ایا مکانی هست برای آزمایش محصولتون قبل از اقدام به نصب. مثلن اتاقی یا دیواری باشه که نصب شده باشه و بتونیم تست کنیم و مطمعن بشیم .چون مهمتر از هزینه حس اعتماده به کاری که میشه .خیلی خیلی ممنون میشم اگه صادقانه جواب من و هزاران نفر با مشکل من رو بدین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی رولی STI پشت چسبدار و عایق های صوتی مینرال جهت دیوار های مشترک استفاده نمائید. عایق کاری شرکت STI میتواند صداهای عرف و نرمال را پوشش دهد در حد صداهای صحبت کردن، معاشرت کردن، دیدن تلوزیون و...

   شرکت STI حتما قبل از اجرا باید محل مورد نظر را رویت بنماید تا تمامی مشکلات و جوانب را بررسی نماید و تمامی کسانی که جهت اطمینان از اجرای صحیح کار مشتاق به بازدید هستند میتوانند با دوستان قبلی که کار را داشته اند ارتباط بگیرند.

 • avatar
  محسن ساری
  10 دی 1398

  سوال: آیا زیر پارکت هم میشه از عایق شما استفاده کرد و چه عایقی استفاده کنم که هم صدای کوبشی و هم صدا های هوابردی رو به صفر برسونم و قیمتش متری چند میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1398

   پاسخ: برای استفاده از عایق های صوتی رولی STI بر روی کف باید قبل از اتمام کف نهایی عایق استفاده گردد و عایق جزیی از کفسازی گردد و سپس اجرای پارکت انجام شود.عایق های صوتی رولی صداهای هوابردی و کوبه ای را میتواند پوشش دهد.

 • avatar
  هادی
  09 دی 1398

  سوال: آیا میشه دیوار های آپارتمان رو باهاش عایق رطوبت و بارون کرد، چون بعضی از نقاط دیوار پلاستر ترک خورده میشه رو همون کار کرد، چون متراش بالاست هزینش چطور در میاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه مشکل جنابعالی روطوبت حاصل از نم باران می باشد باید ایزولاسیون رطوبتی انجام گردد. عایق های رولی STI میتواند جهت پوشش تبادل برودت و گرمای داخل گردد تا بر روی دیوار روطوبتی حاصل نگردد.

 • avatar
  صمد
  07 دی 1398

  سوال: همسایه دیوار به دیوار ما هر روز بچه هاش داخل خونه از پله هاشون بالا و پایین میپرن و توخونشون ورجه وورجه میکنن ، صدای پاشون خیلی اذیت میکنه ، میشه تو خونه ما کاری کردکه صدای قطع بشه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   10 اسفند 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صدا های کوبه ای با صداهای هوابردی متفاوت است می بایست عایق در نزدیکترین قسمت ضربه قرار گیرد. با عایق کاری دیوار مشترک نمیتوان صداهای کوبه ای را پوشش داد.

 • avatar
  محمد عزيزي
  06 دی 1398

  سوال: يكي از اتقاق خوابهاي من ديوار مشترك با همسايه داره كه عليرغم اينكه رعايت ميكنه اما بازهم صدا مياد ميخواستم بدونم چطور ميتونم ديوار رو عايق كنم . البته نميخوام از ديوارگچي استفاده كنم . ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی 19 یا 25 میلیمتر STIکه پشت چسبدار هستند و بر روی دیوار مشترک چسبیده می شوند و در صورت ضرورت بصورت ترکیبی بر روی دیوار موجود اجرا و سپس جهت زیبایی از انواع  دیوار پوش میتوانید استفاده کنید.

 • avatar
  جمال
  05 دی 1398

  سلام.دیوارماباهمسایمون مشترکه صداکاملا توحال واتاقا میاد .زیرگچ حدودا(۶)سانت کاوچو ست .همه اینارابایدبکنیم وعایق کنیم یاروگچ عایق بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی 19 یا 25 میلیمتر STIکه پشت چسبدار هستند و بر روی دیوار مشترک چسبیده می شوند و در صورت ضرورت بصورت ترکیبی بر روی دیوار موجود اجرا و سپس جهت زیبایی دیوار پوش گچی اجرا میگردد.

 • avatar
  سروش
  03 دی 1398

  سوال: دیوار سالن خونه ما باسالون خونه همسایه مشترکه سروصدا خیلی زیاده مخصوصن تلوزیون مهمان امدن چه راه حلی دارید که اصلن صدا نیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های رولی 19 یا 25 میلیمتر STIکه پشت چسبدار هستند و بر روی دیوار مشترک چسبیده می شوند و در صورت ضرورت بصورت ترکیبی بر روی دیوار موجود اجرا و سپس جهت زیبایی دیوار پوش گچی اجرا میگردد.

 • avatar
  فرید
  02 دی 1398

  سلام میخواستم در چوبی اتاق خوابم رو عایق صوتی کار کنم البته بالای در شیشه خور داره میخواستم ببینم اول امکانش هست یا خیر. دوم از کجا باید این عایق رو تهیه کنم، حدود قیمت ش رو هم میتونید لطف کنید تخمین بزنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: عایق کاری دربهای چوبی به دو صورت انجام میگردد.

   1- عایق کاری بوسیله عایق صوتی شانه تخم مرغی

   2- عایق کاری بوسیله چرم کوبی یا لمسه کاری.

 • avatar
  مجتبی
  01 دی 1398

  سوال: دیوار اتاق خواب مشترک با همسایه دارم و صدا به شدت به طرفین منتقل می گردد. عرض دیوار حدود 3 متر است و ارتفاع تقریبا 2.7 متر. میخوام با عایقکاری فقط از سمت خودم صدای انتقالی به واحد بغلی رو اگر بشه از بین ببرم. مطلبی که هست اینه که یک کمد کتابخانه تقریبا تمام این دیوار رو از سمت ما پوشانده و چون کمد به دیوار پیچ شده بنابراین صدای باز و بسته شدن کشوها نیز به شکل کامل به اتاق همسایه منتقل میشه. طبیعتا برای عایق کاری باید کمد رو از دیوار جدا کنم و بیارم وسط اتاق تا عایق کاری انجام بشه و بعد کمد رو برگردونم سر جاش و احتمالا اینبار دیگه نباید به دیوار پیچش کنم، شاید بهتر باشه به سقف پیچش کنم لطفا راهنمایی بفرمایین از چه عایقی باید استفاده کنم، نصبش چقدر طول میکشه و هزینه اش حدوداً چقدر خواهد بود ساکن تهران محله نارمک هستم ممنون از توجهتون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: با توجه به دیوار مشترک منزل شما می بایست از عایق صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که بصورت رولهای 8 متری و 10 متری روی دیوار مشترک نصب نمائید و در صورت نیاز با توجه به کارشناس نصب بصورت دولایه بر روی دیوار اجرا گردد و در نهایت با استفاده از دیوارپوش سطح نهایی را زیبا نمائید. جهت اجرا و قیمت با دفتر مرکزی شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  احمد
  30 آذر 1398

  سوال: من در طبقه اول یه آپارتمان زندگی میکنم یه پمپ آب در زیر پاگرد طبقه همکف هست که در خیلی مواقع صداش توی آپارتمان ما میپیچه. میشه دیوار های اطراف پمپ رو عایق صوتی کرد تاثیری داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی STI دارای ضریب جذب صدای بالا و کلاس حریق C و نصب به بدنه اتاقک به سمت منبع صدا مقدار از توان صدا را کاهش دهید.

 • avatar
  شاهین
  27 آذر 1398

  سوال: من گیمیر هستم و دائم در حال صحبت کردن. خانواده و طبقه بالا شاکی هستن .اتاقم حدودا ۱۷ متر هست. عایق سقف و دیوار و در میخواستم . و بفرمایید به چه مقدار از عایق پیشنهادیتون باید خریداری کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: کار جنابعالی جز کارهای خاص می باشد و عایق کاری کلیه سطوح می بایست بصورت چند لایه اجرا گردد استفاده همزمان از عایق های رولی STI و عایق های مینرال بر روی دیوار ها و سقف ها میتواند مشکل شما را پوشش دهد. جهت استعلام از قیمت روز با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  علی
  27 آذر 1398

  سوال: بنده از همین مدل (عایق های صوتی دو رو صاف چسبدار STI FLEX ) در ابعاد 3 متر در 4 متر یعنی 12 متر مربع مورد نیازم می باشد لطفا اگر می توانید هزینه خرید و نصب آنرا جداگانه اعلام فرمائید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: عایق های رولی STI با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر 10 متر و 8 متر مربع می باشد و جهت استعلام قیمت با دفتر جهت پیش فاکتور و خرید اقدام نمائید.

 • avatar
  علی
  26 آذر 1398

  سوال: صدای صحبت کردن همسایه طبقه پایین ما در واحد ما شنیده ميشه وقتی خودشون هستن خیلی خیلی کم در حدی که گوش رو بزاری روی فرش بشنوی ولی وقتی مهمون دارن کامل صدا شنیده ميشه انگار دارن تو خونه ما حرف میزنند کف خونه هم سرامیکه و فقط فرش پهن شده ميشه فقط زیر فرشا رو عایق صدا پهن کرد و سرامیکه باز بمونه؟ در اینصورت بازم صدا کامل منتقل ميشه يا حتمن باید کل کف عایق پهن کرد؟ چه نوع عایقی ميتونه کامل جلوي صدا رو بگيره؟ اگر موکت بندازيم زیر فرشا مثل عایق عمل میکند یا حتمن باید عایق هم پهن بشه؟ ممنون از راهنماییتون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صدا بصورت هوابردی از زیر کف انتقال پیدا میکند عایق کاری باید از زیر سقف طبقه پائین صورت گیرد بنابراین استفاده از عایق های صوتی رولی میتواند مشکل را بر طرف نماید.

 • avatar
  علی
  26 آذر 1398

  سوال: من دو کودک دارم که مدام در حال دویدن هستند و صدای کوبیده شدن پای آنها برروی سرامیک طبقه پایینی را آزار می دهد. یکی از دوستان کف پوش های مهدکودک (کف پوش تاتامی) رو برای کاهش صدای دویدن به من پیشنهاد داد. می خواستم منو راهنمایی کنید آیا این کف پوش مناسب است؟ و پبشنهاد شما در این خصوص چیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 اسفند 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 2 یا 2.5 سانتی متر رولی STI بر روی کف و پهن کردن فرش و موکت بر روی عایق این مشکل را بر طرف نمائید.

 • avatar
  احمد۷۰
  21 آذر 1398

  سوال: میتونم برای عایق کردن درب دستشویی که در گوشه سالن اپارتمان ۸۰ متریهست از این روش استفاده کرد. مهمون ک میاد واسه دستشویی رفتن معذب هستن؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 آذر 1398

   پاسخ: جنابعالی به دو روش میتوانید به کاهش عبور صدا اقدام نمائید.

   1- استفاده از لمسه کاری درب سرویس بهداشتی(چرم کوبی)

   2- نصب عایق صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار sti از داخل سرویس بر روی درب و استفاده از درزگیر مابین چارچوب و درب موجود.

 • avatar
  حمیدرضا روستا
  15 آذر 1398

  سوال: من میخواستم کف خونه ام رو بخاطر شیطونی و فعالیت زیاد پسرم و پا کوبیدنوهاش، عایق صداهای کوبه ای و هوابرد کنم. و بعدش روش رو با یه کف پوش مناسب بپوشونم.لطفا راهنمایی فرمایید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: جنابعالی به دو روش میتوانید عایق کف را انجام دهید.

   1- عایق رو بروی کف تمام شده مثل سرامیک نصب کنید سپس بر روی آن فرش یا موکت پهن کنید.

   2- کف معماری را تخریب کنید عایق را قرار داده سپس با کف پوش پوشش مناسب را ایجاد نمائید.

 • avatar
  Ask
  10 آذر 1398

  سوال: دیوار مشترکی که قصد عایق کاری اون رو داریم یک شوفاژ به اون متصله... راه حلی وجود داره برای این موضوع؟ چون تا جایی که متوجه شدم عایق ها به صورت دیوار کاذب روی دیوار مشترک کار میشند. و اینکه برای یک دیوار حدود بیست متر مربعی چه میزان زمان کار پیشبینی میکنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه عایق کاری روی دیوار اصلی صورت میگیرد و دیوار پوش روی عایق ایجاد می گردد و تمامی تاسیسات بر روی دیوار کاذب قرار میگیرد. بنابراین نگرانی بابت اجرای تاسیسات وجود ندارد

   با توجه به حجم کار شما حدود در یک روز کار به پایان می رسد.

 • avatar
  عماد
  06 آذر 1398

  سوال: ما یک واحد ۹۰متری داریم دیوار سالن ما با دیوار اتاق خواب همسایه بغلی مشترک هست و صدا خیلی واضح و کامل انتقال پیدا میکنه به هم دیگه الان به مشکل خوردیم چون موقع مهمونی ها همسایه ما همش شاکیه که صدا میاد تو اتاق خواب ما میخواستم ببینم شما چی پیشنهاد میکنین که کوچکترین صدا هم از سالن ما به اتاق خواب بغلی انتقال پیدا نکنه در صورت مهمونی سر و صداهای زیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و عایق های مینرال بر روی دیوار مد نظر تمامی صداهای موجود و عرف را پوشش دهیدمثل: (صحبت کردن- معاشرت کردن- با تلفن صحبت کردن و...)

   اگر صداها بیش از حد معمول باشند با استفاده از تعداد لایه های بیشتر از عایق، می توان توان و پوشش بیشتری را ایجاد نمود.

 • avatar
  Lotus12
  04 آذر 1398

  سوال: آیا در قزوین نمایندگی فروش دارید!؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: خیر در شهر قزوین نمایندگی وجود ندارد. در صورت خرید از سبد محصولات شرکت به تمامی نقاط کشور توسط باربری و پست محصول خریداری شده ارسال می گردد.

 • avatar
  امیر
  03 آذر 1398

  سوال: پشت دیوار هال منزل بنده آسانسور است و هنگام بالا و پایین رفتن آسانسور صدای بدی در منزل می پیچد. آیا عایق کردن این دیوار تاثیری دارد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صدای صادره از سازه ساختمان هم عبور میکند و بوسیله ریل های متصل به ساختمان وارد دیوارو منزل می گردد امکان پوشش کامل وجود ندارد. ولی جنابعالی می توانید بوسیله عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و استفاده از عایق های مینرال بر روی دیواره ها کاهش صدا را ایجاد کنید.

 • avatar
  فرناز
  03 آذر 1398

  سوال: همسایه طبقه بالایی ما خیلی صدا ایجاد میکنه - مدام یا در حال جابجایی مبل ها است و یا در حال دویدن , میشه عایقی برای سقف خانه گذاشت که هم راحت نصب بشه و هم ظاهر ساختمان را خراب نکنه ؟؟؟ این رنگ عایق صدا چطوری کار میکنه ؟؟؟ آیا مشتعل میشه و یا ضد آتیشه ؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه عایق صدا های کوبه ای باید در نزدیکترین قسمت با ضربه قرار بگیرند می بایست عایق از کف طبقه بالا اجرا گردد.

   با استفاده از عایق های رولی بر روی کف طبقه بالا میتوان پوشش مناسب را ایجاد کرد.

 • avatar
  مهدی
  24 آبان 1398

  پاسخ: من اپارتمان 80 متری دارم در طبقه چهارم.طبقه پایین یه پیرمرد بدعنق داریم و من دو تا بچه کوچک دارم که مدام در حال شیطنت هستن.میخواستم بدونم این عایق صدای که پریدن ویا صدای پای بچه ها که با ضرب میپرن یا راه میرن رو واقعا میگیره که صدا طبقه پایین نره؟ممنون میشم جواب بدین

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: بله. جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 25 میلیمتر بر زیر موکت یا فرش انتقال صدای کوبه ای را به بالای 90 درصد کاهش دهید.

 • avatar
  نادر بيك محمد لو
  22 آبان 1398

  سوال: من در طبق سوم آپارتمان داخل اتاق خواب 12 متري يك دستگاه تردميل ورزشي گذاشتم كه با اينكه دستگاه روي فرش و موكت قرار گرفته، متاسفانه صداي دستگاه موقع استفاده مخصوصا هنگام دويدن به طبق پايين منتقل ميشه لطفا راهنمايي كنيد براي اين مشكل چيكار كنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صدای کوبش از طریق سازه ساختمان عبور میکند بهتر است با استفاده عایق های رولی با ضخامت حداقل 5 تا 10 سانتی متر بر زیر تردمیل این صدا را به حداقل رسانید.

 • avatar
  رضا
  15 آبان 1398

  سوال: آیا بر روی این عایق میشه سرامیک هم کار کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   20 آذر 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید بعداز نصب رابیتس بر روی عایق نصب شده سرامیک را اجرا و دوغاب ریزی بنمائید.

 • avatar
  بابک برده زرد
  09 آبان 1398

  سوال: من میخوام در یک برج مسکونی ۱۴طبقه مسکونی در طبقه سوم به مساحت ۱۰۰۰مترمربع،یک باشگاه بدنسازی دایر کنم الان به خاطر ضربه های وزنه به کف طبقه و انتقال صدای ضربه به طبقات بالا و پایین برایمان مشکل ساز شده ایا راه حل تضمینی برای این مشکل ما دارید؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: صدای ساطع شده جز صداهای کوبه ای هستند بنابراین باید با استفاده از عایق جهت پوشش کف که صداهای ضربه را بتواند پوشش دهد میتواند به شما کمک نماید.

 • avatar
  امیر
  06 آبان 1398

  سوال: من یه استودیو موسیقی دارم تو زیر زمین یک خونه.... یعنی بالای زیر زمین خونس و زیر زمین دو تا درب داره....... یه دربش براب ورود و خروجه .... و..... یه دربش به حیاط خونه مربوط میشه میخواستم بدونم راهی هس که صدا هم از دربی که به حیاط خونس .... و ......هم سقف خیلی خیلی کمتر بره بیرونه و یا اصلا نره؟؟ و چه چیزیو برا سقف پیشنهاد میدین و چه چیزی برای درب؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: برای سقف با استفاده از عایق رولی و عایق مینرال بصورت ترکیبی میتواند پوشش مناسبی ایجاد نماید.

   برای درب هم میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی با لمسه کاری(چرم کوبی) پوشش را ایجاد نمائید.

 • avatar
  امیر
  06 آبان 1398

  سوال: دیوار مشترک در اتاق خواب با واحد بغلی داریم. ظرف این چند روزی که اومدن آسایش نداریم.اعتراض کردم نتیجه ای نداشت و جهت عایق نمودن این دیوار از دو طرف هم همکاری نمیکند .اگر من از این عایق روی دیوار فقط در واحد خود استفاده نمایم تاثیری دارد که از انتقال صدای همسایه به اتاق خوابم جلوگیری نماید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی و عایق های مینرال بر روی دیوار مشترک منزلتان از سمت خودتان اقدام نمائید و تمامی صداهای عرف و نرمال در فرهنگ آپارتمان نشینی رو پوشش میدهد.

   برای اجرا و بازدید میتوانید با شماره مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  قاسمی
  06 آبان 1398

  سوال: آیا برای عایق بندی دیوار برای شهرستان ها هم نصاب ارسال می کنید.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: جهت کار اجرایی فقط در شهر تهران و حومه و شهر کرج مجری وجود دارد.

 • avatar
  علیرضا صلحی
  06 آبان 1398

  سوال: بنده به تازگی برای شرکتمون تغییر محل دادیم و توی یه سالن 170 متری که کف و دیوارهاش سرامیک هست دکور ام دی اف زدیم بدون پارتیشن بندی فقط میز و پیشخوان و کمد، قسمت عمده ای از دیوارها خالی هستن... ولی متاسفانه انعکاس صدا اذیتمون میکنه میخواستم ببینم میشه با پوشش تزئینی قسمتی از دیوارها با یکی این نوع فوم ها انعکاس صدا رو حذف کرد؟ به غیر از مشکی رنگ سفید هم داره یا نه؟ سپاسگذارم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی که رنگ پذیر هم هستند جهت انعکاس صدا استفاده نمائید.

 • avatar
  عارف شفیعی
  02 آبان 1398

  سوال: من با مدرسه همسایه شدم برای صفر کردن ورود صدا داخل اتاق خواب چکار کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صداهای بصورت گسترده و پراکنده عبور میکنند با ایجاد دیوار و قرار دادن عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت دوبل و عایق های مینرال بصورت ترکیبی داخل دیوار این نوع صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  علیرضا محمدزاده
  29 مهر 1398

  سوال: ما در طبقه اول و بالای پیلوت که مسکونیه ساکن هستیم یخچال و پکیج طبقه پایین خیلی سر صدا دارند برای یک اتاق ۳×۳ میتونیم از عایق شما استفاده کنیم یا نه؟ و هزینش چقدر میشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: برای ایجاد پوشش این نوع از صداها با استفاده از اتاقک و محفظه برای دستگاهها و عایق صوتی شانه تخم مرغی بر روی بدنه اتاقک می توانید پوشش مناسبی رو ایجاد نمائید. جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  زهره محسنی
  29 مهر 1398

  سوال: واسه شرکتی که هستم میخوایم جاذب صوت بذاریم. سر و صدای فوق العاده زیاد (بالاتر از 100 دسی بل) وجود دارد. به دلیل وجود دستگاه های پرسروصدا که نمیشه صدای دستگاه هارو هم کم کرد. یه مشکل دیگه هم که هست خطر آتش سوزی هم وجود دارد به دلیل وجود انواع موادشیمیایی و روغنی مختلف. لطفا مناسبترین عایق با جنس و کارایی متناسب با محیط ما رو معرفی کنید بهمون. ممنون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   09 آبان 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه دستگاهها وجود دارند بنابراین کار صنعتی میباشد و جنابعالی باید با استفاده از اتاقک و محفظه برای دستگاهها و استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی دارای کلاس حریق c و جذب صوت بسیار عالی استفاده نمائید.

 • avatar
  پروانه
  22 مهر 1398

  سوال: همسایه طبقه پایین ما موقع راه رفتن پاشنه پاش رو میکوبه و صداش تو کل خونه ما و مخصوصا اتاق خوابمون می پیچه، راه حلی وجود داره؟ میشه فقط کف اتاق خوابمون رو عایق کنیم یا اینکه کف کل خونه لازمه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   04 آبان 1398

   پاسخ: باید توجه کرد صداهای کوبشی مانند صداهای هوابردی نیستند که با گذاشتن عایق پوشش ایجاد کرد

   جهت عایق کردن صداهای کوبشی عایق باید به نزدیکترین محل ضربه نصب و قرار بگیرند.

   بطور مثال حتما و قطعا صدای راه رفتن یا دویدن اگر از طبقه بالا منتشر میشود عایق می بایست در کف طبقه بالا قرار بگیرد و از زیر سقف پوششی داده نمیشود مگر صداهای هوابردی مثل صحبت کردن و ...

 • avatar
  امینب
  16 مهر 1398

  سوال: هزینه عایق اکوستیک پشت چسب دار با ضخامت ۲۰ میل با نصب اون روی دیوار چقدر هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: برای اطلاع از قیمت با شماره های داخل سایت شرکت واحد فروش تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  اسدپور
  14 مهر 1398

  سوال:ما دیوار مشترک داریم از سمت دیوار پذیرایی و یکی از اتاق خوابها، اگه همسایه ها حرفی بزنن راحت صدا میاد. راه حل منطقی این موضوع چی هست؟ من نظراتو خوندم ولی متوجه نشدم که عایق صوتی ترکیبی چیه.. یا مسائل دیگه.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر که بصورت پشت چسبدار است و عایق مینرال بر وری عایق لایه اول صدا را پوشش دهید.

   منظور از ترکیبی ادغام دو لایه عایق از جنس مختلف می باشد.

 • avatar
  مهدی
  14 مهر 1398

  سوال: در اصفهان زندگی می کنم، متاسفانه در آپارتمانی که جدیدا خریداری کرده ام صدای توالت و حمام به وضوح خارج می شود، لطفا راهنمایی بفرمائید برای عایق کردن نزدیک به 100 درصد آن چکار انجام دهم؟ آیا در اصفهان هم شرکتی با شرکت شما همکاری دارد که مشکل بنده را حل کند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: با توجه به شرح جنابعالی درب سرویس بهداشتی از جنس نامرغوب است در مرحله اول نسبت به اصلاح و تعویض درب اقدام نمائید.

   با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی میتوانید این پوشش را ایجاد نمائید.

   اصفهان نمایندگی جهت نصب وجود ندارد.

 • avatar
  اسی
  11 مهر 1398

  سوال: من باشگاه دارهستم و یک دیوار چوبی مشترک بین سالن من و پیش دبستانی هست؟این دیوار چوبی نئوپانی رو میشه عایق صدا کرد؟!

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی  sti بصورت چسبدار و عایق مینرال بر روی دیوار چوبی صدا را به حداقل برسانید.

 • avatar
  حسین
  05 مهر 1398

  سوال: اگر رول های STI را روی بدنه اتکترو موتور یا کمپرسور بچسبانیم ایا تاثیری در کاهش صدا دارد . ایا از نظر ایجاد حریق خطر ناک نیست . ایا مجددا قابل بر داشتن از روی بدنه هست . متشکرم

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: عایق های صوتی sti با ضریب کاهشی یا nrc 0.4 میتواند جهت کاهش این نوع صدا ها نقش ایفا کند.

   عایق شرکت sti دارای بالاترین کلاس کیفیت و حریق ایران است.

   اگر بصورت چسبدار استفاده گردد امکان دارد به علت چسبندگی بالا این عایق پاره گردد.

 • avatar
  حسین از کرمانشاه
  05 مهر 1398

  سوال: به چه صورت از عایق های STI روی باکسی که برای ایزولاسیون یک کمپرسور 10 اسب ساخته شده استفاده کنم . و ایا این کار منطقی است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه مطابق قوانین فیزیک برای عبور انرژی  میبایست عایق مناسب و با تعداد لایه های مختلف استفاده نمود بنابراین عایق صوتی sti بصورت چند لایه باید اجرا گردد تا توان را بالا برد.

 • avatar
  يوسف
  29 شهریور 1398

  سوال: ميتوان عايق صدا را روي ديوار نصب كرد و سپس روي ان را به جاي گچ يا كاغذ ديواري سراميك كرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید این کار رو انجام دهید ولی ابتدا باید با استفاده از رابیتس بر روی عایق و سپس سرامیک را انجام دهید.

 • avatar
  امید هادیان
  28 شهریور 1398

  سوال: من یک سوله ورزشی دارم ک وسط سوله رو با دیوار تابوکی تا ارتفاع سه متر مجزا کردم و ستونم ندارم تا سقف سقف سوله حدودا 9متره چ پیشنهادی میدید ک صدای دو طرف گرفته بشه؟ ی طرف سالن رزمی ی طرف بدنسازی با اهنگ های بیس دار و ...

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: با توجه به توضیحات جنابعالی اگر سقف وجود ندارد طبیعی هست که صدا عبور خواهد کرد بنابراین باید سقف کاذب ایجاد گردد و عایق صوتی در داخل سقف کاذب قرار گیرد. با استفاده از عایق های رولی صوتی میتوانید این مشکل را پوشش دهید.

 • avatar
  حسام طهرانی
  27 شهریور 1398

  سوال: ما یه خانواده ۳ نفری هستیم که یه نوجوان ۱۱ ساله داریم که گاهی بازی و شیطنت میکنه و با قدمهای محکم راه میرود و مدتی هست همسایه پائینی ما میگه صدای پای شما خیلی ما رو اذیت میکنه و میگه بیشتر از صدای کوبه ای پای شما ما از خواب میپریم، میخواستم ببینم عایقی هست که باعث جلوگیری از انتقال صدا به پائین شود؟ ممنون.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر و پهن کردن بر روی کف و استفاده از فرش یا موکت این مشکل را حل نمائید.

 • avatar
  خانم عبدپور
  26 شهریور 1398

  سوال: عایق صوتی برای دیوار مشترک تا چند درصد صدا را کاهش میدهد؟ ایا با عایق کردن دیوار مشترک صدای صحبت کردن و تلویزیون واحد بغل از کف یا سقف امکان پذیر است یا به عبارتی برای عایق دیوار مشترک همان دیوار کافی است و نیازی به عایق کردن کف یا سقف ندارد؟ ممنون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: عایق های صوتی صداهای عرف و نرمال مثل صحبت کردن و ... پوشش میدهد و صدا از هر نقطه یا سطحی که عبور میکند را پوشش میدهد.

 • avatar
  ali
  21 شهریور 1398

  سوال: من ساکن یک اپارتمان هستم طبقه اول دوتا مشکل اساسی دارم در حدی که میخوام خانه رو عوض کنم ۱دیوار مشترک با اپارتمان بغلی که با پوشش پشم سنگ ۵سانتی واجر ۸ سانتی یک دیوار اضافه کردم که مشکل حل نشد ۲صدای درب پارکینگ بسیار ناراحت کننده هست خواهشا راهنمایی کنید در صورت امکان هزینه ها رو هم برام بگید ،دیوار مشترک تقریبا ۲.۷۰در۲.۸۰است،سالن واتاق مشترک با درب پارکینگ به ترتیب۴۲متر و۹متر هستن،تشکر

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: در مرحله اول باید بدونید ابتدا می بایست با استفاده از عایق های سلول بسته STI که بصورت رولی دو رو صاف میباشد جلوی سرعت صدا را بگیرید و در مرحله دوم با استفاده از عایق میترال سلول باز جلوی قدرت صدا را پوشش دهید و در آخر با استفاده دوجداره دیوارپوش گچی کار را تمام کنید.

   برای کاهش ضربه صدای درب ورودی هم با کاهش وزن درب این مشکل را حل نمائید.

 • avatar
  محمد هستم از جیرفت
  17 شهریور 1398

  سوال: من میخواستم بدونم این عایق ها برا صدای مداحی هم مناسب است چون صدا بیش از حد زیاد است . . میخواستم بدونم جواب میده . بعد از کجا باید تهیه کنم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: با توجه به توان و نوع خاص از صدا می بایست با استفاده از عایق های صوتی رولی و مینرال بصورت همزمان استفاده نمود. از خود شرکت sti باید تهیه نمائید.

 • avatar
  بهروز
  12 شهریور 1398

  سوال: آيا براي جلوگيري از انتقال صداي اتوبان از طريق لوله هاي هواكشهاي سرويس بهداشتي و حمام به داخل منزل، راه حلي وجود دارد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: خیر

 • avatar
  علی
  11 شهریور 1398

  سوال: یه سالن جهت پانسیون سگ میخوام بسازم برای دیوار و سقفش چی در نظر بگیرم که بشه با این محصول بهترین بیشترین و ارزانترین اتفاق رو رقم بزنم موش هم نتونه خرابش کنه و بخوره ش؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 بعلاوه عایق مینرال بر روی دیوار و یک پنل گچی بر روی دیوار هم میتوانید عایق صوت خوبی داشته باشید هم محافظت ایجاد میگردد.

 • avatar
  محمد
  03 شهریور 1398

  سوال: روی دیواری که گچ کاری شده (سفید کاری داخل منزل) میشه از این عایق صوتی استفاده کرد و بعد اونم روی عایق کاغذ دیواری کار بشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 آبان 1398

   پاسخ: بله میتوانید از این نوع عایق که پشت چسبدار هست استفاده نمائید

   ولی جهت استفاده از کاغذ دیواری بهتر است ابتدا دیوار پوش اجرا بشود.

 • avatar
  علی
  27 مرداد 1398

  سوال: ،میخواستم بدونم واسه یه اتاق کوچیک 9 متری فروش دارید یا باید زیادتر باشه،؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: جنابعالی جهت اطلاعات دقیق تر با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  حسین
  27 مرداد 1398

  سوال: من کار موزیک میکنم و با شدت بسیار زیادی تولید صدای باس و صدای انواع الات موسیقی دارم،طبقه چهارمم،دورتادورم خونه ای نیست فقط همسایه طبقه پایین داریم و نمیخوام صدا فقط پایین بره،پیشنهادتون چیه؟؟سپاسگزارم از حسن توجهتون

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: قرار دادن عایق صوتی رولی بصورت چند لایه و پهن کردن فرش یا موکت بر روی آنها میتواند تا حدی به شما کمک نماید.

 • avatar
  زینب
  18 مرداد 1398

  سوال: میخواستم بدونم برای عایق کردن سقف سرویسها که کاذب هست و صدای سیفون و لوله ها در کل اتاق میپیچه چه کاری میشه انجام داد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: جنابعالی با ایجاد باکس و عایق کردن آن از داخل و قرار دادن بر روی سیفون از زیر سقف و عایق کاری سقف کاذب میتواند مشکل جنابعالی را حل بنماید. عایق صوتی شانه تخم مرغی داخل باکس و روی سقف کاذب.

 • avatar
  جلالی
  16 مرداد 1398

  سوال: ما طبقه یک هستیم وصدای درب پارکینگ زیاد برای بی صدا کردن آن می تونم از عایق الاستومری استفاده کنم درضمن درب فلزی هستش به همین خاطر صدا پخش می کنه ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: اصولا منبع صدا باید بصورت مستقیم از بین برود مثلا دیوار مشترکی که آنطرف صدای صحبت کردن از جداره دیوار عبور می نماید.

   بنابراین باید سطحی پیدا کنید که عایق جهت جلوگیری از صدا بر روی آن قرار داده شود.

 • avatar
  الهام از تهران
  09 مرداد 1398

  سوال: پاسیو خونه ما به آشپزخانه اضافه شده ، نصف پاسیو را سقف کردند و نصف دیگه با نورگیر پوشانده شده ، متاسفانه خیلی صدا بین طبقات منتقل می شود ، عایق صوتی وجود داره که مانع نور نباشه و فقط صدا منتقل نشه

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه عایق های صوتی دارای دانسیته یا جرم حجمی هستند و از لایه های مختلف تشکیل شده است بنابراین مانع عبور نور خواهد شد.

 • avatar
  ایمان شاهقلیان
  09 مرداد 1398

  سوال: من در طبقه ی اول ساختمان زندگی میکنم ، محل زندگی من سرشار از سر و صدا است ، من به عایقی نیاز دارم که حداقل تا 100 دسی بل صدا را کاهش دهد سوالات من ... 1 ) آیا عایقی با قابلیت کاهش 100 دسی بل صدا وجود دارد ؟ 2) آیا از این عایق برای پوشاندن پنجره میتوان استفاده کرد ؟ 3) آیا شما این عایق را دارید ؟ با تشکر از شما

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: عایق ها با توجه به ضخامت و دانسیته مناسب میتواند عملکردخود را نشان دهد. و اصولا توان خاصی دارند. برای ایجاد و پوشش 100 دسیبل باید از چند لایه عایق با توان متناسب استفاده نمائید.

   عایق های رولی STI  بصورت چند لایه و ترکیبی میتواند به جنابعالی کمک نماید.

 • avatar
  ali
  05 مرداد 1398

  سوال: برای کاهش صدای موتور به داخل کابین خودرو و برای عایق کردن داخل کابین خودرو چه نوع عایقی مناسب ؟ عایق داخل موتور تحمل گرمای‌ موتور را داره ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 13 میلیمتر و بصورت پشت چسبدار بر بدنه داخلی اتاق اتومبیل در تمامی قسمت ها دربها، و کنسول جلویی خودرو صدا را به حداقل برسانید.

   عایق های رولی علاوه بر عایق صوتی، عایق حرارتی و برودتی هستند که کلاس حریق c دارند و در مقابل گرما استقامت بسیار خوبی نیز دارند.

 • avatar
  رضا احمدی
  03 مرداد 1398

  سوال: من ی دستگاه بسته بندی شکر دارم میخام زیر دستگاه رو عایق کنم یک متر در یک متر همچین سایزی دارید؟ چه نوع عایقی پشنهاد میدید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   جنابعالی می بایست تمامی سطح کف را عایق رولی دو روصاف sti  پهن نمائید و با اجرا کردن قسمتی از عایق مشکلتان بر طرف نمیگردد. صداها در نقطه نقطه سطوح هستند.

 • avatar
  زارع
  29 تیر 1398

  سوال: ممنون كه تو سايت به همه سوالات جواب ميدين. صداي همسايه طبقه پايين ما به شدت از پايين مياد گريه بچه و صحبت كردن و تلويزيون. در ضمن كف واحد ما پاركت شده.آيا ميشه روي همين عايقها مستقيم پاركت نصب كرد.يعني عايق رو نصب كنيم و روش پاركت نصب كنيم يا دوباره نياز به زيريازي خواهد داشت؟ ممنون از شما

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: برای پوشش صداهایی که از کف طبقه پایین هستن قطعا باید کف موجود جمع آوری گردد و عایق رولی sti بر روی کف پهن گردد و دوباره نسبت به عایق کاری اقدام گردد.

    

 • avatar
  مرادی
  29 تیر 1398

  سوال: خونه من یک کولر آبی مشترک با واحد زیرزمین دارد که کاملا صدای حرف زدن ها و همه چیز را به بالا انتقال می دهد. دریچه این کولر بر روی پنجره ما نصب شده است. ممنون میشم بفرمایید میشه زمستون ها این عایق رو روش نصب کرد که صدایی نیاد و بره؟ من باید چه کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی بر روی دریچه کولر این صدا را قطع نمائید.

 • avatar
  کیمیا
  26 تیر 1398

  سوال: ما طبقه دوم آپارتمان هستیم. صدای کولر گازی همسایه همکف از پنجره اتاق خواب خیلی بلنده. پنجره قدیمی و کشویی هست و به دلیل اجاره ای بودن خانه امکان تعویضش وجود نداره. با عایق کاری پنجره صدا قطع میشه؟ و اینکه چه نوع عایقی لازم داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   02 شهریور 1398

   پاسخ: جنابعالی می بایست در مرحله ی اول نسبت به اصلاح پنجره های منزل اقدام نمائید.

   مرحله دوم عایق نمودن کلیه سطوح دیوار ئ پنجره می باشد که با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 و  25 میلیمتر بصورت عایق ترکیبی صدا را کاهش دهید. باید توجه نمائید صدا فقط از طریق پنجره عبور نمیکند و از دیوار هم عبور میکند.

 • avatar
  ساجده
  23 تیر 1398

  سوال: ما تو حال دیوار مشترک داریم با همسایه هزینه این عایق کردن چقدره هر متر مربع؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مرداد 1398

   پاسخ: جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  میلاد
  22 تیر 1398

  سوال: من در یک اتاق کوچیک تمرین پیانو میکنم . سوال من از شما این است که ایا راهی هست که صدای پیانو با کمترین حد به طبقه پایین برسید . ایا میتوان به صورت همزمان هم اتاق را عایق کرد و هم اینکه صفحه پشت پیانو که عامل اصلی تولید صدا است را نیز عایق کرد .

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می بایست یک اتاق را بصورت کامل در کف، دیوار ها، و ... عایق نمائید. با استفاده از عایق های صوتی رولی و شانه تخم مرغی STI بصورت ترکیبی استفاده کنید.

 • avatar
  مهدی
  22 تیر 1398

  سوال: من یه خونه قدیمی چوبی دارم تو شمال خیلی صدای طبقه بالا هنگام راه رفتن منتقل میشه میشه راهنمایی کنین از چه محصولی میشه استفاده کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مرداد 1398

   پاسخ: عایق کاری صداهای کوبه ای به دو صورت امکان پذیر می باشد:

   1- جمع آوری کف کار شده و استفاده ازعایق در کف و نصب کفپوش.

   2- پهن کردن عایق در کف تموک شده و استفاده از فرش یا موکت بر روی عایق جهت جلوگیری از صدمات احتمالی و زیبایی منزل.

 • avatar
  روزبه
  21 تیر 1398

  سوال:  من دستگاهی دارم که صدایی حدود 75 دسیبل تولید میکنه. (تقریبا مثل صدای یه جاروبرقی قدیمی) توسط چند زانویی ۹۰ درجه و لوله نمره 10 سانتی به طول ۳ متر صدا و حرارت ۳۰ درجه حاصله رو به بیرون از ساختمان هدایت میکنم. میخواستم بدونم صدایی که از دیواره لوله و بخصوص دهنه خروجی اون وجود داره رو ، راهی هست که به حد اقل ممکن برسونم ؟ قابل توجه اینه که این صدا در شب واقعا تحملش عذاب آوره. ممنون از مطالب مفید و آموزنده ای که در سایت به رایگان در اختیار عموم قرار میدید. موفق و پیروز باشید.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از لوله های فلکسیل خرطومی عایق دار sti این نوع صدا ها را به حداقل برسانید.

 • avatar
  مهدی
  20 تیر 1398

  سوال: ما دیوار مشترک داریم که خیلی صدا ایجاد کرد از طرف همسایه لطفا باهزینه کمتری راهنماییم کنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   15 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های صوتی رولی پشت چسبدار با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار گچی بصورت ترکیبی و مرحله ی بعدی اجرای نصب دیوار پوش جهت ظاهر زیبا می توانید صداهای ساطع شده را پوشش دهید.

 • avatar
  مخدي ملكي
  16 تیر 1398

  سوال: براي كاهش صداي داخل كابين اتومبيل(پاترول قديمي هست) براي استفاده در كف ماشين از داخل و زير كاپوت هم قابل استفاده هست ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می بایست با استفاده از عایق رولی با ضخامت 13 میلیمتر بر روی بدنه اتاقک و کابین خودرو استفاده نمائید.

 • avatar
  اورعی
  11 تیر 1398

  سوال: من فرزند کوچک دارم که مدام در آپارتمان میدود و بازی می کند و این امر موجب نارضایتی همسایه طبقه پایین شده است ، راهکار کاهش صدا در این خصوص چیست ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی کف منزل و پهن کردن موکت یا فرش بر روی آن تمامی صدا های حاصل از دویدن را پوشش میدهد.این نوع از کار فقط برای ساختمان هایی هستند که سکونت در آن وجود دارد.

 • avatar
  عباس
  07 تیر 1398

  سوال: قیمت هر متر از عایق صوتی شانه تخم مرغی sti چند است و در اصفهان از کجا میتونم تهیه کنم‌؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   13 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با شماره های مندرج در سایت شرکت نسبت به اطلاع از قیمت عایق ها با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  ولی زاده
  06 تیر 1398

  سوال: من طبقه چهارم ساکنم میخام چرخ صنعتی بذارم، چکار کنم صداش پایین نره و اذیت نشن؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   08 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی  STI بر روی کف استفاده و سپس بر روی عایق ها فرش یا موکت پهن نمائید.

 • avatar
  محمدرضا
  02 تیر 1398

  سوال: ما همسایه بالایمون 2 تا بچه کوچیک فوق العاده شیطون داره که یک سره دارن میدوند کلا صدای پا و گروپ گروپ میاد من میتونم به سقف رو کار عایق بزنم مستاجرم هستم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 مرداد 1398

   پاسخ: اصولا در این گونه موارد حتما و می بایست عایق جهت صدا های کوبه ای از کف طبقه بالا صورت بگیرد و از زیر سقف فقط میتوان صداهای هوابردی را کاهش داد مثل صحبت کردن و ...

    

 • avatar
  امیرحسین
  01 تیر 1398

  سوال: من کارگاه دارم اما همسایه مسکونی دارم و می‌خواهم صدا رو به صفر مطلق برسونم می‌خوام در و دیوار و سقف و کف رو عایق کنم و ضخامت و زیبایی تقریبا برام مهم نیست. با توجه به مطالبی که مطالعه کردم فکر کنم حدود ۱۰۰ دسی بل صدا باشه میتونم کل این صدا رو بگیرم؟با ضخامت چند سانتی؟ سقف رو هم میشه عایق کرد؟ حدود قیمت رو هم اگر که میشه بفرمایید

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 مرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی و عایق های مینرال بصورت ترکیبی و لایه لایه بر روی دیوارها و سقف این نوع صداها را به حداقل برسانید.

   مد نظر داشته باشید که هر چقدر ضخامت و تعداد لایه های بیشتری استفاده نمائید پوشش بیشتری خواهید داشت.

 • avatar
  محسن
  31 خرداد 1398

  سوال: ما توی ساختمان 14 طبقه زندگی میکنیم واحد ما طبقه 11 هست طبقه پایین همیشه اعتراض داره به صدای حرف زدن, دویدن بچه یا راه رفتن خودمون صدا مثل کوب یا تبل به پایین منتقل میشه میخواستم ببینم راه حلی برای اینکه این مشکل از بین بره هست یا نه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 مرداد 1398

   پاسخ: بله میتوان با قرار دادن عایق های رولی دو رو صاف STI با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر جهت پوشش صداهایی نظیر دویدن و کوبش به طبقه پایین که تا 90 درصد کاهش دارد.

 • avatar
  رضا ثقفی
  29 خرداد 1398

  سوال: بنده 7 عدد دستگاه دارم که هرکدام 72 دسی بل صدا تولید میکنن _میخوام در داخل یک اتاقک قرارشون بدم و طوری عایق صوتیشون کنم که حتی یک دسی بل صدا از داخل اون به بیرون خارج نشه -کدوم محصولاتتون رو تهیه کنم وبه چه صورت استفادشون کنم؟_ در ضمن میزان ضخامت هر چقدر زیاد بشه برام مهم نیست فقط میخوام صدا به صفر برسه_ ممنون از شما

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی با استفاده از عایق های صوتی رولی و مینرال و عایق صوتی شانه تخم مرغی sti بر روی سطوح میتوانید این نوع صدا را پوشش دهید.

 • avatar
  هاشم
  27 خرداد 1398

  سوال: دستگاهی دارم با صدای ۶۰ دسیبیل میخوام تا حد امکان صداش گرفته شه چی پیشنهاد میکنین؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی با تهیه و ساخت اتاقک و با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی و قرار دادن داخل اتاقک میتوانید این نوع صدا را به حداقل کاهش دهید.

 • avatar
  مريم
  27 خرداد 1398

  سوال: صداي تلوزيون همسايه پايين ما به شدت بالاست، گاهي تا ساعت ٣ صبح هم ادامه دارد و به حدي بالاست كه انگار در واحد ما روشن است. در اتاق خواب به دليلي صداي تلوزيون كه از سالن ايشان در واحد بالا مي پيچه و صداي تلفن صحبت كردن و خانه تميز كردن ايشان در همين ساعات و در اتاق پايين اتاق خواب ما امكان خوابيدن نيست. امكانش هست راهنمايي بفرماييد كه چه گزينه هايي داريم كه در ملك اجاره اي قابل اجرا باشد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: اجرای عایق کاری در کف با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت های استاندار امکان این را به شما میدهد که مشکلات را حل بنمائید ولی با توجه به اینکه منزل جنابعالی استیجاری می باشد هزینه زیادی را به شما تحمیل میکند.

 • avatar
  حسن
  25 خرداد 1398

  سوال: من میخوام دیوار مشترک با همسایه را عایق صوتی کنم. با توجه به اینکه دیوار مشترک توی حال و پذیرایی می باشه شیک بودن و ظاهرش مهمه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی باید در نظر بگیرید عایق کاری دیوار های مشترک شامل دو مرحه می باشد. 1- استفاده از عایق صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی با عایق های مینرال.

   2- مرحله زیبا سازی بر روی عایق که شامل اجرای دیوارپوش ها می باشد.( پنل گچی، چوب،و....)

 • avatar
  قاسم جعفری
  25 خرداد 1398

  سوال: من عایق دو رو صاف تون رو برای نصب روی درب مغازه از داخل میخام که آهنی با شیشه های نسبتا بزرگ هست که جلوی صدای بیرون به داخل و بالعکس رو بگیره و در عین حال از انتقال دما هم جلوگیری کنه. سوالم این هست که برای نیاز من مناسب هست؟و چون مستاجر هستم بعدا میشه این عایق رو از روی اهن و شیشه جدا کرد و مشکلی پیش نمیاد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: بله میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی و عایق صوتی شانه تخم مرغی بصورت ترکیبی بر روی شیشه استفاده نمائید. نکته قابل توجه این است که چسب های مورد استفاده بر روی این نوع عایق ها بسیار قوی می باشد و در صورت چسباندن امکان پاره شدن بعداز جدا کردن می باشد.

 • avatar
  یاسر
  23 خرداد 1398

  سوال: ما یک پنجره قدیمی رو به خیابون داریم که صدای زیادی داره. راه حل چی هست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می بایست در مرحله اول نسبت به اصلاح یا تعویض پنجره اقدام نمائید یا با استفاده از عایق های صوتی رولی بر روی پنجره اقدام کنید.

 • avatar
  هنگامه عظيمي
  22 خرداد 1398

  سوال: كشيدگي صندلي طبقه بالا روح و روان منو بهم ريخته قطعا كسيكه حتي قبول نميكنه فرش بندازه امكان نداره كف خونه شو عايق كنه من واقعا راهي ندارم كه ارامش داشته باشم ؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   سوال: با توجه به اینکه صداهای کشیدن مبلمان، راه رفتن، و... جز صداهای کوبه ای می باشد و جز صداهای هوابردی مثل صحبت کردن و ... نمی باشد حتما و قطعا باید عایق کاری از کف طبقه بالا انجام شود.

    

 • avatar
  شهیدی
  17 خرداد 1398

  سوال: موتورخانه ما فاقد درب است و صدایی زیادی دارد چه سیستمی برای کاهش صدا پیشنهاد می کنید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: اصولا جهت عایق کاری موتورخانه ها، دستگاه ها عایق میگردد( پمپ های آب، دیزل ها و...) و دیوار ها یا سقف ها را عایق نمیکنند. با استفاده از اتاقک و عایق صوتی شانه تخم مرغی sti در بدنه اتاقک به سمت منبع صدا این نوع از صداها را پوشش میدهند.

 • avatar
  علی
  16 خرداد 1398

  سوال: آیا می شود روی این عایق صداها کاشی کاری کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: بله می توانید با استفاده از رابیتس بندی بر روی عایق های و ایجاد شبکه مشبک هر نوع ملات سیمانی یا گچی رو استفاده نمائید.

 • avatar
  سعید
  16 خرداد 1398

  سوال: خونه ما در مرحله ساخت هست هنوز دیوار هاش ساخته نشده دو واحد کنار هم هستند با دیوار مشترک میخواستم بدونم میشه این عایق رو روی دیوار زد بعد روی ان رو گچ و کاشی کرد اگه نمیشه پیشنهاد شماچیه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   30 خرداد 1398

   پاسخ: بله بهترین زمان جهت عایق کاری چه در کف و دیوارها موقع اجرای سفت کاری می باشد.

   جنابعالی میتوانید بعداز چیدن یک رج از دیوار مورد نظر و قرار دادن عایق بر روی دیواره و سپس چیدن دیوار دوم بر روی عایق و اجرای نازک کاری هم از لحاظ فنی هم از لحاظ ریالی به بهترین نتیجه می رسید.

   استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر میتواند به جنابعالی کمک نماید.

 • avatar
  محمد
  15 خرداد 1398

  سوال: در يك اپارتمان در طبقه سوم زندگي ميكنم همسايه پائين ميگه بچه ها ميدون صدا ميده بايد چكار كنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 خرداد 1398

   پاسخ: برای عایق کاری این نوع از مشکلات جنابعالی بوسیله دو روش میتوانید این مشکل را حل کنید

   1- در روش اول کفسازی منزل را جمع آوری بنمائید عایق صوتی رولی را اجرا بنمائید و کفپوش لمینت یا پارکت را قرار بدهید.

   2- در روش دوم عایق رولی صوتی روی کف پهن میگردد و بر روی آنها فرش یا موکت اجرا می گردد.

    

 • avatar
  حسن ابراهیمی
  15 خرداد 1398

  سوال: صدای تلویزیون طبقه بالا،ازتوی راه پله و یه اتاق خواب ،وحشتناک می پیچه. راه حلش چیه؟ما فقط دوطبقه ایم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 خرداد 1398

   پاسخ: اگر صدا از طریق سقف عبور میکند می بایست عایق های صوتی رولی زیر سقف اجرا گردد و سقف کاذب را اجرا نمائید.اصولا تمامی صداهای معمول عرف آپارتمان نشینی مثل صحبت کردن و صدای تلوزیون ها عایق میشود.

 • avatar
  علی
  14 خرداد 1398

  سوال: کنار آپارتمان ما یک زمین بازی هست که صدای بیرون وارد اتاق میشه . میخاستم ببینم از بیرون چه چیزی میشه چسباند که صدای ورودی به داخل اتاق کم بشه

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   25 خرداد 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه حجم صدای وارده بسیار بالا و قدرت زیادی دارند و در تمامی نقاط ساختمان وارد میشود بنابراین باید دید صدا رو برای کدام قسمت باید عایق نمود؟؟؟ اصولا دیوار های مشترک را باید عایق کرد و تمامی سطوح درگیر می گردد که با استفاده از عایق های صوتی رولی میتوان این موضوع را پوشش داد.

 • avatar
  ساعی م
  14 خرداد 1398

  سوال: در طبقه همکف زندگی میکنم از دوطرف اتاق خواب و پذیرایی دیوار مشترک هست دیوار چ عرض کنم به ورق شبیه ب قدری نازکه. حتی صدای ویبره ی موبایل همسایه را می شنویم . لطفا راهنمایی کنید چ عایق و با چ ضخامتی لازم است ؟؟ و مهمتر از همه متری چند است ؟؟؟ و آیا در تهران . پرند هم کار انجام میدهید ؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: بله میتوانید شما با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های19 و 25 میلیمتر بصورت پشت چسبدار بر روی دیوار گچی منزلتان این نوع از صدا ها را بر طرف نمائید.و در آخر بر روی آن با استفاده از دیوارپوش های موجود در بازار سطح دیوار عایق شده را زیبا کنید.

 • avatar
  محسن ع
  12 خرداد 1398

  سوال: ما در طبقه پنجم ساکن هستم و دیوار مجاوری با اتاق اسانسور داریم در هنگام توقف و حرکت اسانسور صدای شدید و آزار دهنده ای تو خونمون پخش میشه راهکار برای جلوگیری از ورود صدا به داخل خونه چی هستش؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: با توجه به این موضوع خاص اصولا با توجه به اینکه صداهای عبور کابین آسانسور از طریق دیواره و سازه و سقف عبور میکنند بنابراین میتوان سقف ها و دیواره ها را عایق نمود و صدا ها را به حداقل رساند. میتوان موقع دیوارچینی بین جداره ها عایق گذاری نمود و با استفاده از عایق های صوتی رولی بصورت ترکیبی این مشکلات را تا حد زیادی بر طرف نمود.

 • avatar
  حسن
  12 خرداد 1398

  سوال: لطفا قیمت عایق صوتی برای مساحت ۲۰ متر مربع چقد میشه.؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی جهت اطلاع از قیمت های مصوب با شماره تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  قاسم
  10 خرداد 1398

  پاسخ: پسرم تو خونه مدام درحال دویدن هست صدای پاهاش همسایه پایینی رو اذیت میکنه باید از کدوم عایق استفاده کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: با استفاده از عایق های صوتی رولی، و پهن کردن بر روی کف منزلتان و سپس اجرای فرش یا موکت بر روی کف منزلتان این مشکل را بر طرف نمائید.

   یا میتوانید کف منزل را جمع آوری کنید و عایق را اجرا کنید و سپس دوباره کفسازی نمائید. 

 • avatar
  محمدی
  08 خرداد 1398

  سوال:  ضمن تشکر از کارشناس شرکت که با دقت و صبوری به تمامی سوالات جواب قانع کننده و راهنمایی لازم را انجام می دهند.. بنده برای یک کار ازمایشگاهی نیاز به استفاده از عایق های صوتی درون کیسه دو جداره دارم...نمیدونم امکان نصب این عایق های صوتی که فرمودید درون یه کیسه پارچه ای امکان پذیر هست یا نه؟ و از کجا میتوان عایق صوتی مورد نظر را پیدا کنم ؟ این یه کیسه از جنس پارچه ای شبیه چرم و محکم هست که باید درون اون یه دستگاه کوچک گذاشت که صدای بلندی تولید می کند که باید صدای خروجی اون دستگاه از کیسه به صفر برسونم تا در محیط ازمایشگاه مزاحمت صوتی ایجاد نکند.. ممنون میشم راهنمایی بفرماییید.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صدا ها از دو طریق هوابرد یا انتقال از طریق سازه ها می باشد باید با ایجاد اتاقک که بتوان عایق ها را چسباند تا کوچکترین روزنه ای ایجاد نگردد بنابراین باید ببینید با ایجاد دیواره صوتی بوسیله پارچه یا کیسه امکان خروج دارد یا خیر؟

    

 • avatar
  سعید از گنبد
  08 خرداد 1398

  سوال: میخواستم بدونم آیا مناسب برای سایلنسر ( تفنگ بادی پی سی پی ) من هست ؟! صدا خفه کن تفنگم حدود ۲۰ الی ۲۵ سانت طول و ۲ سانت هم قطرش هست و داخلش تیکه های ۳،۴ سانتی تو خالی از جنس پلاستیک فشرده،شایدم لوله پولیکا هست و میخوام این فضای خالی رو با یه ماده ایی که بیشترین قدرت گرفتن صدای تیر و داشته باشه بگیرم... آیا مناسب هست؟!

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: عایق های صوتی شرکت STI بصورت رول می باشد و غیر قابل تزریق می باشد. 

 • avatar
  محمدرضامحمدی
  07 خرداد 1398

  سوال: باتشکرازجوابتون ,بیزحمت قیمت هرمتر مربع عایق دوطرف صاف چسبی به ضخامت ۲و۲/۵سانتیممتر را اعلام بفرماییدچون قصد خرید دارم ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   18 خرداد 1398

   پاسخ: خواهشمند هستیم جهت اطلاعات از قیمت های محصولات مورد نظر با واحد فروش عایق های صوتی تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  علی
  07 خرداد 1398

  سوال: من ساکن طبقه آخر آپارتمان هستم. صدای کولر همسایه ها مخصوصا شبها خیلی آزاردهنده است. صدای کوبه ای آن دیوانه کننده است. چه راهکاری پیشنهاد میدهد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صدا های کوبه ای را نمیتوان از زیر سقف پوشش داد بنابراین نسبت به اصلاح یا تعمیر کولر اقدام کنید. تنها میتوان صداهای هوابردی را از زیر سقف عایق نمود مثل صحبت کردن، معاشرت کردن و....

 • avatar
  بهار از تهران
  07 خرداد 1398

  سوال: ساختمان 4 طبقه هستش و ما طبقه 4 زندگی میکنیم صدای کولر ابی یه همسایه و صدای اسپیلت کولر گازی یه همسایه دیگه از طریق سقف به خانه ما منتقل میشه . امکانش هست از روی پشت بام عایق کاری صوتی انجام بشه یا دور کولرها و صدایی که از اون قسمتها بیشتر میاد عایق کاری کرد . در صورت عایق کاری صوتی از پشت بام هزینه اش چقدر میشه . در ضمن کل واحد نزدیک 100 متر هست. شما کارشناسی مشاوری دارید که بیاد ببینه ساختمان رو و نظرش رو بگه .؟؟؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: مد نظر داشته باشید کولر های آبی نیاز به هوای اطراف خود دارند تا بتوانند هوای مطبوع را ایجاد کنند. بناراین نمیتوان عایق و دیواره ای جهت عایق کاری صوتی انجام داد.

   این گونه صدا ها اگر که صدای کوبه ای یا صداهای ارتعاشی نباشند را بوسیله عایق کاری از زیر سقف پوشش داد. جهت کارشناسی محل مورد نظر با شماره های مندرج در سایت شرکت تماس حاصل بفرمائید.

 • avatar
  پدی
  06 خرداد 1398

  سوال: در طبقه بالای یک ساختمان دو طبقه زندگی میکنم و کار موزیک انجام میدم برای عدم انتقال صدا به بیرون از اتاقم عایق صوتی جواب میده؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی با ابعاد1*10 متر یا 1*8 متر در لایه اول و در لایه دوم عایق صوتی شانه تخم مرغی جهت پوشش اینگونه صدا ها استفاده گردد.

 • avatar
  H.b
  06 خرداد 1398

  سوال: برای عایق کمپرسوربادچه کاربایدکرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: برای تمامی دستگاهها نظیر کمپرسور،دیزل، پمپ آب و... استفاده ازعایق صوتی شانه تخم مرغی از جنس الاستومریک که دارای ضریب جذب صوت بسیار بالایی می باشد می بایست استفاده نمود. این نوع از عایق ها دارای کلاس حریق C میباشد.

 • avatar
  رضا
  05 خرداد 1398

  سوال: برای عایق صدا کردن یک اتاق که داخلش ۷ تا دستگاه که هر کدوم ۷۵دسیبیل صدا تولید میکنن پیشنهادتون کدوم محصولتونه ؟ البته دیوار و سقف و کف اتاق با فوم ورقه ای ۵ سانتی و پشم سنگ ۵ سانتی عایق شدن . ولی باز صدا به طبقه پایین میره . هزینش مهم نیس . فقط جواب بده و صدا طبقه پایین نره . ۷ دستگاه هر کدوم ۷۵ دسیبیل؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی پشت چسبدار با ضریب بسیار جذب بالا این نوع صدا را پوشش دهید.

   عایق های صوتی شانه تخم مرغی الاستومریک هستند با ساختار شانه تخم مرغی و ابر یا فوم معمولی نیستند و دارای کلاس حریق و ضریب NRC هستند.

 • avatar
  محمدرضا محمدی
  05 خرداد 1398

  سوال: من درآپارتمان زندگی میکنم و صدای صحبت کردن معمولی همسایه دیوار به دیوار داخل اتاق خواب ما شنیده میشه و بالعکس میخواستم بپرسم با اجرای عایق دوسانتی این مشکل قابل حله ؟واینکه میشه فقط روی آن را رنگ پلاستیک کرد یاکاغذ دیواری چسباند ؟آیا دراراک نمایندگی نصب دارید؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی می توانید با استفاده از عایق صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار که با توجه به اینکه نصب بسیار آسانی دارند بر روی دیوار اجرا گردند و مشکل صدای صحبت ها، معاشرت، صدای موزیک و... را در حد نرمال از بین ببرند.

   عایق ها قابلیت رنگ پذیری و نصب کاغذ دیواری را دارند ولی بهتر میباشد با استفاده از دیوار پوش ابتدا پوشش داده شوند و بعداز آن کاغذ دیواری اجرا گردد.

   خیر در اراک نمایندگی وجود ندارد ولی در صورت خرید به تمامی نقاط کشور ارسال می گردد.

 • avatar
  اسد
  02 خرداد 1398

  سوال: آیا استفاده از جاذب صوت بر روی سقف تاثیری بر کاهش صدای موسیقی خارج شده از اتاق به راهرو دارد.(دیوارهای اتاق کاغذ دیواری معمولی است و پنجره معمولی و دارای پرده ضخیم است و امکان ایجاد تغییر در دیوارها و پنجره نیست.

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: بله، با استفاده از عایق های صوتی شانه تخم مرغی میتواند جهت جذب صدا بسیار تاثیر گذار می باشد. این نوع عایق هایق های بصورت پشت چسبدار می باشد و به هر سطوح صاف و صیقلی قابل چسبیدن می باشد.

 • avatar
  بهار
  31 اردیبهشت 1398

  سوال:  در منزل آپارتمانی یکی از دیوار های اتاق خواب با همسایه مشترک هست که برای ازبین بردن صدا میخواستیم از عایق استفاده کنیم میشه لطفا راهنمایی کنید برای این میزان صدا از چه عایقی با چه ضخامتی و چند لایه استفاده کنیم ؟ آیا در شهر رشت نماینده ای برای نصب دارید ؟ پنل های گچی (کناف) چگونه باید روی عایق ها نصب شوند که آسیبی به عایق و عملکردش نزنن؟ آیا بدون نصب کناف میشه مستقیم از کاغذ دیواری روی عایق استفاده کرد ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: بله جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار مورد نظر که بصورت پشت چسبدار هستند و استفاده از عایق های مینرال بصورت ترکیبی تمامی صداهای مورد نظر را از بین ببرید و بعداز نصب عایق با استفاده از پنل گچی یا کناف بر روی آن زیبایی را بر روی دیوار ایجاد نمائید. اصولا بعداز ایجاد دیواره بر روی عایق کاری، کاغذ دیواری را اجرا می نمایند.

 • avatar
  همایون
  31 اردیبهشت 1398

  سوال: ساکن طبقه ی اول یک ساختمان پنج طبقه هستم از داخل دیوار هال صدای شدید شرشر آب میاد که مربوط است به لوله های فاضلاب طبقات بالاتر  می باشد راه حل چیست؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: در این نوع عایق کاری با توجه به کیفیت نامطلوب لوله های فاضلاب ابتدا باید دیوار شکافته گردد و عایق کاری صورت بپذیزد. استفاده از عایق های صوتی رولی هم میتواند نسبت به کاهش این نوع از صدا ها به شما کمک بنماید.

 • avatar
  سحر
  30 اردیبهشت 1398

  سوال: ما ساکن طبقه دوم یک‌ مجتمع در بن بستی هستیم که الان همش شده بچه و سروصدای بازی بچه ها به شدت آزار دهنده است.با توجه به اینکه پنجره هامون دوجداره نیست و فلزیه امکان ایجاد عایق صوتی هست؟و چقدر میتونه موثر باشه؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   07 خرداد 1398

   پاسخ: بله امکان عایق کاری صوتی بوسیله عایق های صوتی رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر می باشد. ولی باید در نظر بگیرید که صدا به غیر از پنجره ها از طریق دیوار ها هم عبور میکند و باید عایق کاری دیوار هم انجام بگیرد.

   جنابعالی در مرحله اول نسبت به تعویض پنجره ها اقدام کنید.

 • avatar
  شیما
  29 اردیبهشت 1398

  سوال: منزل ما کنار مدرسه اس دیوار به دیوار تورو خدا راه حل رو بهمون بگید البته پنجره هامون دوجداره س ولی نامرغوب و مثل اینکه دیوارها عایق ندارن 😔برا قطع شدن صدا چه میشه کرد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   01 خرداد 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با اصلاح پنجره ها دو جداره یا سه جداره کردن یا ضخامت شیشه ها رو افزایش دهید و با تزریق گاز مشکلاتتان را حل نمائید. و با عایق کاری با استفاده از عایق های صوتی رولی چسبدار با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی بر روی دیوار های که با نما در ارتباط هستند عایق کاری نمائید.

    

 • avatar
  پدرام بحرینی
  28 اردیبهشت 1398

  سوال: ما در شاهین شهر واقع در استان اصفهان هستیم، اگه بخواهیم از شرکت شما برای دیدن منزل و متراژ مناسب عایق صوتی اقدام کنیم باید چه کار کنیم?

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت شرکت تماس بفرمائید.

 • avatar
  علی خوانساری
  26 اردیبهشت 1398

  سوال: ساکن یک واحد آپارتمان در طبقه اول(روی همکف) هستم ، بچه ی واحد پایین ما دائم در حال دویدن است و این صدای (شبیه گُم گُم) کوبیدن پای این بچه بسیار آزاردهنده است. آیا راهی برای حذف یا کاهش این نوع صدا وجود دارد؟ آیا بر روی کف(واحد خودم) میتوانم عایق صوتی اجرا کنیم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ:بله میتوانید با استفاده از عایق صوتی رولی و پهن کردن روی کف و استفاده از فرش یا موکت این نوع صدا ها را به حداقل برسانید.

 • avatar
  عباس
  26 اردیبهشت 1398

  سوال: آیا امکان عایق کردن درب اتاق خواب وجود داردچون سر و صدا ی بچه ها خیلی مرا اذیت کرده و باعث استرس و کم‌خوابی و بد خوابی من شده لطفاً نوع عایق و آیا این که قابل برش هستند در ضمن قیمت عایق ها خیلی گران نیستند؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: بله این امکان وجود دارد دو مرحله وجود دارد اول اینکه دربها لمسه کاری با چرم کوبی گردند یا با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی این صدا نوع صدا را به حداقل برسانید.

 • avatar
  عمادی
  25 اردیبهشت 1398

  سوال: من یک دیوار مشترک با همسایه دارم اگر از این عایق استفاده کنم بعد میشه روی اون را بدونه مشکل کاغذ دیواری کنم؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: بعداز اجرای عایق کاری و دیوارپوش نسبت به اجرای دیوارپوش اقدام بنمائید.

 • avatar
  مهدی
  23 اردیبهشت 1398

  پنجره خانه از نوع فلزی است و امکان تعویض آن با نوع دو جداره وجود ندارد. چه راهکاری برای جلوگیری از ورود صدا از بیرون وجود دارد؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: جنابعالی باید تمامی سطوح دیوار و پنجره را عایق بنمائید در غیر این صورت صدا دوباره عبور خواهد کرد.

 • avatar
  حسین فرخ زاد
  22 اردیبهشت 1398

  سوال: برای عایق کردن یک کمد دیواری که کمپرسور داخلش قرار گرفته وبخوایم کامل صدای کمپرسور حذف بشه از چه عایقی بهتره استفاده کنیم وحدودا چقدر هزینه داره؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: با استفاده از عایق صوتی شانه تخم مرغی به بدنه اتاقک مشکل شما را حل خواهد نمود عایق های صوتی STI از لحاظ جذب صدا جز بالاترین ضرایب را دارند.

 • avatar
  مرادی
  22 اردیبهشت 1398

  سوال: همسایه پایین ما از صبح زود تا آخرشب مدام درحال جابه جا کردن مبل ومیز بر روی سرامیک است.آیا عایق مناسبی برای جلوگیری از صدای نا به هنجار کشیدن مبل و میز بر روی سرامیک از طبقه پایین وجود دارد؟ با تشکر از عنایت شما

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه صداهای کوبه ای باید عایق در تماس مستقیم با کشیدن یا ضربه قرار بگیرد. عایق هایصوتی رولی میتواند به شما کمک نماید.

 • avatar
  مینا
  20 اردیبهشت 1398

  سوال:ما طبقه دوم هستیم و تمامی پنجره ها رو ب اتوبان هست با رگلاژ کردن پنجره های دوجداره کمی از صداهای ماشین ب داخل ساختمان کاسته شد ولی متاسفانه همچنان صدای کامیون و ماشین ب داخل شنیده میشه راه حلی بابت این موضوع هست متاسفانه پنجره های کیفیت پایین هم چون استفاده شده، لطفا راهنمایی کنید مخصوصا شب ها صدا دوبرابر است؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: اگر مشکلی ازپنجر ها وجود نداشته باشد با استفاده از عایق های رولی با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی این نوع صدا ها کاهش می یابد.

 • avatar
  پناهي
  19 اردیبهشت 1398

  سوال:  واحد مسكوني ما طبقه اول هست با وجود پنجره دوجداره صداي رفت و آمد موتور و ماشين بشدت آزار دهنده هست طوري كه تو كوچه داريم زندگيم ميكنيم چه راه حلي رو پيشنهاد ميدين؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: با توجه به اینکه ممکن است کیفیت پنجره ها پایین باشد و یا ممکن است صدا از دیوار عبور میکند بنابراین میبایست دیوارها رو عایق نمائید که با استفاده از عایق های رولی با ضخامت 19 یا 25 میلیمتر بر روی دیوار ها این نوع مشکلات حل خواهد شد.

 • avatar
  سعید سماعی
  19 اردیبهشت 1398

  سوال: یک دیوار مشترک بین دو واحد اپارتمان وجود دارد که قسمتی با اجر تزیین شده و بقیه گچ و رنگ است میخواستم بدونم راه حلی کم دردسر و با هزینه مناسب وجود داره برای عایق صدا کردن ؟

  • avatar
   سامان تهویه ایرانیان
   28 اردیبهشت 1398

   پاسخ: جنابعالی میتوانید با استفاده از عایق های رولی صوتی و پشت چسبدار با ضخامت های 19 یا 25 میلیمتر بصورت ترکیبی  این